Fiú Junior, Regionális - 2019/2020
Szakaszok
Dél-Nyugati régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű SE - Bajai Bácska FKE 2020. január 28. kedd 16:30 Domokos Lőrinc, Szücs Szabolcs
GYKSE Szekszárd - PVSK Nemzeti KA 2020. február 1. szombat 58 - 76 Keresztes Tamás, Szücs Szabolcs
Bajai Bácska FKE - GYKSE Szekszárd 2020. február 3. hétfő 71 - 54 Csallóközi Gábor, Szőke Bence
Siófoki KE - Atomerőmű SE 2020. február 5. szerda 54 - 121 Szőcs Péter, Koller István
PVSK Nemzeti KA - DUE DSE-Villámok 2020. február 6. csütörtök 106 - 37 Lovász Balázs, Kiss Zoltán
PVSK Nemzeti KA - Siófoki KE 2020. február 9. vasárnap 103 - 45 Nagy Bence László, Lovász Balázs
DUE DSE-Villámok - Bajai Bácska FKE 2020. február 9. vasárnap 63 - 99 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
Atomerőmű SE - DUE DSE-Villámok 2020. február 11. kedd 129 - 65
Bajai Bácska FKE - PVSK Nemzeti KA 2020. február 14. péntek 68 - 70 Csallóközi Gábor, Szőke Bence
Siófoki KE - GYKSE Szekszárd 2020. február 16. vasárnap 61 - 107 Koller István, Horváth Andreasz
DUE DSE-Villámok - GYKSE Szekszárd 2020. február 18. kedd 65 - 107 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
PVSK Nemzeti KA - Atomerőmű SE 2020. február 18. kedd 18:20 Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Bajai Bácska FKE - Siófoki KE 2020. február 19. szerda 107 - 54 Csallóközi Gábor, Szőke Bence
Siófoki KE - DUE DSE-Villámok 2020. február 21. péntek 85 - 99
Bajai Bácska FKE - Atomerőmű SE 2020. február 23. vasárnap 71 - 64 Csallóközi Gábor, Fekete Csaba
PVSK Nemzeti KA - GYKSE Szekszárd 2020. február 23. vasárnap 16:00
Atomerőmű SE - Siófoki KE 2020. február 25. kedd 110 - 39
DUE DSE-Villámok - PVSK Nemzeti KA 2020. február 26. szerda 18:15 Béndek Gábor Miklós, Kaposi Gábor
GYKSE Szekszárd - Atomerőmű SE 2020. február 28. péntek 18:30
Siófoki KE - PVSK Nemzeti KA 2020. február 28. péntek 19:00
DUE DSE-Villámok - Siófoki KE 2020. február 29. szombat 15:00
GYKSE Szekszárd - Bajai Bácska FKE 2020. március 1. vasárnap 14:00
Atomerőmű SE - GYKSE Szekszárd 2020. március 3. kedd 16:30
PVSK Nemzeti KA - Bajai Bácska FKE 2020. március 5. csütörtök 19:00
GYKSE Szekszárd - DUE DSE-Villámok 2020. március 6. péntek 18:30
DUE DSE-Villámok - Atomerőmű SE 2020. március 8. vasárnap 11:00
GYKSE Szekszárd - Siófoki KE 2020. március 8. vasárnap 14:00
Atomerőmű SE - PVSK Nemzeti KA 2020. március 10. kedd 16:30
Siófoki KE - Bajai Bácska FKE 2020. március 11. szerda 18:30
Bajai Bácska FKE - DUE DSE-Villámok 2020. március 13. péntek 19:00
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bonyhádi KSE - Kanizsa KK 2020. január 30. csütörtök 25 - 78 Ács Dezső, Balogh László
Kozármisleny SE/B - Kozármisleny SE 2020. február 11. kedd 51 - 128 Téczely Roland Balázs , Otterbein Laura
Kanizsa KK - Kozármisleny SE/B 2020. február 13. csütörtök 93 - 43 Lovas Péter, Lovas Dávid
Monok SE - Bonyhádi KSE 2020. február 13. csütörtök 79 - 62
Kozármisleny SE - Kozármisleny SE/B 2020. február 18. kedd 107 - 32 Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Kevin, Krisztián
Kanizsa KK - Bonyhádi KSE 2020. február 20. csütörtök 101 - 45 Lovas Dávid, Imre Márk
Kozármisleny SE - Bonyhádi KSE 2020. február 25. kedd 20:30
Monok SE - Kozármisleny SE/B 2020. február 27. csütörtök 18:30
Kozármisleny SE/B - Bonyhádi KSE 2020. március 1. vasárnap 17:00
Bonyhádi KSE - Kozármisleny SE 2020. március 5. csütörtök 16:45
Monok SE - Kanizsa KK 2020. március 5. csütörtök 18:45
Kanizsa KK - Monok SE 2020. március 9. hétfő 18:30
Bonyhádi KSE - Kozármisleny SE/B 2020. március 12. csütörtök 16:45
Kanizsa KK - Kozármisleny SE 2020. március 19. csütörtök 18:30
Kozármisleny SE/B - Kanizsa KK 2020. március 21. szombat 18:00
Kozármisleny SE/B - Monok SE 2020. március 22. vasárnap 17:00
Bonyhádi KSE - Monok SE 2020. március 26. csütörtök 16:45
Kozármisleny SE - Monok SE Egyeztetés alatt
Monok SE - Kozármisleny SE Egyeztetés alatt
Kozármisleny SE - Kanizsa KK Egyeztetés alatt
Dél-Keleti régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK/A - Békéscsabai KK 2020. január 30. csütörtök 17:45 Nyilas István, Boros Eszter
Nagykőrösi Sólymok - Vásárhelyi Kosársuli 2020. január 31. péntek 17:45 Stickel Balázs, Magda János József
Nagykőrösi Sólymok - Szolnoki KA/B 2020. február 4. kedd 58 - 65 Válé Flórián, Mátyus Zoé Grèta
Vásárhelyi Kosársuli - Békési SzSK 2020. február 5. szerda 98 - 52 Nyilas István, Bartucz Csaba
SZEDEÁK/A - Békési SzSK 2020. február 6. csütörtök 88 - 60 Utasi Balázs, Boros Eszter
Békéscsabai KK - Vásárhelyi Kosársuli 2020. február 8. szombat 54 - 86 Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály
Békési SzSK - Szolnoki KA/B 2020. február 10. hétfő 61 - 84 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Vásárhelyi Kosársuli - SZEDEÁK/A 2020. február 12. szerda 17:00 Czékmán Csaba, dr. Márok Soma
Szolnoki KA/B - Békési SzSK 2020. február 17. hétfő 129 - 40 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Nagykőrösi Sólymok - SZEDEÁK/A 2020. február 18. kedd 18:15 Belák Zoltán, Hamzi Virág
Vásárhelyi Kosársuli - Nagykőrösi Sólymok 2020. február 19. szerda 17:00 Utasi Balázs, Boros Eszter
Szolnoki KA/B - SZEDEÁK/A 2020. február 19. szerda 83 - 39
Békési SzSK - SZEDEÁK/A 2020. február 24. hétfő 17:30 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Szolnoki KA/B - Békéscsabai KK 2020. február 24. hétfő 18:30
SZEDEÁK/A - Szolnoki KA/B 2020. február 25. kedd 17:45
Békési SzSK - Vásárhelyi Kosársuli 2020. február 26. szerda 17:00 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Nagykőrösi Sólymok - Békéscsabai KK 2020. február 26. szerda 18:15 Belák Zoltán, Magda János József
Vásárhelyi Kosársuli - Békéscsabai KK 2020. február 28. péntek 17:45
Békéscsabai KK - SZEDEÁK/A 2020. március 2. hétfő 18:30
Nagykőrösi Sólymok - Békési SzSK 2020. március 3. kedd 18:15
SZEDEÁK/A - Vásárhelyi Kosársuli 2020. március 5. csütörtök 17:45
Szolnoki KA/B - Vásárhelyi Kosársuli 2020. március 8. vasárnap
Vásárhelyi Kosársuli - Szolnoki KA/B 2020. március 10. kedd 17:00
Békéscsabai KK - Szolnoki KA/B 2020. március 10. kedd 17:45
SZEDEÁK/A - Nagykőrösi Sólymok 2020. március 10. kedd 17:45
Békési SzSK - Békéscsabai KK 2020. március 11. szerda 16:30
Szolnoki KA/B - Nagykőrösi Sólymok 2020. március 16. hétfő 18:30
Békési SzSK - Nagykőrösi Sólymok 2020. március 20. péntek 15:45
Békéscsabai KK - Nagykőrösi Sólymok 2020. március 20. péntek 18:30 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Békéscsabai KK - Békési SzSK 2020. március 26. csütörtök 18:30
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - Félegyházi TSI 2020. január 31. péntek 59 - 79 Barabás Dorina Mónika, dr. Márok Soma
CKE U18 - Szolnoki Olaj KK 2020. február 4. kedd 24 - 110 Sértő Róbert, Magda János József
Félegyházi TSI - Gyulai SI 2020. február 5. szerda 89 - 52 Tóth Mihály, Nagy Joel
Mezőberényi KK - CKE U18 2020. február 6. csütörtök 92 - 27 PAPY ZSOLT, Kis Sándor
Gyulai SI - Szentesi KK 2020. február 7. péntek 67 - 60 Váczi Mihály, Kátay Csaba András
Szolnoki Olaj KK - Szentesi KK 2020. február 8. szombat 85 - 51 Pál-Szabó Sándor János, Kovács Csaba
CKE U18 - Félegyházi TSI 2020. február 10. hétfő 17:00 Varga Dániel Géza, Horváth Emese Kata
Félegyházi TSI - Szentesi KK 2020. február 12. szerda 17:45 Tóth Mihály, Pásztor Patrik
Mezőberényi KK - Szolnoki Olaj KK 2020. február 13. csütörtök 49 - 76 PAPY ZSOLT, Kis Sándor
Félegyházi TSI - Mezőberényi KK 2020. február 17. hétfő 82 - 51 Komáromi Péter, Pásztor Patrik
Félegyházi TSI - Szolnoki Olaj KK 2020. február 19. szerda 64 - 58 Baukó Ferenc, Kovács István
Mezőberényi KK - Gyulai SI 2020. február 20. csütörtök 18:00 Bere Márton Brúnó, Kis Sándor
Mezőberényi KK - Szentesi KK 2020. február 21. péntek 18:30 Bere Márton Brúnó, Kis Sándor
Szentesi KK - CKE U18 2020. február 23. vasárnap 70 - 33 Barabás Dorina Mónika, Dr. Kozma Gábor
CKE U18 - Szentesi KK 2020. február 23. vasárnap 62 - 65 Barabás Dorina Mónika, Dr. Kozma Gábor
CKE U18 - Mezőberényi KK 2020. február 25. kedd 17:00 Vigh Balázs, Ugróczky Péter
Gyulai SI - Félegyházi TSI 2020. február 25. kedd 17:30 Kátay Csaba András, Bere Márton Brúnó
Szentesi KK - Szolnoki Olaj KK 2020. február 27. csütörtök 18:50
Szentesi KK - Gyulai SI 2020. február 28. péntek 19:30
Szolnoki Olaj KK - Mezőberényi KK 2020. március 2. hétfő 16:30
Félegyházi TSI - CKE U18 2020. március 2. hétfő 17:45
Mezőberényi KK - Félegyházi TSI 2020. március 5. csütörtök 18:00
Gyulai SI - Mezőberényi KK 2020. március 10. kedd 20:00 Kátay Csaba András, Kis Sándor
Szolnoki Olaj KK - Félegyházi TSI 2020. március 12. csütörtök 17:00
Szentesi KK - Mezőberényi KK 2020. március 12. csütörtök 18:50
Gyulai SI - Szolnoki Olaj KK 2020. március 13. péntek 20:00
Szolnoki KA - Gyulai SI 2020. március 21. szombat 13:00
Szolnoki KA - CKE U18 2020. március 26. csütörtök 16:30
CKE U18 - Gyulai SI Egyeztetés alatt
Gyulai SI - CKE U18 Egyeztetés alatt
Észak-Keleti régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum KA/A - Egri VSI KOK 2020. február 4. kedd 108 - 30 Sallai István József, Nyíri Péter Patrik
Nyíregyházi Sportcentrum KA/A - Sunshine-NYIKSE 2020. február 11. kedd 97 - 55 Sallai István József, Horányi András
Egri VSI KOK - MEAFC/A 2020. február 11. kedd 18:00
Lehel Kosársuli - Beszterce KK 2020. február 11. kedd 98 - 74 Fehérvári Gergely, Szappanos Máté
Beszterce KK - Lehel Kosársuli 2020. február 14. péntek 15:30 Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián
Egri VSI KOK - Sunshine-NYIKSE 2020. február 14. péntek 17:30
Beszterce KK - Nyíregyházi Sportcentrum KA/A 2020. február 17. hétfő 15:30 Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián
MEAFC/A - Sunshine-NYIKSE 2020. február 18. kedd 59 - 50 Molnár Krisztián, Szobonya Erik
Egri VSI KOK - Lehel Kosársuli 2020. február 18. kedd 18:00 Marton Péter, Kusnir Gábor
Egri VSI KOK - Nyíregyházi Sportcentrum KA/A 2020. február 21. péntek 17:30 Takács Zoltán, Kusnir Gábor
Lehel Kosársuli - MEAFC/A 2020. február 23. vasárnap 94 - 60 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Nyíregyházi Sportcentrum KA/A - Beszterce KK 2020. február 25. kedd 79 - 34
Sunshine-NYIKSE - MEAFC/A 2020. február 25. kedd 17:45
Lehel Kosársuli - Egri VSI KOK 2020. február 25. kedd 19:00
MEAFC/A - Egri VSI KOK 2020. február 27. csütörtök 18:10
Lehel Kosársuli - Nyíregyházi Sportcentrum KA/A 2020. február 28. péntek 19:00
Nyíregyházi Sportcentrum KA/A - MEAFC/A 2020. március 3. kedd 15:30
Sunshine-NYIKSE - Beszterce KK 2020. március 3. kedd 15:45
Beszterce KK - Sunshine-NYIKSE 2020. március 3. kedd 17:45
MEAFC/A - Lehel Kosársuli 2020. március 3. kedd 18:15
Beszterce KK - MEAFC/A 2020. március 4. szerda 15:30
MEAFC/A - Beszterce KK 2020. március 4. szerda 18:00
Sunshine-NYIKSE - Nyíregyházi Sportcentrum KA/A 2020. március 6. péntek 17:30
Sunshine-NYIKSE - Egri VSI KOK 2020. március 10. kedd 17:45
Beszterce KK - Egri VSI KOK 2020. március 11. szerda 15:30
Egri VSI KOK - Beszterce KK 2020. március 11. szerda 17:00
MEAFC/A - Nyíregyházi Sportcentrum KA/A 2020. március 12. csütörtök 18:10
Nyíregyházi Sportcentrum KA/A - Lehel Kosársuli 2020. március 17. kedd 15:30
Lehel Kosársuli - Sunshine-NYIKSE Egyeztetés alatt
Sunshine-NYIKSE - Lehel Kosársuli Egyeztetés alatt
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/B - MEAFC/B 2020. január 30. csütörtök 60 - 41 Kokas Sándor Zsolt, Szücs Balázs
Szerencs VSE - Nyíregyházi Kék Cápák 2020. február 5. szerda 71 - 78 Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
Debreceni KA/B - Szerencs VSE 2020. február 6. csütörtök 47 - 59 Kokas Sándor Zsolt, Nagy Lili
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Dife KK 2020. február 10. hétfő 116 - 45 Vaszi Ádám, dr. Nagy Zsombor
Szerencs VSE - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2020. február 10. hétfő 95 - 72 Takács Zoltán, Szobonya Erik
Nyíregyházi Kék Cápák - MEAFC/B 2020. február 10. hétfő 71 - 44 KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán
Dife KK - Szerencs VSE 2020. február 12. szerda 16:00 Torzsa Csaba Péter, Nemes Gábor
Debreceni KA/B - Nyíregyházi Kék Cápák 2020. február 13. csütörtök 18:00 Torzsa Csaba Péter, Nemes Gábor
Karcagi SE - MEAFC/B 2020. február 13. csütörtök 57 - 52 Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla
Szerencs VSE - Dife KK 2020. február 17. hétfő 136 - 55 Takács Zoltán, Sándor Ivett
Nyíregyházi Sportcentrum/B - MEAFC/B 2020. február 17. hétfő 61 - 54 Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán
Karcagi SE - Debreceni KA/B 2020. február 18. kedd 18:15 Drenyovszki Dániel , Kovács Csaba
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Szerencs VSE 2020. február 19. szerda 63 - 53 Gergely Csaba, Molnár Péter Zoltán
MEAFC/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. február 19. szerda 56 - 82 Sörlei Attila, Szobonya Erik
Debreceni KA/B - Karcagi SE 2020. február 20. csütörtök 18:00 Szücs Balázs, Nagy Lili
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE 2020. február 24. hétfő 92 - 74 dr. Nagy Zsombor, Szobonya Erik
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Karcagi SE 2020. február 24. hétfő 56 - 49
Dife KK - MEAFC/B 2020. február 24. hétfő 18:00 Torzsa Csaba Péter, Szűcs Sándor
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Debreceni KA/B 2020. február 25. kedd 64 - 34 Marton Péter, Lónáth László
Szerencs VSE - MEAFC/B 2020. február 26. szerda 16:30
Karcagi SE - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2020. február 27. csütörtök 18:00
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. március 2. hétfő 16:30
Szerencs VSE - Debreceni KA/B 2020. március 2. hétfő 16:30
MEAFC/B - Nyíregyházi Kék Cápák 2020. március 2. hétfő 18:45
Karcagi SE - Szerencs VSE 2020. március 5. csütörtök 47 - 53 Drenyovszki Dániel , Kovács Csaba
Szerencs VSE - Karcagi SE 2020. március 5. csütörtök 17:00
Debreceni KA/B - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2020. március 5. csütörtök 18:00
Nyíregyházi Kék Cápák - Dife KK 2020. március 9. hétfő 18:00
MEAFC/B - Szerencs VSE 2020. március 9. hétfő 18:45
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Karcagi SE 2020. március 11. szerda 16:30
MEAFC/B - Debreceni KA/B 2020. március 12. csütörtök 17:00
Nyíregyházi Kék Cápák - Szerencs VSE 2020. március 16. hétfő 18:00
Karcagi SE - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. március 17. kedd 18:15
MEAFC/B - Dife KK 2020. március 18. szerda 18:45
MEAFC/B - Karcagi SE 2020. március 19. csütörtök 17:00
Dife KK - Debreceni KA/B 2020. március 21. szombat 09:30
Debreceni KA/B - Dife KK 2020. március 21. szombat 11:00
Nyíregyházi Kék Cápák - Debreceni KA/B 2020. március 23. hétfő 18:00
Dife KK - Karcagi SE 2020. március 23. hétfő 18:00
MEAFC/B - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2020. március 23. hétfő 18:45
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Nyíregyházi Kék Cápák 2020. március 25. szerda 16:30
Dife KK - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2020. március 25. szerda 17:30
Szerencs VSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. március 26. csütörtök 16:30
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Debreceni KA/B 2020. március 30. hétfő 16:30
Nyíregyházi Kék Cápák - Karcagi SE 2020. március 30. hétfő 18:00
Debreceni KA/B - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. március 31. kedd 18:00
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC/B 2020. április 1. szerda 16:30
Dife KK - Nyíregyházi Kék Cápák 2020. április 1. szerda 17:30
Dife KK - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. április 6. hétfő 18:15
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2020. április 7. kedd 17:45
Karcagi SE - Nyíregyházi Kék Cápák 2020. április 9. csütörtök 18:00
Karcagi SE - Dife KK 2020. április 16. csütörtök 18:00
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Dife KK 2020. április 20. hétfő 16:30
