Fiú Serdülő, Regionális - 2019/2020
Szakaszok
Dél-Nyugati régió
A csoport Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska FKE - GYKSE Szekszárd 2020. március 7. szombat 64 - 80
Dombóvári Kosársuli KE - Kaposvári SI/B 2020. március 7. szombat 60 - 89
Bajai Bácska FKE - Dombóvári Kosársuli KE 2020. március 7. szombat 67 - 53
GYKSE Szekszárd - Kaposvári SI/B 2020. március 7. szombat 78 - 72
B csoport Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/B - NKA Pécs/B 2020. március 7. szombat 55 - 57
Bonyhádi KSE - Kaposvári SI/C 2020. március 7. szombat 79 - 60
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kaposvári SI/C 2020. március 7. szombat 49 - 75
NKA Pécs/B - Bonyhádi KSE 2020. március 7. szombat 56 - 87
C csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Siófoki Kosársuli 2020. március 8. vasárnap 10:00
Siófoki Kosársuli - Marcali VSZSE 2020. március 8. vasárnap 49 - 104
Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 2020. március 8. vasárnap 82 - 52
D csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsa KK - Monok SE 2020. március 7. szombat 95 - 40 Horváth Alajos, Benedek Zoltán
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia/C 2020. március 7. szombat 20 - 0 Benedek Zoltán, Szabó Tibor
PVSK Nemzeti Akadémia/C - Kanizsa KK 2020. március 7. szombat 0 - 20 Benedek Zoltán, Szabó Tibor
Dél-Keleti régió
A csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Cápák - Békéscsabai KK 2020. március 7. szombat 85 - 82 Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály
Mezőberényi KK - SZEDEÁK Bikák 2020. március 7. szombat 71 - 62 Váczi Mihály, Bere Márton Brúnó
Békéscsabai KK - SZEDEÁK Bikák 2020. március 7. szombat 63 - 70 Kátay Csaba András, Váczi Mihály
Vásárhelyi Cápák - Mezőberényi KK 2020. március 7. szombat 90 - 73 Kátay Csaba András, Bere Márton Brúnó
B csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/B - Szentesi KK 2020. március 7. szombat 98 - 45 Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
Nagykőrösi Sólymok - Szolnoki KA/B 2020. március 7. szombat 47 - 54 Mile Gábor, Terjéki András
Szentesi KK - Nagykőrösi Sólymok 2020. március 7. szombat 39 - 56 Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
Kecskeméti KA/B - Szolnoki KA/B 2020. március 7. szombat 83 - 50 Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla
C csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Félegyházi TSI - CEKK 2020. március 7. szombat 63 - 69 Komáromi Péter, Pásztor Patrik
CEKK - SZEDEÁK Csikók 2020. március 7. szombat 63 - 55 Komáromi Péter, Pásztor Patrik
SZEDEÁK Csikók - Félegyházi TSI 2020. március 7. szombat 29 - 97 Komáromi Péter, Pásztor Patrik
D csoport SZTE Mezőgazdasági Főiskola (6800 Hódmezővásárhely Petőfi u. 10-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK/B - Vásárhelyi Gepárdok 2020. március 7. szombat 44 - 77 Utasi Balázs, Boros Eszter
Kisújszállási SE - Békéscsabai KK/B 2020. március 7. szombat 94 - 28 Utasi Balázs, Boros Eszter
Vásárhelyi Gepárdok - Kisújszállási SE 2020. március 7. szombat 51 - 83 Utasi Balázs, Boros Eszter
Észak-Keleti régió
A csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - BKG Prima Akadémia Hajdú U14A 2020. március 7. szombat 106 - 47 Vaszi Ádám, Szobonya Erik
Egri VSI KOK/A - Sláger Kazincbarcika 2020. március 7. szombat 2 - 0 Vaszi Ádám, Lónáth László
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A - Sláger Kazincbarcika 2020. március 7. szombat 2 - 0 Lónáth László, Szobonya Erik
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri VSI KOK/A 2020. március 7. szombat 83 - 55 Vaszi Ádám, Szobonya Erik
B csoport Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lehel Kosársuli/A - MEAFC-Kossuth 2020. március 8. vasárnap 109 - 25 Kovács Csaba, Terjéki András
