Gyermek Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1-2. régió
A csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Cápakölykök - Cívis DKA Tigrisek 2020. február 9. vasárnap 59 - 44 Marton Péter, dr. Nagy Zsombor
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök 2020. február 9. vasárnap 46 - 48 Lengyel Ádám József, Marton Péter
Cívis DKA Tigrisek - DVTK Akadémia 2020. február 9. vasárnap 56 - 57 Lengyel Ádám József, dr. Nagy Zsombor
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Fehértigrisek 2020. február 9. vasárnap 82 - 38 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. február 9. vasárnap 61 - 32 Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter
Cívis DKA Fehértigrisek - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2020. február 9. vasárnap 44 - 79 Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán
C csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - ACS Wildcats Baia Mare 2020. február 9. vasárnap 33 - 54 Domán István, Szobonya Erik
Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. február 9. vasárnap 63 - 28 Domán István, Bene Szilárd Csaba
ACS Wildcats Baia Mare - Egri Kék Oroszlánok 2020. február 9. vasárnap 77 - 25 Bene Szilárd Csaba, Szobonya Erik
3-7. régió
A csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - SZEDEÁK Villámok 2020. február 9. vasárnap 81 - 40 Bartucz Csaba, Barabás Dorina Mónika
Szolnoki KA - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2020. február 9. vasárnap 69 - 86 Bartucz Csaba, Tóth Tamás
SZEDEÁK Villámok - Szolnoki KA 2020. február 9. vasárnap 56 - 58 Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika
B csoport Szent Benedek Szakgimnázium Sportcsarnoka (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth L. u. 24)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/Gepárdok - FTSI Fiú 2020. február 8. szombat 50 - 49 Baukó Ferenc, Papp Attila
Békési Gladiátorok - Kecskeméti KA/Gepárdok 2020. február 8. szombat 43 - 81 Baukó Ferenc, Papp Attila
FTSI Fiú - Békési Gladiátorok 2020. február 8. szombat 87 - 34 Baukó Ferenc, Papp Attila
C csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sportcentrum - Vásárhelyi Párducok 2020. február 9. vasárnap 79 - 53 Jáhni Bence, Boros Eszter
Kecskeméti KA Vadmacskák - Szolnoki Sportcentrum 2020. február 9. vasárnap 45 - 55 Boros Eszter, Horgos Péter
Vásárhelyi Párducok - Kecskeméti KA Vadmacskák 2020. február 9. vasárnap 45 - 50 Horgos Péter, Jáhni Bence
4-5. régió
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Oroszlánok - Körmendi Törpördögök/A 2020. február 9. vasárnap 65 - 62 Kaposi Renátó, Magyari Viktor
Soproni Darazsak Akadémia/A - OSE Oroszlánok 2020. február 9. vasárnap 59 - 62 Kaposi Renátó, Novák Bence
Körmendi Törpördögök/A - Soproni Darazsak Akadémia/A 2020. február 9. vasárnap 85 - 44 Kaposi Renátó, Novák Bence
B csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2020. február 8. szombat 44 - 64 Hernicz Balazs, Tóth Bence
Ifjú Sólymok KS - RICSILLA 2020. február 8. szombat 97 - 34 Hernicz Balazs, Rudasits Ákos
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Ifjú Sólymok KS 2020. február 8. szombat 39 - 69 Rudasits Ákos, Tóth Bence
C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/A - RICSILLA Lányok 2020. február 8. szombat 66 - 98 Kocsis Tamás, Magyar Gyöngyi
Zalakerámia ZTE KK - Soproni Tigrisek/A 2020. február 8. szombat 72 - 43 Kocsis Tamás, Magyar Gyöngyi
RICSILLA Lányok - Zalakerámia ZTE KK 2020. február 8. szombat 62 - 83 Kocsis Tamás, Magyar Gyöngyi
6-8. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/A - KASI/B 2020. február 9. vasárnap 17 - 139
Dávid Kornél KA/Alligators - KASI/A 2020. február 9. vasárnap 86 - 99
KASI/B - Dávid Kornél KA/Alligators 2020. február 9. vasárnap 79 - 52
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/A - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2020. február 8. szombat 91 - 45 Fülöp Zsombor Ferenc, Kovács Attila
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Velencei Gézengúzok 2020. február 8. szombat 47 - 38 Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Kevin, Krisztián
Velencei Gézengúzok - NKA Pécs Fiú/A 2020. február 8. szombat 26 - 68 Kovács Attila, Nagy Kevin, Krisztián
C csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - KASI/C 2020. február 9. vasárnap 80 - 61 Domokos Bence, Nagy Viktor
KASI/C - Dávid Kornél KA Békák 2020. február 9. vasárnap 57 - 58 Domokos Bence, Szücs Szabolcs
Dávid Kornél KA Békák - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. február 9. vasárnap 50 - 57 Szücs Szabolcs, Liszkai Rebeka

Megyei szövetségek