|
A csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis DKA Fehértigrisek - Cívis DKA Tigrisek | 2019. október 12. szombat | 26 - 64 | Bács Csaba, Szabó Gréta |
ACS Wildcats Baia Mare - Cívis DKA Fehértigrisek | 2019. október 12. szombat | 31 - 53 | Szücs Balázs, Szűcs Sándor |
Cívis DKA Tigrisek - ACS Wildcats Baia Mare | 2019. október 12. szombat | 72 - 37 | Szücs Balázs, Kiss Gabriella |
B csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös - Nyíregyházi Sportcentrum | 2019. október 12. szombat | 37 - 90 | Gergely Csaba, Páll Vivien Zsanett |
Nyíregyházi Sportcentrum - Karcagi SE Pusztai Sasok | 2019. október 12. szombat | 96 - 8 | Gergely Csaba, Horányi András |
Karcagi SE Pusztai Sasok - NYKK Eötvös | 2019. október 12. szombat | 29 - 71 | Sallai István József, Páll Vivien Zsanett |
C csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-Ebes - Szakolyi Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 102 - 2 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
Hajdúböszörményi TE - Zsákoló Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 49 - 66 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Szakolyi Zsiráfok - Zsákoló Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 11:00 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
BKG-Ebes - Hajdúböszörményi TE | 2019. október 12. szombat | 11:00 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
BKG-Ebes - Zsákoló Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 70 - 55 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Szakolyi Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE | 2019. október 12. szombat | 2 - 71 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
Szakolyi Zsiráfok - Zsákoló Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 11:00 | Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter |
BKG-Ebes - Hajdúböszörményi TE | 2019. október 12. szombat | 11:00 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
BKG-Ebes - Zsákoló Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 11:00 | Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter |
Szakolyi Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE | 2019. október 12. szombat | 11:00 | Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán |
D csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Pusztai Kissasok - Nyírpazonyi KE U12 | 2019. október 11. péntek | 53 - 9 | Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó |
Újfehértói Sportklub - TSK-Magiszter | 2019. október 11. péntek | 28 - 24 | Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János |
Karcagi SE Pusztai Kissasok - TSK-Magiszter | 2019. október 11. péntek | 16:30 | Szőcs Béla, Mezei Tibor |
Nyírpazonyi KE U12 - Újfehértói Sportklub | 2019. október 11. péntek | 16:30 | Szőcs Béla, Mezei Tibor |
Nyírpazonyi KE U12 - TSK-Magiszter | 2019. október 11. péntek | 16:30 | Szőcs Béla, Mezei Tibor |
Karcagi SE Pusztai Kissasok - Újfehértói Sportklub | 2019. október 11. péntek | 64 - 21 | Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
Karcagi SE Pusztai Kissasok - TSK-Magiszter | 2019. október 11. péntek | 16:30 | Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
Nyírpazonyi KE U12 - Újfehértói Sportklub | 2019. október 11. péntek | 16:30 | Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
Nyírpazonyi KE U12 - TSK-Magiszter | 2019. október 11. péntek | 40 - 9 | Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
Karcagi SE Pusztai Kissasok - Újfehértói Sportklub | 2019. október 11. péntek | 16:30 | Szőcs Béla, Mezei Tibor |
A csoport | Eötvös József Gimnázium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. október 12. szombat | 66 - 60 | Molnár Krisztián, Szobonya Erik |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Cápakölykök | 2019. október 12. szombat | 26 - 104 | Molnár Krisztián, Szobonya Erik |
MEAFC Cápakölykök - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2019. október 12. szombat | 74 - 32 | Molnár Krisztián, Szobonya Erik |
B csoport | Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci SI Vadmacskák - Egri Kék Oroszlánok | 2019. október 12. szombat | 50 - 57 | Lónáth László, Dr. Ormay Gábor |
DVTK Akadémia - Miskolci SI Vadmacskák | 2019. október 12. szombat | 127 - 27 | Lónáth László, Dr. Ormay Gábor |
