|
A csoport | Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai Bácska FKE - GYKSE Szekszárd | 2020. március 7. szombat | 64 - 80 | |
Dombóvári Kosársuli KE - Kaposvári SI/B | 2020. március 7. szombat | 60 - 89 | |
GYKSE Szekszárd - Kaposvári SI/B | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
Bajai Bácska FKE - Dombóvári Kosársuli KE | 2020. március 7. szombat | 67 - 53 | |
Bajai Bácska FKE - Kaposvári SI/B | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
GYKSE Szekszárd - Dombóvári Kosársuli KE | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
Bajai Bácska FKE - Dombóvári Kosársuli KE | 2020. március 7. szombat | 16:00 | |
Bajai Bácska FKE - Kaposvári SI/B | 2020. március 7. szombat | 16:00 | |
GYKSE Szekszárd - Dombóvári Kosársuli KE | 2020. március 7. szombat | 16:00 | |
GYKSE Szekszárd - Kaposvári SI/B | 2020. március 7. szombat | 78 - 72 |
B csoport | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (7400 Kaposvár Zárda utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - NKA Pécs/B | 2020. március 7. szombat | 55 - 57 | |
Bonyhádi KSE - Kaposvári SI/C | 2020. március 7. szombat | 79 - 60 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kaposvári SI/C | 2020. március 7. szombat | 49 - 75 | |
NKA Pécs/B - Bonyhádi KSE | 2020. március 7. szombat | 13:00 | |
NKA Pécs/B - Kaposvári SI/C | 2020. március 7. szombat | 13:00 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Bonyhádi KSE | 2020. március 7. szombat | 13:00 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Bonyhádi KSE | 2020. március 7. szombat | 15:00 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kaposvári SI/C | 2020. március 7. szombat | 15:00 | |
NKA Pécs/B - Bonyhádi KSE | 2020. március 7. szombat | 56 - 87 | |
NKA Pécs/B - Kaposvári SI/C | 2020. március 7. szombat | 15:00 |
C csoport | Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Siófoki Kosársuli | 2020. március 8. vasárnap | 10:00 | |
Siófoki Kosársuli - Marcali VSZSE | 2020. március 8. vasárnap | 49 - 104 | |
Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 | 2020. március 8. vasárnap | 82 - 52 |
D csoport | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kanizsa KK - Monok SE | 2020. március 7. szombat | 95 - 40 | Horváth Alajos, Benedek Zoltán |
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia/C | 2020. március 7. szombat | 20 - 0 | Benedek Zoltán, Szabó Tibor |
PVSK Nemzeti Akadémia/C - Kanizsa KK | 2020. március 7. szombat | 0 - 20 | Benedek Zoltán, Szabó Tibor |
A csoport | Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Cápák - Békéscsabai KK | 2020. március 7. szombat | 85 - 82 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Mezőberényi KK - SZEDEÁK Bikák | 2020. március 7. szombat | 71 - 62 | Váczi Mihály, Bere Márton Brúnó |
Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Bikák | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
Békéscsabai KK - Mezőberényi KK | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
Békéscsabai KK - SZEDEÁK Bikák | 2020. március 7. szombat | 63 - 70 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
Vásárhelyi Cápák - Mezőberényi KK | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Kátay Csaba András, Váczi Mihály |
Vásárhelyi Cápák - Mezőberényi KK | 2020. március 7. szombat | 90 - 73 | Kátay Csaba András, Bere Márton Brúnó |
Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK Bikák | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Kátay Csaba András, Bere Márton Brúnó |
