|
A csoport | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis DKA Tigrisek - Cívis DKA Fehértigrisek | 2019. november 8. péntek | 68 - 39 | Nemes Gábor, Szűcs Sándor |
Cívis DKA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum | 2019. november 9. szombat | 50 - 72 | Bács Csaba, Rácz Bence |
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Tigrisek | 2019. november 9. szombat | 39 - 51 | Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge |
B csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös - BKG-Ebes | 2019. november 9. szombat | 61 - 39 | Sallai István József, Páll Vivien Zsanett |
BKG-Ebes - ACS Wildcats Baia Mare | 2019. november 9. szombat | 34 - 73 | Gergely Csaba, Páll Vivien Zsanett |
ACS Wildcats Baia Mare - NYKK Eötvös | 2019. november 9. szombat | 70 - 49 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
C csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - Karcagi SE Pusztai Sasok | 2019. november 9. szombat | 46 - 57 | Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás |
Karcagi SE Pusztai Sasok - Hajdúböszörményi TE | 2019. november 9. szombat | 35 - 43 | KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán |
Hajdúböszörményi TE - Zsákoló Zsiráfok | 2019. november 9. szombat | 52 - 30 | Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter |
D csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Pusztai Kissasok - Szakolyi Zsiráfok | 2019. november 10. vasárnap | 85 - 17 | Szőcs Béla, Ócsai József |
Szakolyi Zsiráfok - Újfehértói Sportklub | 2019. november 10. vasárnap | 16 - 67 | Rideg László, Ócsai József |
Újfehértói Sportklub - Karcagi SE Pusztai Kissasok | 2019. november 10. vasárnap | 35 - 74 | Szőcs Béla, Rideg László |
E csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TSK-Magiszter - Dife KK | 2019. november 10. vasárnap | 2 - 0 | KONCZ JÁNOS, Horányi András |
Nyírpazonyi KE U12 - Hadházi Farkasok | 2019. november 10. vasárnap | 31 - 37 | Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter |
TSK-Magiszter - Nyírpazonyi KE U12 | 2019. november 10. vasárnap | 13:00 | Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett |
TSK-Magiszter - Hadházi Farkasok | 2019. november 10. vasárnap | 13:00 | Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett |
Dife KK - Nyírpazonyi KE U12 | 2019. november 10. vasárnap | 0 - 2 | Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett |
Dife KK - Hadházi Farkasok | 2019. november 10. vasárnap | 13:00 | Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett |
Dife KK - Nyírpazonyi KE U12 | 2019. november 10. vasárnap | 14:30 | Szulics Zsolt János, Tóth Tamás |
Dife KK - Hadházi Farkasok | 2019. november 10. vasárnap | 14:30 | Szulics Zsolt János, Tóth Tamás |
TSK-Magiszter - Nyírpazonyi KE U12 | 2019. november 10. vasárnap | 14:30 | Szulics Zsolt János, Tóth Tamás |
TSK-Magiszter - Hadházi Farkasok | 2019. november 10. vasárnap | 7 - 23 | Szulics Zsolt János, Tóth Tamás |
A csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - DVTK Akadémia | 2019. november 10. vasárnap | 77 - 54 | Lónáth László, Földházi Péter |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Cápakölykök | 2019. november 10. vasárnap | 69 - 80 | Lónáth László, dr. Nagy Zsombor |
DVTK Akadémia - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2019. november 10. vasárnap | 67 - 52 | dr. Nagy Zsombor, Földházi Péter |
B csoport | Szilágyi Erzsébet Gimnázium (3300 Eger Ifjúság utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Basket Bulls | 2019. november 9. szombat | 57 - 41 | Lónáth László, Tóth Tamás |
Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. november 9. szombat | 43 - 44 | Lónáth László, Tóth Tamás |
MEAFC Basket Bulls - Egri Kék Oroszlánok | 2019. november 9. szombat | 46 - 48 | Lónáth László, Tóth Tamás |
C csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC-Struccolók - Miskolci SI Vadmacskák | 2019. november 9. szombat | 79 - 64 | Domán István, Dr. Ormay Gábor |
Miskolci SI Vadmacskák - Beszterce KK | 2019. november 9. szombat | 69 - 64 | Domán István, Takács Zoltán |
Beszterce KK - MEAFC-Struccolók | 2019. november 9. szombat | 48 - 55 | Takács Zoltán, Dr. Ormay Gábor |
D csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fürge Gyik DSE - Szerencs VSE | 2019. november 9. szombat | 32 - 65 | Molnár Zoltán, Szalontai Dorina |
DVTK Akadémia/B - Fürge Gyik DSE | 2019. november 9. szombat | 38 - 19 | Molnár Zoltán, Szalontai Dorina |
Szerencs VSE - DVTK Akadémia/B | 2019. november 9. szombat | 63 - 20 | Molnár Zoltán, Szalontai Dorina |
E csoport | Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2019. november 9. szombat | 47 - 56 | Zakár Adrienn, Gulyás Márton |
Beszterce KK Bolyky - SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2019. november 9. szombat | 21 - 44 | Zakár Adrienn, Molnár Ákos |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Beszterce KK Bolyky | 2019. november 9. szombat | 58 - 32 | Molnár Ákos, Gulyás Márton |
F csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Salgótarjáni KI - DVTK Akadémia/C | 2019. november 9. szombat | 65 - 33 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgó Basket Szécsény | 2019. november 9. szombat | 60 - 46 | Deák Csaba, Dudoma Tamás |
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Encs | 2019. november 9. szombat | 48 - 17 | Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
Salgótarjáni KI - Salgó Basket Szécsény | 2019. november 9. szombat | 13:00 | Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
DVTK Akadémia/C - DVTK-ÉLKSK Encs | 2019. november 9. szombat | 13:00 | Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
DVTK Akadémia/C - Salgó Basket Szécsény | 2019. november 9. szombat | 47 - 27 | Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián |
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Encs | 2019. november 9. szombat | 14:30 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Salgótarjáni KI - Salgó Basket Szécsény | 2019. november 9. szombat | 14:30 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
DVTK Akadémia/C - DVTK-ÉLKSK Encs | 2019. november 9. szombat | 14:30 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
DVTK Akadémia/C - Salgó Basket Szécsény | 2019. november 9. szombat | 14:30 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
A csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Párducok - SZEDEÁK Villámok | 2019. november 9. szombat | 36 - 63 | Czékmán Csaba, Liszkai Dávid |
SZEDEÁK Villámok - Szolnoki KA | 2019. november 9. szombat | 55 - 67 | Czékmán Csaba, Utasi Gábor |
Szolnoki KA - Vásárhelyi Párducok | 2019. november 9. szombat | 79 - 41 | Liszkai Dávid, Utasi Gábor |
B csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | 2019. november 9. szombat | 66 - 47 | PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - ACS Baschet Star Oradea | 2019. november 9. szombat | 21 - 47 | PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
ACS Baschet Star Oradea - Békési Gladiátorok | 2019. november 9. szombat | 37 - 54 | PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
C csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szolnoki Sportcentrum - JKSE Kosársuli U12 | 2019. november 9. szombat | 57 - 71 | Gyenge Gábor, Szappanos Máté |
JKSE Kosársuli U12 - SZEDEÁK Bikák | 2019. november 9. szombat | 65 - 46 | Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté |
SZEDEÁK Bikák - Szolnoki Sportcentrum | 2019. november 9. szombat | 34 - 64 | Gyenge Gábor, Fenyvesi Zénó |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Kacsák - Lehel U12/B | 2019. november 9. szombat | 52 - 36 | Kaszab Zsuzsa, Tóth Márk |
Lehel U12/B - Szeged KE-Bulldogok | 2019. november 9. szombat | 16 - 66 | Jáhni Bence, Tóth Márk |
Szeged KE-Bulldogok - Vásárhelyi Kacsák | 2019. november 9. szombat | 63 - 26 | Jáhni Bence, Kaszab Zsuzsa |
E csoport | Széchenyi körút-i Általános Iskola (5000 Szolnok Széchenyi körút 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZECSKA Szöcskék - Szentesi KK | 2019. november 10. vasárnap | 46 - 26 | Kovács Csaba, Terjéki András |
Szentesi KK - HSA Sasok | 2019. november 10. vasárnap | 50 - 64 | Szappanos Máté, Terjéki András |
HSA Sasok - SZECSKA Szöcskék | 2019. november 10. vasárnap | 46 - 54 | Kovács Csaba, Szappanos Máté |
F csoport | Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szeged KE-Madách - Szeged KE Sárkány | 2019. november 10. vasárnap | 40 - 27 | Barabás Dorina Mónika, Kaszab Zsuzsa |
Szeged KE Sárkány - Nagyszalontai Tigrisek BC | 2019. november 10. vasárnap | 30 - 14 | Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
Nagyszalontai Tigrisek BC - Szeged KE-Madách | 2019. november 10. vasárnap | 15 - 57 | Tóth Tamás, Kaszab Zsuzsa |
G csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szeged KE-Tigrisek - SZEDEÁK Ezüstvillámok | 2019. november 9. szombat | 24 - 44 | Boros Eszter, Csóka Nándor |
HSA Pumák - Békéscsabai KK | 2019. november 9. szombat | 21 - 45 | Boros Eszter, Csóka Nándor |
Szeged KE-Tigrisek - HSA Pumák | 2019. november 9. szombat | 56 - 20 | Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
