Gyermek Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1. régió
A csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - BKG-Ebes 2020. február 8. szombat 79 - 22 Gergely Csaba, Páll Vivien Zsanett
BKG-Ebes - Karcagi SE Pusztai Kissasok 2020. február 8. szombat 2 - 0 Gergely Csaba, dr. Marjay Péter
Karcagi SE Pusztai Kissasok - NYKK Eötvös 2020. február 8. szombat 0 - 2 dr. Marjay Péter, Páll Vivien Zsanett
B csoport Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hajdúböszörményi TE - Hadházi Farkasok 2020. február 8. szombat 39 - 32 Szűcs Sándor, Lakatos István
Hadházi Farkasok - Cívis DKA Tigrisek/B 2020. február 8. szombat 30 - 63 Szűcs Sándor, Lakatos István
Cívis DKA Tigrisek/B - Hajdúböszörményi TE 2020. február 8. szombat 47 - 26 Szűcs Sándor, Lakatos István
C csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - Újfehértói Sportklub 2020. február 7. péntek 116 - 11 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
Újfehértói Sportklub - Karcagi SE Pusztai Sasok 2020. február 7. péntek 25 - 74 Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán
Karcagi SE Pusztai Sasok - Zsákoló Zsiráfok 2020. február 7. péntek 56 - 85 Szulics Zsolt János, KONCZ JÁNOS
D csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szakolyi Zsiráfok - Nyírpazonyi KE U12 2020. február 8. szombat 27 - 94 Kiss Gabriella, Nagy Lili
Nyírpazonyi KE U12 - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2020. február 8. szombat 46 - 47 Kiss Gabriella, Nagy Lili
BKGDSE-Hajdúszoboszló - Szakolyi Zsiráfok 2020. február 8. szombat 56 - 46 Kiss Gabriella, Nagy Lili
E csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíkse Tűzgolyók M. U12 - TSK-Magiszter 2020. február 8. szombat 45 - 36 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
TSK-Magiszter - Dife KK 2020. február 8. szombat 2 - 0 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Dife KK - Nyíkse Tűzgolyók M. U12 2020. február 8. szombat 0 - 2 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
F csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma (4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíkse Tűzgolyók K. U12 - Nyíkse Tűzvirágok K U12 2020. február 8. szombat 17 - 30 Horányi András , Szabó Zsuzsa
Nyíkse Tűzvirágok K U12 - Nyíkse Tűzvirágok M U12 2020. február 8. szombat 25 - 29 Scholtz Zoltán, Horányi András
Nyíkse Tűzvirágok M U12 - Nyíkse Tűzgolyók K. U12 2020. február 8. szombat 53 - 27 Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa
2. régió
A csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs VSE - MEAFC Basket Bulls 2020. február 8. szombat 42 - 66 Lónáth László, Bóta Attila
MEAFC-Struccolók - Szerencs VSE 2020. február 8. szombat 54 - 42 Lónáth László, Molnár Krisztián
MEAFC Basket Bulls - MEAFC-Struccolók 2020. február 8. szombat 70 - 37 Molnár Krisztián, Bóta Attila
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miskolci SI Vadmacskák - DVTK Akadémia/B 2020. február 9. vasárnap 66 - 73 Lónáth László, Molnár Ákos
Beszterce KK - Miskolci SI Vadmacskák 2020. február 9. vasárnap 67 - 86 Lónáth László, Dr. Ormay Gábor
DVTK Akadémia/B - Beszterce KK 2020. február 9. vasárnap 48 - 47 Dr. Ormay Gábor, Molnár Ákos
C csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgótarjáni KI 2020. február 9. vasárnap 63 - 42 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
Fürge Gyik DSE - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2020. február 9. vasárnap 42 - 64 Molnár Zoltán, Földházi Péter
Salgótarjáni KI - Fürge Gyik DSE 2020. február 9. vasárnap 56 - 33 Földházi Péter, Szalontai Dorina
D csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK Akadémia/C 2020. február 8. szombat 33 - 60 Bene Szilárd Csaba, Szalontai Dorina
MEAFC Kossuth - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2020. február 8. szombat 59 - 42 Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett
DVTK Akadémia/C - MEAFC Kossuth 2020. február 8. szombat 63 - 60 Sándor Ivett, Szalontai Dorina
E csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgó Basket Szécsény 2020. február 9. vasárnap 42 - 51 Trizna Pál Krisztián, Dudoma Tamás
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Encs 2020. február 9. vasárnap 54 - 51 Dudoma Tamás, Deák Csaba
Salgó Basket Szécsény - Beszterce KK Bolyky 2020. február 9. vasárnap 23 - 49 Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
3. régió
A csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - Szeged KE-Bulldogok 2020. február 8. szombat 25 - 57 Boros Eszter, Lugosi Lilla
Szeged KE-Bulldogok - JKSE Kosársuli U12 2020. február 8. szombat 2 - 0 Lugosi Lilla, Kaszab Zsuzsa
JKSE Kosársuli U12 - SZEDEÁK Bikák 2020. február 8. szombat 0 - 2 Boros Eszter, Kaszab Zsuzsa
B csoport Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lehel U12/B - RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2020. február 9. vasárnap 80 - 53 Rideg László, Ócsai József
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - ACS Baschet Star Oradea 2020. február 9. vasárnap 41 - 74 Ócsai József, Kara Zsombor
ACS Baschet Star Oradea - Lehel U12/B 2020. február 9. vasárnap 67 - 58 Rideg László, Kara Zsombor
C csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Sasok - Vásárhelyi Kacsák 2020. február 8. szombat 55 - 65 Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor
Vásárhelyi Kacsák - SZEDEÁK Ezüstvillámok 2020. február 8. szombat 42 - 49 Dr. Kozma Gábor, Gedra János
SZEDEÁK Ezüstvillámok - HSA Sasok 2020. február 8. szombat 42 - 46 Gedra János, Tóth Tamás
D csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK - SZECSKA Szöcskék 2020. február 9. vasárnap 60 - 31 Kis Sándor, Farkas Barna
SZECSKA Szöcskék - Szeged KE Sárkány 2020. február 9. vasárnap 42 - 46 Kátay Csaba András, Kis Sándor
Szeged KE Sárkány - Békéscsabai KK 2020. február 9. vasárnap 33 - 68 Kátay Csaba András, Farkas Barna
E csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE-Madách - Szeged KE-Tigrisek 2020. február 8. szombat 23 - 69 Nyilas István, Erdei Krisztián
Szentesi KK - Szeged KE-Madách 2020. február 8. szombat 45 - 44 Nyilas István, Erdei Krisztián
Szeged KE-Tigrisek - Szentesi KK 2020. február 8. szombat 61 - 29 Nyilas István, Erdei Krisztián
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Pumák - SZEDEÁK Aranysakálok 2020. február 8. szombat 28 - 73 Czékmán Csaba, Horgos Péter
SZEDEÁK Aranysakálok - Nagyszalontai Tigrisek BC 2020. február 8. szombat 20 - 0 Czékmán Csaba, Tóth Márk
Nagyszalontai Tigrisek BC - HSA Pumák 2020. február 8. szombat 0 - 20 Horgos Péter, Tóth Márk
G csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK B - RICSILLA Kunszentmárton 2020. február 8. szombat 16 - 46
RICSILLA Kunszentmárton - Gyulasport Nkft. 2020. február 8. szombat 32 - 44
Gyulasport Nkft. - Szentesi KK B 2020. február 8. szombat 29 - 41
4. régió
A csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Széchenyi KA 2020. február 8. szombat 51 - 66
Soproni Sportiskolás Sasok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2020. február 8. szombat 51 - 56
Széchenyi KA - Soproni Sportiskolás Sasok 2020. február 8. szombat 72 - 52
B csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Törpék - OSE Vadmacskák 2020. február 9. vasárnap 0 - 2 Fazekas Hajnal Erzsébet, Alina Lazar
OSE MórMoták - Tatai Törpék 2020. február 9. vasárnap 2 - 0 Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet
OSE Vadmacskák - OSE MórMoták 2020. február 9. vasárnap 91 - 39 Vörös Eszter, Alina Lazar
C csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/B - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2020. február 9. vasárnap 82 - 25 Buzai Patrik, Szlávik Bence
Győri KC Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/B 2020. február 9. vasárnap 50 - 47 Kovács Zoltán, Dr Tallós Gábor
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Győri KC Oroszlánok 2020. február 9. vasárnap 74 - 68 Buzai Patrik, Szlávik Bence
D csoport Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Mókusok - Vidám Kenguruk 2020. február 8. szombat 71 - 61 Földesi Marcell, Erős Florentina
Vidám Kenguruk - Soproni Darazsak Akadémia/D 2020. február 8. szombat 15 - 79 Földesi Marcell, Erős Florentina
Soproni Darazsak Akadémia/D - Győri KC Mókusok 2020. február 8. szombat 72 - 25 Erős Florentina, Tamás Pálma
E csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Aprók - Esztergom U12 2020. február 8. szombat 63 - 72 Bognár Tibor, Alina Lazar
Tatabányai KC - Tatai Aprók 2020. február 8. szombat 46 - 72 Bognár Tibor, Alina Lazar
Esztergom U12 - Tatabányai KC 2020. február 8. szombat 60 - 18 Bognár Tibor, Alina Lazar
F csoport Bercsényi Miklós Közlekedési és Sportiskolai Szakközépiskola (9025 Győr Bercsényi liget)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Zsiráfok - Vad Darazsak 2020. február 8. szombat 13 - 78 Erős Florentina, Tamás Pálma
Kapuvári Párducok - Győri KC Zsiráfok 2020. február 8. szombat 26 - 46 Tamás Pálma, Tamás Anna
Vad Darazsak - Kapuvári Párducok 2020. február 8. szombat 103 - 21 Tamás Pálma, Tamás Anna
G csoport Jókai Mór Gimnázium (2900 Komárom Táncsics Mihály utca 32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KVSE Kemények U12 - Széchenyi Tömegsport SE Medvék 2020. február 8. szombat 97 - 22 Magyari Viktor, Novák Bence
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Mezőörsi Hangyák 2020. február 8. szombat 48 - 53 Magyari Viktor, Novák Bence
Mezőörsi Hangyák - KVSE Kemények U12 2020. február 8. szombat 9 - 110 Magyari Viktor, Novák Bence
H csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Titánok U12 - Sopronkövesdi Zsiráfok 2020. február 15. szombat 78 - 29 Krisztián-Világos Tünde, Alina Lazar
Téti Tigrisek - Gönyűi Harcsák 2020. február 15. szombat 55 - 40 Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter
Sopronkövesdi Zsiráfok - Téti Tigrisek 2020. február 15. szombat 58 - 42 Vörös Eszter, Alina Lazar
