Fiú Kadett - 2019/2020
Szakaszok
A csoport
A csoport Russay Olivér Sportcsarnok (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE - Kiss Lenke KS 2019. szeptember 7. szombat 93 - 27 Szabó Tibor, Lovas Dávid
Kanizsa KK - Budapesti Honvéd / B 2019. szeptember 7. szombat 60 - 64 Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos
Budapesti Honvéd / B - Dombóvári Kosársuli KE 2019. szeptember 7. szombat 51 - 129 Csák Máté Károly, Szabó Tibor
Kanizsa KK - Kiss Lenke KS 2019. szeptember 7. szombat 42 - 63 Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos
Kiss Lenke KS - Budapesti Honvéd / B 2019. szeptember 8. vasárnap 49 - 52 Szabó Tibor, Lovas Dávid
Dombóvári Kosársuli KE - Kanizsa KK 2019. szeptember 8. vasárnap 97 - 31 Csák Máté Károly, Molnár Bence Lajos

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 1.00 6 3 0 319 109 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Budapesti Honvéd / B
Budapesti Honvéd / B
3 0.83 5 2 1 167 238 GY1 0-1 2-0 2-1
3 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.67 4 1 2 139 187 V1 0-1 1-1 1-2
4 Kanizsa KK
Kanizsa KK
3 0.50 3 0 3 133 224 V3 0-2 0-1 0-3


B csoport
B csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sportcentrum/A - Dávid Kornél KA/A 2019. szeptember 7. szombat 61 - 86 Kaposi Renátó, Horváth Andreasz
SZEDEÁK/A - Soproni Sportiskola KA/A 2019. szeptember 7. szombat 35 - 110 Kaposi Renátó, Horváth Andreasz
Soproni Sportiskola KA/A - Szolnoki Sportcentrum/A 2019. szeptember 7. szombat 104 - 52 Szőcs Péter
SZEDEÁK/A - Dávid Kornél KA/A 2019. szeptember 7. szombat 44 - 125 Szőcs Péter
Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola KA/A 2019. szeptember 8. vasárnap 77 - 82 KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás
Szolnoki Sportcentrum/A - SZEDEÁK/A 2019. szeptember 8. vasárnap 61 - 44 KOCSIS JÓZSEF, Poór Tamás

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 296 164 GY3 1-0 2-0 3-0
2 DKKA/A
DKKA/A
3 0.83 5 2 1 288 187 V1 0-1 2-0 2-1
3 Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.67 4 1 2 174 234 GY1 1-1 0-1 1-2
4 SZEDEÁK/A
SZEDEÁK/A
3 0.50 3 0 3 123 296 V3 0-2 0-1 0-3


C csoport
C csoport Szent Mór Iskolaközpont (7621 Pécs Hunyadi u. 9.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC/A - Budaörsi DSE 2019. szeptember 7. szombat 86 - 34 Szalóki Bence, Balogh László
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Alba Fehérvár/A 2019. szeptember 7. szombat 109 - 27 Szalóki Bence, Bálind Attila
Alba Fehérvár/A - MEAFC/A 2019. szeptember 7. szombat 44 - 95 Bálind Attila, Balogh László
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Budaörsi DSE 2019. szeptember 7. szombat 134 - 42 Bálind Attila, Balogh László
Budaörsi DSE - Alba Fehérvár/A 2019. szeptember 8. vasárnap 71 - 69 Szücs Szabolcs, Balogh László
MEAFC/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. szeptember 8. vasárnap 62 - 96 Szücs Szabolcs, Balogh László

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 339 131 GY3 2-0 1-0 3-0
2 MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.83 5 2 1 243 174 V1 1-1 1-0 2-1
3 Budaörsi DSE
Budaörsi DSE
3 0.67 4 1 2 147 289 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.50 3 0 3 140 275 V3 0-1 0-2 0-3


D csoport
D csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi SI KA/A - Budapesti Honvéd / A 2019. szeptember 7. szombat 81 - 59 Tőzsér Dénes Kelemen, Goda László
Pécsi NKA/B - Vasas Akadémia/A 2019. szeptember 7. szombat 46 - 105 Nagy Viktor, Szilágyi Bálint
Vasas Akadémia/A - Szombathelyi SI KA/A 2019. szeptember 7. szombat 63 - 69 Nagy Viktor, Szőts Dávid István
Pécsi NKA/B - Budapesti Honvéd / A 2019. szeptember 7. szombat 64 - 88 Matics Sándor, Komlódi Benedek
Budapesti Honvéd / A - Vasas Akadémia/A 2019. szeptember 8. vasárnap 54 - 72 Lövei László, Bagi Bálint
Szombathelyi SI KA/A - Pécsi NKA/B 2019. szeptember 8. vasárnap 87 - 38 Hervay Tibor, Lövei László

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 1.00 6 3 0 237 160 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 240 169 GY1 0-1 2-0 2-1
3 Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / A
3 0.67 4 1 2 201 217 V1 0-1 1-1 1-2
4 Kosárlabda Akadémia Pécs/B
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
3 0.50 3 0 3 148 280 V3 0-2 0-1 0-3