Debreceni KA DSI - NYKK-Eötvös/A 2020. március 8. vasárnap 62 - 66 Szőcs Béla, Kalmár Bálint
MEAFC-Kossuth - Debreceni KA DSI 2020. március 8. vasárnap 52 - 55 Kovács Csaba, Terjéki András
Lehel Kosársuli/A - NYKK-Eötvös/A 2020. március 8. vasárnap 74 - 41 Szőcs Béla, Kalmár Bálint
C csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Nyíregyházi Kék Cápák 2020. március 8. vasárnap 54 - 73
Debreceni KA/B - Sunshine-NYIKSE 2020. március 8. vasárnap 60 - 56
MEAFC - Sunshine-NYIKSE 2020. március 8. vasárnap 79 - 35
Nyíregyházi Kék Cápák - Debreceni KA/B 2020. március 8. vasárnap 69 - 49
D csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI - Záhonyi Kék Cápák 2020. március 7. szombat 46 - 76 Gergely Csaba, Scholtz Zoltán
Hajdúhadházi KK - Beszterce KK-Bolyky 2020. március 7. szombat 77 - 43 Sallai István József, Szekrényes Zsolt Péter
Salgótarjáni KI - Beszterce KK-Bolyky 2020. március 7. szombat 74 - 55 Ferenczi Tamás, Horányi András
Záhonyi Kék Cápák - Hajdúhadházi KK 2020. március 7. szombat 65 - 53 Tóth Tamás Zoltán, Horányi András
E csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíradony VTK - Nyíkse U14/B 2020. március 8. vasárnap 58 - 46 Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter
Nyíkse U14/B - BKGDSE - Hajdúszoboszló 2020. március 8. vasárnap 2 - 0 Szulics Zsolt János, Páll Vivien Zsanett
BKGDSE - Hajdúszoboszló - Nyíradony VTK 2020. március 8. vasárnap 0 - 2 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
Észak-Nyugati régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek - Alba Fehérvár 2020. március 7. szombat 86 - 55 Kapusi Gábor, Wischy Péter
Zalakerámia ZTE KK/B - Soproni Sportiskola/B 2020. március 7. szombat 0 - 2 Kapusi Gábor, Wischy Péter
Alba Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK/B 2020. március 7. szombat 2 - 0 Polyák Máté, NAGY ZOLTÁN
Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskola/B 2020. március 7. szombat 103 - 41 Tóth Kálmán, Wischy Péter
B csoport Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai SE - Szombathelyi Sportiskola KA/B 2020. március 7. szombat 100 - 55 Czakó Gábor Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet
Győri KC - VUKE - Veszprém/A 2020. március 7. szombat 98 - 50 Czakó Gábor Bence, Novák Bence
Szombathelyi Sportiskola KA/B - VUKE - Veszprém/A 2020. március 7. szombat 94 - 62 Novák Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet
Tatai SE - Győri KC 2020. március 7. szombat 115 - 75 Czakó Gábor Bence, Novák Bence
C csoport Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola (2060 Bicske Szent István utca 42.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pápai KC - Bicskei Pilóták 2020. március 7. szombat 0 - 2 Kaposi Renátó, Szőcs Péter
Dávid Kornél KA/C - Ifjú Sólymok 2020. március 7. szombat 81 - 43 Kaposi Renátó, Szőcs Péter
Pápai KC - Ifjú Sólymok 2020. március 7. szombat 0 - 2 Kaposi Renátó, Szőcs Péter
Bicskei Pilóták - Dávid Kornél KA/C 2020. március 7. szombat 51 - 82 Kaposi Renátó, Szőcs Péter
D csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/B - Tapolcai Tigrisek 2020. március 8. vasárnap 57 - 108 Horváth Andreasz, Müller Martin
Tapolcai Tigrisek - Fűzfői AK 2020. március 8. vasárnap 108 - 39 Horváth Andreasz, Müller Martin
Fűzfői AK - Dávid Kornél KA/B 2020. március 8. vasárnap 49 - 106 Szőcs Péter, Koller István
E csoport Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Credobus Mosonmagyaróvár - Várpalota Sárkányok 2020. március 7. szombat 2 - 0 Bakó László Ferenc, Nagy Péter
Várpalota Sárkányok - Esztergom 2020. március 7. szombat 12:00 Bakó László Ferenc, Nagy Péter
Esztergom - Credobus Mosonmagyaróvár 2020. március 7. szombat 14:00 Bakó László Ferenc, Nagy Péter
F csoport Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola Akadémia/C - Ajka 2020. március 8. vasárnap 64 - 80 Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Soproni Tigrisek/B - Soproni Sportiskola Akadémia/C 2020. március 8. vasárnap 66 - 38 Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Ajka - Soproni Tigrisek/B 2020. március 8. vasárnap 65 - 62 Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Közép régió
A csoport Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola (1223 Budapest Rákóczi utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki KK - Herceghalmi Tigrisek 2020. március 7. szombat 83 - 58 Horváth Kinga, Steiner Máté
Monori SE - MAFC/B 2020. március 7. szombat 92 - 84 Matejovics Márk, Gere Kálmán Richárd
Herceghalmi Tigrisek - MAFC/B 2020. március 7. szombat 103 - 93 Bárány Levente, Matejovics Márk
Budafoki KK - Monori SE 2020. március 7. szombat 102 - 72 Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd
B csoport Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem (1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF KK - Budapesti Honvéd/B 2020. március 8. vasárnap 100 - 53 Matóczay Bálint, Kiss Mihály Barna
KKS Boys - Pilis Basket Buda 2020. március 8. vasárnap 76 - 65 Matóczay Bálint, Kiss Mihály Barna
Budapesti Honvéd/B - Pilis Basket Buda 2020. március 8. vasárnap 73 - 105 Tahin András, Kovács Róbert Márió
BLF KK - KKS Boys 2020. március 8. vasárnap 87 - 75 Tahin András, Kovács Róbert Márió
C csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - Kaszások Akadémia/C 2020. március 7. szombat 73 - 52 Hartai Tamás, Hőgerl Bence
Budapesti Honvéd/C - Ziccer KS 2020. március 7. szombat 71 - 41 Hartai Tamás, Hőgerl Bence
Kaszások Akadémia/C - Ziccer KS 2020. március 7. szombat 42 - 51 Matóczay Bálint, Lakos Koppány Ádám
Budapest Csepel - Budapesti Honvéd/C 2020. március 7. szombat 61 - 69 Matóczay Bálint, Lakos Koppány Ádám
D csoport Batthyány Kázmér Gimnázium (2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budaörsi DSE - BKG PPRIMA Ak 2020. március 7. szombat 78 - 51 Tatár Domonkos, Belák Dorka
Budapest Basket - ELITE Basket 2020. március 7. szombat 2 - 0 Tatár Domonkos, Belák Dorka
BKG PPRIMA Ak - ELITE Basket 2020. március 7. szombat 2 - 0 Tatár Domonkos, Belák Dorka
Budaörsi DSE - Budapest Basket 2020. március 7. szombat 49 - 39 Tatár Domonkos, Belák Dorka
E csoport Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király utca 72.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS Basket - Keresztúri SE 2020. március 7. szombat 73 - 78 Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág
Parthus SE - TFSE 2020. március 7. szombat 75 - 64 Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág
PILIS Basket - TFSE 2020. március 7. szombat 80 - 58 Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág
Keresztúri SE - Parthus SE 2020. március 7. szombat 81 - 78 Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág
F csoport Karinthy Frigyes ÁMK (1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Basket/B - Újpest-MT/B 2020. március 7. szombat 36 - 70 Szőts Dávid István, Zakár Adrienn
BLF KK/B - Budapest Basket/B 2020. március 7. szombat 64 - 59 Szőts Dávid István, Zakár Adrienn
Újpest-MT/B - BLF KK/B 2020. március 7. szombat 75 - 39 Szőts Dávid István, Zakár Adrienn
G csoport Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok (2030 Érd Széchenyi tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FKE Kőrösi - VMG DSE 2020. március 8. vasárnap 2 - 0 Lázár Zsigmond György, Tóth Csongor Demeter
Bikák KK - FKE Kőrösi 2020. március 8. vasárnap 0 - 2 Lázár Zsigmond György, Tóth Csongor Demeter
VMG DSE - Bikák KK 2020. március 8. vasárnap 14:00 Lázár Zsigmond György, Tóth Csongor Demeter

Megyei szövetségek