Szeged KE-Tigrisek - Békéscsabai KK | 2019. november 9. szombat | 12:00 | Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
SZEDEÁK Ezüstvillámok - HSA Pumák | 2019. november 9. szombat | 12:00 | Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
SZEDEÁK Ezüstvillámok - Békéscsabai KK | 2019. november 9. szombat | 12:00 | Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
Szeged KE-Tigrisek - HSA Pumák | 2019. november 9. szombat | 13:30 | Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
Szeged KE-Tigrisek - Békéscsabai KK | 2019. november 9. szombat | 13:30 | Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
SZEDEÁK Ezüstvillámok - HSA Pumák | 2019. november 9. szombat | 13:30 | Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
SZEDEÁK Ezüstvillámok - Békéscsabai KK | 2019. november 9. szombat | 108 - 15 | Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika |
A csoport | Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/A | 2019. november 10. vasárnap | 50 - 62 | Rudasits Ákos, Wischy Péter |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Oroszlánok | 2019. november 10. vasárnap | 52 - 57 | Rudasits Ákos, Wischy Péter |
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. november 10. vasárnap | 72 - 33 | Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston |
B csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek/A - Széchenyi KA | 2019. november 10. vasárnap | 82 - 37 | Tóth Bence, Herczeg Ágoston |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Tigrisek/A | 2019. november 10. vasárnap | 38 - 72 | Hernicz Balazs, Tóth Bence |
Széchenyi KA - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2019. november 10. vasárnap | 56 - 49 | Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston |
C csoport | Krajnyik Akác András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Fő tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatai Törpék - OSE MórMoták | 2019. november 10. vasárnap | 58 - 69 | Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet |
OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Sasok | 2019. november 10. vasárnap | 50 - 74 | Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Soproni Sportiskolás Sasok - Tatai Törpék | 2019. november 10. vasárnap | 73 - 72 | Novák Bence, Vörös Eszter |
D csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia/B - Soproni Darazsak Akadémia/D | 2019. november 9. szombat | 43 - 22 | Hernicz Balazs, Czinder Adrienn |
Tatabányai KC - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2019. november 9. szombat | 8 - 74 | Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |
Soproni Darazsak Akadémia/D - Tatabányai KC | 2019. november 9. szombat | 75 - 34 | Kovács Zoltán, Czinder Adrienn |
E csoport | Győri Kovács Margit ÁMK (9024 Győr Répce u. 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Zsiráfok - SMAFC Nagycenki Gepárdok | 2019. november 9. szombat | 0 - 2 | Földesi Marcell, Tamás Anna |
Győri KC Oroszlánok - Győri KC Zsiráfok | 2019. november 9. szombat | 2 - 0 | Tamás Pálma, Erős László |
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Győri KC Oroszlánok | 2019. november 9. szombat | 54 - 77 | Tamás Pálma, Erős László |
F csoport | Krajnyik Akác András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Fő tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vidám Kenguruk - OSE Vadmacskák | 2019. november 9. szombat | 39 - 67 | Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence |
Mezőörsi Hangyák - Vidám Kenguruk | 2019. november 9. szombat | 42 - 51 | Novák Bence, Alina Lazar |
OSE Vadmacskák - Mezőörsi Hangyák | 2019. november 9. szombat | 88 - 35 | Krisztián-Világos Tünde, Alina Lazar |
G csoport | Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Esztergom U12 - Győri KC Mókusok | 2019. november 9. szombat | 26 - 36 | Kaposi Renátó, Kovács Éva |
Győri KC Mókusok - Tatai Aprók | 2019. november 9. szombat | 49 - 65 | Kaposi Renátó, Kovács Éva |
Tatai Aprók - Esztergom U12 | 2019. november 9. szombat | 46 - 37 | Kaposi Renátó, Kovács Éva |
H csoport | Győri Kovács Margit ÁMK (9024 Győr Répce u. 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Gönyűi Harcsák | 2019. november 9. szombat | 54 - 19 | Földesi Marcell, Gyöngyösi Eszter |
Gönyűi Harcsák - Kapuvári Párducok | 2019. november 9. szombat | 9 - 74 | Földesi Marcell, Gyöngyösi Eszter |
Kapuvári Párducok - Széchenyi Tömegsport SE Medvék | 2019. november 9. szombat | 48 - 38 | Tamás Pálma, Tamás Anna |
I csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Téti Tigrisek - Vad Darazsak | 2019. november 10. vasárnap | 13 - 109 | Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor |
Sopronkövesdi Zsiráfok - KVSE Kemények U12 | 2019. november 10. vasárnap | 19 - 46 | Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor |
Vad Darazsak - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2019. november 10. vasárnap | 13:00 | Rokob Krisztián, Szlávik Bence |
Vad Darazsak - KVSE Kemények U12 | 2019. november 10. vasárnap | 13:00 | Rokob Krisztián, Szlávik Bence |
Téti Tigrisek - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2019. november 10. vasárnap | 44 - 63 | Rokob Krisztián, Szlávik Bence |
Téti Tigrisek - KVSE Kemények U12 | 2019. november 10. vasárnap | 13:00 | Rokob Krisztián, Szlávik Bence |
Téti Tigrisek - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2019. november 10. vasárnap | 14:30 | Rokob Krisztián, Szlávik Bence |
Téti Tigrisek - KVSE Kemények U12 | 2019. november 10. vasárnap | 14:30 | Rokob Krisztián, Szlávik Bence |
Vad Darazsak - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2019. november 10. vasárnap | 14:30 | Rokob Krisztián, Szlávik Bence |
Vad Darazsak - KVSE Kemények U12 | 2019. november 10. vasárnap | 66 - 33 | Rokob Krisztián, Szlávik Bence |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - RICSILLA | 2019. november 9. szombat | 81 - 51 | Kovács Máté, Schneider Bertold Antal |
Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A | 2019. november 9. szombat | 59 - 71 | Schneider Bertold Antal, Magyar Gyöngyi |
RICSILLA - Ifjú Sólymok KS | 2019. november 9. szombat | 59 - 78 | Kovács Máté, Magyar Gyöngyi |
B csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök/B | 2019. november 9. szombat | 62 - 60 | Nagy Bernát, Pesz Alexandra |
Harcos Sólymok - Zalakerámia ZTE KK | 2019. november 9. szombat | 33 - 90 | Tóth Gábor Balázs, Pesz Alexandra |
Körmendi Törpördögök/B - Harcos Sólymok | 2019. november 9. szombat | 65 - 50 | Tóth Gábor Balázs, Nagy Bernát |
C csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK/B - RICSILLA Lányok | 2019. november 10. vasárnap | 34 - 125 | Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk |
Kalózok - ZTE KK/B | 2019. november 10. vasárnap | 37 - 52 | Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk |
RICSILLA Lányok - Kalózok | 2019. november 10. vasárnap | 106 - 15 | Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk |
D csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Sárkányok - Tapolcai Gazellák | 2019. november 9. szombat | 58 - 48 | Sebesi Gábor, Léránt Gábor |
Kanizsai Vadmacskák - Tapolcai Sárkányok | 2019. november 9. szombat | 103 - 27 | Sebesi Gábor, Léránt Gábor |
Tapolcai Gazellák - Kanizsai Vadmacskák | 2019. november 9. szombat | 29 - 87 | Sebesi Gábor, Léránt Gábor |
E csoport | CVSE-Swietelsky Aréna (9500 Celldömölk József Attila u. 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zalaegerszegi KTE - Celldömölki Góliátok | 2019. november 10. vasárnap | 109 - 25 | Magyar Gyöngyi, Pál Balázs |
Hévíz SK - Zalaegerszegi KTE | 2019. november 10. vasárnap | 32 - 52 | Magyar Gyöngyi, Pál Balázs |
Celldömölki Góliátok - Hévíz SK | 2019. november 10. vasárnap | 37 - 54 | Magyar Gyöngyi, Pál Balázs |
A csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - KASI/A | 2019. november 9. szombat | 110 - 25 | Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám |
KASI/A - NKA Pécs Fiú/A | 2019. november 9. szombat | 68 - 57 | Frank Bianka, Fülöp Zsombor Ferenc |
NKA Pécs Fiú/A - KASI/B | 2019. november 9. szombat | 41 - 85 | Boros Gyevi Ádám, Fülöp Zsombor Ferenc |
B csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári KS - KASI/C | 2019. november 10. vasárnap | 36 - 103 | Koncsek Balázs, Ivók Milán Larion |
GYKSE Szekszárd - Dombóvári KS | 2019. november 10. vasárnap | 47 - 67 | Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám |
KASI/C - GYKSE Szekszárd | 2019. november 10. vasárnap | 77 - 58 | Lakos Koppány Ádám, Ivók Milán Larion |
C csoport | PVSK csarnok (7622 Pécs Verseny utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - PVSK NKA Leány/A | 2019. november 9. szombat | 69 - 45 | Märcz Péter, Benke Krisztián |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2019. november 9. szombat | 68 - 65 | Märcz Péter, Benke Krisztián |
PVSK NKA Leány/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. november 9. szombat | 31 - 87 | Märcz Péter, Benke Krisztián |
D csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Leány/A - Kozármisleny SE | 2019. november 9. szombat | 78 - 26 | Potz Gábor, Hergyó-Bencze Gábor |
Kozármisleny SE - Gyakorlós Csibék | 2019. november 9. szombat | 64 - 38 | Potz Gábor, Borsos Balázs |