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Nyíregyházi Kék Cápák 2020. április 22. szerda 15:00
Nyíregyházi Kék Cápák - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. április 27. hétfő 18:00
Nyíregyházi Kék Cápák - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2020. április 29. szerda 17:30
Észak-Nyugati régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B 2020. január 30. csütörtök 43 - 75 Földesi Marcell, Tamás Pálma
Pápai KC - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2020. február 3. hétfő 47 - 100 Sebesi Gábor, Kiss István
Dávid Kornél KA - Pápai KC 2020. február 5. szerda 92 - 39 KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B - OSE Lions 2020. február 6. csütörtök 78 - 50 Ugróczky Péter
Dávid Kornél KA - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2020. február 8. szombat 16:00 Horváth Andreasz, Poór Tamás
OSE Lions - Győri KC 2020. február 9. vasárnap 65 - 67 Magyari Viktor, Bognár Tibor
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Győri KC 2020. február 11. kedd 103 - 63 Csák Máté Károly, Németh Balázs
Pápai KC - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B 2020. február 11. kedd 54 - 74 Sebesi Gábor, Kiss István
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Pápai KC 2020. február 13. csütörtök 102 - 46 Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B - Dávid Kornél KA 2020. február 14. péntek 14:30 DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Lipics László
AKMÉ Körmendi Törpördögök - OSE Lions 2020. február 16. vasárnap 99 - 36 Bognár Tamás, Molnár Bence Lajos
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2020. február 19. szerda 15:00 Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR
Dávid Kornél KA - Győri KC 2020. február 19. szerda 18:00 Tóth Bence, Müller Martin
Pápai KC - OSE Lions 2020. február 20. csütörtök 17:15
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B - Győri KC 2020. február 22. szombat 15:00 Pál Balázs, Matucza Gyula
Dávid Kornél KA - OSE Lions 2020. február 23. vasárnap 18:30 Szájer József, Gombos Márk Bálint
Pápai KC - Dávid Kornél KA 2020. február 25. kedd 19:15
OSE Lions - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B 2020. február 26. szerda 18:15
Győri KC - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2020. február 27. csütörtök 17:00
Győri KC - OSE Lions 2020. február 29. szombat 14:00
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B - Pápai KC 2020. március 1. vasárnap 11:00
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA 2020. március 1. vasárnap 14:00
Pápai KC - Győri KC 2020. március 3. kedd 19:15
AKMÉ Körmendi Törpördögök - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B 2020. március 5. csütörtök 15:00
Dávid Kornél KA - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B 2020. március 8. vasárnap 11:00
OSE Lions - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2020. március 8. vasárnap 15:00
Győri KC - Dávid Kornél KA 2020. március 11. szerda 16:00
OSE Lions - Pápai KC 2020. március 12. csütörtök 18:15
Győri KC - Pápai KC 2020. március 17. kedd 15:30
OSE Lions - Dávid Kornél KA Egyeztetés alatt
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C - Ajka 2020. február 1. szombat 11:00 Polyák Máté, NAGY ZOLTÁN
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C - Ajka 2020. február 1. szombat 100 - 38 Polyák Máté, NAGY ZOLTÁN
VUKE - Veszprém - Alba Fehérvár/B 2020. február 2. vasárnap 75 - 87 Fülöp András, Sebesi Gábor
Alba Fehérvár/B - Várpalota KK 2020. február 5. szerda 96 - 76 Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
Soproni Sportiskola KA/B - Soproni Tigrisek 2020. február 5. szerda 20:00 Rokob Krisztián, Buzai Patrik
Várpalota KK - Soproni Tigrisek 2020. február 8. szombat 56 - 80 Prieger Mihály, Oláh Gabriella
Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskola KA/B 2020. február 11. kedd 17:30 Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
