Fiú Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Nyugat
I csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - AtomCity-RICSILLA 2020. január 25. szombat 74 - 145 Molnár Tamás, Nagy-Pál Petra
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - NKA Pécs/A 2020. január 25. szombat 80 - 61 Molnár Tamás, Nagy-Pál Petra
NKA Pécs/A - Dávid Kornél KA/A 2020. január 25. szombat 87 - 103 Szőcs Péter, Koller István
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - AtomCity-RICSILLA 2020. január 25. szombat 59 - 121 Szőcs Péter, Koller István
AtomCity-RICSILLA - NKA Pécs/A 2020. január 26. vasárnap 105 - 53 Molnár Tamás, Horváth Andreasz
Dávid Kornél KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. január 26. vasárnap 95 - 80 Molnár Tamás, Horváth Andreasz
J csoport Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma (9400 Sopron Ferenczy János utca 1-3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2020. január 11. szombat 55 - 56 Hernicz Balazs, Tóth Bence
Szombathelyi Sportiskola KA/A - RICSILLA 2020. január 11. szombat 128 - 21 Hernicz Balazs, Tóth Bence
RICSILLA - Soproni Sportiskola/A 2020. január 11. szombat 20 - 152 Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2020. január 11. szombat 64 - 78 Tóth Bence, Herczeg Ágoston
Zalakerámia ZTE KK/A - RICSILLA 2020. január 12. vasárnap 201 - 6 Kapusi Gábor, Hernicz Balazs
Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2020. január 12. vasárnap 74 - 40 Kapusi Gábor, Tóth Bence
K csoport Dunaharaszti Városi Sportcsarnok (2330 Dunaharaszti Napsugár utca)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK - Körmendi Törpördögök 2020. január 25. szombat 69 - 72 Gombos Ádám Attila, Szájer József
Kozármisleny SE - Vasas Akadémia/B 2020. január 25. szombat 60 - 110 Gombos Ádám Attila, Szájer József
Vasas Akadémia/B - DMTK 2020. január 25. szombat 64 - 95 Czupi Márton, Gombos Márk Bálint
Kozármisleny SE - Körmendi Törpördögök 2020. január 25. szombat 50 - 102 Czupi Márton, Gombos Márk Bálint
Körmendi Törpördögök - Vasas Akadémia/B 2020. január 26. vasárnap 55 - 52 Czupi Márton, Gombos Márk Bálint
DMTK - Kozármisleny SE 2020. január 26. vasárnap 103 - 51 Czupi Márton, Gombos Márk Bálint
L csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - OSE Lions/A 2020. január 25. szombat 80 - 72 Kéri István, Kaposi Renátó
Újpest-MT - Kaposvári SI 2020. január 25. szombat 76 - 99 Kéri István, Magyari Viktor
Kaposvári SI - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. január 25. szombat 91 - 98 Kaposi Renátó, Magyari Viktor
Újpest-MT - OSE Lions/A 2020. január 25. szombat 73 - 77 Kaposi Renátó, Magyari Viktor
OSE Lions/A - Kaposvári SI 2020. január 26. vasárnap 76 - 64 Kaposi Renátó, Magyari Viktor
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Újpest-MT 2020. január 26. vasárnap 99 - 65 Kaposi Renátó, Magyari Viktor
Kelet
M csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - MAFC/A 2020. január 25. szombat 105 - 44 Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla
Kaszások Akadémia - Budapesti Honvéd 2020. január 25. szombat 54 - 81 Kapros Roland, Gruber Nikolett Lilla
Budapesti Honvéd - Vasas Akadémia/A 2020. január 25. szombat 52 - 74 Komlódi Benedek, Tahin András
Kaszások Akadémia - MAFC/A 2020. január 25. szombat 44 - 98 Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László
MAFC/A - Budapesti Honvéd 2020. január 26. vasárnap 69 - 84 Tóth Kitti, Paulus Bence Máté
Vasas Akadémia/A - Kaszások Akadémia 2020. január 26. vasárnap 116 - 24 Tóth Kitti, Paulus Bence Máté
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia / A
Vasas Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 295 120 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.83 5 2 1 217 197 GY1 0-1 2-0 2-1
3 MAFC/A
MAFC/A
3 0.67 4 1 2 211 233 V1 0-1 1-1 1-2
4 Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
3 0.50 3 0 3 122 295 V3 0-2 0-1 0-3


