Leány Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Felsõház
A csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - Csata DSE 2020. február 29. szombat 68 - 61 Simon Kornél Károly, Szőts Dávid István
Soproni Darazsak Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. február 29. szombat 63 - 37 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Vasas Akadémia 2020. február 29. szombat 36 - 70 Gruber Nikolett Lilla, Pál Roland
Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. február 29. szombat 53 - 48 Gruber Nikolett Lilla, Csoma Viktor
Csata DSE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. március 1. vasárnap 58 - 27 Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László
Vasas Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. március 1. vasárnap 59 - 49 Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 1.00 6 3 0 197 146 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Csata DSE
Csata DSE
3 0.83 5 2 1 172 143 GY1 2-0 0-1 2-1
3 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
3 0.67 4 1 2 160 149 V1 1-0 0-2 1-2
4 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.50 3 0 3 100 191 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport Bolyai János Gimnázium (6000 Kecskemét Irinyi utca 49.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC - Újbuda KA/A - Debreceni KA/A 2020. február 29. szombat 81 - 68 Fekete Csaba, Gelányi Dániel
DVTK Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2020. február 29. szombat 75 - 46 Arató Balázs, Szőke Bence
Kecskeméti KA/A - BEAC - Újbuda KA/A 2020. február 29. szombat 69 - 75 Fehér Ádám, Szőke Bence
DVTK Akadémia/A - Debreceni KA/A 2020. február 29. szombat 80 - 59 Fekete Csaba, Gelányi Dániel
Debreceni KA/A - Kecskeméti KA/A 2020. március 1. vasárnap 62 - 64 Fekete Csaba, Szőke Bence
BEAC - Újbuda KA/A - DVTK Akadémia/A 2020. március 1. vasárnap 87 - 84 Fekete Csaba, Gelányi Dániel
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
3 1.00 6 3 0 243 221 GY3 2-0 1-0 3-0
2 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 239 192 V1 2-0 0-1 2-1
3 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 0.67 4 1 2 179 212 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.50 3 0 3 189 225 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. február 29. szombat 78 - 54 dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián
NKA Pécs/A - Bajai NKK 2020. február 29. szombat 74 - 58 Fleischmann Krisztián, Domokos Bence
Bajai NKK - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 29. szombat 52 - 83 dr. Szalóki Bence, Domokos Bence
NKA Pécs/A - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. február 29. szombat 70 - 54 dr. Szalóki Bence, Domokos Bence
Török Flóris-Törekvés SE/A - Bajai NKK 2020. március 1. vasárnap 65 - 55 dr. Szalóki Bence, Fleischmann Krisztián
Zsíros Akadémia Kőbánya - NKA Pécs/A 2020. március 1. vasárnap 66 - 71 Téczely Roland Balázs , Fleischmann Krisztián
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 1.00 6 3 0 215 178 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
3 0.83 5 2 1 227 177 V1 1-1 1-0 2-1
3 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
3 0.67 4 1 2 173 203 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.50 3 0 3 165 222 V3 0-1 0-2 0-3


Alsóház
A csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kiss Lenke KS - Soproni Darazsak Akadémia/B 2020. február 29. szombat 68 - 70 Matics Sándor, Korhetz Szilárd
Kaszások Akadémia - RICSILLA 2020. február 29. szombat 89 - 47 Matics Sándor, Korhetz Szilárd
RICSILLA - Kiss Lenke KS 2020. február 29. szombat 61 - 80 Tahin András, Bózsó Gábor
Kaszások Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia/B 2020. február 29. szombat 75 - 63 Tahin András, Bózsó Gábor
Soproni Darazsak Akadémia/B - RICSILLA 2020. március 1. vasárnap 80 - 52 Szőts Dávid István, Pál Roland
Kiss Lenke KS - Kaszások Akadémia 2020. március 1. vasárnap 73 - 65 Szőts Dávid István, Pál Roland
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.83 5 2 1 221 196 GY2 1-1 1-0 2-1
2 Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
3 0.83 5 2 1 229 183 V1 2-0 0-1 2-1
3 Soproni Darazsak Akadémia / B
Soproni Darazsak Akadémia / B
3 0.83 5 2 1 213 195 GY1 1-0 1-1 2-1
4  RICSILLA
RICSILLA
3 0.50 3 0 3 160 249 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Szolnoki Sportcentrum 2020. február 29. szombat 85 - 80 Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
Szeged KE - Gazellák - DMTK 2020. február 29. szombat 88 - 49 Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
DMTK - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. február 29. szombat 78 - 101 Szabó László, Szpiró Balázs
Szeged KE - Gazellák - Szolnoki Sportcentrum 2020. február 29. szombat 71 - 52 Szabó László, Mezei Tibor
Szolnoki Sportcentrum - DMTK 2020. március 1. vasárnap 79 - 67 Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Szeged KE - Gazellák 2020. március 1. vasárnap 63 - 84 Pál-Szabó Sándor János, Mezei Tibor
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szeged KE - Gazellák
Szeged KE - Gazellák
3 1.00 6 3 0 243 164 GY3 2-0 1-0 3-0
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 249 242 V1 1-1 1-0 2-1
3 Szolnoki Sportcentrum
Szolnoki Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 211 223 GY1 1-0 0-2 1-2
4 DMTK
DMTK
3 0.50 3 0 3 194 268 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek