Gyermek Kupa - 2019/2020
Szakaszok
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd Sólymok 2020. február 8. szombat 92 - 17 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 2020. február 8. szombat 31 - 69 Hartai Tamás, Hőgerl Bence
Budapesti Honvéd Sólymok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. február 8. szombat 46 - 60 Hartai Tamás, Hőgerl Bence
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Gabányi - Csata Csillagok 2020. február 9. vasárnap 49 - 57 Komlódi Benedek, Steiner Máté
BEAC Újbuda KA - MAFC Gabányi 2020. február 9. vasárnap 70 - 30 Horváth Kinga, Kutrik Andrea
Csata Csillagok - BEAC Újbuda KA 2020. február 9. vasárnap 26 - 63 Horváth Kinga, Kutrik Andrea
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dűlői Kaszások - Honvéd-SZSE 2020. február 9. vasárnap 49 - 62 Szőts Dávid István, Németh Fanni
KöLöKöS Fiúk - Dűlői Kaszások 2020. február 9. vasárnap 69 - 32 Szőts Dávid István, Németh Fanni
Honvéd-SZSE - KöLöKöS Fiúk 2020. február 9. vasárnap 49 - 48 Komlódi Benedek, Steiner Máté
D csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - Vasas Amazonok 2020. február 8. szombat 56 - 57 Zádeczki Donát László, Szilágyi Tamás
Zsíros Akadémia Darázslányok - Budapest Csepel 2020. február 8. szombat 76 - 53 Zádeczki Donát László, Szilágyi Tamás
Vasas Amazonok - Zsíros Akadémia Darázslányok 2020. február 8. szombat 67 - 49 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
E csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - BLF KK/A 2020. február 8. szombat 47 - 40 Steiner Máté, Zakár Adrienn
Vasas Akadémia U11 - Zuglói Sasok 2020. február 8. szombat 57 - 51 Szabó István, Lakos Koppány Ádám
BLF KK/A - Vasas Akadémia U11 2020. február 8. szombat 29 - 52 Szabó István, Lakos Koppány Ádám
F csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2020. február 8. szombat 54 - 38 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Hőgerl Bence
Békási Kaszások - Újpest-MT/A 2020. február 8. szombat 40 - 49 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Hőgerl Bence
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Békási Kaszások 2020. február 8. szombat 38 - 42 Szőke Gábor, Marjai Réka
G csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Heisler - Keresztúri SE/A 2020. február 8. szombat 35 - 40 Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea
Török Sasok - MAFC Heisler 2020. február 8. szombat 57 - 44 Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea
Keresztúri SE/A - Török Sasok 2020. február 8. szombat 50 - 42 Steiner Máté, Zakár Adrienn
H csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Budafoki Bikák 2020. február 9. vasárnap 43 - 46 Bózsó Gábor, Szokody Márton
Ziccer Tigrisek - MTK Budapest 2020. február 9. vasárnap 50 - 34 Tahin András, Miháczi Ádám
Budafoki Bikák - Ziccer Tigrisek 2020. február 9. vasárnap 41 - 28 Tahin András, Miháczi Ádám
I csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Kobrák - Kaszás Girls 2020. február 9. vasárnap 0 - 2 Matejovics Márk, Gereben Dorka
BEAC Újbuda KA/B - Malév Kobrák 2020. február 9. vasárnap 2 - 0 Matejovics Márk, Gereben Dorka
Kaszás Girls - BEAC Újbuda KA/B 2020. február 9. vasárnap 62 - 25 Szilágyi Tamás, Marjai Réka
J csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC - MAFC-Grosics 2020. február 9. vasárnap 18 - 44 Szilágyi Tamás, Marjai Réka
BLF KK/B - JKC 2020. február 9. vasárnap 19 - 53 Adjudani Dániel Pezsman, Süveges Zalán
MAFC-Grosics - BLF KK/B 2020. február 9. vasárnap 52 - 17 Adjudani Dániel Pezsman, Süveges Zalán
K csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Lányok - BEAC Farkasrét 2020. február 9. vasárnap 27 - 81 Waigand Ágoston, Süveges Zalán
Vasas Bolhák - KöLöKöS Lányok 2020. február 9. vasárnap 78 - 22 Waigand Ágoston, Süveges Zalán
BEAC Farkasrét - Vasas Bolhák 2020. február 9. vasárnap 48 - 51 NAGY ISTVÁN, Matóczay Bálint
L csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - Újpest-MT/B 2020. február 9. vasárnap 38 - 41 Szentpáli-Gavallér Csaba, Szőke Gábor
Repülő Mókusok - SZPA-HSE 2020. február 9. vasárnap 39 - 41 Szentpáli-Gavallér Csaba, Szőke Gábor
Újpest-MT/B - Repülő Mókusok 2020. február 9. vasárnap 38 - 12 Bózsó Gábor, Szokody Márton
M csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS-Titánok - Török Sasmadarak 2020. február 9. vasárnap 45 - 36 Boros Krisztina, Benkő Glória
Török Sasmadarak - Csata Garfield 2020. február 9. vasárnap 23 - 77 Török Béla, Stáber Alex Bence
Csata Garfield - KKS-Titánok 2020. február 9. vasárnap 40 - 26 Török Béla, Stáber Alex Bence
N csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZSE U12 - PSE Párducok 2020. február 8. szombat 11 - 74 Waigand Ágoston
Malév Zsiráfok - SZSE U12 2020. február 8. szombat 41 - 34 Waigand Ágoston
PSE Párducok - Malév Zsiráfok 2020. február 8. szombat 51 - 10 Bózsó Gábor, Domián Zsolt
O csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Németvölgyi Medvék - Budai Aranysakálok 2020. február 9. vasárnap 20 - 63 Adjudani Dániel Pezsman, Kutrik Andrea
Budapesti Honvéd Bakáts - Németvölgyi Medvék 2020. február 9. vasárnap 58 - 30 Adjudani Dániel Pezsman, Kutrik Andrea
Budai Aranysakálok - Budapesti Honvéd Bakáts 2020. február 9. vasárnap 58 - 22 Boros Krisztina, Benkő Glória
P csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Falcons - TFSE 2020. február 9. vasárnap 13:30 NAGY ISTVÁN, Matóczay Bálint
TFSE - Budapest Blazers 2020. február 9. vasárnap 0 - 2 Waigand Ágoston, Ágoston Álmos Pál
Budapest Blazers - Budapesti Honvéd Falcons 2020. február 9. vasárnap 2 - 0 Waigand Ágoston, Ágoston Álmos Pál
Q csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BUDAFOKI BaKoK - Ziccer Manók 2020. február 8. szombat 9 - 61 Bózsó Gábor, Domián Zsolt
KLKA-Veresegyház - BUDAFOKI BaKoK 2020. február 8. szombat 36 - 17 Szabó Péter, Miháczi Ádám
Ziccer Manók - KLKA-Veresegyház 2020. február 8. szombat 48 - 27 Szabó Péter, Miháczi Ádám
R csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSE - Városgazda UP Akadémia 2020. február 8. szombat 0 - 2 Szőke Gábor, Kutrik Andrea
Városgazda UP Akadémia - TF BP U12 2020. február 8. szombat 47 - 10 Kutrik Andrea, Marjai Réka
Keresztúri SE/B - HSE 2020. február 8. szombat 2 - 0 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla
TF BP U12 - Keresztúri SE/B 2020. február 8. szombat 11 - 46 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Török Béla
10. régió
A csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket Buda - Radobasket BDSE 2020. február 8. szombat 107 - 48 Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente
Gödi Gödények - Pilis Basket Buda 2020. február 8. szombat 45 - 73 Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente
Radobasket BDSE - Gödi Gödények 2020. február 8. szombat 74 - 64 Vigh Balázs, Fajszi Zsombor Levente
B csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentendrei KSE - BTDSE Taksonyi Ördögök 2020. február 9. vasárnap 50 - 54 Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Szentendrei KSE 2020. február 9. vasárnap 43 - 57 Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente
BTDSE Taksonyi Ördögök - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2020. február 9. vasárnap 41 - 65 Szundy Gábor, Fajszi Zsombor Levente
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK - BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 2020. február 9. vasárnap 63 - 38 Dr. Kovács András, Hamzi Virág
DMTK/B - DMTK 2020. február 9. vasárnap 0 - 2 Dr. Kovács András, Hamzi Virág
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A - DMTK/B 2020. február 9. vasárnap 2 - 0 Dr. Kovács András, Hamzi Virág
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket - Monori SE 2020. február 8. szombat 41 - 76 Gyurkovics István János, Horváth Emese Kata
PILIS Basket - Radobasket 2020. február 8. szombat 57 - 66 Gyurkovics István János, Horváth Emese Kata
Monori SE - PILIS Basket 2020. február 8. szombat 68 - 36 Gyurkovics István János, Horváth Emese Kata
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - Viadukt SE 2020. február 9. vasárnap 25 - 28 Vigh Balázs, Mátyus Zoé Grèta
SZKHSE - Herceghalmi Tigrisek 2020. február 9. vasárnap 34 - 42 Vigh Balázs, Mátyus Zoé Grèta
Viadukt SE - SZKHSE 2020. február 9. vasárnap 35 - 39 Vigh Balázs, Mátyus Zoé Grèta
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Százhalombattai KSE - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 2020. február 8. szombat 75 - 50 Belák Zoltán, Bolyki Dávid
VMG DSE - Százhalombattai KSE 2020. február 8. szombat 0 - 2 Belák Zoltán, Bolyki Dávid
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B - VMG DSE 2020. február 8. szombat 2 - 0 Belák Zoltán, Bolyki Dávid
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC - Diósdi Sasok 2020. február 9. vasárnap 80 - 21 Mátyás Ferenc, Sersovszky Gergely Péter
FKE Kőrösi - BSC 2020. február 9. vasárnap 10 - 53 Mátyás Ferenc, Sersovszky Gergely Péter
Diósdi Sasok - FKE Kőrösi 2020. február 9. vasárnap 59 - 45 Mátyás Ferenc, Sersovszky Gergely Péter
H csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG Prima Akadémia U12 M - ELITE Basket 2020. február 8. szombat 22 - 93 Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág
KVSE U12 - BKG Prima Akadémia U12 M 2020. február 8. szombat 24 - 35 Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág
ELITE Basket - KVSE U12 2020. február 8. szombat 85 - 23 Sersovszky Gergely Péter, Hamzi Virág
I csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG Veresegyház - CKE U12 2020. február 8. szombat 93 - 24 Agócs Gábor Mihály, Mátyás Ferenc
Radobasket/B - BKG Veresegyház 2020. február 8. szombat 33 - 51 Agócs Gábor Mihály, Mátyás Ferenc
CKE U12 - Radobasket/B 2020. február 8. szombat 24 - 80 Agócs Gábor Mihály, Mátyás Ferenc

Megyei szövetségek