Titánok U12 - Gönyűi Harcsák 2020. február 15. szombat 73 - 17 Krisztián-Világos Tünde, Vörös Eszter
5. régió
A csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Sólymok - Kanizsai Vadmacskák 2020. február 8. szombat 62 - 83 Szabó Tibor, Szecsődi Richárd Attila
Körmendi Törpördögök/B - Harcos Sólymok 2020. február 8. szombat 0 - 2 Szabó Tibor, Szecsődi Richárd Attila
Kanizsai Vadmacskák - Körmendi Törpördögök/B 2020. február 8. szombat 2 - 0 Szabó Tibor, Szecsődi Richárd Attila
B csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ZTE KK/B - Tapolcai Gazellák 2020. február 9. vasárnap 42 - 46
Zalaegerszegi KTE - ZTE KK/B 2020. február 9. vasárnap 59 - 37
Tapolcai Gazellák - Zalaegerszegi KTE 2020. február 9. vasárnap 46 - 65
C csoport CVSE-Swietelsky Aréna (9500 Celldömölk József Attila u. 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Sárkányok - Celldömölki Góliátok 2020. február 9. vasárnap 66 - 51 Magyar Gyöngyi, Tóth Zalán Balázs
Kalózok - Hévíz SK 2020. február 9. vasárnap 0 - 2 Magyar Gyöngyi, Nagy Bernát
Celldömölki Góliátok - Kalózok 2020. február 9. vasárnap 2 - 0 Tóth Zalán Balázs, Nagy Bernát
Tapolcai Sárkányok - Hévíz SK 2020. február 9. vasárnap 64 - 58 Magyar Gyöngyi, Tóth Zalán Balázs
6. régió
A csoport Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
GYKSE Szekszárd - Dombóvári KS 2020. február 8. szombat 49 - 76
PVSK Nemzeti Akadémia/A - GYKSE Szekszárd 2020. február 8. szombat 78 - 54
Dombóvári KS - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. február 8. szombat 58 - 55
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK NKA Leány/A - NKA Pécs Leány/A 2020. február 9. vasárnap 44 - 52 Marossy Gergely, Nagy Kevin, Krisztián
Szekszárdi Karvalyok - PVSK NKA Leány/A 2020. február 9. vasárnap 52 - 44 Marossy Gergely, Nagy Kevin, Krisztián
NKA Pécs Leány/A - Szekszárdi Karvalyok 2020. február 9. vasárnap 62 - 48 Marossy Gergely, Nagy Kevin, Krisztián
C csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Csibék - NKA Pécs Fiú/B 2020. február 8. szombat 65 - 45
Kozármisleny SE - Bonyhádi KSE 2020. február 8. szombat 55 - 56
NKA Pécs Fiú/B - Kozármisleny SE 2020. február 8. szombat 79 - 50
Gyakorlós Csibék - Bonyhádi KSE 2020. február 8. szombat 72 - 48
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/B - PVSK NKA Leány/B 2020. február 9. vasárnap 60 - 18 Hergyó-Bencze Gábor, Leutsch Liza
Gyakorlós Mágusok - Tamási Dámocskák 2020. február 9. vasárnap 41 - 34 Hergyó-Bencze Gábor, Bozóki Bettina
PVSK NKA Leány/B - Tamási Dámocskák 2020. február 9. vasárnap 20 - 40 Leutsch Liza, Bozóki Bettina
NKA Pécs Leány/B - Gyakorlós Mágusok 2020. február 9. vasárnap 31 - 40 Hergyó-Bencze Gábor, Leutsch Liza
7. régió
A csoport Türr István Gazdasági Szakközépiskola (6500 Baja Bácska tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska - Bajai NKK 2020. február 8. szombat 94 - 28 Pálfi Ágnes, Pálfi Tímea
Bajai NKK - Pityke Fiú 2020. február 8. szombat 35 - 49 Pálfi Tímea, Pálfi Ágnes
Pityke Fiú - Bajai Bácska 2020. február 8. szombat 29 - 78 Pálfi Ágnes, Pálfi Tímea
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Leány - Kecskeméti KA Amazonok 2020. február 9. vasárnap 32 - 62 Papp Attila, Fehér Ádám
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Leány 2020. február 9. vasárnap 60 - 20 Hajagos-Kiss Hedvig, Gelányi Dániel
Kecskeméti KA Amazonok - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2020. február 9. vasárnap 51 - 44 Hajagos-Kiss Hedvig, Gelányi Dániel
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jimmy - FTSI Fiú 2. 2020. február 8. szombat 53 - 37 Komáromi Péter, Fehér Ádám
FTSI Fiú 2. - Miklósi Kékrókák 2020. február 8. szombat 28 - 47 Komáromi Péter, Fehér Ádám
Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA Jimmy 2020. február 8. szombat 26 - 59 Komáromi Péter, Hajagos-Kiss Hedvig
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Villámok 2020. február 9. vasárnap 61 - 57 Kónya Levente, Nagy Joel
Bátaszéki Oroszlánok U12 - Nagykőrösi Sólymok 2020. február 9. vasárnap 85 - 47 Kónya Levente, Nagy Joel
Kecskeméti KA Villámok - Bátaszéki Oroszlánok U12 2020. február 9. vasárnap 49 - 59 Papp Attila, Fehér Ádám
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Tiszakécskei Vidrák 2020. február 8. szombat 74 - 29 Hajagos-Kiss Hedvig
CEKK - Bajai MNÁMK Rakétái 2020. február 8. szombat 60 - 12 Bodnárné Pasek Mónika
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - CEKK 2020. február 8. szombat 68 - 35 Bodnár Máté, Szipli Hanna
Tiszakécskei Vidrák - Bajai MNÁMK Rakétái 2020. február 8. szombat 40 - 18 Bodnárné Pasek Mónika, Szipli Hanna
8. régió
A csoport Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali Park utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/Bulls 2020. február 9. vasárnap 71 - 59
Dávid Kornél KA/Bulls - Dávid Kornél KA/Cougars 2020. február 9. vasárnap 66 - 68
Dávid Kornél KA/Cougars - Marcali Szürkefarkasok 2020. február 9. vasárnap 75 - 72
B csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Sárkányok - Alba Fehérvár 2020. február 8. szombat 36 - 46 Sebesi Gábor, Fülöp András
Alba Fehérvár - VUKE-Veszprém fiú 2020. február 8. szombat 38 - 57 Sebesi Gábor, Fülöp András
VUKE-Veszprém fiú - Várpalotai Sárkányok 2020. február 8. szombat 63 - 37 Sebesi Gábor, Fülöp András
C csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalota Párducok 2020. február 8. szombat 79 - 44 KOCSIS JÓZSEF, Kaposi Gábor
Várpalota Párducok - Radi Balatonfüred 2020. február 8. szombat 44 - 88 KOCSIS JÓZSEF, Kaposi Gábor
Radi Balatonfüred - Dunaújvárosi Sárkányok 2020. február 8. szombat 47 - 82 KOCSIS JÓZSEF, Kaposi Gábor
D csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém leány - Fűzfői AK 2020. február 9. vasárnap 53 - 56
Fűzfői AK - Dávid Kornél KA Pandák 2020. február 9. vasárnap 38 - 50
Dávid Kornél KA Pandák - VUKE-Veszprém leány 2020. február 9. vasárnap 47 - 43
E csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Péti Darazsak - Concordia Motax KC Pápa 2020. február 8. szombat 16 - 84 Prieger Mihály, Oláh Gabriella
Concordia Motax KC Pápa - Velencei Vadkacsák 2020. február 8. szombat 39 - 30 Prieger Mihály, Oláh Gabriella
Velencei Vadkacsák - Péti Darazsak 2020. február 8. szombat 57 - 16 Prieger Mihály, Oláh Gabriella
F csoport Széchenyi Gimnázium (2400 Dunaújváros Dózsa György út 15/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Rácalmási Sárkányok - Siófoki KS 2020. február 9. vasárnap 11 - 84 Tóth Bence, Csontos Alex
Siófoki KS - Ajka 2020. február 9. vasárnap 68 - 17 Tóth Bence, Csontos Alex
Ajka - Rácalmási Sárkányok 2020. február 9. vasárnap 46 - 28 Tóth Bence, Csontos Alex

Megyei szövetségek