Gyakorlós Csibék - NKA Pécs Leány/A | 2019. november 9. szombat | 24 - 59 | Hergyó-Bencze Gábor, Borsos Balázs |
E csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE - Szekszárdi Karvalyok | 2019. november 10. vasárnap | 39 - 61 | |
Szekszárdi Karvalyok - NKA Pécs Fiú/B | 2019. november 10. vasárnap | 57 - 37 | |
NKA Pécs Fiú/B - Bonyhádi KSE | 2019. november 10. vasárnap | 92 - 33 |
F csoport | Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok (7090 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Mágusok - Tamási Dámocskák | 2019. november 9. szombat | 45 - 10 | |
NKA Pécs Leány/B - PVSK NKA Leány/B | 2019. november 9. szombat | 52 - 31 | |
Gyakorlós Mágusok - NKA Pécs Leány/B | 2019. november 9. szombat | 13:00 | |
Gyakorlós Mágusok - PVSK NKA Leány/B | 2019. november 9. szombat | 13:00 | |
Tamási Dámocskák - NKA Pécs Leány/B | 2019. november 9. szombat | 13:00 | |
Tamási Dámocskák - PVSK NKA Leány/B | 2019. november 9. szombat | 44 - 35 | |
Gyakorlós Mágusok - NKA Pécs Leány/B | 2019. november 9. szombat | 50 - 28 | |
Gyakorlós Mágusok - PVSK NKA Leány/B | 2019. november 9. szombat | 14:30 | |
Tamási Dámocskák - NKA Pécs Leány/B | 2019. november 9. szombat | 14:30 | |
Tamási Dámocskák - PVSK NKA Leány/B | 2019. november 9. szombat | 14:30 |
A csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - FTSI Fiú | 2019. november 10. vasárnap | 73 - 52 | Papp Attila, Kiss Virág |
Kecskeméti KA/Gepárdok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2019. november 10. vasárnap | 36 - 69 | Papp Attila, Kiss Virág |
FTSI Fiú - Kecskeméti KA/Gepárdok | 2019. november 10. vasárnap | 36 - 67 | Papp Attila, Kiss Virág |
B csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2019. november 10. vasárnap | 43 - 29 | Cselóczki Mátyás, Gelányi Dániel |
Pityke Fiú - Bajai Bácska | 2019. november 10. vasárnap | 41 - 49 | Cselóczki Mátyás, Gelányi Dániel |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Pityke Fiú | 2019. november 10. vasárnap | 42 - 40 | Cselóczki Mátyás, Gelányi Dániel |
C csoport | Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai NKK - FTSI Leány | 2019. november 9. szombat | 60 - 40 | Velkey István, Kovács István |
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK | 2019. november 9. szombat | 45 - 60 | Velkey István, Kovács István |
FTSI Leány - Kecskeméti KA Amazonok | 2019. november 9. szombat | 34 - 66 | Velkey István, Kovács István |
D csoport | Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Villámok - Miklósi Kékrókák | 2019. november 10. vasárnap | 39 - 44 | Fehér Ádám, Szipli Hanna |
Bátaszéki Oroszlánok U12 - Kecskeméti KA Villámok | 2019. november 10. vasárnap | 53 - 41 | Fehér Ádám, Szipli Hanna |
Miklósi Kékrókák - Bátaszéki Oroszlánok U12 | 2019. november 10. vasárnap | 57 - 52 | Fehér Ádám, Szipli Hanna |
E csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Fiú 2. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2019. november 9. szombat | 20 - 33 | Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila |
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2019. november 9. szombat | 26 - 37 | Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila |
FTSI Fiú 2. - Nagykőrösi Sólymok | 2019. november 9. szombat | 29 - 58 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
FTSI Fiú 2. - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2019. november 9. szombat | 17:00 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Nagykőrösi Sólymok | 2019. november 9. szombat | 17:00 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2019. november 9. szombat | 17:00 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
FTSI Fiú 2. - Nagykőrösi Sólymok | 2019. november 9. szombat | 18:30 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
FTSI Fiú 2. - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2019. november 9. szombat | 18:30 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Nagykőrösi Sólymok | 2019. november 9. szombat | 18:30 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2019. november 9. szombat | 48 - 25 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
F csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - Kecskeméti KA Jimmy | 2019. november 9. szombat | 32 - 44 | Hajagos-Kiss Hedvig |
Tiszakécskei Vidrák - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. november 9. szombat | 42 - 33 | Hajagos-Kiss Hedvig |
Kecskeméti KA Jimmy - Tiszakécskei Vidrák | 2019. november 9. szombat | 11:00 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor |
Kecskeméti KA Jimmy - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. november 9. szombat | 11:00 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor |
CEKK - Tiszakécskei Vidrák | 2019. november 9. szombat | 11:00 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor |
CEKK - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. november 9. szombat | 60 - 19 | Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor |
CEKK - Tiszakécskei Vidrák | 2019. november 9. szombat | 12:30 | Bodnárné Pasek Mónika, Kasza Hunor |
CEKK - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. november 9. szombat | 12:30 | Bodnárné Pasek Mónika, Kasza Hunor |
Kecskeméti KA Jimmy - Tiszakécskei Vidrák | 2019. november 9. szombat | 58 - 18 | Bodnárné Pasek Mónika, Kasza Hunor |
Kecskeméti KA Jimmy - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. november 9. szombat | 12:30 | Bodnárné Pasek Mónika, Kasza Hunor |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Alligators - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2019. november 10. vasárnap | 81 - 33 | Poór Tamás, Müller Martin |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Marcali Szürkefarkasok | 2019. november 10. vasárnap | 37 - 70 | Poór Tamás, Müller Martin |
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/Alligators | 2019. november 10. vasárnap | 36 - 77 | Poór Tamás, Müller Martin |
B csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Velencei Gézengúzok - Dávid Kornél KA/Cougars | 2019. november 9. szombat | 39 - 32 | Kovátsné Fekete Csilla, Poór Tamás |
Dávid Kornél KA/Cougars - VUKE-Veszprém fiú | 2019. november 9. szombat | 23 - 42 | Koller István, Poór Tamás |
VUKE-Veszprém fiú - Velencei Gézengúzok | 2019. november 9. szombat | 8 - 52 | Koller István, Kovátsné Fekete Csilla |
C csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár - Dávid Kornél KA Békák | 2019. november 10. vasárnap | 8 - 70 | Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF |
Dávid Kornél KA Békák - Concordia Motax KC Pápa | 2019. november 10. vasárnap | 102 - 7 | Molnár Tamás, KOCSIS JÓZSEF |
Concordia Motax KC Pápa - Alba Fehérvár | 2019. november 10. vasárnap | 29 - 33 | Szőcs Péter, Molnár Tamás |
D csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Bulls - Siófoki KS | 2019. november 9. szombat | 73 - 14 | Nagy-Pál Petra, Müller Martin |
Siófoki KS - Várpalotai Sárkányok | 2019. november 9. szombat | 12 - 54 | Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra |
Várpalotai Sárkányok - Dávid Kornél KA/Bulls | 2019. november 9. szombat | 33 - 52 | Szőcs Péter, Müller Martin |
E csoport | Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radi Balatonfüred - Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. november 9. szombat | 58 - 57 | Majkó Ádám , Oláh Gabriella |
Várpalota Párducok - Velencei Vadkacsák | 2019. november 9. szombat | 53 - 52 | Majkó Ádám , Molnár Krisztián |
Radi Balatonfüred - Várpalota Párducok | 2019. november 9. szombat | 16:00 | Molnár Krisztián, Oláh Gabriella |
Radi Balatonfüred - Velencei Vadkacsák | 2019. november 9. szombat | 16:00 | Molnár Krisztián, Oláh Gabriella |
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalota Párducok | 2019. november 9. szombat | 16:00 | Molnár Krisztián, Oláh Gabriella |
Dunaújvárosi Sárkányok - Velencei Vadkacsák | 2019. november 9. szombat | 52 - 46 | Oláh Gabriella, Molnár Krisztián |
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalota Párducok | 2019. november 9. szombat | 17:15 | Majkó Ádám , Molnár Ákos |
Dunaújvárosi Sárkányok - Velencei Vadkacsák | 2019. november 9. szombat | 17:15 | Majkó Ádám , Molnár Krisztián |
Radi Balatonfüred - Várpalota Párducok | 2019. november 9. szombat | 61 - 50 | Oláh Gabriella, Majkó Ádám |
Radi Balatonfüred - Velencei Vadkacsák | 2019. november 9. szombat | 17:15 | Majkó Ádám , Molnár Krisztián |
F csoport | Bakony Sporttelep (8400 Ajka Felsőcsingeri út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA Pandák - Ajka | 2019. november 10. vasárnap | 81 - 22 | Kiss István, Kocsis Tamás |
VUKE-Veszprém leány - Fűzfői AK | 2019. november 10. vasárnap | 0 - 2 | Kiss István, Kocsis Tamás |
Dávid Kornél KA Pandák - VUKE-Veszprém leány | 2019. november 10. vasárnap | 12:00 | Kiss István, Majkó Ádám |
Dávid Kornél KA Pandák - Fűzfői AK | 2019. november 10. vasárnap | 12:00 | Kiss István, Majkó Ádám |
Ajka - VUKE-Veszprém leány | 2019. november 10. vasárnap | 2 - 0 | Kiss István, Majkó Ádám |
Ajka - Fűzfői AK | 2019. november 10. vasárnap | 12:00 | Kiss István, Majkó Ádám |