Egri Kék Oroszlánok - DVTK Akadémia | 2019. október 12. szombat | 44 - 89 | Lónáth László, Dr. Ormay Gábor |
C csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Basket Bulls - Fürge Gyik DSE | 2019. október 13. vasárnap | 81 - 37 | Molnár Zoltán, Lónáth László |
MEAFC-Struccolók - MEAFC Basket Bulls | 2019. október 13. vasárnap | 47 - 63 | Molnár Zoltán, Gulyás Márton |
Fürge Gyik DSE - MEAFC-Struccolók | 2019. október 13. vasárnap | 36 - 76 | Lónáth László, Gulyás Márton |
D csoport | PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján Kistarjáni út 57.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Beszterce KK - Beszterce KK Bolyky | 2019. október 12. szombat | 65 - 31 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
DVTK Akadémia/B - Beszterce KK | 2019. október 12. szombat | 43 - 59 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
Beszterce KK Bolyky - DVTK Akadémia/B | 2019. október 12. szombat | 32 - 70 | Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián |
E csoport | Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Szerencs VSE | 2019. október 12. szombat | 39 - 75 | Takács Zoltán, Meczó Kristóf |
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2019. október 12. szombat | 25 - 97 | Takács Zoltán, Szegeczki Hajnalka |
Szerencs VSE - Salgótarjáni KI | 2019. október 12. szombat | 94 - 8 | Takács Zoltán, Meczó Kristóf |
F csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Encs - SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2019. október 12. szombat | 29 - 51 | Molnár Zoltán, Béres Dávid |
Salgó Basket Szécsény - DVTK Akadémia/C | 2019. október 12. szombat | 0 - 0 | Béres Dávid, Szalontai Dorina |
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgó Basket Szécsény | 2019. október 12. szombat | 12:30 | |
DVTK-ÉLKSK Encs - DVTK Akadémia/C | 2019. október 12. szombat | 50 - 53 | |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgó Basket Szécsény | 2019. október 12. szombat | 12:30 | |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - DVTK Akadémia/C | 2019. október 12. szombat | 12:30 | |
DVTK-ÉLKSK Encs - DVTK Akadémia/C | 2019. október 12. szombat | 14:00 | |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgó Basket Szécsény | 2019. október 12. szombat | 14:00 | |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - DVTK Akadémia/C | 2019. október 12. szombat | 14:00 | |
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgó Basket Szécsény | 2019. október 12. szombat | 14:00 |
A csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Villámok - Szolnoki KA | 2019. október 12. szombat | 60 - 61 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Szolnoki KA - ACS Baschet Star Oradea | 2019. október 12. szombat | 78 - 13 | Varga Zoltán, Barabás Dorina Mónika |
ACS Baschet Star Oradea - SZEDEÁK Villámok | 2019. október 12. szombat | 14 - 96 | Varga Zoltán, Utasi Balázs |
B csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - Szolnoki Sportcentrum | 2019. október 12. szombat | 42 - 35 | Váczi Mihály |
Szolnoki Sportcentrum - Vásárhelyi Párducok | 2019. október 12. szombat | 28 - 61 | Bere Márton Brúnó |
Vásárhelyi Párducok - Békési Gladiátorok | 2019. október 12. szombat | 53 - 48 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
C csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szeged KE-Bulldogok - SZEDEÁK Bikák | 2019. október 13. vasárnap | 42 - 45 | Márkus Gábor, dr. Márok Soma |
SZEDEÁK Bikák - RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | 2019. október 13. vasárnap | 45 - 58 | Márkus Gábor, Jáhni Bence |
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Szeged KE-Bulldogok | 2019. október 13. vasárnap | 51 - 46 | Jáhni Bence, dr. Márok Soma |
D csoport | Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
JKSE Kosársuli U12 - Lehel U12/B | 2019. október 12. szombat | 82 - 52 | Szőcs Béla, Terjéki András |
Lehel U12/B - SZECSKA Szöcskék | 2019. október 12. szombat | 2 - 0 | Rideg László, Terjéki András |
SZECSKA Szöcskék - JKSE Kosársuli U12 | 2019. október 12. szombat | 0 - 2 | Szőcs Béla, Rideg László |
E csoport | SZTE Mezőgazdasági Főiskola (6800 Hódmezővásárhely Petőfi u. 10-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK - HSA Sasok | 2019. október 12. szombat | 28 - 68 | Czékmán Csaba, Utasi Gábor |