E csoport
E csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Óbudai Kosárlabda Akadémia - Szombathelyi SI KA/B 2019. szeptember 7. szombat 91 - 52 DR. MAGYARI TIBOR, Kocsis Tamás
Kecskeméti KA - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. szeptember 7. szombat 80 - 58 DR. MAGYARI TIBOR, Németh András
Zalakerámia ZTE KK/A - Óbudai Kosárlabda Akadémia 2019. szeptember 7. szombat 70 - 51 Németh András, Németh Balázs
Kecskeméti KA - Szombathelyi SI KA/B 2019. szeptember 7. szombat 91 - 41 Németh András, Kocsis Tamás
Szombathelyi SI KA/B - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. szeptember 8. vasárnap 55 - 100 Németh András, Magyar Gyöngyi
Óbudai Kosárlabda Akadémia - Kecskeméti KA 2019. szeptember 8. vasárnap 55 - 67 Magyar Gyöngyi, Kocsis Tamás

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti KA / A
Kecskeméti KA / A
3 1.00 6 3 0 238 154 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.83 5 2 1 228 186 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
3 0.67 4 1 2 197 189 V2 1-1 0-1 1-2
4 Szombathelyi SI KA/B
Szombathelyi SI KA/B
3 0.50 3 0 3 148 282 V3 0-1 0-2 0-3


F csoport
F csoport Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A 2019. szeptember 7. szombat 58 - 76 Gaál Norbert, Tóth Kitti
Pécsi NKA/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2019. szeptember 7. szombat 85 - 42 Józsa András Junior, Matics Sándor
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. szeptember 7. szombat 50 - 67 Gaál István, NAGY ISTVÁN
Pécsi NKA/A - MAFC/A 2019. szeptember 7. szombat 90 - 44 Gaál Norbert, Simon Kristóf Kolos
MAFC/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2019. szeptember 8. vasárnap 91 - 58 Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Pécsi NKA/A 2019. szeptember 8. vasárnap 52 - 79 Nagy Viktor, Rózsavölgyi Alexandra

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 1.00 6 3 0 254 138 GY3 2-0 1-0 3-0
2 MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 211 206 GY1 1-0 1-1 2-1
3 Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.67 4 1 2 177 205 V1 0-2 1-0 1-2
4 Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.50 3 0 3 150 243 V3 0-1 0-2 0-3


G csoport
G csoport Vetési Albert Gimnázium (8200 Veszprém Kemecse utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE - Veszprém - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2019. szeptember 7. szombat 58 - 74 Kiss Márton Balázs, Pál Balázs
Debreceni KA/A - Győri KC 2019. szeptember 7. szombat 142 - 46 Kiss Márton Balázs, Pál Balázs
VUKE - Veszprém - Debreceni KA/A 2019. szeptember 8. vasárnap 35 - 114 Polyák Máté, Schneider Bertold Antal
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Győri KC 2019. szeptember 8. vasárnap 85 - 49 Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Debreceni KA/A 2019. szeptember 8. vasárnap 48 - 88 Prieger Mihály, Kiss Tamás Sándor
Győri KC - VUKE - Veszprém 2019. szeptember 8. vasárnap 56 - 63 Polyák Máté, Schneider Bertold Antal

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 1.00 6 3 0 344 129 GY3 1-0 2-0 3-0
2 AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 207 195 V1 1-1 1-0 2-1
3 VUKE - Veszprém
VUKE - Veszprém
3 0.67 4 1 2 156 244 GY1 0-2 1-0 1-2
4 Győri KC
Győri KC
3 0.50 3 0 3 151 290 V3 0-1 0-2 0-3


H csoport
H csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK-Eötvös - Kaposvári SI 2019. szeptember 7. szombat 37 - 88 Sörlei Attila, Szobonya Erik
Kecskeméti KA/B - Atomerőmű SE/A 2019. szeptember 7. szombat 75 - 79 Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik
Atomerőmű SE/A - NYKK-Eötvös 2019. szeptember 7. szombat 42 - 81 Nagy Zsombor, Szobonya Erik
Kecskeméti KA/B - Kaposvári SI 2019. szeptember 7. szombat 61 - 92 Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik
Kaposvári SI - Atomerőmű SE/A 2019. szeptember 8. vasárnap 96 - 52 Gergely Csaba, Nyíri Péter Patrik
NYKK-Eötvös - Kecskeméti KA/B 2019. szeptember 8. vasárnap 53 - 49 Sörlei Attila, Nagy Zsombor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kaposvári KK
Kaposvári KK
3 1.00 6 3 0 276 150 GY3 1-0 2-0 3-0
2 NYKK-Eötvös
NYKK-Eötvös
3 0.83 5 2 1 171 179 GY2 1-1 1-0 2-1
3 Atomerőmű SE/A
Atomerőmű SE/A
3 0.67 4 1 2 173 252 V2 0-1 1-1 1-2
4 Kecskeméti KA/B
Kecskeméti KA/B
3 0.50 3 0 3 185 224 V3 0-2 0-1 0-3


Megyei szövetségek