N csoport Huzella Tivadar Általános Iskola (2131 Göd Petőfi Sándor utca 49.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - Debreceni KA/A 2020. január 25. szombat 84 - 52 Káré Gergő, Horváth Emese Kata
SZEDEÁK/A - Gödi SE 2020. január 25. szombat 92 - 61 Káré Gergő, Horváth Emese Kata
Gödi SE - Kecskeméti KA/A 2020. január 25. szombat 29 - 135 Gombos Ádám Attila, Mátyus Zoé Grèta
SZEDEÁK/A - Debreceni KA/A 2020. január 25. szombat 89 - 66 Gombos Ádám Attila, Mátyus Zoé Grèta
Debreceni KA/A - Gödi SE 2020. január 26. vasárnap 66 - 60 Gombos Ádám Attila, Tatár Domonkos
Kecskeméti KA/A - SZEDEÁK/A 2020. január 26. vasárnap 85 - 73 Gombos Ádám Attila, Tatár Domonkos
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 304 154 GY3 2-0 1-0 3-0
2 SZEDEÁK / A
SZEDEÁK / A
3 0.83 5 2 1 254 212 V1 2-0 0-1 2-1
3 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.67 4 1 2 184 233 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Gödi SE
Gödi SE
3 0.50 3 0 3 150 293 V3 0-1 0-2 0-3


O csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Jezsuita - Békési SZSK 2020. január 18. szombat 65 - 83 Tóth Tamás, Kis Sándor
Kiss Lenke KS/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. január 18. szombat 109 - 59 Tóth Tamás, Kis Sándor
Kiss Lenke KS/A - MEAFC - Jezsuita 2020. január 19. vasárnap 75 - 59 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Nyíregyházi Sportcentrum - Békési SZSK 2020. január 19. vasárnap 48 - 69 Kátay Csaba András, Kis Sándor
Békési SZSK - Kiss Lenke KS/A 2020. január 19. vasárnap 63 - 72 Kátay Csaba András, Kis Sándor
Nyíregyházi Sportcentrum - MEAFC - Jezsuita 2020. január 19. vasárnap 39 - 72 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 1.00 6 3 0 256 181 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Békési SZSK
Békési SZSK
3 0.83 5 2 1 215 185 V1 0-1 2-0 2-1
3 MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.67 4 1 2 196 197 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 146 250 V3 0-2 0-1 0-3


P csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA/A - Pityke KSE 2020. január 25. szombat 81 - 86 Fehérvári Gergely, Mezei Tibor
Beszterce KK - Szerencsi Darazsak 2020. január 25. szombat 93 - 64 Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó
Szerencsi Darazsak - Szolnoki KA/A 2020. január 25. szombat 52 - 64 Szőcs Béla, Szabó László
Beszterce KK - Pityke KSE 2020. január 25. szombat 64 - 83 Szőcs Béla, Gyenge Gábor
Pityke KSE - Szerencsi Darazsak 2020. január 26. vasárnap 64 - 54 Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó
Szolnoki KA/A - Beszterce KK 2020. január 26. vasárnap 83 - 84 Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Pityke KSE
Pityke KSE
3 1.00 6 3 0 233 199 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.83 5 2 1 241 230 GY1 1-1 1-0 2-1
3 Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.67 4 1 2 228 222 V1 0-2 1-0 1-2
4 Szerencs Darazsak
Szerencs Darazsak
3 0.50 3 0 3 170 221 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek