Gyermek Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1-2. régió
A csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Cápakölykök - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2020. február 29. szombat 10:00
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök 2020. február 29. szombat 11:30
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK Akadémia 2020. február 29. szombat 13:00
B csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA Tigrisek - ACS Wildcats Baia Mare 2020. március 1. vasárnap 10:00 Szűcs Sándor, Pozsonyi Anna Csenge
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Tigrisek 2020. március 1. vasárnap 11:30 Kiss Gabriella, Nagy Lili
ACS Wildcats Baia Mare - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. március 1. vasárnap 13:00 Kiss Gabriella, Nagy Lili
C csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA Fehértigrisek - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. február 29. szombat 10:00 Bács Csaba, Rácz Bence
Egri Kék Oroszlánok - Cívis DKA Fehértigrisek 2020. február 29. szombat 11:30 Bács Csaba, Lakatos István
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok 2020. február 29. szombat 13:00 Kiss Gabriella, Lakatos István
3-7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA/Gepárdok 2020. március 1. vasárnap 14:30 Velkey István, Kovács István
Szolnoki KA - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2020. március 1. vasárnap 16:00 Velkey István, Kovács István
Kecskeméti KA/Gepárdok - Szolnoki KA 2020. március 1. vasárnap 17:30 Velkey István, Kovács István
B csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Villámok - Szolnoki Sportcentrum 2020. február 29. szombat 10:00 Pál-Szabó Sándor János, Mezei Tibor
FTSI Fiú - SZEDEÁK Villámok 2020. február 29. szombat 11:30 Pál-Szabó Sándor János, Szpiró Balázs
Szolnoki Sportcentrum - FTSI Fiú 2020. február 29. szombat 13:00 Pál-Szabó Sándor János, Rideg László
C csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Gladiátorok - Vásárhelyi Párducok 2020. március 1. vasárnap 10:00 PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
Vásárhelyi Párducok - Kecskeméti KA Vadmacskák 2020. március 1. vasárnap 11:30 PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
Kecskeméti KA Vadmacskák - Békési Gladiátorok 2020. március 1. vasárnap 13:00 PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó
4-5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Oroszlánok - Ifjú Sólymok KS 2020. február 29. szombat 12:30 Polyák Máté, Püspöki Lotti
Körmendi Törpördögök/A - OSE Oroszlánok 2020. február 29. szombat 14:00 Polyák Máté, Püspöki Lotti
Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A 2020. február 29. szombat 15:30 Polyák Máté, Püspöki Lotti
B csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zalakerámia ZTE KK 2020. február 29. szombat 10:00 Erős Florentina, Schneider Bertold Antal
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. február 29. szombat 11:30 Erős Florentina, Matucza Gyula
Zalakerámia ZTE KK - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2020. február 29. szombat 13:00 Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula
C csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA - Soproni Tigrisek/A 2020. március 1. vasárnap 11:00 Kovács Zoltán, Wischy Péter
RICSILLA Lányok - RICSILLA 2020. március 1. vasárnap 12:30 Wischy Péter, Tóth Zalán Balázs
Soproni Tigrisek/A - RICSILLA Lányok 2020. március 1. vasárnap 14:00 Tóth Zalán Balázs, Tóth Gábor Balázs
6-8. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - NKA Pécs Fiú/A 2020. február 29. szombat 09:00
KASI/A - KASI/B 2020. február 29. szombat 10:30
NKA Pécs Fiú/A - KASI/A 2020. február 29. szombat 12:00
B csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2020. március 1. vasárnap 09:00
Dávid Kornél KA/Alligators - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. március 1. vasárnap 10:30
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Dávid Kornél KA/Alligators 2020. március 1. vasárnap 12:00
C csoport Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Békák - Velencei Gézengúzok 2020. március 1. vasárnap 10:00 Koller István, Horváth Andreasz
KASI/C - Dávid Kornél KA Békák 2020. március 1. vasárnap 11:15 Koller István, Tóth Bence
Velencei Gézengúzok - KASI/C 2020. március 1. vasárnap 12:30 Szőcs Péter, Horváth Andreasz

Megyei szövetségek