Soproni Tigrisek - VUKE - Veszprém 2020. február 13. csütörtök 79 - 52 Kapusi Gábor, Wischy Péter
Tatai SE - Ajka 2020. február 15. szombat 108 - 59 Bognár Tibor, Novák Bence
Alba Fehérvár/B - Soproni Sportiskola KA/B 2020. február 15. szombat 73 - 68 Gyurka Tamás, Tatár Domonkos
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C - Várpalota KK 2020. február 16. vasárnap 16:00 Polyák Máté, Schneider Bertold Antal
Tatai SE - VUKE - Veszprém 2020. február 17. hétfő 79 - 77 Bognár Tibor, Fazekas Hajnal Erzsébet
Soproni Sportiskola KA/B - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C 2020. február 19. szerda 20:00 Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
VUKE - Veszprém - Várpalota KK 2020. február 20. csütörtök 19:20 Mónus Péter, Prieger Mihály
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C - Alba Fehérvár/B 2020. február 22. szombat 11:00 Tóth Kálmán, NAGY ZOLTÁN
Várpalota KK - Soproni Sportiskola KA/B 2020. február 22. szombat 56 - 54 Kiss Tamás Sándor, Majkó Ádám
Soproni Tigrisek - Alba Fehérvár/B 2020. február 25. kedd 17:30
Soproni Sportiskola KA/B - VUKE - Veszprém 2020. február 26. szerda 20:00
Soproni Tigrisek - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C 2020. február 27. csütörtök 17:30
Tatai SE - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C 2020. február 29. szombat 15:00
Ajka - Soproni Sportiskola KA/B 2020. március 4. szerda 16:30
Soproni Sportiskola KA/B - Ajka 2020. március 6. péntek 19:00
Várpalota KK - Tatai SE 2020. március 6. péntek 19:50
Alba Fehérvár/B - VUKE - Veszprém 2020. március 7. szombat 15:30
Tatai SE - Soproni Tigrisek 2020. március 8. vasárnap 15:00
Tatai SE - Várpalota KK 2020. március 9. hétfő 19:15
Várpalota KK - Alba Fehérvár/B 2020. március 11. szerda 20:00
VUKE - Veszprém - Soproni Tigrisek 2020. március 12. csütörtök 19:20
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C - VUKE - Veszprém 2020. március 13. péntek 17:00
Soproni Sportiskola KA/B - Tatai SE 2020. március 13. péntek 19:15
Ajka - Alba Fehérvár/B 2020. március 14. szombat 09:00
Alba Fehérvár/B - Ajka 2020. március 14. szombat 10:30
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C - Soproni Sportiskola KA/B 2020. március 14. szombat 11:00
Soproni Tigrisek - Várpalota KK 2020. március 17. kedd 17:30
VUKE - Veszprém - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C 2020. március 17. kedd 19:45 Fülöp András, Majkó Ádám
Soproni Tigrisek - Ajka 2020. március 21. szombat 10:00
Várpalota KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C 2020. március 21. szombat 11:00
Ajka - Soproni Tigrisek 2020. március 21. szombat 12:00
VUKE - Veszprém - Tatai SE 2020. március 21. szombat 16:00
Tatai SE - Soproni Sportiskola KA/B 2020. március 22. vasárnap 12:30
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C - Soproni Tigrisek 2020. március 25. szerda 17:15
Tatai SE - Alba Fehérvár/B 2020. március 25. szerda 18:20
Várpalota KK - VUKE - Veszprém 2020. március 25. szerda 20:00
Ajka - Tatai SE 2020. március 27. péntek 17:00
Soproni Sportiskola KA/B - Várpalota KK 2020. március 27. péntek 19:00
Ajka - VUKE - Veszprém 2020. március 28. szombat 10:00
VUKE - Veszprém - Ajka 2020. március 28. szombat 12:00
Alba Fehérvár/B - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C 2020. március 28. szombat 12:30
Alba Fehérvár/B - Tatai SE 2020. március 29. vasárnap 15:30
Ajka - Várpalota KK 2020. április 3. péntek 16:00
Soproni Sportiskola KA/B - Alba Fehérvár/B 2020. április 3. péntek 19:00
Várpalota KK - Ajka 2020. április 4. szombat 10:00
Alba Fehérvár/B - Soproni Tigrisek 2020. április 5. vasárnap 15:30
VUKE - Veszprém - Soproni Sportiskola KA/B 2020. április 5. vasárnap 16:00
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely/C - Tatai SE 2020. április 11. szombat 11:00
Soproni Tigrisek - Tatai SE 2020. április 16. csütörtök 17:30
Közép régió
A csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - ELITE Basket Törökbálint 2020. február 11. kedd 81 - 49 Tahin András, Bujtor Péter
