Fiú Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Országos Felsõház
A csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AtomCity-RICSILLA - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. március 7. szombat 11:00
Budapesti Honvéd - Gödi SE 2020. március 7. szombat 12:45
Gödi SE - AtomCity-RICSILLA 2020. március 7. szombat 17:00
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd 2020. március 7. szombat 18:45
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Gödi SE 2020. március 8. vasárnap 09:30
AtomCity-RICSILLA - Budapesti Honvéd 2020. március 8. vasárnap 11:15
B csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2020. március 7. szombat 11:00
Vasas Akadémia/A - Pityke KSE 2020. március 7. szombat 12:45
Pityke KSE - Zalakerámia ZTE KK/A 2020. március 7. szombat 17:00
Vasas Akadémia/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2020. március 7. szombat 18:45
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Pityke KSE 2020. március 8. vasárnap 09:30
Zalakerámia ZTE KK/A - Vasas Akadémia/A 2020. március 8. vasárnap 11:15
C csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - MAFC/A 2020. március 7. szombat 11:00
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A 2020. március 7. szombat 12:45
OSE Lions/A - Kecskeméti KA/A 2020. március 7. szombat 17:00
Dávid Kornél KA/A - MAFC/A 2020. március 7. szombat 18:45
MAFC/A - OSE Lions/A 2020. március 8. vasárnap 09:30
Kecskeméti KA/A - Dávid Kornél KA/A 2020. március 8. vasárnap 11:15
D csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK/A - Debreceni KA/A 2020. március 7. szombat 11:00
Soproni Sportiskola/A - NKA Pécs/A 2020. március 7. szombat 12:45
NKA Pécs/A - SZEDEÁK/A 2020. március 7. szombat 17:00
Soproni Sportiskola/A - Debreceni KA/A 2020. március 7. szombat 18:45
Debreceni KA/A - NKA Pécs/A 2020. március 8. vasárnap 09:30
SZEDEÁK/A - Soproni Sportiskola/A 2020. március 8. vasárnap 11:15
Országos Alsóház
E csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök - Kaposvári SI 2020. március 7. szombat 11:00
Beszterce KK - Szerencsi Darazsak 2020. március 7. szombat 12:45
Szerencsi Darazsak - Körmendi Törpördögök 2020. március 8. vasárnap 09:00
Beszterce KK - Kaposvári SI 2020. március 8. vasárnap 10:45
Kaposvári SI - Szerencsi Darazsak 2020. március 8. vasárnap 14:00
Körmendi Törpördögök - Beszterce KK 2020. március 8. vasárnap 15:45
F csoport Karinthy Frigyes ÁMK (1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK - Újpest-MT 2020. március 7. szombat 15:00
Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. március 7. szombat 17:00
Nyíregyházi Sportcentrum - DMTK 2020. március 8. vasárnap 09:30
Kaszások Akadémia - Újpest-MT 2020. március 8. vasárnap 11:15
Újpest-MT - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. március 8. vasárnap 17:00
DMTK - Kaszások Akadémia 2020. március 8. vasárnap 18:45
G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kiss Lenke KS/A - Szolnoki KA/A 2020. március 7. szombat 11:00
RICSILLA - Vasas Akadémia/B 2020. március 7. szombat 12:45
Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke KS/A 2020. március 7. szombat 17:00
RICSILLA - Szolnoki KA/A 2020. március 7. szombat 18:45
Szolnoki KA/A - Vasas Akadémia/B 2020. március 8. vasárnap 09:30
Kiss Lenke KS/A - RICSILLA 2020. március 8. vasárnap 11:15
H csoport PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kozármisleny SE 2020. március 7. szombat 11:00
Békési SZSK - MEAFC - Jezsuita 2020. március 7. szombat 12:45
Kozármisleny SE - Békési SZSK 2020. március 7. szombat 17:00
PVSK Nemzeti Akadémia/A - MEAFC - Jezsuita 2020. március 7. szombat 18:45
MEAFC - Jezsuita - Kozármisleny SE 2020. március 8. vasárnap 09:30
Békési SZSK - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. március 8. vasárnap 11:15

Megyei szövetségek