Fiú Junior - 2019/2020
Szakaszok
A csoport
A csoport Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG Prima AK - Nyíregyházi Sportcentrum KA/A 2019. szeptember 21. szombat 11:00
Újpest-MT/A - Győri KC 2019. szeptember 21. szombat 12:45
Győri KC - BKG Prima AK 2019. szeptember 21. szombat 17:00
Újpest-MT/A - Nyíregyházi Sportcentrum KA/A 2019. szeptember 21. szombat 18:45
Nyíregyházi Sportcentrum KA/A - Győri KC 2019. szeptember 22. vasárnap 09:30
BKG Prima AK - Újpest-MT/A 2019. szeptember 22. vasárnap 11:15
B csoport
B csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK - Kaposvári SI 2019. szeptember 20. péntek 16:00
SZEDEÁK/A - Budaörsi DSE/A 2019. szeptember 20. péntek 18:00
Zalakerámia ZTE KK - Budaörsi DSE/A 2019. szeptember 21. szombat 10:00
SZEDEÁK/A - Atomerőmű SE 2019. szeptember 21. szombat 11:45
Budaörsi DSE/A - Kaposvári SI 2019. szeptember 21. szombat 16:00
Atomerőmű SE - Zalakerámia ZTE KK 2019. szeptember 21. szombat 17:45
Kaposvári SI - Atomerőmű SE 2019. szeptember 22. vasárnap 09:30
Zalakerámia ZTE KK - SZEDEÁK/A 2019. szeptember 22. vasárnap 11:15
Atomerőmű SE - Budaörsi DSE/A 2019. szeptember 22. vasárnap 15:30
SZEDEÁK/A - Kaposvári SI 2019. szeptember 22. vasárnap 17:15
C csoport
C csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti KA - Budafoki KK 2019. szeptember 21. szombat 11:00
MEAFC/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. szeptember 21. szombat 12:45
Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Nemzeti KA 2019. szeptember 21. szombat 17:00
MEAFC/A - Budafoki KK 2019. szeptember 21. szombat 18:45
Budafoki KK - Dombóvári Kosársuli KE 2019. szeptember 22. vasárnap 09:30
PVSK Nemzeti KA - MEAFC/A 2019. szeptember 22. vasárnap 11:15
D csoport
D csoport Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja (6500 Baja Duna utca 33.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska FKE - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B 2019. szeptember 21. szombat 11:00
Kecskeméti KA - Beszterce KK 2019. szeptember 21. szombat 12:45
Beszterce KK - Bajai Bácska FKE 2019. szeptember 21. szombat 18:00
Kecskeméti KA - FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B 2019. szeptember 21. szombat 19:45
FALCO-Vulcano Energia KC Szombathely/B - Beszterce KK 2019. szeptember 22. vasárnap 10:30
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA 2019. szeptember 22. vasárnap 12:15

Megyei szövetségek