Békéscsabai KK - Mezőberényi KK | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Kátay Csaba András, Bere Márton Brúnó |
Békéscsabai KK - SZEDEÁK Bikák | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Kátay Csaba András, Bere Márton Brúnó |
B csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA/B - Szentesi KK | 2020. március 7. szombat | 98 - 45 | Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor |
Nagykőrösi Sólymok - Szolnoki KA/B | 2020. március 7. szombat | 47 - 54 | Mile Gábor, Terjéki András |
Kecskeméti KA/B - Nagykőrösi Sólymok | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Szabó László, Szőcs Béla |
Kecskeméti KA/B - Szolnoki KA/B | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Szabó László, Szőcs Béla |
Szentesi KK - Nagykőrösi Sólymok | 2020. március 7. szombat | 39 - 56 | Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Szentesi KK - Szolnoki KA/B | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Szabó László, Szőcs Béla |
Szentesi KK - Szolnoki KA/B | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Szabó László, Szőcs Béla |
Kecskeméti KA/B - Nagykőrösi Sólymok | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Szabó László, Szőcs Béla |
Kecskeméti KA/B - Szolnoki KA/B | 2020. március 7. szombat | 83 - 50 | Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Szentesi KK - Nagykőrösi Sólymok | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Szabó László, Szőcs Béla |
C csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Félegyházi TSI - CEKK | 2020. március 7. szombat | 63 - 69 | Komáromi Péter, Pásztor Patrik |
CEKK - SZEDEÁK Csikók | 2020. március 7. szombat | 63 - 55 | Komáromi Péter, Pásztor Patrik |
SZEDEÁK Csikók - Félegyházi TSI | 2020. március 7. szombat | 29 - 97 | Komáromi Péter, Pásztor Patrik |
D csoport | SZTE Mezőgazdasági Főiskola (6800 Hódmezővásárhely Petőfi u. 10-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békéscsabai KK/B - Vásárhelyi Gepárdok | 2020. március 7. szombat | 44 - 77 | Utasi Balázs, Boros Eszter |
Kisújszállási SE - Békéscsabai KK/B | 2020. március 7. szombat | 94 - 28 | Utasi Balázs, Boros Eszter |
Vásárhelyi Gepárdok - Kisújszállási SE | 2020. március 7. szombat | 51 - 83 | Utasi Balázs, Boros Eszter |
A csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - BKG Prima Akadémia Hajdú U14A | 2020. március 7. szombat | 106 - 47 | Vaszi Ádám, Szobonya Erik |
Egri VSI KOK/A - Sláger Kazincbarcika | 2020. március 7. szombat | 2 - 0 | Vaszi Ádám, Lónáth László |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri VSI KOK/A | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Sláger Kazincbarcika | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A - Egri VSI KOK/A | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A - Sláger Kazincbarcika | 2020. március 7. szombat | 2 - 0 | Lónáth László, Szobonya Erik |
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A - Sláger Kazincbarcika | 2020. március 7. szombat | 16:00 | |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri VSI KOK/A | 2020. március 7. szombat | 83 - 55 | Vaszi Ádám, Szobonya Erik |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Sláger Kazincbarcika | 2020. március 7. szombat | 16:00 | |
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A - Egri VSI KOK/A | 2020. március 7. szombat | 16:00 |
B csoport | Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli/A - MEAFC-Kossuth | 2020. március 8. vasárnap | 109 - 25 | Kovács Csaba, Terjéki András |
Debreceni KA DSI - NYKK-Eötvös/A | 2020. március 8. vasárnap | 62 - 66 | Szőcs Béla, Kalmár Bálint |
Lehel Kosársuli/A - Debreceni KA DSI | 2020. március 8. vasárnap | 14:00 | Kovács Csaba, Terjéki András |
Lehel Kosársuli/A - NYKK-Eötvös/A | 2020. március 8. vasárnap | 14:00 | Kovács Csaba, Terjéki András |
MEAFC-Kossuth - Debreceni KA DSI | 2020. március 8. vasárnap | 52 - 55 | Kovács Csaba, Terjéki András |
MEAFC-Kossuth - NYKK-Eötvös/A | 2020. március 8. vasárnap | 14:00 | Kovács Csaba, Terjéki András |
MEAFC-Kossuth - Debreceni KA DSI | 2020. március 8. vasárnap | 16:00 | Szőcs Béla, Kalmár Bálint |
Lehel Kosársuli/A - NYKK-Eötvös/A | 2020. március 8. vasárnap | 74 - 41 | Szőcs Béla, Kalmár Bálint |
MEAFC-Kossuth - NYKK-Eötvös/A | 2020. március 8. vasárnap | 16:00 | Szőcs Béla, Kalmár Bálint |
Lehel Kosársuli/A - Debreceni KA DSI | 2020. március 8. vasárnap | 16:00 | Szőcs Béla, Kalmár Bálint |
C csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC - Nyíregyházi Kék Cápák | 2020. március 8. vasárnap | 54 - 73 | |
Debreceni KA/B - Sunshine-NYIKSE | 2020. március 8. vasárnap | 60 - 56 | |
MEAFC - Debreceni KA/B | 2020. március 8. vasárnap | 13:30 | |
MEAFC - Sunshine-NYIKSE | 2020. március 8. vasárnap | 79 - 35 | |
Nyíregyházi Kék Cápák - Debreceni KA/B | 2020. március 8. vasárnap | 13:30 | |
Nyíregyházi Kék Cápák - Sunshine-NYIKSE | 2020. március 8. vasárnap | 13:30 | |
MEAFC - Debreceni KA/B | 2020. március 8. vasárnap | 15:15 | |
MEAFC - Sunshine-NYIKSE | 2020. március 8. vasárnap | 15:15 | |
Nyíregyházi Kék Cápák - Debreceni KA/B | 2020. március 8. vasárnap | 69 - 49 | |
Nyíregyházi Kék Cápák - Sunshine-NYIKSE | 2020. március 8. vasárnap | 15:15 |
D csoport | Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI - Záhonyi Kék Cápák | 2020. március 7. szombat | 46 - 76 | Gergely Csaba, Scholtz Zoltán |
Hajdúhadházi KK - Beszterce KK-Bolyky | 2020. március 7. szombat | 77 - 43 | Sallai István József, Szekrényes Zsolt Péter |
Záhonyi Kék Cápák - Hajdúhadházi KK | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Ferenczi Tamás, Horányi András |
Záhonyi Kék Cápák - Beszterce KK-Bolyky | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Ferenczi Tamás, Horányi András |
Salgótarjáni KI - Hajdúhadházi KK | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Ferenczi Tamás, Horányi András |
Salgótarjáni KI - Beszterce KK-Bolyky | 2020. március 7. szombat | 74 - 55 | Ferenczi Tamás, Horányi András |
Salgótarjáni KI - Hajdúhadházi KK | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Tóth Tamás Zoltán, Horányi András |
Salgótarjáni KI - Beszterce KK-Bolyky | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Tóth Tamás Zoltán, Horányi András |
Záhonyi Kék Cápák - Hajdúhadházi KK | 2020. március 7. szombat | 65 - 53 | Tóth Tamás Zoltán, Horányi András |
Záhonyi Kék Cápák - Beszterce KK-Bolyky | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Tóth Tamás Zoltán, Horányi András |
E csoport | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíradony VTK - Nyíkse U14/B | 2020. március 8. vasárnap | 58 - 46 | Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter |
Nyíkse U14/B - BKGDSE - Hajdúszoboszló | 2020. március 8. vasárnap | 2 - 0 | Szulics Zsolt János, Páll Vivien Zsanett |
BKGDSE - Hajdúszoboszló - Nyíradony VTK | 2020. március 8. vasárnap | 0 - 2 | Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter |
A csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek - Alba Fehérvár | 2020. március 7. szombat | 86 - 55 | Kapusi Gábor, Wischy Péter |
Zalakerámia ZTE KK/B - Soproni Sportiskola/B | 2020. március 7. szombat | 0 - 2 | Kapusi Gábor, Wischy Péter |
