Fiú Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Országos Felsõház
A csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AtomCity-RICSILLA - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. március 7. szombat 109 - 65 Kapros Roland, Paulus Bence Máté
Budapesti Honvéd - Gödi SE 2020. március 7. szombat 90 - 77 Kapros Roland, Paulus Bence Máté
Gödi SE - AtomCity-RICSILLA 2020. március 7. szombat 26 - 121 Simon Kristóf Kolos, Pál Roland
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd 2020. március 7. szombat 72 - 78 Simon Kristóf Kolos, Pál Roland
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Gödi SE 2020. március 8. vasárnap 108 - 26 Gaál Norbert, Balogh Kristóf
AtomCity-RICSILLA - Budapesti Honvéd 2020. március 8. vasárnap 130 - 66 Gaál Norbert, Balogh Kristóf
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Atom City Atomerőmű SE
Atom City Atomerőmű SE
3 1.00 6 3 0 360 157 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.83 5 2 1 234 279 V1 1-0 1-1 2-1
3 Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.67 4 1 2 245 213 GY1 1-1 0-1 1-2
4 Gödi SE
Gödi SE
3 0.50 3 0 3 129 319 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2020. március 7. szombat 78 - 55
Vasas Akadémia/A - Pityke KSE 2020. március 7. szombat 109 - 47
Pityke KSE - Zalakerámia ZTE KK/A 2020. március 7. szombat 48 - 143
Vasas Akadémia/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2020. március 7. szombat 72 - 64
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Pityke KSE 2020. március 8. vasárnap 75 - 45
Zalakerámia ZTE KK/A - Vasas Akadémia/A 2020. március 8. vasárnap 76 - 65
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 297 168 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Vasas Akadémia / A
Vasas Akadémia / A
3 0.83 5 2 1 246 187 V1 2-0 0-1 2-1
3 Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 0.67 4 1 2 194 195 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Pityke KSE
Pityke KSE
3 0.50 3 0 3 140 327 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - MAFC/A 2020. március 7. szombat 84 - 57 Arató Balázs, Fehér Ádám
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A 2020. március 7. szombat 70 - 62 Fekete Csaba, Gelányi Dániel
OSE Lions/A - Kecskeméti KA/A 2020. március 7. szombat 58 - 124 Szőke Bence, Fehér Ádám
Dávid Kornél KA/A - MAFC/A 2020. március 7. szombat 79 - 108 Arató Balázs, Gelányi Dániel
Kecskeméti KA/A - Dávid Kornél KA/A 2020. március 8. vasárnap 93 - 55 Arató Balázs, Gelányi Dániel
MAFC/A - OSE Lions/A 2020. március 8. vasárnap 88 - 81 Szőke Bence, Fehér Ádám
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 301 170 GY3 2-0 1-0 3-0
2 MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 253 244 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Dávid Kornél KA /A
Dávid Kornél KA /A
3 0.67 4 1 2 204 263 V2 1-1 0-1 1-2
4 OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.50 3 0 3 201 282 V3 0-1 0-2 0-3


D csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK/A - Debreceni KA/A 2020. március 7. szombat 79 - 48 Tóth Kálmán, Hernicz Balazs
Soproni Sportiskola/A - NKA Pécs/A 2020. március 7. szombat 81 - 59 Tóth Kálmán, Magyar Gyöngyi
NKA Pécs/A - SZEDEÁK/A 2020. március 7. szombat 59 - 65 Kovács Zoltán, Tóth Bence
Soproni Sportiskola/A - Debreceni KA/A 2020. március 7. szombat 89 - 69 Hernicz Balazs, Rokob Krisztián
Debreceni KA/A - NKA Pécs/A 2020. március 8. vasárnap 53 - 66 Kapusi Gábor, Tóth Bence
SZEDEÁK/A - Soproni Sportiskola/A 2020. március 8. vasárnap 77 - 95 Kapusi Gábor, Hernicz Balazs
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Soproni Sportiskola / A
Soproni Sportiskola / A
3 1.00 6 3 0 265 205 GY3 2-0 1-0 3-0
2 SZEDEÁK / A
SZEDEÁK / A
3 0.83 5 2 1 221 202 V1 1-1 1-0 2-1
3 NKA Pécs/A
NKA Pécs/A
3 0.67 4 1 2 184 199 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.50 3 0 3 170 234 V3 0-1 0-2 0-3


Országos Alsóház
E csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök - Kaposvári SI 2020. március 7. szombat 48 - 66 DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly
Beszterce KK - Szerencsi Darazsak 2020. március 7. szombat 69 - 31 Németh András, Csák Máté Károly
Szerencsi Darazsak - Körmendi Törpördögök 2020. március 8. vasárnap 31 - 74 Schneider Bertold Antal, Magyar Gyöngyi
Beszterce KK - Kaposvári SI 2020. március 8. vasárnap 43 - 107 Schneider Bertold Antal, Molnár Bence Lajos
Kaposvári SI - Szerencsi Darazsak 2020. március 8. vasárnap 105 - 43 Magyar Gyöngyi, Molnár Bence Lajos
Körmendi Törpördögök - Beszterce KK 2020. március 8. vasárnap 88 - 52 Schneider Bertold Antal, Magyar Gyöngyi
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kaposvári SI
Kaposvári SI
3 1.00 6 3 0 278 134 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 210 149 GY2 1-1 1-0 2-1
3 Beszterce KK
Beszterce KK
3 0.67 4 1 2 164 226 V2 1-1 0-1 1-2
4 Szerencs Darazsak
Szerencs Darazsak
3 0.50 3 0 3 105 248 V3 0-1 0-2 0-3


F csoport Karinthy Frigyes ÁMK (1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. március 7. szombat 94 - 49 Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba
DMTK - Kaszások Akadémia 2020. március 7. szombat 87 - 41 Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba
DMTK - Újpest-MT 2020. március 8. vasárnap 68 - 75 Kapros Roland, Szabó István
Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. március 8. vasárnap 75 - 82 Kapros Roland, Szabó István
Nyíregyházi Sportcentrum - DMTK 2020. március 8. vasárnap 35 - 93 Pál Roland, Matóczay Bálint
Kaszások Akadémia - Újpest-MT 2020. március 8. vasárnap 68 - 103 Pál Roland, Matóczay Bálint
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Megyeri Tigrisek KK
Megyeri Tigrisek KK
3 1.00 6 3 0 272 185 GY3 1-0 2-0 3-0
2 DMTK
DMTK
3 0.83 5 2 1 248 151 GY1 1-1 1-0 2-1
3 Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.67 4 1 2 166 262 V1 0-1 1-1 1-2
4 Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
3 0.50 3 0 3 184 272 V3 0-2 0-1 0-3


G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kiss Lenke KS/A - Szolnoki KA/A 2020. március 7. szombat 67 - 58 Pál Balázs, Németh Balázs
RICSILLA - Vasas Akadémia/B 2020. március 7. szombat 60 - 113 Kovács Máté, Pál Balázs
Vasas Akadémia/B - Kiss Lenke KS/A 2020. március 7. szombat 68 - 95 Kovács Máté, Németh Balázs
RICSILLA - Szolnoki KA/A 2020. március 7. szombat 58 - 73 Kovács Máté, Németh Balázs
Szolnoki KA/A - Vasas Akadémia/B 2020. március 8. vasárnap 59 - 72 DR. MAGYARI TIBOR, Németh András
Kiss Lenke KS/A - RICSILLA 2020. március 8. vasárnap 106 - 38 DR. MAGYARI TIBOR, Németh András
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kiss Lenke KA/A
Kiss Lenke KA/A
3 1.00 6 3 0 268 164 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Vasas Akadémia / B
Vasas Akadémia / B
3 0.83 5 2 1 253 214 GY1 0-1 2-0 2-1
3 Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.67 4 1 2 190 197 V1 0-1 1-1 1-2
4 RICSILLA
RICSILLA
3 0.50 3 0 3 156 292 V3 0-2 0-1 0-3


H csoport PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kozármisleny SE 2020. március 7. szombat 129 - 59 Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos
Békési SZSK - MEAFC - Jezsuita 2020. március 7. szombat 63 - 54 Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos
Kozármisleny SE - Békési SZSK 2020. március 7. szombat 51 - 104 Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos
PVSK Nemzeti Akadémia/A - MEAFC - Jezsuita 2020. március 7. szombat 106 - 77 Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos
MEAFC - Jezsuita - Kozármisleny SE 2020. március 8. vasárnap 111 - 58 Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László
Békési SZSK - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. március 8. vasárnap 63 - 98 Fleischmann Krisztián, Nagy Bence László
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 PVSK-Nemzeti Akadémia/A
PVSK-Nemzeti Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 333 199 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Békési SZSK
Békési SZSK
3 0.83 5 2 1 230 203 V1 1-1 1-0 2-1
3 MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.67 4 1 2 242 227 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Kozármisleny SE
Kozármisleny SE
3 0.50 3 0 3 168 344 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek