Gyermek Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1. régió
A csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - BKG-Ebes 2020. február 29. szombat 10:00 Zalai Ákos István, Horányi András
BKG-Ebes - Cívis DKA Tigrisek/B 2020. február 29. szombat 11:30 Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán
Cívis DKA Tigrisek/B - NYKK Eötvös 2020. február 29. szombat 13:00 Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán
B csoport Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium (4400 Nyíregyháza Ungvár sétány. 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE 2020. március 7. szombat 09:00
Hajdúböszörményi TE - Karcagi SE Pusztai Kissasok 2020. március 7. szombat 10:30
Karcagi SE Pusztai Kissasok - Zsákoló Zsiráfok 2020. március 7. szombat 12:00
C csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Pusztai Sasok - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2020. február 29. szombat 09:30 Terjéki András, Ócsai József
BKGDSE-Hajdúszoboszló - Hadházi Farkasok 2020. február 29. szombat 11:00 Terjéki András, Ócsai József
Hadházi Farkasok - Karcagi SE Pusztai Sasok 2020. február 29. szombat 12:30 Terjéki András, Ócsai József
D csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - Újfehértói Sportklub 2020. március 1. vasárnap 13:30 Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán
Újfehértói Sportklub - Nyírpazonyi KE U12 2020. március 1. vasárnap 15:00 Horányi András , Páll Vivien Zsanett
Nyírpazonyi KE U12 - Nyíkse Tűzgolyók M. U12 2020. március 1. vasárnap 16:30 Tóth Tamás Zoltán, Páll Vivien Zsanett
E csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíkse Tűzvirágok M U12 - Szakolyi Zsiráfok 2020. február 29. szombat 10:00 Tóth Tamás Zoltán, Molnár Péter Zoltán
Szakolyi Zsiráfok - TSK-Magiszter 2020. február 29. szombat 11:30 KONCZ JÁNOS, Molnár Péter Zoltán
TSK-Magiszter - Nyíkse Tűzvirágok M U12 2020. február 29. szombat 13:00 Horányi András , dr. Marjay Péter
F csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíkse Tűzgolyók K. U12 - Nyíkse Tűzvirágok K U12 2020. március 1. vasárnap 09:00 Nyíri Péter Patrik, Szabó Zsuzsa
Nyíkse Tűzvirágok K U12 - Dife KK 2020. március 1. vasárnap 10:30 Horányi András , dr. Marjay Péter
Dife KK - Nyíkse Tűzgolyók K. U12 2020. március 1. vasárnap 12:00 Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán
2. régió
A csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Basket Bulls - DVTK Akadémia/B 2020. március 1. vasárnap 10:00
MEAFC-Struccolók - MEAFC Basket Bulls 2020. március 1. vasárnap 11:30
DVTK Akadémia/B - MEAFC-Struccolók 2020. március 1. vasárnap 13:00
B csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs VSE - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2020. március 1. vasárnap 10:00
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Miskolci SI Vadmacskák 2020. március 1. vasárnap 11:30
Miskolci SI Vadmacskák - Szerencs VSE 2020. március 1. vasárnap 13:00
C csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI - Beszterce KK 2020. március 1. vasárnap 09:00 Dudoma Tamás, Deák Csaba
Beszterce KK - DVTK Akadémia/C 2020. március 1. vasárnap 10:15 Trizna Pál Krisztián, Dudoma Tamás
DVTK Akadémia/C - Salgótarjáni KI 2020. március 1. vasárnap 11:30 Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
D csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fürge Gyik DSE - Beszterce KK Bolyky 2020. február 29. szombat 10:00
MEAFC Kossuth - Fürge Gyik DSE 2020. február 29. szombat 11:30
Beszterce KK Bolyky - MEAFC Kossuth 2020. február 29. szombat 13:00
E csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Encs 2020. február 29. szombat 10:00
Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2020. február 29. szombat 11:30
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgó Basket Szécsény 2020. február 29. szombat 13:00
3. régió
A csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - Szeged KE-Bulldogok 2020. február 29. szombat 09:00 Jáhni Bence, Liszkai Dávid
Szeged KE-Bulldogok - ACS Baschet Star Oradea 2020. február 29. szombat 10:30 Jáhni Bence, Liszkai Dávid
ACS Baschet Star Oradea - SZEDEÁK Bikák 2020. február 29. szombat 12:00 Jánosi Boglárka, Liszkai Dávid
B csoport Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKSE Kosársuli U12 - SZEDEÁK Ezüstvillámok 2020. március 1. vasárnap 13:30 Gyenge Gábor, Terjéki András
SZEDEÁK Ezüstvillámok - Lehel U12/B 2020. március 1. vasárnap 15:00 Terjéki András, Kalmár Bálint
Lehel U12/B - JKSE Kosársuli U12 2020. március 1. vasárnap 16:30 Gyenge Gábor, Kalmár Bálint
C csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Kacsák - RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2020. február 29. szombat 11:00 Barabás Dorina Mónika, Szabó Krisztina
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Békéscsabai KK 2020. február 29. szombat 12:30 Szabó Krisztina, Tóth Márk
Békéscsabai KK - Vásárhelyi Kacsák 2020. február 29. szombat 14:00 Barabás Dorina Mónika, Tóth Márk
D csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE Sárkány - Szeged KE-Tigrisek 2020. február 29. szombat 09:00 Tóth Tamás, dr. Márok Soma
HSA Sasok - Szeged KE Sárkány 2020. február 29. szombat 10:30 Tóth Tamás, Kaszab Zsuzsa
Szeged KE-Tigrisek - HSA Sasok 2020. február 29. szombat 12:00 dr. Márok Soma, Kaszab Zsuzsa
E csoport Szolnoki Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi István körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Szöcskék - Szentesi KK 2020. február 29. szombat 10:00 Kalmár Bálint, Kara Zsombor
Szentesi KK - SZEDEÁK Aranysakálok 2020. február 29. szombat 11:30 Kalmár Bálint, Kara Zsombor
SZEDEÁK Aranysakálok - SZECSKA Szöcskék 2020. február 29. szombat 13:00 Kalmár Bálint, Kara Zsombor
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Pumák - Szeged KE-Madách 2020. március 1. vasárnap 09:00 Horgos Péter, Szabó Krisztina
Szeged KE-Madách - RICSILLA Kunszentmárton 2020. március 1. vasárnap 10:30 Horgos Péter, Szabó Krisztina
RICSILLA Kunszentmárton - HSA Pumák 2020. március 1. vasárnap 12:00 Horgos Péter, Szabó Krisztina
G csoport Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyulasport Nkft. - Nagyszalontai Tigrisek BC 2020. február 29. szombat 10:00 Kis Sándor, Farkas Barna
Nagyszalontai Tigrisek BC - Szentesi KK B 2020. február 29. szombat 11:30 Kátay Csaba András, Kis Sándor
Szentesi KK B - Gyulasport Nkft. 2020. február 29. szombat 13:00 Kátay Csaba András, Farkas Barna
4. régió
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Széchenyi KA - OSE Vadmacskák 2020. március 1. vasárnap 09:30 Vörös Eszter, Novák Bence
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Széchenyi KA 2020. március 1. vasárnap 11:00 Vörös Eszter, Novák Bence
OSE Vadmacskák - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2020. március 1. vasárnap 12:30 Vörös Eszter, Novák Bence
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Darazsak Akadémia/B 2020. február 29. szombat 09:00 Wischy Péter, Szlávik Bence
OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Sasok 2020. február 29. szombat 10:30 Wischy Péter, Káli Szabolcs
Soproni Darazsak Akadémia/B - OSE MórMoták 2020. február 29. szombat 12:00 Káli Szabolcs, Szlávik Bence
C csoport Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Oroszlánok - Tatai Törpék 2020. március 1. vasárnap 09:00
Soproni Darazsak Akadémia/D - Győri KC Oroszlánok 2020. március 1. vasárnap 10:30
Tatai Törpék - Soproni Darazsak Akadémia/D 2020. március 1. vasárnap 12:00
D csoport Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Mókusok - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2020. március 1. vasárnap 10:00 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Esztergom U12 2020. március 1. vasárnap 11:30 Buzai Patrik, Szlávik Bence
Esztergom U12 - Győri KC Mókusok 2020. március 1. vasárnap 13:00 Dr Tallós Gábor, Szlávik Bence
E csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Aprók - Vidám Kenguruk 2020. február 29. szombat 09:30 Magyari Viktor, Bognár Tibor
Vad Darazsak - Tatai Aprók 2020. február 29. szombat 11:00 Magyari Viktor, Bognár Tibor
Vidám Kenguruk - Vad Darazsak 2020. február 29. szombat 12:30 Magyari Viktor, Bognár Tibor
F csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - KVSE Kemények U12 2020. február 29. szombat 09:00 Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
Győri KC Zsiráfok - Tatabányai KC 2020. február 29. szombat 10:30 Kaposi Gábor, Krisztián-Világos Tünde
KVSE Kemények U12 - Győri KC Zsiráfok 2020. február 29. szombat 12:00 Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde
G csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kapuvári Párducok - Titánok U12 2020. február 29. szombat 13:30 Fazekas Hajnal Erzsébet, Alina Lazar
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Kapuvári Párducok 2020. február 29. szombat 15:00 Fazekas Hajnal Erzsébet, Alina Lazar
Titánok U12 - Széchenyi Tömegsport SE Medvék 2020. február 29. szombat 16:30 Fazekas Hajnal Erzsébet, Alina Lazar
H csoport Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gönyűi Harcsák - Sopronkövesdi Zsiráfok 2020. március 1. vasárnap 13:30
Mezőörsi Hangyák - Téti Tigrisek 2020. március 1. vasárnap 15:00
5. régió
A csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsai Vadmacskák - Zalaegerszegi KTE 2020. március 1. vasárnap 09:30 Polyák Máté, NAGY ZOLTÁN
Harcos Sólymok - Kanizsai Vadmacskák 2020. március 1. vasárnap 11:00 Polyák Máté, Schneider Bertold Antal
Zalaegerszegi KTE - Harcos Sólymok 2020. március 1. vasárnap 12:30 Schneider Bertold Antal, NAGY ZOLTÁN
B csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Sárkányok 2020. március 1. vasárnap 09:30 Matucza Gyula , Németh Balázs
Tapolcai Gazellák - Körmendi Törpördögök/B 2020. március 1. vasárnap 11:00 Magyar Gyöngyi, Matucza Gyula
Tapolcai Sárkányok - Tapolcai Gazellák 2020. március 1. vasárnap 12:30 Magyar Gyöngyi, Németh Balázs
C csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ZTE KK/B - Kalózok 2020. február 29. szombat 09:30 Kocsis Tamás, Imre Márk
Hévíz SK - Celldömölki Góliátok 2020. február 29. szombat 11:00 Szalai Zsolt, Imre Márk
6. régió
A csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. február 29. szombat 09:00 Marossy Gergely, Märcz Péter
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári KS 2020. február 29. szombat 10:30 Marossy Gergely, dr. Szakács Imre Vilmos
Dombóvári KS - NKA Pécs Leány/A 2020. február 29. szombat 12:00 Märcz Péter, dr. Szakács Imre Vilmos
B csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Csibék - Szekszárdi Karvalyok Egyeztetés alatt
Szekszárdi Karvalyok - GYKSE Szekszárd Egyeztetés alatt
GYKSE Szekszárd - Gyakorlós Csibék Egyeztetés alatt
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK NKA Leány/A - Gyakorlós Mágusok 2020. február 29. szombat 13:30 Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Kevin, Krisztián
Bonyhádi KSE - NKA Pécs Fiú/B 2020. február 29. szombat 15:00 Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán
D csoport Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok (7090 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/B - Tamási Dámocskák 2020. március 1. vasárnap 10:00
Kozármisleny SE - PVSK NKA Leány/B 2020. március 1. vasárnap 11:30
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Amazonok - Pityke Fiú 2020. február 29. szombat 09:00 Papp Attila, Pásztor Attila
Pityke Fiú - Bajai Bácska 2020. február 29. szombat 10:30 Papp Attila, Pásztor Attila
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Amazonok 2020. február 29. szombat 12:00 Papp Attila, Pásztor Attila
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Kecskeméti KA Jimmy 2020. március 1. vasárnap 10:00 Papp Attila, Hajagos-Kiss Hedvig
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Bajai NKK 2020. március 1. vasárnap 11:30 Papp Attila, Hajagos-Kiss Hedvig
Kecskeméti KA Jimmy - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2020. március 1. vasárnap 13:00 Papp Attila, Hajagos-Kiss Hedvig
C csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bátaszéki Oroszlánok U12 - Miklósi Kékrókák
Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'DateTime::__construct(): Failed to parse time string (2020-30-1) at position 6 (0): Unexpected character' in /web/webpont.com/kosarsportnew/php/dateutils.php:37 Stack trace: #0 /web/webpont.com/kosarsportnew/php/dateutils.php(37): DateTime->__construct('2020-30-1') #1 /web/webpont.com/kosarsportnew/php/dateutils.php(102): HunDate->dateTimeConv('2020-30-1') #2 /web/webpont.com/kosarsportnew/utanpotlas/index_tournament.php(374): HunDate->toDay('2020-30-1') #3 /web/webpont.com/kosarsportnew/utanpotlas/index.php(107): include('/web/webpont.co...') #4 {main} thrown in /web/webpont.com/kosarsportnew/php/dateutils.php on line 37