Dávid Kornél KA Pandák - VUKE-Veszprém leány | 2019. november 10. vasárnap | 13:15 | Kocsis Tamás, Majkó Ádám |
Dávid Kornél KA Pandák - Fűzfői AK | 2019. november 10. vasárnap | 50 - 33 | Kocsis Tamás, Majkó Ádám |
Ajka - VUKE-Veszprém leány | 2019. november 10. vasárnap | 13:15 | Kocsis Tamás, Majkó Ádám |
Ajka - Fűzfői AK | 2019. november 10. vasárnap | 13:15 | Kocsis Tamás, Majkó Ádám |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - MAFC Gabányi | 2019. november 10. vasárnap | 98 - 27 | Bárány Levente, Pál Roland |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 | 2019. november 10. vasárnap | 33 - 76 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Szőts Dávid István |
MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. november 10. vasárnap | 60 - 72 | Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba |
B csoport | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd Sólymok - KöLöKöS Fiúk | 2019. november 10. vasárnap | 78 - 49 | Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Dűlői Kaszások - Budapesti Honvéd Sólymok | 2019. november 10. vasárnap | 50 - 110 | Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba |
KöLöKöS Fiúk - Dűlői Kaszások | 2019. november 10. vasárnap | 75 - 43 | Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/A - Budapest Csepel | 2019. november 10. vasárnap | 21 - 55 | Szilágyi Tamás, Korompai Zsolt László |
BEAC Újbuda KA - Újpest-MT/A | 2019. november 10. vasárnap | 81 - 28 | Szilágyi Tamás, Korompai Zsolt László |
Budapest Csepel - BEAC Újbuda KA | 2019. november 10. vasárnap | 49 - 66 | Bárány Levente, Pál Roland |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Heisler - Zuglói Sasok | 2019. november 9. szombat | 19 - 72 | Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea |
Zsíros Akadémia Darázslányok - MAFC Heisler | 2019. november 9. szombat | 59 - 15 | Korompai Zsolt László, Bertók Botond |
Zuglói Sasok - Zsíros Akadémia Darázslányok | 2019. november 9. szombat | 62 - 64 | Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László |
E csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Amazonok - Csata Csillagok | 2019. november 9. szombat | 38 - 58 | Szőts Dávid István, Bertók Botond |
BLF KK/A - Vasas Amazonok | 2019. november 9. szombat | 28 - 65 | Simon Kristóf Kolos, Korompai Zsolt László |
Csata Csillagok - BLF KK/A | 2019. november 9. szombat | 75 - 27 | Simon Kristóf Kolos, Korompai Zsolt László |
F csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Tigrisek - Honvéd-SZSE | 2019. november 10. vasárnap | 19 - 59 | Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman |
Török Sasok - Ziccer Tigrisek | 2019. november 10. vasárnap | 60 - 19 | Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman |
Honvéd-SZSE - Török Sasok | 2019. november 10. vasárnap | 55 - 10 | Kiss Mihály Barna, Boros Krisztina |
G csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - MTK Budapest | 2019. november 9. szombat | 51 - 35 | Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám |
MTK Budapest - Malév Kobrák | 2019. november 9. szombat | 37 - 33 | Szabó Péter, Waigand Ágoston |
Malév Kobrák - Vasas Akadémia U11 | 2019. november 9. szombat | 19 - 68 | Szabó Péter, Waigand Ágoston |
H csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békási Kaszások - KöLöKöS Lányok | 2019. november 9. szombat | 38 - 9 | Szabó Péter, Konta Csanád János |
JKC - Békási Kaszások | 2019. november 9. szombat | 26 - 56 | Szabó Péter, Konta Csanád János |
KöLöKöS Lányok - JKC | 2019. november 9. szombat | 18 - 23 | Miháczi Ádám, Mészáros Nándor Lajos |
I csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF KK/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. november 9. szombat | 21 - 81 | Matejovics Márk, Gereben Dorka |
BEAC Újbuda KA/B - BLF KK/B | 2019. november 9. szombat | 54 - 29 | Matejovics Márk, Gereben Dorka |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - BEAC Újbuda KA/B | 2019. november 9. szombat | 70 - 35 | Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasmadarak - Keresztúri SE/A | 2019. november 9. szombat | 17 - 51 | Tahin András, Kutrik Andrea |
SZPA-HSE - Török Sasmadarak | 2019. november 9. szombat | 53 - 33 | Komlódi Benedek, Süveges Zalán |
Keresztúri SE/A - SZPA-HSE | 2019. november 9. szombat | 78 - 33 | Komlódi Benedek, Süveges Zalán |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZSE U12 - Kaszás Girls | 2019. november 9. szombat | 24 - 65 | Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina |
Budafoki Bikák - SZSE U12 | 2019. november 9. szombat | 61 - 8 | Boros Krisztina, Benkő Glória |
