Leány Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Felsõház
A csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - Csata DSE 2020. február 29. szombat 09:45
Soproni Darazsak Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. február 29. szombat 11:30
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Vasas Akadémia 2020. február 29. szombat 14:00
Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. február 29. szombat 19:15
Csata DSE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. március 1. vasárnap 09:15
Vasas Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. március 1. vasárnap 11:00
B csoport Bolyai János Gimnázium (6000 Kecskemét Irinyi utca 49.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC - Újbuda KA/A - Debreceni KA/A 2020. február 29. szombat 11:00
DVTK Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2020. február 29. szombat 12:45
Kecskeméti KA/A - BEAC - Újbuda KA/A 2020. február 29. szombat 17:00
DVTK Akadémia/A - Debreceni KA/A 2020. február 29. szombat 18:45
Debreceni KA/A - Kecskeméti KA/A 2020. március 1. vasárnap 09:30
BEAC - Újbuda KA/A - DVTK Akadémia/A 2020. március 1. vasárnap 11:15
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. február 29. szombat 11:00
NKA Pécs/A - Bajai NKK 2020. február 29. szombat 12:45
Bajai NKK - Zsíros Akadémia Kőbánya 2020. február 29. szombat 17:00
NKA Pécs/A - Török Flóris-Törekvés SE/A 2020. február 29. szombat 18:45
Török Flóris-Törekvés SE/A - Bajai NKK 2020. március 1. vasárnap 09:30
Zsíros Akadémia Kőbánya - NKA Pécs/A 2020. március 1. vasárnap 11:15
Alsóház
A csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kiss Lenke KS - Soproni Darazsak Akadémia/B 2020. február 29. szombat 11:00
Kaszások Akadémia - RICSILLA 2020. február 29. szombat 12:45
RICSILLA - Kiss Lenke KS 2020. február 29. szombat 17:00
Kaszások Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia/B 2020. február 29. szombat 18:45
Soproni Darazsak Akadémia/B - RICSILLA 2020. március 1. vasárnap 09:30
Kiss Lenke KS - Kaszások Akadémia 2020. március 1. vasárnap 11:15
B csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Szolnoki Sportcentrum 2020. február 29. szombat 11:00
Szeged KE - Gazellák - DMTK 2020. február 29. szombat 12:45
DMTK - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. február 29. szombat 17:00
Szeged KE - Gazellák - Szolnoki Sportcentrum 2020. február 29. szombat 18:45
Szolnoki Sportcentrum - DMTK 2020. március 1. vasárnap 09:30
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Szeged KE - Gazellák 2020. március 1. vasárnap 11:15

Megyei szövetségek