Nagyszalontai Tigrisek BC - Vásárhelyi Kacsák | 2019. október 12. szombat | 13 - 101 | Czékmán Csaba, dr. Márok Soma |
Szentesi KK - Nagyszalontai Tigrisek BC | 2019. október 12. szombat | 51 - 15 | Utasi Gábor, dr. Márok Soma |
Szentesi KK - Vásárhelyi Kacsák | 2019. október 12. szombat | 12:00 | Utasi Gábor, dr. Márok Soma |
HSA Sasok - Nagyszalontai Tigrisek BC | 2019. október 12. szombat | 12:00 | Utasi Gábor, dr. Márok Soma |
HSA Sasok - Vásárhelyi Kacsák | 2019. október 12. szombat | 33 - 48 | Utasi Gábor, dr. Márok Soma |
HSA Sasok - Vásárhelyi Kacsák | 2019. október 12. szombat | 13:30 | Czékmán Csaba, dr. Márok Soma |
Szentesi KK - Nagyszalontai Tigrisek BC | 2019. október 12. szombat | 13:30 | Czékmán Csaba, dr. Márok Soma |
Szentesi KK - Vásárhelyi Kacsák | 2019. október 12. szombat | 13:30 | Czékmán Csaba, dr. Márok Soma |
HSA Sasok - Nagyszalontai Tigrisek BC | 2019. október 12. szombat | 13:30 | Czékmán Csaba, dr. Márok Soma |
F csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szeged KE-Tigrisek - Szeged KE-Madách | 2019. október 12. szombat | 30 - 31 | Tóth Tamás, Lugosi Lilla |
Szeged KE Sárkány - HSA Pumák | 2019. október 12. szombat | 38 - 10 | Tóth Tamás, Lugosi Lilla |
Szeged KE-Tigrisek - Szeged KE Sárkány | 2019. október 12. szombat | 10:30 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
Szeged KE-Tigrisek - HSA Pumák | 2019. október 12. szombat | 44 - 27 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
Szeged KE-Madách - Szeged KE Sárkány | 2019. október 12. szombat | 10:30 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
Szeged KE-Madách - HSA Pumák | 2019. október 12. szombat | 10:30 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
Szeged KE-Tigrisek - HSA Pumák | 2019. október 12. szombat | 11:45 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
Szeged KE-Madách - Szeged KE Sárkány | 2019. október 12. szombat | 29 - 42 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
Szeged KE-Madách - HSA Pumák | 2019. október 12. szombat | 11:45 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
Szeged KE-Tigrisek - Szeged KE Sárkány | 2019. október 12. szombat | 11:45 | Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor |
A csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Oroszlánok - Soproni Tigrisek/A | 2019. október 13. vasárnap | 83 - 44 | Hernicz Balazs, Tóth Bence |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Oroszlánok | 2019. október 13. vasárnap | 50 - 63 | Buzai Patrik, Tóth Bence |
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2019. október 13. vasárnap | 47 - 69 | Buzai Patrik, Czinder Adrienn |
B csoport | Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia/A - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2019. október 12. szombat | 114 - 26 | Magyari Viktor |
Tatai Törpék - Soproni Darazsak Akadémia/A | 2019. október 12. szombat | 20 - 102 | Magyari Viktor |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Tatai Törpék | 2019. október 12. szombat | 61 - 49 | Magyari Viktor |
C csoport | Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia/B - Soproni Sportiskolás Sasok | 2019. október 12. szombat | 43 - 44 | |
Soproni Sportiskolás Sasok - Széchenyi KA | 2019. október 12. szombat | 26 - 60 | |
Széchenyi KA - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2019. október 12. szombat | 62 - 21 |
D csoport | Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatabányai KC - Győri KC Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 69 - 45 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
OSE MórMoták - Tatabányai KC | 2019. október 12. szombat | 105 - 14 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Győri KC Zsiráfok - OSE MórMoták | 2019. október 12. szombat | 30 - 88 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
E csoport | Jedlik Ányos Szakközépiskola (9021 Győr Árpád utca 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vidám Kenguruk - Győri KC Oroszlánok | 2019. október 12. szombat | 23 - 52 | |
Soproni Darazsak Akadémia/D - Vidám Kenguruk | 2019. október 12. szombat | 39 - 12 | |
Győri KC Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/D | 2019. október 12. szombat | 46 - 59 |
F csoport | Jedlik Ányos Szakközépiskola (9021 Győr Árpád utca 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Győri KC Mókusok | 2019. október 12. szombat | 2 - 0 | |
Mezőörsi Hangyák - SMAFC Nagycenki Gepárdok | 2019. október 12. szombat | 23 - 74 | |
Győri KC Mókusok - Mezőörsi Hangyák | 2019. október 12. szombat | 0 - 0 |
G csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gönyűi Harcsák - Esztergom U12 | 2019. október 12. szombat | 10 - 60 | Kaposi Renátó, Alina Lazar |
Tatai Aprók - OSE Vadmacskák | 2019. október 12. szombat | 25 - 94 | Novák Bence, Kovács Éva |
Gönyűi Harcsák - OSE Vadmacskák | 2019. október 12. szombat | 13:30 | Novák Bence, Alina Lazar |
Esztergom U12 - Tatai Aprók | 2019. október 12. szombat | 13:30 | Novák Bence, Alina Lazar |
Esztergom U12 - OSE Vadmacskák | 2019. október 12. szombat | 13:30 | Novák Bence, Alina Lazar |
Gönyűi Harcsák - Tatai Aprók | 2019. október 12. szombat | 17 - 87 | Novák Bence, Alina Lazar |
Gönyűi Harcsák - Tatai Aprók | 2019. október 12. szombat | 15:00 | Kaposi Renátó, Kovács Éva |
Gönyűi Harcsák - OSE Vadmacskák | 2019. október 12. szombat | 15:00 | Kaposi Renátó, Kovács Éva |
Esztergom U12 - Tatai Aprók | 2019. október 12. szombat | 15:00 | Kaposi Renátó, Kovács Éva |
Esztergom U12 - OSE Vadmacskák | 2019. október 12. szombat | 31 - 119 | Kaposi Renátó, Kovács Éva |
H csoport | Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Téti Tigrisek - Széchenyi Tömegsport SE Medvék | 2019. október 12. szombat | 0 - 20 | |
Kapuvári Párducok - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 0 - 0 | |
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Kapuvári Párducok | 2019. október 12. szombat | 16:30 | |
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 16:30 | |
Téti Tigrisek - Kapuvári Párducok | 2019. október 12. szombat | 16:30 | |
Téti Tigrisek - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 0 - 0 | |
Téti Tigrisek - Kapuvári Párducok | 2019. október 12. szombat | 18:00 | |
Téti Tigrisek - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 18:00 | |
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Kapuvári Párducok | 2019. október 12. szombat | 26 - 46 | |
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Sopronkövesdi Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 18:00 |
A csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A | 2019. október 13. vasárnap | 56 - 72 | Kovács Máté, Pál Balázs |
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK | 2019. október 13. vasárnap | 71 - 26 | Kovács Máté, Polyák Máté |
Zalakerámia ZTE KK - Ifjú Sólymok KS | 2019. október 13. vasárnap | 50 - 73 | Polyák Máté, Pál Balázs |
B csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Harcos Sólymok - ZTE KK/B | 2019. október 12. szombat | 57 - 39 | Schneider Bertold Antal, Tóth Gábor Balázs |
ZTE KK/B - RICSILLA | 2019. október 12. szombat | 23 - 84 | Schneider Bertold Antal, NAGY ZOLTÁN |
RICSILLA - Harcos Sólymok | 2019. október 12. szombat | 85 - 39 | NAGY ZOLTÁN, Tóth Gábor Balázs |
C csoport | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kalózok - Tapolcai Sárkányok | 2019. október 12. szombat | 78 - 64 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Körmendi Törpördögök/B - Kalózok | 2019. október 12. szombat | 120 - 19 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
Tapolcai Sárkányok - Körmendi Törpördögök/B | 2019. október 12. szombat | 18 - 103 | Benedek Zoltán, Imre Márk |
D csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA Lányok - Zalaegerszegi KTE | 2019. október 12. szombat | 84 - 35 | Németh Csaba János, Kocsis Tamás |
Kanizsai Vadmacskák - RICSILLA Lányok | 2019. október 12. szombat | 51 - 87 | Németh Csaba János, Kocsis Tamás |
Zalaegerszegi KTE - Kanizsai Vadmacskák | 2019. október 12. szombat | 45 - 87 | Németh Csaba János, Kocsis Tamás |
E csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Gazellák - Celldömölki Góliátok | 2019. október 12. szombat | 58 - 23 | Molnár Krisztián, Németh László |
Hévíz SK - Tapolcai Gazellák | 2019. október 12. szombat | 42 - 61 | Molnár Krisztián, Németh László |
Celldömölki Góliátok - Hévíz SK | 2019. október 12. szombat | 19 - 47 | Molnár Krisztián, Németh László |
A csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
GYKSE Szekszárd - NKA Pécs Fiú/A | 2019. október 13. vasárnap | 40 - 73 | Märcz Péter, Nagy Bence László |
KASI/B - GYKSE Szekszárd | 2019. október 13. vasárnap | 96 - 28 | Märcz Péter, Mándity Marko |
NKA Pécs Fiú/A - KASI/B | 2019. október 13. vasárnap | 58 - 94 | Nagy Bence László, Mándity Marko |
B csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/C - KASI/A | 2019. október 12. szombat | 66 - 83 | Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - KASI/C | 2019. október 12. szombat | 58 - 69 | Frank Bianka, Mester Milán |
KASI/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2019. október 12. szombat | 73 - 56 | Mester Milán, Boros Gyevi Ádám |
C csoport | Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári KS - Kozármisleny SE | 2019. október 12. szombat | 90 - 26 | Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Dombóvári KS | 2019. október 12. szombat | 46 - 54 | Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán |
Kozármisleny SE - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. október 12. szombat | 38 - 83 | Fülöp Zsombor Ferenc, Kiss Zoltán |
D csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE - NKA Pécs Leány/A | 2019. október 12. szombat | 0 - 2 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
PVSK NKA Leány/A - Bonyhádi KSE | 2019. október 12. szombat | 2 - 0 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
NKA Pécs Leány/A - PVSK NKA Leány/A | 2019. október 12. szombat | 47 - 54 | dr. Szakács Imre Vilmos, Märcz Péter |
E csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Fiú/B - Gyakorlós Csibék | 2019. október 12. szombat | 32 - 54 | Potz Gábor, Nagy Kevin, Krisztián |
Gyakorlós Csibék - NKA Pécs Leány/B | 2019. október 12. szombat | 58 - 56 | Potz Gábor, Nagy Kevin, Krisztián |
NKA Pécs Leány/B - NKA Pécs Fiú/B | 2019. október 12. szombat | 34 - 64 | Potz Gábor, Nagy Kevin, Krisztián |
F csoport | Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd Mátyás kir. u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szekszárdi Karvalyok - Tamási Dámocskák | 2019. október 13. vasárnap | 90 - 27 | Sterczer Péter Márk, Liszkai Rebeka |
PVSK NKA Leány/B - Gyakorlós Mágusok | 2019. október 13. vasárnap | 38 - 63 | Jakab Levente, Keresztes Tamás |
Szekszárdi Karvalyok - PVSK NKA Leány/B | 2019. október 13. vasárnap | 13:00 | |
Szekszárdi Karvalyok - Gyakorlós Mágusok | 2019. október 13. vasárnap | 13:00 | |
Tamási Dámocskák - PVSK NKA Leány/B | 2019. október 13. vasárnap | 47 - 45 | Szücs Szabolcs, Zsók Áron |
Tamási Dámocskák - Gyakorlós Mágusok | 2019. október 13. vasárnap | 13:00 | |
Szekszárdi Karvalyok - Gyakorlós Mágusok | 2019. október 13. vasárnap | 73 - 47 | Nemes Hajnalka, Villányi János |
Tamási Dámocskák - PVSK NKA Leány/B | 2019. október 13. vasárnap | 14:30 | |
Tamási Dámocskák - Gyakorlós Mágusok | 2019. október 13. vasárnap | 14:30 | |
Szekszárdi Karvalyok - PVSK NKA Leány/B | 2019. október 13. vasárnap | 14:30 |
A csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA/Gepárdok | 2019. október 12. szombat | 67 - 32 | Arató Balázs, Velkey István |
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2019. október 12. szombat | 35 - 67 | Arató Balázs, Velkey István |
Kecskeméti KA/Gepárdok - Bajai Bácska | 2019. október 12. szombat | 53 - 49 | Arató Balázs, Velkey István |
B csoport | Petőfi Sándor Általános Iskola (2750 Nagykőrös Vadas utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke Fiú - FTSI Fiú | 2019. október 12. szombat | 38 - 69 | Tóth Mihály, Kovács István |
FTSI Fiú - Bajai NKK | 2019. október 12. szombat | 68 - 34 | Tóth Mihály, Kovács István |
Bajai NKK - Pityke Fiú | 2019. október 12. szombat | 47 - 66 | Tóth Mihály, Kovács István |
C csoport | Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA Villámok | 2019. október 13. vasárnap | 63 - 26 | Kónya Levente, Kiss Virág |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Amazonok | 2019. október 13. vasárnap | 72 - 20 | Kónya Levente, Kiss Virág |
Kecskeméti KA Villámok - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2019. október 13. vasárnap | 13 - 62 | Kónya Levente, Kiss Virág |
D csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Fiú 2. - FTSI Leány | 2019. október 12. szombat | 37 - 57 | Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika |
Bátaszéki Oroszlánok U12 - FTSI Fiú 2. | 2019. október 12. szombat | 48 - 39 | Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika |
FTSI Leány - Bátaszéki Oroszlánok U12 | 2019. október 12. szombat | 57 - 36 | Hajagos-Kiss Hedvig, Bodnárné Pasek Mónika |
E csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok - CEKK | 2019. október 12. szombat | 0 - 0 | Fehér Ádám |
Miklósi Kékrókák - Nagykőrösi Sólymok | 2019. október 12. szombat | 0 - 0 | Fehér Ádám |
CEKK - Miklósi Kékrókák | 2019. október 12. szombat | 0 - 0 | Fehér Ádám |
F csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Tiszakécskei Vidrák | 2019. október 13. vasárnap | 20 - 0 | Cselóczki Mátyás |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. október 13. vasárnap | 0 - 0 | Cselóczki Mátyás |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2019. október 13. vasárnap | 12:00 | Kovács István |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. október 13. vasárnap | 12:00 | Kovács István |
Tiszakécskei Vidrák - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2019. október 13. vasárnap | 12:00 | Kovács István |
Tiszakécskei Vidrák - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. október 13. vasárnap | 12:00 | Kovács István |
Tiszakécskei Vidrák - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. október 13. vasárnap | 13:30 | Kovács István |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2019. október 13. vasárnap | 13:30 | Kovács István |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. október 13. vasárnap | 13:30 | Kovács István |
Tiszakécskei Vidrák - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2019. október 13. vasárnap | 13:30 | Kovács István |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Alligators - Velencei Gézengúzok | 2019. október 13. vasárnap | 81 - 33 | Szőcs Péter, Koller István |
Velencei Gézengúzok - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2019. október 13. vasárnap | 37 - 70 | Szőcs Péter, Kaposi Gábor |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Dávid Kornél KA/Alligators | 2019. október 13. vasárnap | 36 - 77 | Koller István, Kaposi Gábor |
B csoport | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE-Veszprém fiú - Concordia Motax KC Pápa | 2019. október 13. vasárnap | 70 - 23 | Prieger Mihály, Lenger Levente |
Concordia Motax KC Pápa - Marcali Szürkefarkasok | 2019. október 13. vasárnap | 20 - 118 | Prieger Mihály, Lenger Levente |
Marcali Szürkefarkasok - VUKE-Veszprém fiú | 2019. október 13. vasárnap | 91 - 46 | Prieger Mihály, Lenger Levente |
C csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/Bulls - Dávid Kornél KA Békák | 2019. október 12. szombat | 39 - 54 | Nagy-Pál Petra, Tóth Bence |
Dávid Kornél KA Békák - Dávid Kornél KA/Cougars | 2019. október 12. szombat | 42 - 63 | Nagy-Pál Petra, Molnár Tamás |
Dávid Kornél KA/Cougars - Dávid Kornél KA/Bulls | 2019. október 12. szombat | 51 - 22 | Tóth Bence, Molnár Tamás |
D csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Siófoki KS - Alba Fehérvár | 2019. október 12. szombat | 30 - 62 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Alba Fehérvár - Radi Balatonfüred | 2019. október 12. szombat | 20 - 0 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
Radi Balatonfüred - Siófoki KS | 2019. október 12. szombat | 0 - 20 | Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós |
E csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalotai Sárkányok - Várpalota Párducok | 2019. október 12. szombat | 50 - 28 | Prieger Mihály, Majkó Ádám |
Várpalota Párducok - VUKE-Veszprém leány | 2019. október 12. szombat | 2 - 0 | Prieger Mihály, Majkó Ádám |
VUKE-Veszprém leány - Várpalotai Sárkányok | 2019. október 12. szombat | 0 - 2 | Prieger Mihály, Majkó Ádám |
F csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Velencei Vadkacsák - Dávid Kornél KA Pandák | 2019. október 13. vasárnap | 38 - 27 | Kaposi Gábor, KOCSIS JÓZSEF |
Dunaújvárosi Sárkányok - Fűzfői AK | 2019. október 13. vasárnap | 39 - 21 | Kaposi Gábor, KOCSIS JÓZSEF |
Dávid Kornél KA Pandák - Fűzfői AK | 2019. október 13. vasárnap | 12:30 | |
Velencei Vadkacsák - Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. október 13. vasárnap | 46 - 41 | Müller Martin, Poór Tamás |
Velencei Vadkacsák - Fűzfői AK | 2019. október 13. vasárnap | 12:30 | |
Dávid Kornél KA Pandák - Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. október 13. vasárnap | 12:30 | |
Velencei Vadkacsák - Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. október 13. vasárnap | 13:45 | |
Velencei Vadkacsák - Fűzfői AK | 2019. október 13. vasárnap | 13:45 | |
Dávid Kornél KA Pandák - Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. október 13. vasárnap | 13:45 | |
Dávid Kornél KA Pandák - Fűzfői AK | 2019. október 13. vasárnap | 38 - 35 | Müller Martin, Poór Tamás |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U12 - Budapesti Honvéd Sólymok | 2019. október 13. vasárnap | 93 - 31 | Balogh Kristóf, Korompai Zsolt László |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 | 2019. október 13. vasárnap | 30 - 89 | Balogh Kristóf, Horváth Kinga |
Budapesti Honvéd Sólymok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2019. október 13. vasárnap | 55 - 62 | Horváth Kinga, Korompai Zsolt László |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Gabányi - Dűlői Kaszások | 2019. október 13. vasárnap | 69 - 30 | Steiner Máté, Hőgerl Bence |
Budapest Csepel - MAFC Gabányi | 2019. október 13. vasárnap | 45 - 59 | Szilágyi Tamás, Németh Fanni |
Dűlői Kaszások - Budapest Csepel | 2019. október 13. vasárnap | 57 - 46 | Szilágyi Tamás, Németh Fanni |
C csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC Heisler - KöLöKöS Fiúk | 2019. október 12. szombat | 19 - 49 | Szilágyi Tamás, Matejovics Márk |
Újpest-MT/A - MAFC Heisler | 2019. október 12. szombat | 40 - 20 | Horváth Kinga, Szilágyi Tamás |
KöLöKöS Fiúk - Újpest-MT/A | 2019. október 12. szombat | 33 - 19 | Horváth Kinga, Matejovics Márk |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Újbuda KA - Zsíros Akadémia Darázslányok | 2019. október 13. vasárnap | 63 - 35 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Bárány Levente |
Vasas Amazonok - BEAC Újbuda KA | 2019. október 13. vasárnap | 48 - 53 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Bárány Levente |
Zsíros Akadémia Darázslányok - Vasas Amazonok | 2019. október 13. vasárnap | 40 - 38 | Steiner Máté, Hőgerl Bence |
E csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF KK/A - Ziccer Tigrisek | 2019. október 12. szombat | 66 - 27 | Szabó István, Miháczi Ádám |
Zuglói Sasok - BLF KK/A | 2019. október 12. szombat | 47 - 29 | Szabó István, Miháczi Ádám |
Ziccer Tigrisek - Zuglói Sasok | 2019. október 12. szombat | 13 - 62 | Bujtor Péter, Konta Csanád János |
F csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Csillagok - Török Sasok | 2019. október 12. szombat | 67 - 12 | Németh Fanni , Bertók Botond |
MTK Budapest - Csata Csillagok | 2019. október 12. szombat | 28 - 68 | Németh Fanni , Bertók Botond |
Török Sasok - MTK Budapest | 2019. október 12. szombat | 42 - 41 | Hőgerl Bence, Kiss Mihály Barna |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békási Kaszások - Honvéd-SZSE | 2019. október 12. szombat | 25 - 53 | Hőgerl Bence, Kiss Mihály Barna |
Vasas Akadémia U11 - Békási Kaszások | 2019. október 12. szombat | 36 - 35 | Steiner Máté, Korompai Zsolt László |
Honvéd-SZSE - Vasas Akadémia U11 | 2019. október 12. szombat | 67 - 33 | Steiner Máté, Korompai Zsolt László |
H csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Malév Kobrák - JKC | 2019. október 12. szombat | 34 - 21 | Bujtor Péter, Konta Csanád János |
BLF KK/B - Malév Kobrák | 2019. október 12. szombat | 0 - 20 | Bózsó Gábor, Waigand Ágoston |
JKC - BLF KK/B | 2019. október 12. szombat | 20 - 0 | Bózsó Gábor, Waigand Ágoston |
I csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Török Sasmadarak - BEAC Újbuda KA/B | 2019. október 12. szombat | 32 - 40 | Szőts Dávid István, Boros Krisztina |
KöLöKöS Lányok - Török Sasmadarak | 2019. október 12. szombat | 30 - 23 | Boros Krisztina, Lőrincz Erzsébet Sára |
BEAC Újbuda KA/B - KöLöKöS Lányok | 2019. október 12. szombat | 28 - 42 | Csoma Viktor, Török Béla |
J csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZSE U12 - SZPA-HSE | 2019. október 13. vasárnap | 0 - 0 | Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina |
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - SZSE U12 | 2019. október 13. vasárnap | 2 - 0 | Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina |
SZPA-HSE - Zsíros Akadémia Kőbánya/B | 2019. október 13. vasárnap | 0 - 2 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Bozóki Domonkos Olivér |
K csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Bikák - Repülő Mókusok | 2019. október 13. vasárnap | 49 - 26 | Tompa Gellért, Fulai Bátor Szebasztián |
Keresztúri SE/A - Budafoki Bikák | 2019. október 13. vasárnap | 36 - 35 | Pál Roland, Tompa Gellért |
Repülő Mókusok - Keresztúri SE/A | 2019. október 13. vasárnap | 17 - 34 | Pál Roland, Fulai Bátor Szebasztián |
L csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Garfield - Kaszás Girls | 2019. október 12. szombat | 33 - 51 | Csoma Viktor, Török Béla |
Vasas Bolhák - Csata Garfield | 2019. október 12. szombat | 33 - 15 | Kutrik Andrea, Kovács Gedeon |
Kaszás Girls - Vasas Bolhák | 2019. október 12. szombat | 44 - 37 | Kutrik Andrea, Kovács Gedeon |
M csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KKS-Titánok - Újpest-MT/B | 2019. október 12. szombat | 41 - 34 | Szabó Péter, Süveges Zalán |
Budapest Blazers - KKS-Titánok | 2019. október 12. szombat | 0 - 2 | Matóczay Bálint, Szabó Péter |
Újpest-MT/B - Budapest Blazers | 2019. október 12. szombat | 2 - 0 | Matóczay Bálint, Szabó Péter |
N csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC-Grosics - BEAC Farkasrét | 2019. október 13. vasárnap | 63 - 19 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Rabi Bernadett Panna |
TFSE - MAFC-Grosics | 2019. október 13. vasárnap | 14 - 46 | Matóczay Bálint, Bozóki Domonkos Olivér |
BEAC Farkasrét - TFSE | 2019. október 13. vasárnap | 23 - 18 | Matóczay Bálint, Rabi Bernadett Panna |
O csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Városgazda UP Akadémia - Malév Zsiráfok | 2019. október 12. szombat | 14 - 41 | Szőke Gábor, Bárány Levente |
KLKA-Veresegyház - Városgazda UP Akadémia | 2019. október 12. szombat | 0 - 2 | Szőke Gábor, Bárány Levente |
Malév Zsiráfok - KLKA-Veresegyház | 2019. október 12. szombat | 2 - 0 | Szőts Dávid István, Lőrincz Erzsébet Sára |
A csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket BDSE - Pilis Basket Buda | 2019. október 12. szombat | 48 - 82 | Erdész Dávid, Belák Dorka |
Szentendrei KSE - Radobasket BDSE | 2019. október 12. szombat | 69 - 34 | Erdész Dávid, Belák Dorka |
Pilis Basket Buda - Szentendrei KSE | 2019. október 12. szombat | 69 - 50 | Jurászik László |
B csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket - DMTK | 2019. október 12. szombat | 38 - 36 | Jurászik László |
Gödi Gödények - Radobasket | 2019. október 12. szombat | 55 - 40 | Vigh Balázs |
DMTK - Gödi Gödények | 2019. október 12. szombat | 31 - 50 | Vigh Balázs |
C csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS Basket - Herceghalmi Tigrisek | 2019. október 13. vasárnap | 33 - 56 | Hamzi Virág, Vigh Balázs |
SZKHSE - PILIS Basket | 2019. október 13. vasárnap | 0 - 20 | Hamzi Virág, Vigh Balázs |
Herceghalmi Tigrisek - SZKHSE | 2019. október 13. vasárnap | 20 - 0 | Hamzi Virág, Vigh Balázs |
D csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök - Gödi SE-Dk. Kiscicák | 2019. október 13. vasárnap | 36 - 63 | |
DMTK/B - BTDSE Taksonyi Ördögök | 2019. október 13. vasárnap | 51 - 39 | |
Gödi SE-Dk. Kiscicák - DMTK/B | 2019. október 13. vasárnap | 55 - 38 |
E csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B - Radobasket/B | 2019. október 12. szombat | 69 - 14 | Gombos Márk Bálint |
BSC - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B | 2019. október 12. szombat | 53 - 41 | Gombos Márk Bálint |
Radobasket/B - BSC | 2019. október 12. szombat | 7 - 69 | Gombos Márk Bálint |
F csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Százhalombattai KSE - Viadukt SE | 2019. október 13. vasárnap | 55 - 52 | |
Monori SE - Százhalombattai KSE | 2019. október 13. vasárnap | 55 - 43 | |
Viadukt SE - Monori SE | 2019. október 13. vasárnap | 56 - 63 |
G csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A - KVSE U12 | 2019. október 13. vasárnap | 20 - 0 | Dr. Kovács András |
VMG DSE - BKG Prima Akadémia SZSZM U12A | 2019. október 13. vasárnap | 0 - 2 | Dr. Kovács András |
KVSE U12 - VMG DSE | 2019. október 13. vasárnap | 0 - 20 | Dr. Kovács András |