Kaszás Girls - Budafoki Bikák | 2019. november 9. szombat | 37 - 38 | Tahin András, Kutrik Andrea |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Repülő Mókusok - KKS-Titánok | 2019. november 10. vasárnap | 2 - 0 | Kiss Mihály Barna, Boros Krisztina |
Vasas Bolhák - Repülő Mókusok | 2019. november 10. vasárnap | 76 - 21 | Hőgerl Bence, Benkő Glória |
KKS-Titánok - Vasas Bolhák | 2019. november 10. vasárnap | 0 - 2 | Hőgerl Bence, Benkő Glória |
M csoport | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Garfield - MAFC-Grosics | 2019. november 10. vasárnap | 17 - 61 | Németh Fanni , Matóczay Bálint |
Újpest-MT/B - Csata Garfield | 2019. november 10. vasárnap | 37 - 41 | Korhetz Szilárd, Gere Kálmán Richárd |
MAFC-Grosics - Újpest-MT/B | 2019. november 10. vasárnap | 82 - 20 | Korhetz Szilárd, Gere Kálmán Richárd |
N csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Farkasrét - Budapest Blazers | 2019. november 10. vasárnap | 30 - 20 | Zakár Adrienn, Süveges Zalán |
Budapest Blazers - Malév Zsiráfok | 2019. november 10. vasárnap | 13 - 31 | Zakár Adrienn, Stáber Alex Bence |
Malév Zsiráfok - BEAC Farkasrét | 2019. november 10. vasárnap | 23 - 31 | Stáber Alex Bence, Süveges Zalán |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
TFSE - KLKA-Veresegyház | 2019. november 9. szombat | 44 - 22 | Hőgerl Bence, Bozóki Domonkos Olivér |
KLKA-Veresegyház - Városgazda UP Akadémia | 2019. november 9. szombat | 13 - 37 | Hőgerl Bence, Bozóki Domonkos Olivér |
Városgazda UP Akadémia - TFSE | 2019. november 9. szombat | 25 - 33 | Adjudani Dániel Pezsman, Benkő Glória |
A csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilis Basket Buda - Gödi Gödények | 2019. november 9. szombat | 56 - 35 | Vigh Balázs, Tanuló Játékvezető |
Szentendrei KSE - Pilis Basket Buda | 2019. november 9. szombat | 54 - 68 | Vigh Balázs |
Gödi Gödények - Szentendrei KSE | 2019. november 9. szombat | 42 - 63 | Vigh Balázs |
B csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket BDSE - Herceghalmi Tigrisek | 2019. november 10. vasárnap | 54 - 20 | Gyurkovics István János |
Radobasket - Radobasket BDSE | 2019. november 10. vasárnap | 55 - 74 | Gyurkovics István János |
Herceghalmi Tigrisek - Radobasket | 2019. november 10. vasárnap | 30 - 55 | Gyurkovics István János |
C csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DMTK - Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2019. november 9. szombat | 59 - 53 | Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs |
PILIS Basket - DMTK | 2019. november 9. szombat | 38 - 41 | Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs |
Gödi SE-Dk. Kiscicák - PILIS Basket | 2019. november 9. szombat | 49 - 29 | Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs |
D csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZKHSE - BSC | 2019. november 10. vasárnap | 63 - 28 | Sersovszky Gergely Péter |
DMTK/B - SZKHSE | 2019. november 10. vasárnap | 52 - 32 | Sersovszky Gergely Péter |
BSC - DMTK/B | 2019. november 10. vasárnap | 23 - 57 | Sersovszky Gergely Péter |
E csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök - Monori SE | 2019. november 10. vasárnap | 64 - 57 | Kovács Róbert Márió |
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B - BTDSE Taksonyi Ördögök | 2019. november 10. vasárnap | 19 - 69 | Kovács Róbert Márió |
Monori SE - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B | 2019. november 10. vasárnap | 88 - 26 | Kovács Róbert Márió |
F csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket/B - BKG Prima Akadémia SZSZM U12A | 2019. november 9. szombat | 2 - 100 | Lázár Zsigmond György, Belák Dorka |
Százhalombattai KSE - Radobasket/B | 2019. november 9. szombat | 116 - 8 | Lázár Zsigmond György, Belák Dorka |
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A - Százhalombattai KSE | 2019. november 9. szombat | 64 - 33 | Lázár Zsigmond György, Belák Dorka |
G csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Viadukt SE - KVSE U12 | 2019. november 9. szombat | 85 - 25 | Dr. Kovács András |
VMG DSE - Viadukt SE | 2019. november 9. szombat | 23 - 36 | Dr. Kovács András |
KVSE U12 - VMG DSE | 2019. november 9. szombat | 44 - 60 | Dr. Kovács András |
H csoport | Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Veresegyház - FKE Kőrösi | 2019. november 10. vasárnap | 20 - 0 | Antoni Márk Ágoston |
BKG Prima Akadémia U12 M - BKG Veresegyház | 2019. november 10. vasárnap | 50 - 18 | Antoni Márk Ágoston |
FKE Kőrösi - BKG Prima Akadémia U12 M | 2019. november 10. vasárnap | 0 - 20 | Antoni Márk Ágoston |