Leány Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
A csoport
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - Bajai NKK 2020. március 28. szombat 11:00
DVTK Akadémia/A - Kiss Lenke KS 2020. március 28. szombat 12:45
Kiss Lenke KS - Csata DSE 2020. március 28. szombat 17:00
DVTK Akadémia/A - Bajai NKK 2020. március 28. szombat 18:45
Bajai NKK - Kiss Lenke KS 2020. március 29. vasárnap 09:30
Csata DSE - DVTK Akadémia/A 2020. március 29. vasárnap 11:15
B csoport
B csoport Török Flóris Általános Iskola (1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. március 21. szombat 11:00
BEAC - Újbuda KA/A - Kaszások Akadémia 2020. március 21. szombat 12:45
Kaszások Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. március 21. szombat 17:00
BEAC - Újbuda KA/A - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. március 21. szombat 18:45
Török Flóris-Törekvés SE/A - Kaszások Akadémia 2020. március 22. vasárnap 09:30
Soproni Darazsak Akadémia/A - BEAC - Újbuda KA/A 2020. március 22. vasárnap 11:15
C csoport
C csoport Garay János Gimnázium (7100 Szekszárd Szent István tér 7-9.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Debreceni KA/A 2020. március 21. szombat 11:00
Zsíros Akadémia Kőbánya - Szeged KE - Gazellák 2020. március 21. szombat 12:45
Szeged KE - Gazellák - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. március 21. szombat 17:00
Zsíros Akadémia Kőbánya - Debreceni KA/A 2020. március 21. szombat 18:45
Debreceni KA/A - Szeged KE - Gazellák 2020. március 22. vasárnap 09:30
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. március 22. vasárnap 11:15
D csoport
D csoport Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - Kecskeméti KA/A 2020. március 21. szombat 11:00
NKA Pécs/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. március 21. szombat 12:45
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Vasas Akadémia 2020. március 21. szombat 17:00
NKA Pécs/A - Kecskeméti KA/A 2020. március 21. szombat 18:45
Kecskeméti KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. március 22. vasárnap 09:30
Vasas Akadémia - NKA Pécs/A 2020. március 22. vasárnap 11:15

Megyei szövetségek