|
A csoport | Russay Olivér Sportcsarnok (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári Kosársuli KE - Kiss Lenke KS | 2019. szeptember 7. szombat | 93 - 27 | Szabó Tibor, Lovas Dávid |
Kanizsa KK - Budapesti Honvéd / B | 2019. szeptember 7. szombat | 60 - 64 | Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos |
Budapesti Honvéd / B - Dombóvári Kosársuli KE | 2019. szeptember 7. szombat | 51 - 129 | Csák Máté Károly, Szabó Tibor |
Kanizsa KK - Kiss Lenke KS | 2019. szeptember 7. szombat | 42 - 63 | Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos |
Kiss Lenke KS - Budapesti Honvéd / B | 2019. szeptember 8. vasárnap | 49 - 52 | Szabó Tibor, Lovas Dávid |
Dombóvári Kosársuli KE - Kanizsa KK | 2019. szeptember 8. vasárnap | 97 - 31 | Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos |
B csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki KA/A - Dávid Kornél KA Aligators | 2019. szeptember 7. szombat | 61 - 86 | Kaposi Renátó, Horváth Andreasz |
SZEDEÁK/A - Soproni Sportiskola KA/A | 2019. szeptember 7. szombat | 35 - 110 | Kaposi Renátó, Horváth Andreasz |
Soproni Sportiskola KA/A - Szolnoki KA/A | 2019. szeptember 7. szombat | 104 - 52 | Szőcs Péter |
SZEDEÁK/A - Dávid Kornél KA Aligators | 2019. szeptember 7. szombat | 44 - 125 | Szőcs Péter |
Dávid Kornél KA Aligators - Soproni Sportiskola KA/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 77 - 82 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
Szolnoki KA/A - SZEDEÁK/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 61 - 44 | KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás |
C csoport | Szent Mór Iskolaközpont (7621 Pécs Hunyadi u. 9.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC/A - Budaörsi DSE | 2019. szeptember 7. szombat | 86 - 34 | dr. Szalóki Bence, Balogh László |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Alba Fehérvár/A | 2019. szeptember 7. szombat | 109 - 27 | dr. Szalóki Bence, Bálind Attila |
Alba Fehérvár/A - MEAFC/A | 2019. szeptember 7. szombat | 44 - 95 | Bálind Attila, Balogh László |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Budaörsi DSE | 2019. szeptember 7. szombat | 134 - 42 | Bálind Attila, Balogh László |
Budaörsi DSE - Alba Fehérvár/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 71 - 69 | Szücs Szabolcs, Balogh László |
MEAFC/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 62 - 96 | Szücs Szabolcs, Balogh László |
D csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szombathelyi SI KA/A - Budapesti Honvéd / A | 2019. szeptember 7. szombat | 81 - 59 | Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László |
NKA Pécs/B - Vasas Akadémia/A | 2019. szeptember 7. szombat | 46 - 105 | Nagy Viktor, Szilágyi Bálint |
Vasas Akadémia/A - Szombathelyi SI KA/A | 2019. szeptember 7. szombat | 63 - 69 | Nagy Viktor, Szőts Dávid István |
NKA Pécs/B - Budapesti Honvéd / A | 2019. szeptember 7. szombat | 64 - 88 | Matics Sándor, Komlódi Benedek |
Budapesti Honvéd / A - Vasas Akadémia/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 54 - 72 | Lövei László, Bagi Bálint |
Szombathelyi SI KA/A - NKA Pécs/B | 2019. szeptember 8. vasárnap | 87 - 38 | Hervay Tibor, Lövei László |
E csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Óbudai Kosárlabda Akadémia - Szombathelyi SI KA/B | 2019. szeptember 7. szombat | 91 - 52 | DR. MAGYARI TIBOR, Kocsis Tamás |
Kecskeméti KA - Zalakerámia ZTE KK/A | 2019. szeptember 7. szombat | 80 - 58 | DR. MAGYARI TIBOR, Németh András |
Zalakerámia ZTE KK/A - Óbudai Kosárlabda Akadémia | 2019. szeptember 7. szombat | 70 - 51 | Németh András, Németh Balázs |
Kecskeméti KA - Szombathelyi SI KA/B | 2019. szeptember 7. szombat | 91 - 41 | Németh András, Kocsis Tamás |
Szombathelyi SI KA/B - Zalakerámia ZTE KK/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 55 - 100 | Németh András, Magyar Gyöngyi |
Óbudai Kosárlabda Akadémia - Kecskeméti KA | 2019. szeptember 8. vasárnap | 55 - 67 | Magyar Gyöngyi, Kocsis Tamás |
F csoport | Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A | 2019. szeptember 7. szombat | 58 - 76 | Gaál Norbert, Tóth Kitti |
NKA Pécs/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2019. szeptember 7. szombat | 85 - 42 | Józsa András Junior, Matics Sándor |
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. szeptember 7. szombat | 50 - 67 | Gaál István Tamás, NAGY ISTVÁN |
NKA Pécs/A - MAFC/A | 2019. szeptember 7. szombat | 90 - 44 | Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos |
MAFC/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 91 - 58 | Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - NKA Pécs/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 52 - 79 | Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra |
G csoport | Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE - Veszprém - AKMÉ Körmendi Törpördögök | 2019. szeptember 7. szombat | 58 - 74 | Kiss Márton Balázs, Pál Balázs |
Debreceni KA/A - Győri KC | 2019. szeptember 7. szombat | 142 - 46 | Kiss Márton Balázs, Pál Balázs |
VUKE - Veszprém - Debreceni KA/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 35 - 114 | Polyák Máté, Schneider Bertold Antal |
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Győri KC | 2019. szeptember 8. vasárnap | 85 - 49 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Debreceni KA/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 48 - 88 | Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor |
Győri KC - VUKE - Veszprém | 2019. szeptember 8. vasárnap | 56 - 63 | Polyák Máté, Schneider Bertold Antal |
H csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK-Eötvös - Kaposvári SI | 2019. szeptember 7. szombat | 37 - 88 | Sörlei Attila, Szobonya Erik |
Kecskeméti KA/B - Atomerőmű SE/A | 2019. szeptember 7. szombat | 75 - 79 | Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik |
Atomerőmű SE/A - NYKK-Eötvös | 2019. szeptember 7. szombat | 42 - 81 | dr. Nagy Zsombor, Szobonya Erik |
Kecskeméti KA/B - Kaposvári SI | 2019. szeptember 7. szombat | 61 - 92 | Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik |
Kaposvári SI - Atomerőmű SE/A | 2019. szeptember 8. vasárnap | 96 - 52 | Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik |
NYKK-Eötvös - Kecskeméti KA/B | 2019. szeptember 8. vasárnap | 53 - 49 | Sörlei Attila, dr. Nagy Zsombor |