|
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd Sólymok | 2020. február 8. szombat | 92 - 17 | Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 | 2020. február 8. szombat | 31 - 69 | Hartai Tamás, Hőgerl Bence |
Budapesti Honvéd Sólymok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. február 8. szombat | 46 - 60 | Hartai Tamás, Hőgerl Bence |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Gabányi - Csata Csillagok | 2020. február 9. vasárnap | 49 - 57 | Komlódi Benedek, Steiner Máté |
BEAC Újbuda KA - MAFC Gabányi | 2020. február 9. vasárnap | 70 - 30 | Horváth Kinga, Kutrik Andrea |
Csata Csillagok - BEAC Újbuda KA | 2020. február 9. vasárnap | 26 - 63 | Horváth Kinga, Kutrik Andrea |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dűlői Kaszások - Honvéd-SZSE | 2020. február 9. vasárnap | 49 - 62 | Szőts Dávid István, Németh Fanni |
KöLöKöS Fiúk - Dűlői Kaszások | 2020. február 9. vasárnap | 69 - 32 | Szőts Dávid István, Németh Fanni |
Honvéd-SZSE - KöLöKöS Fiúk | 2020. február 9. vasárnap | 49 - 48 | Komlódi Benedek, Steiner Máté |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapest Csepel - Vasas Amazonok | 2020. február 8. szombat | 56 - 57 | Zádeczki Donát László, Szilágyi Tamás |
Zsíros Akadémia Darázslányok - Budapest Csepel | 2020. február 8. szombat | 76 - 53 | Zádeczki Donát László, Szilágyi Tamás |
Vasas Amazonok - Zsíros Akadémia Darázslányok | 2020. február 8. szombat | 67 - 49 | Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István |
E csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - BLF KK/A | 2020. február 8. szombat | 47 - 40 | Steiner Máté, Zakár Adrienn |
Vasas Akadémia U11 - Zuglói Sasok | 2020. február 8. szombat | 57 - 51 | Szabó István, Lakos Koppány Ádám |
BLF KK/A - Vasas Akadémia U11 | 2020. február 8. szombat | 29 - 52 | Szabó István, Lakos Koppány Ádám |
F csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2020. február 8. szombat | 54 - 38 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Hőgerl Bence |
Békási Kaszások - Újpest-MT/A | 2020. február 8. szombat | 40 - 49 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Hőgerl Bence |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Békási Kaszások | 2020. február 8. szombat | 38 - 42 | Szőke Gábor, Marjai Réka |
G csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Heisler - Keresztúri SE/A | 2020. február 8. szombat | 35 - 40 | Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea |
Török Sasok - MAFC Heisler | 2020. február 8. szombat | 57 - 44 | Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea |
Keresztúri SE/A - Török Sasok | 2020. február 8. szombat | 50 - 42 | Steiner Máté, Zakár Adrienn |
H csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Budafoki Bikák | 2020. február 9. vasárnap | 43 - 46 | Bózsó Gábor, Szokody Márton |
Ziccer Tigrisek - MTK Budapest | 2020. február 9. vasárnap | 50 - 34 | Tahin András, Miháczi Ádám |
Budafoki Bikák - Ziccer Tigrisek | 2020. február 9. vasárnap | 41 - 28 | Tahin András, Miháczi Ádám |
I csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Malév Kobrák - Kaszás Girls | 2020. február 9. vasárnap | 0 - 2 | Matejovics Márk, Gereben Dorka |
BEAC Újbuda KA/B - Malév Kobrák | 2020. február 9. vasárnap | 2 - 0 | Matejovics Márk, Gereben Dorka |
Kaszás Girls - BEAC Újbuda KA/B | 2020. február 9. vasárnap | 62 - 25 | Szilágyi Tamás, Marjai Réka |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
JKC - MAFC-Grosics | 2020. február 9. vasárnap | 18 - 44 | Szilágyi Tamás, Marjai Réka |
BLF KK/B - JKC | 2020. február 9. vasárnap | 19 - 53 | Adjudani Dániel Pezsman, Süveges Zalán |
MAFC-Grosics - BLF KK/B | 2020. február 9. vasárnap | 52 - 17 | Adjudani Dániel Pezsman, Süveges Zalán |
K csoport | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KöLöKöS Lányok - BEAC Farkasrét | 2020. február 9. vasárnap | 27 - 81 | Waigand Ágoston, Süveges Zalán |
Vasas Bolhák - KöLöKöS Lányok | 2020. február 9. vasárnap | 78 - 22 | Waigand Ágoston, Süveges Zalán |
BEAC Farkasrét - Vasas Bolhák | 2020. február 9. vasárnap | 48 - 51 | NAGY ISTVÁN, Matóczay Bálint |
L csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZPA-HSE - Újpest-MT/B | 2020. február 9. vasárnap | 38 - 41 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Szőke Gábor |
Repülő Mókusok - SZPA-HSE | 2020. február 9. vasárnap | 39 - 41 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Szőke Gábor |
Újpest-MT/B - Repülő Mókusok | 2020. február 9. vasárnap | 38 - 12 | Bózsó Gábor, Szokody Márton |
M csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS-Titánok - Török Sasmadarak | 2020. február 9. vasárnap | 45 - 36 | Boros Krisztina, Benkő Glória |
Török Sasmadarak - Csata Garfield | 2020. február 9. vasárnap | 23 - 77 | Török Béla, Stáber Alex Bence |
Csata Garfield - KKS-Titánok | 2020. február 9. vasárnap | 40 - 26 | Török Béla, Stáber Alex Bence |
N csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZSE U12 - PSE Párducok | 2020. február 8. szombat | 11 - 74 | Waigand Ágoston |
Malév Zsiráfok - SZSE U12 | 2020. február 8. szombat | 41 - 34 | Waigand Ágoston |
PSE Párducok - Malév Zsiráfok | 2020. február 8. szombat | 51 - 10 | Bózsó Gábor, Domián Zsolt |
O csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Németvölgyi Medvék - Budai Aranysakálok | 2020. február 9. vasárnap | 20 - 63 | Adjudani Dániel Pezsman, Kutrik Andrea |
Budapesti Honvéd Bakáts - Németvölgyi Medvék | 2020. február 9. vasárnap | 58 - 30 | Adjudani Dániel Pezsman, Kutrik Andrea |
Budai Aranysakálok - Budapesti Honvéd Bakáts | 2020. február 9. vasárnap | 58 - 22 | Boros Krisztina, Benkő Glória |
P csoport | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Falcons - TFSE | 2020. február 9. vasárnap | 0 - 0 | NAGY ISTVÁN, Matóczay Bálint |
TFSE - Budapest Blazers | 2020. február 9. vasárnap | 0 - 2 | Waigand Ágoston, Ágoston Álmos Pál |
Budapest Blazers - Budapesti Honvéd Falcons | 2020. február 9. vasárnap | 2 - 0 | Waigand Ágoston, Ágoston Álmos Pál |
Q csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BUDAFOKI BaKoK - Ziccer Manók | 2020. február 8. szombat | 9 - 61 | Bózsó Gábor, Domián Zsolt |
KLKA-Veresegyház - BUDAFOKI BaKoK | 2020. február 8. szombat | 36 - 17 | Szabó Péter, Miháczi Ádám |
Ziccer Manók - KLKA-Veresegyház | 2020. február 8. szombat | 48 - 27 | Szabó Péter, Miháczi Ádám |
R csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
HSE - Városgazda UP Akadémia | 2020. február 8. szombat | 0 - 2 | Szőke Gábor, Kutrik Andrea |
Városgazda UP Akadémia - TF BP U12 | 2020. február 8. szombat | 47 - 10 | Kutrik Andrea, Marjai Réka |
Keresztúri SE/B - HSE | 2020. február 8. szombat | 2 - 0 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla |
TF BP U12 - Keresztúri SE/B | 2020. február 8. szombat | 11 - 46 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla |
A csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilis Basket Buda - Radobasket BDSE | 2020. február 8. szombat | 107 - 48 | Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente |
Gödi Gödények - Pilis Basket Buda | 2020. február 8. szombat | 45 - 73 | Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente |
Radobasket BDSE - Gödi Gödények | 2020. február 8. szombat | 74 - 64 | Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentendrei KSE - BTDSE Taksonyi Ördögök | 2020. február 9. vasárnap | 50 - 54 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Szentendrei KSE | 2020. február 9. vasárnap | 43 - 57 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
BTDSE Taksonyi Ördögök - Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2020. február 9. vasárnap | 41 - 65 | Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente |
C csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK - BKG Prima Akadémia SZSZM U12A | 2020. február 9. vasárnap | 63 - 38 | Dr. Kovács András, Hamzi Virág |
DMTK/B - DMTK | 2020. február 9. vasárnap | 0 - 2 | Dr. Kovács András, Hamzi Virág |
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A - DMTK/B | 2020. február 9. vasárnap | 2 - 0 | Dr. Kovács András, Hamzi Virág |
D csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket - Monori SE | 2020. február 8. szombat | 41 - 76 | Gyurkovics István János, Horváth Emese Kata |
PILIS Basket - Radobasket | 2020. február 8. szombat | 57 - 66 | Gyurkovics István János, Horváth Emese Kata |
Monori SE - PILIS Basket | 2020. február 8. szombat | 68 - 36 | Gyurkovics István János, Horváth Emese Kata |
E csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Herceghalmi Tigrisek - Viadukt SE | 2020. február 9. vasárnap | 25 - 28 | Vigh Balázs, Mátyus Zoé Grèta |
SZKHSE - Herceghalmi Tigrisek | 2020. február 9. vasárnap | 34 - 42 | Vigh Balázs, Mátyus Zoé Grèta |
Viadukt SE - SZKHSE | 2020. február 9. vasárnap | 35 - 39 | Vigh Balázs, Mátyus Zoé Grèta |
F csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B | 2020. február 8. szombat | 75 - 50 | Belák Zoltán, Bolyki Dávid |
VMG DSE - Százhalombattai KSE | 2020. február 8. szombat | 0 - 2 | Belák Zoltán, Bolyki Dávid |
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B - VMG DSE | 2020. február 8. szombat | 2 - 0 | Belák Zoltán, Bolyki Dávid |
G csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC - Diósdi Sasok | 2020. február 9. vasárnap | 80 - 21 | Mátyás Ferenc, Sersovszky Gergely Péter |
FKE Kőrösi - BSC | 2020. február 9. vasárnap | 10 - 53 | Mátyás Ferenc, Sersovszky Gergely Péter |
Diósdi Sasok - FKE Kőrösi | 2020. február 9. vasárnap | 59 - 45 | Mátyás Ferenc, Sersovszky Gergely Péter |
H csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Prima Akadémia U12 M - ELITE Basket | 2020. február 8. szombat | 22 - 93 | Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág |
KVSE U12 - BKG Prima Akadémia U12 M | 2020. február 8. szombat | 24 - 35 | Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág |
ELITE Basket - KVSE U12 | 2020. február 8. szombat | 85 - 23 | Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág |
I csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - CKE U12 | 2020. február 8. szombat | 93 - 24 | Agócs Gábor Mihály, Mátyás Ferenc |
Radobasket/B - BKG Veresegyház | 2020. február 8. szombat | 33 - 51 | Agócs Gábor Mihály, Mátyás Ferenc |
CKE U12 - Radobasket/B | 2020. február 8. szombat | 24 - 80 | Agócs Gábor Mihály, Mátyás Ferenc |