Soproni Tigrisek - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. március 7. szombat | 13:00 | Polyák Máté, NAGY ZOLTÁN |
Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskola/B | 2020. március 7. szombat | 13:00 | Polyák Máté, NAGY ZOLTÁN |
Alba Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. március 7. szombat | 2 - 0 | Polyák Máté, NAGY ZOLTÁN |
Alba Fehérvár - Soproni Sportiskola/B | 2020. március 7. szombat | 13:00 | Polyák Máté, NAGY ZOLTÁN |
Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskola/B | 2020. március 7. szombat | 103 - 41 | Tóth Kálmán, Wischy Péter |
Alba Fehérvár - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. március 7. szombat | 15:00 | Tóth Kálmán, Wischy Péter |
Alba Fehérvár - Soproni Sportiskola/B | 2020. március 7. szombat | 15:00 | Tóth Kálmán, Wischy Péter |
Soproni Tigrisek - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. március 7. szombat | 15:00 | Tóth Kálmán, Wischy Péter |
B csoport | Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatai SE - Szombathelyi Sportiskola KA/B | 2020. március 7. szombat | 100 - 55 | Czakó Gábor Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Győri KC - VUKE - Veszprém/A | 2020. március 7. szombat | 98 - 50 | Czakó Gábor Bence, Novák Bence |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - VUKE - Veszprém/A | 2020. március 7. szombat | 94 - 62 | Novák Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Tatai SE - Győri KC | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
Tatai SE - VUKE - Veszprém/A | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Győri KC | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
Tatai SE - Győri KC | 2020. március 7. szombat | 115 - 75 | Czakó Gábor Bence, Novák Bence |
Tatai SE - VUKE - Veszprém/A | 2020. március 7. szombat | 16:00 | |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Győri KC | 2020. március 7. szombat | 16:00 | |
Szombathelyi Sportiskola KA/B - VUKE - Veszprém/A | 2020. március 7. szombat | 16:00 |
C csoport | Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola (2060 Bicske Szent István utca 42.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pápai KC - Bicskei Pilóták | 2020. március 7. szombat | 0 - 2 | Kaposi Renátó, Szőcs Péter |
Dávid Kornél KA/C - Ifjú Sólymok | 2020. március 7. szombat | 81 - 43 | Kaposi Renátó, Szőcs Péter |
Pápai KC - Ifjú Sólymok | 2020. március 7. szombat | 0 - 2 | Kaposi Renátó, Szőcs Péter |
Bicskei Pilóták - Dávid Kornél KA/C | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Kaposi Renátó, Szőcs Péter |
Bicskei Pilóták - Ifjú Sólymok | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Kaposi Renátó, Szőcs Péter |
Pápai KC - Dávid Kornél KA/C | 2020. március 7. szombat | 14:00 | Kaposi Renátó, Szőcs Péter |
Pápai KC - Dávid Kornél KA/C | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Kaposi Renátó, Szőcs Péter |
Pápai KC - Ifjú Sólymok | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Kaposi Renátó, Szőcs Péter |
Bicskei Pilóták - Dávid Kornél KA/C | 2020. március 7. szombat | 51 - 82 | Kaposi Renátó, Szőcs Péter |
Bicskei Pilóták - Ifjú Sólymok | 2020. március 7. szombat | 16:00 | Kaposi Renátó, Szőcs Péter |
D csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/B - Tapolcai Tigrisek | 2020. március 8. vasárnap | 57 - 108 | Horváth Andreasz, Müller Martin |
Tapolcai Tigrisek - Fűzfői AK | 2020. március 8. vasárnap | 108 - 39 | Horváth Andreasz, Müller Martin |
Fűzfői AK - Dávid Kornél KA/B | 2020. március 8. vasárnap | 49 - 106 | Szőcs Péter, Koller István |
E csoport | Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Credobus Mosonmagyaróvár - Várpalota Sárkányok | 2020. március 7. szombat | 2 - 0 | Bakó László Ferenc, Nagy Péter |
Várpalota Sárkányok - Esztergom | 2020. március 7. szombat | 0 - 0 | Bakó László Ferenc, Nagy Péter |
Esztergom - Credobus Mosonmagyaróvár | 2020. március 7. szombat | 0 - 0 | Bakó László Ferenc, Nagy Péter |
F csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskola Akadémia/C - Ajka | 2020. március 8. vasárnap | 64 - 80 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Soproni Tigrisek/B - Soproni Sportiskola Akadémia/C | 2020. március 8. vasárnap | 66 - 38 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
Ajka - Soproni Tigrisek/B | 2020. március 8. vasárnap | 65 - 62 | Sebesi Gábor, Prieger Mihály |
A csoport | Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola (1223 Budapest Rákóczi utca 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki KK - Herceghalmi Tigrisek | 2020. március 7. szombat | 83 - 58 | Horváth Kinga, Steiner Máté |
Monori SE - MAFC/B | 2020. március 7. szombat | 92 - 84 | Matejovics Márk, Gere Kálmán Richárd |
Budafoki KK - Monori SE | 2020. március 7. szombat | 14:30 | Bárány Levente, Matejovics Márk |
Budafoki KK - MAFC/B | 2020. március 7. szombat | 14:30 | Bárány Levente, Matejovics Márk |
Herceghalmi Tigrisek - Monori SE | 2020. március 7. szombat | 14:30 | Bárány Levente, Matejovics Márk |
Herceghalmi Tigrisek - MAFC/B | 2020. március 7. szombat | 103 - 93 | Bárány Levente, Matejovics Márk |
Herceghalmi Tigrisek - MAFC/B | 2020. március 7. szombat | 16:15 | Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd |
Budafoki KK - Monori SE | 2020. március 7. szombat | 102 - 72 | Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd |
Budafoki KK - MAFC/B | 2020. március 7. szombat | 16:15 | Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd |
Herceghalmi Tigrisek - Monori SE | 2020. március 7. szombat | 16:15 | Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd |
B csoport | Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem (1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF KK - Budapesti Honvéd/B | 2020. március 8. vasárnap | 100 - 53 | Matóczay Bálint, Kiss Mihály Barna |
KKS Boys - Pilis Basket Buda | 2020. március 8. vasárnap | 76 - 65 | Matóczay Bálint, Kiss Mihály Barna |
BLF KK - KKS Boys | 2020. március 8. vasárnap | 13:20 | Tahin András, Kovács Róbert Márió |
BLF KK - Pilis Basket Buda | 2020. március 8. vasárnap | 13:20 | Tahin András, Kovács Róbert Márió |
Budapesti Honvéd/B - KKS Boys | 2020. március 8. vasárnap | 13:20 | Tahin András, Kovács Róbert Márió |
Budapesti Honvéd/B - Pilis Basket Buda | 2020. március 8. vasárnap | 73 - 105 | Tahin András, Kovács Róbert Márió |
BLF KK - Pilis Basket Buda | 2020. március 8. vasárnap | 15:00 | Tahin András, Kovács Róbert Márió |
Budapesti Honvéd/B - KKS Boys | 2020. március 8. vasárnap | 15:00 | Tahin András, Kovács Róbert Márió |
Budapesti Honvéd/B - Pilis Basket Buda | 2020. március 8. vasárnap | 15:00 | Tahin András, Kovács Róbert Márió |
BLF KK - KKS Boys | 2020. március 8. vasárnap | 87 - 75 | Tahin András, Kovács Róbert Márió |
C csoport | Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Csepel - Kaszások Akadémia/C | 2020. március 7. szombat | 73 - 52 | Hartai Tamás, Hőgerl Bence |
Budapesti Honvéd/C - Ziccer KS | 2020. március 7. szombat | 71 - 41 | Hartai Tamás, Hőgerl Bence |
Kaszások Akadémia/C - Ziccer KS | 2020. március 7. szombat | 42 - 51 | Matóczay Bálint, Lakos Koppány Ádám |
Budapest Csepel - Budapesti Honvéd/C | 2020. március 7. szombat | 11:20 | Matóczay Bálint, Lakos Koppány Ádám |
Budapest Csepel - Ziccer KS | 2020. március 7. szombat | 11:20 | Matóczay Bálint, Lakos Koppány Ádám |
Kaszások Akadémia/C - Budapesti Honvéd/C | 2020. március 7. szombat | 11:20 | Matóczay Bálint, Lakos Koppány Ádám |
Budapest Csepel - Budapesti Honvéd/C | 2020. március 7. szombat | 61 - 69 | Matóczay Bálint, Lakos Koppány Ádám |
Budapest Csepel - Ziccer KS | 2020. március 7. szombat | 13:00 | Matóczay Bálint, Lakos Koppány Ádám |
Kaszások Akadémia/C - Budapesti Honvéd/C | 2020. március 7. szombat | 13:00 | Matóczay Bálint, Lakos Koppány Ádám |
Kaszások Akadémia/C - Ziccer KS | 2020. március 7. szombat | 13:00 | Matóczay Bálint, Lakos Koppány Ádám |
D csoport | Batthyány Kázmér Gimnázium (2310 Szigetszentmiklós Csokonai utca 6-14.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budaörsi DSE - BKG PPRIMA Ak | 2020. március 7. szombat | 78 - 51 | Tatár Domonkos, Belák Dorka |
Budapest Basket - ELITE Basket | 2020. március 7. szombat | 2 - 0 | Tatár Domonkos, Belák Dorka |
Budaörsi DSE - ELITE Basket | 2020. március 7. szombat | 13:00 | |
BKG PPRIMA Ak - Budapest Basket | 2020. március 7. szombat | 13:00 | |
BKG PPRIMA Ak - ELITE Basket | 2020. március 7. szombat | 2 - 0 | Tatár Domonkos, Belák Dorka |
Budaörsi DSE - Budapest Basket | 2020. március 7. szombat | 13:00 | |
Budaörsi DSE - Budapest Basket | 2020. március 7. szombat | 49 - 39 | Tatár Domonkos, Belák Dorka |
Budaörsi DSE - ELITE Basket | 2020. március 7. szombat | 15:00 | |
BKG PPRIMA Ak - Budapest Basket | 2020. március 7. szombat | 15:00 | |
BKG PPRIMA Ak - ELITE Basket | 2020. március 7. szombat | 15:00 |
E csoport | Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király utca 72.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS Basket - Keresztúri SE | 2020. március 7. szombat | 73 - 78 | Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág |
Parthus SE - TFSE | 2020. március 7. szombat | 75 - 64 | Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág |
PILIS Basket - Parthus SE | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
PILIS Basket - TFSE | 2020. március 7. szombat | 80 - 58 | Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág |
Keresztúri SE - Parthus SE | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
Keresztúri SE - TFSE | 2020. március 7. szombat | 14:00 | |
Keresztúri SE - TFSE | 2020. március 7. szombat | 16:00 | |
PILIS Basket - Parthus SE | 2020. március 7. szombat | 16:00 | |
PILIS Basket - TFSE | 2020. március 7. szombat | 16:00 | |
Keresztúri SE - Parthus SE | 2020. március 7. szombat | 81 - 78 | Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág |
F csoport | Karinthy Frigyes ÁMK (1046 Budapest Hajló utca 2-8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Basket/B - Újpest-MT/B | 2020. március 7. szombat | 36 - 70 | Szőts Dávid István, Zakár Adrienn |
BLF KK/B - Budapest Basket/B | 2020. március 7. szombat | 64 - 59 | Szőts Dávid István, Zakár Adrienn |
Újpest-MT/B - BLF KK/B | 2020. március 7. szombat | 75 - 39 | Szőts Dávid István, Zakár Adrienn |
G csoport | Szalay Jenő Tornacsarnok (2030 Érd Széchenyi tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FKE Kőrösi - VMG DSE | 2020. március 8. vasárnap | 2 - 0 | Lázár Zsigmond György, Tóth Csongor Demeter |
Bikák KK - FKE Kőrösi | 2020. március 8. vasárnap | 0 - 2 | Lázár Zsigmond György, Tóth Csongor Demeter |
VMG DSE - Bikák KK | 2020. március 8. vasárnap | 0 - 0 | Lázár Zsigmond György, Tóth Csongor Demeter |