Kaszások Akadémia - Budapesti Honvéd/B 2020. február 11. kedd 63 - 71 Balogh Kristóf, Korhetz Szilárd
ELITE Basket Törökbálint - Budapesti Honvéd/B 2020. február 13. csütörtök 17:45 Stickel Balázs, Gombos Márk Bálint
Budapesti Honvéd/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2020. február 16. vasárnap 86 - 109 László Zsolt Károly, Matóczay Bálint
Budafoki KK - Budaörsi DSE/A 2020. február 17. hétfő 63 - 96 Bujtor Péter, Szőke Gábor
ELITE Basket Törökbálint - Kaszások Akadémia 2020. február 18. kedd 17:45 Vigh Balázs, Gombos Márk Bálint
Budapesti Honvéd/B - Budaörsi DSE/A 2020. február 19. szerda 50 - 84 Józsa András Junior, Bátovszky Zsolt
Budapesti Honvéd/B - Kaszások Akadémia 2020. február 23. vasárnap 71 - 68 Kapros Roland, Komlódi Benedek
Budafoki KK - ELITE Basket Törökbálint 2020. február 24. hétfő 17:45 Bárány Levente, Szőke Gábor
Budapesti Honvéd/B - ELITE Basket Törökbálint 2020. február 27. csütörtök 15:30 NAGY ISTVÁN, Bujtor Péter
Budafoki KK - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2020. február 27. csütörtök 19:15 Lakos Koppány Ádám, Matejovics Márk
Kaszások Akadémia - Budaörsi DSE/A 2020. március 1. vasárnap 16:00
Budapesti Honvéd/B - Budafoki KK 2020. március 1. vasárnap 17:00
Budaörsi DSE/A - Budafoki KK 2020. március 2. hétfő 20:15
ELITE Basket Törökbálint - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2020. március 3. kedd 17:30
Budafoki KK - Budapesti Honvéd/B 2020. március 5. csütörtök 19:15
Budaörsi DSE/A - ELITE Basket Törökbálint 2020. március 5. csütörtök 19:20
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Kaszások Akadémia 2020. március 7. szombat 16:00
Budaörsi DSE/A - Budapesti Honvéd/B 2020. március 9. hétfő 20:15
Kaszások Akadémia - ELITE Basket Törökbálint 2020. március 10. kedd 19:45
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budapesti Honvéd/B 2020. március 12. csütörtök 19:00
Budafoki KK - Kaszások Akadémia 2020. március 16. hétfő 17:45
ELITE Basket Törökbálint - Budaörsi DSE/A 2020. március 17. kedd 17:30
ELITE Basket Törökbálint - Budafoki KK 2020. március 19. csütörtök 17:30
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budaörsi DSE/A 2020. március 19. csütörtök 18:00
Budaörsi DSE/A - Kaszások Akadémia 2020. március 21. szombat 16:00
Kaszások Akadémia - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2020. március 22. vasárnap 13:30
Kaszások Akadémia - Budafoki KK 2020. március 24. kedd 19:45
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budafoki KK 2020. március 26. csütörtök 19:00
Budaörsi DSE/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2020. március 28. szombat 16:00
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monor SE - BKG Prima AK 2020. február 5. szerda 55 - 71 Belák Zoltán, Mátyás Ferenc
Gödi SE - BLF KK 2020. február 8. szombat 11:15
Monor SE - TFSE 2020. február 8. szombat 14:00 Káré Gergő, Gombos Márk Bálint
KKS - Pilis Basket 2020. február 12. szerda 46 - 59 Balogh Kristóf, Gere Kálmán Richárd
KKS - Monor SE 2020. február 15. szombat 79 - 69 NAGY ISTVÁN, Koncsag Csaba
TFSE - Gödi SE 2020. február 15. szombat 96 - 53 Konta Csanád János, Koncsag Csaba
BLF KK - Pilis Basket 2020. február 15. szombat 63 - 44 Pohánka Balázs, Matics Sándor
Gödi SE - Pilis Basket 2020. február 19. szerda 19:15 Varga Dániel Géza, Ugróczky Péter
KKS - TFSE 2020. február 19. szerda 20:00 Sentényi Barna, Bertók Botond
BLF KK - KKS 2020. február 22. szombat 55 - 52 Balogh Kristóf, Matóczay Bálint
TFSE - BKG Prima AK 2020. február 22. szombat 86 - 49 Bátovszky Zsolt , Bózsó Gábor
BKG Prima AK - Gödi SE 2020. február 26. szerda 19:00 Lázár Zsigmond György, Stickel Balázs
Pilis Basket - Monor SE 2020. február 29. szombat 10:00
TFSE - BLF KK 2020. február 29. szombat 14:00
BKG Prima AK - Monor SE 2020. március 4. szerda 19:00
BKG Prima AK - KKS 2020. március 6. péntek 18:50
Monor SE - BLF KK 2020. március 7. szombat 12:00
Gödi SE - KKS 2020. március 7. szombat 15:00
TFSE - Pilis Basket 2020. március 8. vasárnap 16:00
Gödi SE - BKG Prima AK 2020. március 11. szerda 15:00
Pilis Basket - KKS 2020. március 11. szerda 19:30
BLF KK - Monor SE 2020. március 12. csütörtök 18:00
Pilis Basket - BKG Prima AK 2020. március 13. péntek 19:45
TFSE - Monor SE 2020. március 14. szombat 14:00
BLF KK - Gödi SE 2020. március 14. szombat 14:00
BKG Prima AK - TFSE 2020. március 18. szerda 19:00
Monor SE - Gödi SE 2020. március 19. csütörtök 19:30
Pilis Basket - BLF KK 2020. március 21. szombat 10:00
Monor SE - KKS 2020. március 21. szombat 10:00
Gödi SE - TFSE 2020. március 21. szombat 10:00
TFSE - KKS 2020. március 25. szerda 18:50
Monor SE - Pilis Basket 2020. március 25. szerda 19:30
BLF KK - BKG Prima AK 2020. március 26. csütörtök 18:00
Pilis Basket - Gödi SE 2020. március 28. szombat 10:00
KKS - BLF KK 2020. március 29. vasárnap 12:00
Pilis Basket - TFSE 2020. április 1. szerda 19:30
BKG Prima AK - BLF KK 2020. április 3. péntek 18:30
BLF KK - TFSE 2020. április 4. szombat 10:00
Gödi SE - Monor SE 2020. április 4. szombat 11:15
KKS - Gödi SE 2020. április 5. vasárnap 11:10
KKS - BKG Prima AK 2020. április 15. szerda 20:00
BKG Prima AK - Pilis Basket Egyeztetés alatt
C csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei KSE - Budaörsi DSE/B 2020. február 5. szerda 133 - 36 Czupi Márton, Vigh Balázs
Treff 07 SE - Keresztúri SE 2020. február 6. csütörtök 53 - 102 Czupi Márton, Sersovszky Gergely Péter
Gödöllői SK - Treff 07 SE 2020. február 12. szerda 19:20 Belák Zoltán, Vigh Balázs
Gödöllői SK - Keresztúri SE 2020. február 15. szombat 82 - 77 Fleischmann Krisztián, Vigh Balázs
BLF KK/B - Treff 07 SE 2020. február 15. szombat 73 - 44 Pohánka Balázs, Matics Sándor
Keresztúri SE - Budaörsi DSE/B 2020. február 17. hétfő 82 - 60 László Zsolt Károly, Szabó István
Százhalombattai KSE - Szentendrei KSE 2020. február 20. csütörtök 18:00 Szájer József, Stickel Balázs
Budaörsi DSE/B - Treff 07 SE 2020. február 20. csütörtök 19:20
Budaörsi DSE/B - Keresztúri SE 2020. február 23. vasárnap 10:00 Szundy Gábor, Mátyus Zoé Grèta
BLF KK/B - Gödöllői SK 2020. február 27. csütörtök 18:00 Lövei László, Kieffer Thomas
Treff 07 SE - Szentendrei KSE 2020. február 27. csütörtök 19:00 Gombos Ádám Attila, Czupi Márton
Szentendrei KSE - Gödöllői SK 2020. február 29. szombat 14:00
Százhalombattai KSE - Budaörsi DSE/B 2020. március 3. kedd 17:00
Gödöllői SK - Százhalombattai KSE 2020. március 5. csütörtök 17:45
Budaörsi DSE/B - Gödöllői SK 2020. március 7. szombat 14:00
Keresztúri SE - BLF KK 2020. március 8. vasárnap 09:00
Keresztúri SE - Treff 07 SE 2020. március 9. hétfő 19:20
Budaörsi DSE/B - Szentendrei KSE 2020. március 11. szerda 20:15
Százhalombattai KSE - Keresztúri SE 2020. március 12. csütörtök 18:00
Keresztúri SE - Gödöllői SK 2020. március 16. hétfő 19:20
Gödöllői SK - Budaörsi DSE/B 2020. március 21. szombat 10:00
BLF KK - Szentendrei KSE 2020. március 25. szerda 18:00
Treff 07 SE - Budaörsi DSE/B 2020. március 26. csütörtök 19:00
Gödöllői SK - BLF KK/B 2020. március 28. szombat 12:00
Budaörsi DSE/B - Százhalombattai KSE 2020. március 31. kedd 20:15
Szentendrei KSE - Keresztúri SE 2020. április 1. szerda 20:30
Gödöllői SK - Szentendrei KSE 2020. április 4. szombat 10:00
Százhalombattai KSE - Treff 07 SE 2020. április 7. kedd 18:00
Keresztúri SE - Szentendrei KSE 2020. április 8. szerda 19:20
Treff 07 SE - Százhalombattai KSE 2020. április 23. csütörtök 19:00
Szentendrei KSE - Százhalombattai KSE 2020. április 25. szombat 10:00
Keresztúri SE - Százhalombattai KSE 2020. április 27. hétfő 19:20
BLF KK/B - Keresztúri SE Egyeztetés alatt
Százhalombattai KSE - BLF KK/B Egyeztetés alatt
Budaörsi DSE/B - BLF KK/B Egyeztetés alatt
Szentendrei KSE - BLF KK/B Egyeztetés alatt
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Keresztúri SE
Keresztúri SE
0 0.00 0 0 0 0 0 GY1 1-0 1-1 2-1
2 Treff 07 SE
Treff 07 SE
0 0.00 0 0 0 0 0 V2 0-1 0-1 0-2


Megyei szövetségek