Fiú Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Nyugat
A csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi Sportiskola KA/A - DMTK 2019. december 14. szombat 64 - 74 DR. MAGYARI TIBOR, Polyák Máté
Újpest-MT - Dávid Kornél KA/A 2019. december 14. szombat 80 - 98 Herczeg Ágoston, Matucza Gyula
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. december 14. szombat 64 - 81 DR. MAGYARI TIBOR, Matucza Gyula
Újpest-MT - DMTK 2019. december 14. szombat 66 - 79 Herczeg Ágoston, Matucza Gyula
DMTK - Dávid Kornél KA/A 2019. december 15. vasárnap 56 - 104 Magyar Gyöngyi, Püspöki Lotti
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Újpest-MT 2019. december 15. vasárnap 69 - 54 Magyar Gyöngyi, Püspöki Lotti
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Dávid Kornél KA /A
Dávid Kornél KA /A
3 0.83 5 2 1 266 217 GY1 0-1 2-0 2-1
2 Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.83 5 2 1 214 192 GY2 1-1 1-0 2-1
3 DMTK Haraszti Sasok
DMTK Haraszti Sasok
3 0.83 5 2 1 209 234 V1 0-1 2-0 2-1
4 Megyeri Tigrisek KK
Megyeri Tigrisek KK
3 0.50 3 0 3 200 246 V3 0-2 0-1 0-3


B csoport PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Soproni Sportiskola/A 2019. december 14. szombat 52 - 108 Fleischmann Krisztián, Bálind Attila
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kozármisleny SE 2019. december 14. szombat 115 - 41 Fleischmann Krisztián, Märcz Péter
Kozármisleny SE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. december 14. szombat 47 - 118 Bálind Attila, Märcz Péter
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Soproni Sportiskola/A 2019. december 14. szombat 69 - 84 Fleischmann Krisztián, Bálind Attila
Soproni Sportiskola/A - Kozármisleny SE 2019. december 15. vasárnap 130 - 45 Fleischmann Krisztián, Ács Dezső
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. december 15. vasárnap 69 - 81 Fleischmann Krisztián, Ács Dezső
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Soproni Sportiskola / A
Soproni Sportiskola / A
3 1.00 6 3 0 322 166 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.83 5 2 1 265 194 GY1 1-1 1-0 2-1
3 PVSK-Nemzeti Akadémia/A
PVSK-Nemzeti Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 239 236 V1 0-2 1-0 1-2
4 Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
3 0.50 3 0 3 133 363 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AtomCity-RICSILLA - Körmendi Törpördögök 2019. december 14. szombat 102 - 65 NAGY ZOLTÁN, Németh Balázs
RICSILLA - Kaposvári SI 2019. december 14. szombat 101 - 90 NAGY ZOLTÁN, Németh Balázs
Kaposvári SI - AtomCity-RICSILLA 2019. december 15. vasárnap 90 - 116 Horváth Alajos, Németh Csaba János
RICSILLA - Körmendi Törpördögök 2019. december 15. vasárnap 100 - 71 Csák Máté Károly, Németh Levente
Körmendi Törpördögök - Kaposvári SI 2019. december 15. vasárnap 84 - 81 Horváth Alajos, Németh Csaba János
AtomCity-RICSILLA - RICSILLA 2019. december 15. vasárnap 104 - 95 Csák Máté Károly, Németh Levente
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Atom City Atomerőmű SE
Atom City Atomerőmű SE
3 1.00 6 3 0 322 250 GY3 2-0 1-0 3-0
2 RICSILLA
RICSILLA
3 0.83 5 2 1 296 265 V1 2-0 0-1 2-1
3 Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.67 4 1 2 220 283 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Kaposvári SI
Kaposvári SI
3 0.50 3 0 3 261 301 V3 0-1 0-2 0-3


D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - OSE Lions/A 2019. december 14. szombat 90 - 53 dr. Szakács Imre Vilmos, Farkas Péter Gábor
NKA Pécs/A - Vasas Akadémia/B 2019. december 14. szombat 69 - 47 dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
Vasas Akadémia/B - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. december 14. szombat 47 - 127 Farkas Péter Gábor, Kiss Zoltán
NKA Pécs/A - OSE Lions/A 2019. december 14. szombat 90 - 72 dr. Szakács Imre Vilmos, Farkas Péter Gábor
OSE Lions/A - Vasas Akadémia/B 2019. december 15. vasárnap 90 - 78 Farkas Péter Gábor, dr. Szakács Imre Vilmos
Zalakerámia ZTE KK/A - NKA Pécs/A 2019. december 15. vasárnap 104 - 35 dr. Szakács Imre Vilmos, Farkas Péter Gábor
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 321 135 GY3 2-0 1-0 3-0
2 NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.83 5 2 1 194 223 V1 2-0 0-1 2-1
3 OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.67 4 1 2 215 258 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Vasas Akadémia / B
Vasas Akadémia / B
3 0.50 3 0 3 172 286 V3 0-1 0-2 0-3


Kelet
E csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KS/A 2019. december 14. szombat 84 - 33 Kapros Roland, Szilágyi Tamás
SZEDEÁK/A - Beszterce KK 2019. december 14. szombat 99 - 30 Kapros Roland, Szilágyi Tamás
Beszterce KK - Vasas Akadémia/A 2019. december 14. szombat 39 - 99 Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba
SZEDEÁK/A - Kiss Lenke KS/A 2019. december 14. szombat 81 - 31 Zádeczki Donát László, Szentpáli-Gavallér Csaba
Kiss Lenke KS/A - Beszterce KK 2019. december 15. vasárnap 84 - 40 Horváth Kinga, Pál Roland
Vasas Akadémia/A - SZEDEÁK/A 2019. december 15. vasárnap 78 - 56 Horváth Kinga, Pál Roland
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia / A
Vasas Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 261 128 GY3 2-0 1-0 3-0
2 SZEDEÁK / A
SZEDEÁK / A
3 0.83 5 2 1 236 139 V1 2-0 0-1 2-1
3 Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 0.67 4 1 2 148 205 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.50 3 0 3 109 282 V3 0-1 0-2 0-3


F csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A 2019. december 14. szombat 108 - 35 Fehérvári Gergely, Pál-Szabó Sándor János
Nyíregyházi Sportcentrum - Kaszások Akadémia 2019. december 14. szombat 66 - 104 Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
Kaszások Akadémia - Kecskeméti KA/A 2019. december 14. szombat 45 - 141 Mile Gábor, Rideg László
Nyíregyházi Sportcentrum - Szolnoki KA/A 2019. december 14. szombat 61 - 73 Pál-Szabó Sándor János, Szabó László
Szolnoki KA/A - Kaszások Akadémia 2019. december 15. vasárnap 62 - 69 Pál-Szabó Sándor János, Rideg László
Kecskeméti KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. december 15. vasárnap 117 - 33 Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 366 113 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
3 0.83 5 2 1 218 269 GY1 0-1 2-0 2-1
3 Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.67 4 1 2 170 238 V1 0-1 1-1 1-2
4 Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 160 294 V3 0-2 0-1 0-3


G csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Gödi SE 2019. december 14. szombat 115 - 50 Sándor Ivett, dr. Nagy Zsombor
MEAFC - Jezsuita - Szerencsi Darazsak 2019. december 14. szombat 66 - 56 Sándor Ivett, dr. Nagy Zsombor
Szerencsi Darazsak - MAFC/A 2019. december 14. szombat 46 - 112 Lónáth László, Takács Zoltán
MEAFC - Jezsuita - Gödi SE 2019. december 14. szombat 63 - 78 Lónáth László, Takács Zoltán
Gödi SE - Szerencsi Darazsak 2019. december 15. vasárnap 72 - 60 Vaszi Ádám, Takács Zoltán
MAFC/A - MEAFC - Jezsuita 2019. december 15. vasárnap 113 - 35 Vaszi Ádám, Sándor Ivett
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 340 131 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Gödi SE
Gödi SE
3 0.83 5 2 1 200 238 GY2 1-0 1-1 2-1
3 MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.67 4 1 2 164 247 V2 1-1 0-1 1-2
4 Szerencs Darazsak
Szerencs Darazsak
3 0.50 3 0 3 162 250 V3 0-1 0-2 0-3


H csoport Petőfi Sándor Általános Iskola (2750 Nagykőrös Vadas utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Budapesti Honvéd 2019. december 14. szombat 69 - 63 Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston
Pityke KSE - Békési SZSK 2019. december 14. szombat 84 - 51 Lázár Zsigmond György, Vigh Balázs
Békési SZSK - Debreceni KA/A 2019. december 14. szombat 67 - 100 Vigh Balázs, Antoni Márk Ágoston
Pityke KSE - Budapesti Honvéd 2019. december 14. szombat 90 - 103 Lázár Zsigmond György, Antoni Márk Ágoston
Budapesti Honvéd - Békési SZSK 2019. december 15. vasárnap 112 - 51 Vigh Balázs, Horváth Emese Kata
Debreceni KA/A - Pityke KSE 2019. december 15. vasárnap 112 - 53 Vigh Balázs, Horváth Emese Kata
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 1.00 6 3 0 281 183 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.83 5 2 1 278 210 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Pityke KSE
Pityke KSE
3 0.67 4 1 2 227 266 V2 1-1 0-1 1-2
4 Békési SZSK
Békési SZSK
3 0.50 3 0 3 169 296 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek