Fiú Serdülő - 2019/2020
Szakaszok
Dél-Nyugati Régió
A csoport Energetikai Szakközépiskola és Kollégium Paks (7030 Paks Dózsa György utca 95.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kaposvári SI 2019. szeptember 22. vasárnap 10:00
Dombóvári Kosársuli KE - Atom City Atomerőmű SE 2019. szeptember 22. vasárnap 12:00
B csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pécsi NKA/A - Bajai Bácska FKE 2019. szeptember 21. szombat 10:00
Kozármisleny SE - Kaposvári SI/B 2019. szeptember 21. szombat 12:00
C csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bonyhádi KSE - Kanizsa KK 2019. szeptember 21. szombat 14:00
Kanizsa KK - GYKSE Szekszárd 2019. szeptember 21. szombat 16:00
GYKSE Szekszárd - Bonyhádi KSE 2019. szeptember 21. szombat 18:00
D csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Siófoki Kosársuli - Kaposvári SI/C 2019. szeptember 22. vasárnap 09:30
Kaposvári SI/C - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2019. szeptember 22. vasárnap 11:30
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Siófoki Kosársuli 2019. szeptember 22. vasárnap 13:30
E csoport Szent Mór Iskolaközpont (7621 Pécs Hunyadi u. 9.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pécsi NKA/B - Marcali VSZSE 2019. szeptember 21. szombat 10:00
PVSK Nemzeti Akadémia/C - Monok SE 2019. szeptember 21. szombat 12:00
Dél-Keleti Régió
A csoport Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - Pityke KSE 2019. szeptember 21. szombat 10:00
Szolnoki KA/A - SZEDEÁK/A 2019. szeptember 21. szombat 12:00
B csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési SZSK - Kecskeméti KA/B 2019. szeptember 22. vasárnap 10:00
Szolnoki KA/B - Nagykőrösi Sólymok 2019. szeptember 22. vasárnap 12:00
C csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Félegyházi TSI - Békéscsabai KK 2019. szeptember 21. szombat 10:00
Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK/B 2019. szeptember 21. szombat 12:00
D csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK/B - Szentesi KK 2019. szeptember 21. szombat 09:00
Szentesi KK - SZEDEÁK/C 2019. szeptember 21. szombat 11:00
SZEDEÁK/C - Békéscsabai KK/B 2019. szeptember 21. szombat 13:00
E csoport Molnár Miklós Sportcsarnok (5650 Mezőberény Luther tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kisújszállási SE - CEKK 2019. szeptember 22. vasárnap 10:00
Ceglédi KE - Mezőberényi KK 2019. szeptember 22. vasárnap 12:00
Észak-Keleti Régió
A csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - NYKK-Eötvös/A 2019. szeptember 21. szombat 10:00
MEAFC - Jezsuita - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. szeptember 21. szombat 12:00
B csoport Salgótarjáni Városi Sportcsarnok (3100 Salgótarján Kassai sor 54.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencsi Darazsak - Beszterce KK 2019. szeptember 21. szombat 12:00
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Sláger Kazincbarcika 2019. szeptember 21. szombat 14:00
C csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC-Kossuth - Egri VSI KOK/A 2019. szeptember 22. vasárnap 10:00
Lehel Kosársuli/A - Debreceni KA DSI 2019. szeptember 22. vasárnap 12:00
D csoport Salgótarjáni Városi Sportcsarnok (3100 Salgótarján Kassai sor 54.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI - Beszterce KK-Bolyky 2019. szeptember 22. vasárnap 10:00
Beszterce KK-Bolyky - MEAFC 2019. szeptember 22. vasárnap 12:00
E csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/B - BKG Prima Akadémia Hajdú U14A 2019. szeptember 21. szombat 10:00
BKG Prima Akadémia Hajdú U14A - Hajdúhadházi KK 2019. szeptember 21. szombat 12:00
Hajdúhadházi KK - Debreceni KA/B 2019. szeptember 21. szombat 14:00
Észak-Nyugati Régió
A csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök 2019. szeptember 22. vasárnap 10:00
OSE Lions/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. szeptember 22. vasárnap 12:00
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Ricsilla 2019. szeptember 21. szombat 10:30
Soproni Sportiskola/A - Soproni Tigrisek 2019. szeptember 21. szombat 12:15
C csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola/B - VUKE - Veszprém/A 2019. szeptember 21. szombat 10:30
Zalakerámia ZTE KK/B - Szombathelyi Sportiskola KA/B 2019. szeptember 21. szombat 12:30
D csoport Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár - Győri KC 2019. szeptember 21. szombat 10:00
Dávid Kornél KA/B - Pápai KC 2019. szeptember 21. szombat 12:00
E csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ifjú Sólymok - Tatai SE 2019. szeptember 22. vasárnap 10:30
Credobus Mosonmagyaróvár - Esztergom 2019. szeptember 22. vasárnap 12:30
F csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola Akadémia/C - Várpalota Sárkányok 2019. szeptember 21. szombat 14:00
Várpalota Sárkányok - Fűzfői AK 2019. szeptember 21. szombat 16:00
Fűzfői AK - Soproni Sportiskola Akadémia/C 2019. szeptember 21. szombat 18:00
G csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/C - Bicskei Pilóták 2019. szeptember 22. vasárnap 10:00
Bicskei Pilóták - Soproni Tigrisek/B 2019. szeptember 22. vasárnap 11:45
Soproni Tigrisek/B - Dávid Kornél KA/C 2019. szeptember 22. vasárnap 15:15
Közép Régió
A csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KS/A 2019. szeptember 21. szombat 09:30
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A 2019. szeptember 21. szombat 11:30
B csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd - Újpest-MT 2019. szeptember 22. vasárnap 09:30
Kaszások Akadémia - Vasas Akadémia/B 2019. szeptember 22. vasárnap 11:30
C csoport BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok (1222 Budapest Promontor utca 89/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok - MAFC/B 2019. szeptember 21. szombat 08:45
Budafoki KK - Gödi SE 2019. szeptember 21. szombat 10:30
D csoport Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem (1151 Budapest Bogáncs utca 51-53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF KK - KKS Boys 2019. szeptember 22. vasárnap 09:00
Budapest Csepel - Monori SE 2019. szeptember 22. vasárnap 10:45
E csoport 1-es számú Általános Iskola (2040 Budaörs, Hársfa u. 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd/B - Budaörsi DSE 2019. szeptember 21. szombat 10:00
Pilis Basket Buda - Budapest Basket 2019. szeptember 21. szombat 12:00
F csoport Jókai Mór Általános Iskola (1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer KS - ELITE Basket Törökbálint 2019. szeptember 21. szombat 09:00
Pilis Basket - Budapest Basket/B 2019. szeptember 21. szombat 10:45
G csoport Vörösmarty Mihály Gimnázium Tornacsarnok (2030 Érd Széchenyi tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TFSE - Herceghalmi Tigrisek 2019. szeptember 21. szombat 11:00
VMG DSE - Parthus SE 2019. szeptember 21. szombat 13:00
H csoport Karinthy Frigyes ÁMK (1046 Budapest Hajló utca 2-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd/C - Újpest-MT/B 2019. szeptember 21. szombat 10:00
BLF KK/B - Kaszások Akadémia/C 2019. szeptember 21. szombat 11:45
I csoport HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - Keresztúri SE 2019. szeptember 22. vasárnap 09:00
KVSE - BKG PPRIMA Ak 2019. szeptember 22. vasárnap 11:00

Megyei szövetségek