Gyermek Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1. régió
A csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA Tigrisek - Cívis DKA Fehértigrisek 2019. november 8. péntek 68 - 39 Nemes Gábor, Szűcs Sándor
Cívis DKA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. november 9. szombat 50 - 72 Bács Csaba, Rácz Bence
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Tigrisek 2019. november 9. szombat 39 - 51 Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge
B csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - BKG-Ebes 2019. november 9. szombat 61 - 39 Sallai István József, Páll Vivien Zsanett
BKG-Ebes - ACS Wildcats Baia Mare 2019. november 9. szombat 34 - 73 Gergely Csaba, Páll Vivien Zsanett
ACS Wildcats Baia Mare - NYKK Eötvös 2019. november 9. szombat 70 - 49 Szulics Zsolt János, Scholtz Zoltán
C csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - Karcagi SE Pusztai Sasok 2019. november 9. szombat 46 - 57 Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás
Karcagi SE Pusztai Sasok - Hajdúböszörményi TE 2019. november 9. szombat 35 - 43 KONCZ JÁNOS, Tóth Tamás Zoltán
Hajdúböszörményi TE - Zsákoló Zsiráfok 2019. november 9. szombat 52 - 30 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
D csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Pusztai Kissasok - Szakolyi Zsiráfok 2019. november 10. vasárnap 85 - 17 Szőcs Béla, Ócsai József
Szakolyi Zsiráfok - Újfehértói Sportklub 2019. november 10. vasárnap 16 - 67 Rideg László, Ócsai József
Újfehértói Sportklub - Karcagi SE Pusztai Kissasok 2019. november 10. vasárnap 35 - 74 Szőcs Béla, Rideg László
E csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TSK-Magiszter - Dife KK 2019. november 10. vasárnap 2 - 0 KONCZ JÁNOS, Horányi András
Nyírpazonyi KE U12 - Hadházi Farkasok 2019. november 10. vasárnap 31 - 37 Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter
Dife KK - Nyírpazonyi KE U12 2019. november 10. vasárnap 0 - 2 Nyíri Péter Patrik, Páll Vivien Zsanett
TSK-Magiszter - Hadházi Farkasok 2019. november 10. vasárnap 7 - 23 Szulics Zsolt János, Tóth Tamás
2. régió
A csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Cápakölykök - DVTK Akadémia 2019. november 10. vasárnap 77 - 54 Lónáth László, Földházi Péter
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Cápakölykök 2019. november 10. vasárnap 69 - 80 Lónáth László, Nagy Zsombor
DVTK Akadémia - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. november 10. vasárnap 67 - 52 Nagy Zsombor, Földházi Péter
B csoport Szilágyi Erzsébet Gimnázium (3300 Eger Ifjúság utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Basket Bulls 2019. november 9. szombat 57 - 41 Lónáth László, Tóth Tamás
Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. november 9. szombat 43 - 44 Lónáth László, Tóth Tamás
MEAFC Basket Bulls - Egri Kék Oroszlánok 2019. november 9. szombat 46 - 48 Lónáth László, Tóth Tamás
C csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC-Struccolók - Miskolci SI Vadmacskák 2019. november 9. szombat 79 - 64 Domán István, Dr. Ormay Gábor
Miskolci SI Vadmacskák - Beszterce KK 2019. november 9. szombat 69 - 64 Domán István, Takács Zoltán
Beszterce KK - MEAFC-Struccolók 2019. november 9. szombat 48 - 55 Takács Zoltán, Dr. Ormay Gábor
D csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fürge Gyik DSE - Szerencs VSE 2019. november 9. szombat 32 - 65 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
DVTK Akadémia/B - Fürge Gyik DSE 2019. november 9. szombat 38 - 19 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
Szerencs VSE - DVTK Akadémia/B 2019. november 9. szombat 63 - 20 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
E csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. november 9. szombat 47 - 56 Zakár Adrienn, Gulyás Márton
Beszterce KK Bolyky - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2019. november 9. szombat 21 - 44 Zakár Adrienn, Molnár Ákos
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Beszterce KK Bolyky 2019. november 9. szombat 58 - 32 Molnár Ákos, Gulyás Márton
F csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI - DVTK Akadémia/C 2019. november 9. szombat 65 - 33 Deák Csaba, Trizna Pál Krisztián
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgó Basket Szécsény 2019. november 9. szombat 60 - 46 Deák Csaba, Dudoma Tamás
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. november 9. szombat 48 - 17 Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián
DVTK Akadémia/C - Salgó Basket Szécsény 2019. november 9. szombat 47 - 27 Dudoma Tamás, Trizna Pál Krisztián
3. régó
A csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párducok - SZEDEÁK Villámok 2019. november 9. szombat 36 - 63 Czékmán Csaba, Liszkai Dávid
SZEDEÁK Villámok - Szolnoki KA 2019. november 9. szombat 55 - 67 Czékmán Csaba, Utasi Gábor
Szolnoki KA - Vásárhelyi Párducok 2019. november 9. szombat 79 - 41 Liszkai Dávid, Utasi Gábor
B csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Gladiátorok - RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2019. november 9. szombat 66 - 47 PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - ACS Baschet Star Oradea 2019. november 9. szombat 21 - 47 PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
ACS Baschet Star Oradea - Békési Gladiátorok 2019. november 9. szombat 37 - 54 PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
C csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sportcentrum - JKSE Kosársuli U12 2019. november 9. szombat 57 - 71 Gyenge Gábor, Szappanos Máté
JKSE Kosársuli U12 - SZEDEÁK Bikák 2019. november 9. szombat 65 - 46 Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté
SZEDEÁK Bikák - Szolnoki Sportcentrum 2019. november 9. szombat 34 - 64 Gyenge Gábor, Fenyvesi Zénó
D csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Kacsák - Lehel U12/B 2019. november 9. szombat 52 - 36 Kaszab Zsuzsa, Tóth Márk
Lehel U12/B - Szeged KE-Bulldogok 2019. november 9. szombat 16 - 66 Jáhni Bence, Tóth Márk
Szeged KE-Bulldogok - Vásárhelyi Kacsák 2019. november 9. szombat 63 - 26 Jáhni Bence, Kaszab Zsuzsa
E csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Szöcskék - Szentesi KK 2019. november 10. vasárnap 46 - 26 Kovács Csaba, Terjéki András
Szentesi KK - HSA Sasok 2019. november 10. vasárnap 50 - 64 Szappanos Máté, Terjéki András
HSA Sasok - SZECSKA Szöcskék 2019. november 10. vasárnap 46 - 54 Kovács Csaba, Szappanos Máté
F csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE-Madách - Szeged KE Sárkány 2019. november 10. vasárnap 40 - 27 Barabás Dorina Mónika, Kaszab Zsuzsa
Szeged KE Sárkány - Nagyszalontai Tigrisek BC 2019. november 10. vasárnap 30 - 14 Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika
Nagyszalontai Tigrisek BC - Szeged KE-Madách 2019. november 10. vasárnap 15 - 57 Tóth Tamás, Kaszab Zsuzsa
G csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE-Tigrisek - SZEDEÁK Ezüstvillámok 2019. november 9. szombat 24 - 44 Boros Eszter, Csóka Nándor
HSA Pumák - Békéscsabai KK 2019. november 9. szombat 21 - 45 Boros Eszter, Csóka Nándor
Szeged KE-Tigrisek - HSA Pumák 2019. november 9. szombat 56 - 20 Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika
SZEDEÁK Ezüstvillámok - Békéscsabai KK 2019. november 9. szombat 108 - 15 Tóth Tamás, Barabás Dorina Mónika
4. régió
A csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Oroszlánok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. november 10. vasárnap 50 - 62 Rudasits Ákos, Wischy Péter
Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Oroszlánok 2019. november 10. vasárnap 52 - 57 Rudasits Ákos, Wischy Péter
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. november 10. vasárnap 72 - 33 Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/A - Széchenyi KA 2019. november 10. vasárnap 82 - 37 Tóth Bence, Herczeg Ágoston
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Tigrisek/A 2019. november 10. vasárnap 38 - 72 Hernicz Balazs, Tóth Bence
Széchenyi KA - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2019. november 10. vasárnap 56 - 49 Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
C csoport Krajnyik Akác András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Fő tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Törpék - OSE MórMoták 2019. november 10. vasárnap 58 - 69 Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet
OSE MórMoták - Soproni Sportiskolás Sasok 2019. november 10. vasárnap 50 - 74 Vörös Eszter, Fazekas Hajnal Erzsébet
Soproni Sportiskolás Sasok - Tatai Törpék 2019. november 10. vasárnap 73 - 72 Novák Bence, Vörös Eszter
D csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/B - Soproni Darazsak Akadémia/D 2019. november 9. szombat 43 - 22 Hernicz Balazs, Czinder Adrienn
Tatabányai KC - Soproni Darazsak Akadémia/B 2019. november 9. szombat 8 - 74 Hernicz Balazs, Kovács Zoltán
Soproni Darazsak Akadémia/D - Tatabányai KC 2019. november 9. szombat 75 - 34 Kovács Zoltán, Czinder Adrienn
E csoport Győri Kovács Margit ÁMK (9024 Győr, Répce u. 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Zsiráfok - SMAFC Nagycenki Gepárdok 2019. november 9. szombat 0 - 2 Földesi Marcell, Tamás Anna
Győri KC Oroszlánok - Győri KC Zsiráfok 2019. november 9. szombat 2 - 0 Tamás Pálma, Erős László
SMAFC Nagycenki Gepárdok - Győri KC Oroszlánok 2019. november 9. szombat 54 - 77 Tamás Pálma, Erős László
F csoport Krajnyik Akác András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Fő tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vidám Kenguruk - OSE Vadmacskák 2019. november 9. szombat 39 - 67 Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence
Mezőörsi Hangyák - Vidám Kenguruk 2019. november 9. szombat 42 - 51 Novák Bence, Alina Lazar
OSE Vadmacskák - Mezőörsi Hangyák 2019. november 9. szombat 88 - 35 Krisztián-Világos Tünde, Alina Lazar
G csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Esztergom U12 - Győri KC Mókusok 2019. november 9. szombat 26 - 36 Kaposi Renátó, Kovács Éva
Győri KC Mókusok - Tatai Aprók 2019. november 9. szombat 49 - 65 Kaposi Renátó, Kovács Éva
Tatai Aprók - Esztergom U12 2019. november 9. szombat 46 - 37 Kaposi Renátó, Kovács Éva
H csoport Győri Kovács Margit ÁMK (9024 Győr, Répce u. 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Széchenyi Tömegsport SE Medvék - Gönyűi Harcsák 2019. november 9. szombat 54 - 19 Földesi Marcell, Gyöngyösi Eszter
Gönyűi Harcsák - Kapuvári Párducok 2019. november 9. szombat 9 - 74 Földesi Marcell, Gyöngyösi Eszter
Kapuvári Párducok - Széchenyi Tömegsport SE Medvék 2019. november 9. szombat 48 - 38 Tamás Pálma, Tamás Anna
I csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Téti Tigrisek - Vad Darazsak 2019. november 10. vasárnap 13 - 109 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
Sopronkövesdi Zsiráfok - KVSE Kemények U12 2019. november 10. vasárnap 19 - 46 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
Téti Tigrisek - Sopronkövesdi Zsiráfok 2019. november 10. vasárnap 44 - 63 Rokob Krisztián, Szlávik Bence
Vad Darazsak - KVSE Kemények U12 2019. november 10. vasárnap 66 - 33 Rokob Krisztián, Szlávik Bence
5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - RICSILLA 2019. november 9. szombat 81 - 51 Kovács Máté, Schneider Bertold Antal
Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A 2019. november 9. szombat 59 - 71 Schneider Bertold Antal, Magyar Gyöngyi
RICSILLA - Ifjú Sólymok KS 2019. november 9. szombat 59 - 78 Kovács Máté, Magyar Gyöngyi
B csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK - Körmendi Törpördögök/B 2019. november 9. szombat 62 - 60 Nagy Bernát, Pesz Alexandra
Harcos Sólymok - Zalakerámia ZTE KK 2019. november 9. szombat 33 - 90 Tóth Gábor Balázs, Pesz Alexandra
Körmendi Törpördögök/B - Harcos Sólymok 2019. november 9. szombat 65 - 50 Tóth Gábor Balázs, Nagy Bernát
C csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ZTE KK/B - RICSILLA Lányok 2019. november 10. vasárnap 34 - 125 Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk
Kalózok - ZTE KK/B 2019. november 10. vasárnap 37 - 52 Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk
RICSILLA Lányok - Kalózok 2019. november 10. vasárnap 106 - 15 Szalai Zsolt, Bárczai Krisztofer Márk
D csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Sárkányok - Tapolcai Gazellák 2019. november 9. szombat 58 - 48 Sebesi Gábor, Léránt Gábor
Kanizsai Vadmacskák - Tapolcai Sárkányok 2019. november 9. szombat 103 - 27 Sebesi Gábor, Léránt Gábor
Tapolcai Gazellák - Kanizsai Vadmacskák 2019. november 9. szombat 29 - 87 Sebesi Gábor, Léránt Gábor
E csoport CVSE-Swietelsky Aréna (Celldömölk, József Attila u. 2, 9500)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalaegerszegi KTE - Celldömölki Góliátok 2019. november 10. vasárnap 109 - 25 Magyar Gyöngyi, Pál Balázs
Hévíz SK - Zalaegerszegi KTE 2019. november 10. vasárnap 32 - 52 Magyar Gyöngyi, Pál Balázs
Celldömölki Góliátok - Hévíz SK 2019. november 10. vasárnap 37 - 54 Magyar Gyöngyi, Pál Balázs
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - KASI/A 2019. november 9. szombat 110 - 25 Frank Bianka, Boros Gyevi Ádám
KASI/A - NKA Pécs Fiú/A 2019. november 9. szombat 68 - 57 Frank Bianka, Fülöp Zsombor Ferenc
NKA Pécs Fiú/A - KASI/B 2019. november 9. szombat 41 - 85 Boros Gyevi Ádám, Fülöp Zsombor Ferenc
B csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - KASI/C 2019. november 10. vasárnap 36 - 103 Koncsek Balázs, Ivók Milán Larion
GYKSE Szekszárd - Dombóvári KS 2019. november 10. vasárnap 47 - 67 Koncsek Balázs, Lakos Koppány Ádám
KASI/C - GYKSE Szekszárd 2019. november 10. vasárnap 77 - 58 Lakos Koppány Ádám, Ivók Milán Larion
C csoport PVSK csarnok (7622 Pécs Verseny utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - PVSK NKA Leány/A 2019. november 9. szombat 69 - 45 Märcz Péter, Benke Krisztián
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. november 9. szombat 68 - 65 Märcz Péter, Benke Krisztián
PVSK NKA Leány/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. november 9. szombat 31 - 87 Märcz Péter, Benke Krisztián
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/A - Kozármisleny SE 2019. november 9. szombat 78 - 26 Potz Gábor, Hergyó-Bencze Gábor
Kozármisleny SE - Gyakorlós Csibék 2019. november 9. szombat 64 - 38 Potz Gábor, Borsos Balázs
Gyakorlós Csibék - NKA Pécs Leány/A 2019. november 9. szombat 24 - 59 Hergyó-Bencze Gábor, Borsos Balázs
E csoport Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bonyhádi KSE - Szekszárdi Karvalyok 2019. november 10. vasárnap 39 - 61
Szekszárdi Karvalyok - NKA Pécs Fiú/B 2019. november 10. vasárnap 57 - 37
NKA Pécs Fiú/B - Bonyhádi KSE 2019. november 10. vasárnap 92 - 33
F csoport Vályi Péter Szakiskola Sportcsarnok (7090 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Mágusok - Tamási Dámocskák 2019. november 9. szombat 45 - 10
NKA Pécs Leány/B - PVSK NKA Leány/B 2019. november 9. szombat 52 - 31
Tamási Dámocskák - PVSK NKA Leány/B 2019. november 9. szombat 44 - 35
Gyakorlós Mágusok - NKA Pécs Leány/B 2019. november 9. szombat 50 - 28
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - FTSI Fiú 2019. november 10. vasárnap 73 - 52 Papp Attila, Kiss Virág
Kecskeméti KA/Gepárdok - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. november 10. vasárnap 36 - 69 Papp Attila, Kiss Virág
FTSI Fiú - Kecskeméti KA/Gepárdok 2019. november 10. vasárnap 36 - 67 Papp Attila, Kiss Virág
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. november 10. vasárnap 43 - 29 Cselóczki Mátyás, Gelányi Dániel
Pityke Fiú - Bajai Bácska 2019. november 10. vasárnap 41 - 49 Cselóczki Mátyás, Gelányi Dániel
Kecskeméti KA Vadmacskák - Pityke Fiú 2019. november 10. vasárnap 42 - 40 Cselóczki Mátyás, Gelányi Dániel
C csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - FTSI Leány 2019. november 9. szombat 60 - 40 Velkey István, Kovács István
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK 2019. november 9. szombat 45 - 60 Velkey István, Kovács István
FTSI Leány - Kecskeméti KA Amazonok 2019. november 9. szombat 34 - 66 Velkey István, Kovács István
D csoport Miklóssy János Sportközpont (6090 Kunszentmiklós Szent Erzsébet tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Villámok - Miklósi Kékrókák 2019. november 10. vasárnap 39 - 44 Fehér Ádám, Szipli Hanna
Bátaszéki Oroszlánok U12 - Kecskeméti KA Villámok 2019. november 10. vasárnap 53 - 41 Fehér Ádám, Szipli Hanna
Miklósi Kékrókák - Bátaszéki Oroszlánok U12 2019. november 10. vasárnap 57 - 52 Fehér Ádám, Szipli Hanna
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú 2. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. november 9. szombat 20 - 33 Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. november 9. szombat 26 - 37 Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila
FTSI Fiú 2. - Nagykőrösi Sólymok 2019. november 9. szombat 29 - 58 Papp Attila, Pásztor Patrik
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. november 9. szombat 48 - 25 Papp Attila, Pásztor Patrik
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CEKK - Kecskeméti KA Jimmy 2019. november 9. szombat 32 - 44 Hajagos-Kiss Hedvig
Tiszakécskei Vidrák - Bajai MNÁMK Rakétái 2019. november 9. szombat 42 - 33 Hajagos-Kiss Hedvig
CEKK - Bajai MNÁMK Rakétái 2019. november 9. szombat 60 - 19 Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor
Kecskeméti KA Jimmy - Tiszakécskei Vidrák 2019. november 9. szombat 58 - 18 Bodnárné Pasek Mónika, Kasza Hunor
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/Alligators - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2019. november 10. vasárnap 81 - 33 Poór Tamás, Müller Martin
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Marcali Szürkefarkasok 2019. november 10. vasárnap 37 - 70 Poór Tamás, Müller Martin
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/Alligators 2019. november 10. vasárnap 36 - 77 Poór Tamás, Müller Martin
B csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Gézengúzok - Dávid Kornél KA/Cougars 2019. november 9. szombat 39 - 32 Fekete Csilla, Poór Tamás
Dávid Kornél KA/Cougars - VUKE-Veszprém fiú 2019. november 9. szombat 23 - 42 Koller István, Poór Tamás
VUKE-Veszprém fiú - Velencei Gézengúzok 2019. november 9. szombat 8 - 52 Koller István, Fekete Csilla
C csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár - Dávid Kornél KA Békák 2019. november 10. vasárnap 8 - 70 Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF
Dávid Kornél KA Békák - Concordia Motax KC Pápa 2019. november 10. vasárnap 102 - 7 Molnár Tamás, KOCSIS JÓZSEF
Concordia Motax KC Pápa - Alba Fehérvár 2019. november 10. vasárnap 29 - 33 Szőcs Péter, Molnár Tamás
D csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/Bulls - Siófoki KS 2019. november 9. szombat 73 - 14 Nagy-Pál Petra, Müller Martin
Siófoki KS - Várpalotai Sárkányok 2019. november 9. szombat 12 - 54 Szőcs Péter, Nagy-Pál Petra
Várpalotai Sárkányok - Dávid Kornél KA/Bulls 2019. november 9. szombat 33 - 52 Szőcs Péter, Müller Martin
E csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred, Nádor u. 17,)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radi Balatonfüred - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. november 9. szombat 58 - 57 Majkó Ádám , Oláh Gabriella
Várpalota Párducok - Velencei Vadkacsák 2019. november 9. szombat 53 - 52 Majkó Ádám , Molnár Krisztián
Dunaújvárosi Sárkányok - Velencei Vadkacsák 2019. november 9. szombat 52 - 46 Oláh Gabriella, Molnár Krisztián
Radi Balatonfüred - Várpalota Párducok 2019. november 9. szombat 61 - 50 Oláh Gabriella, Majkó Ádám
F csoport Bakony Sporttelep (8400 Ajka, Felsőcsingeri út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Pandák - Ajka 2019. november 10. vasárnap 81 - 22 Kiss István, Kocsis Tamás
VUKE-Veszprém leány - Fűzfői AK 2019. november 10. vasárnap 0 - 2 Kiss István, Kocsis Tamás
Ajka - VUKE-Veszprém leány 2019. november 10. vasárnap 2 - 0 Kiss István, Majkó Ádám
Dávid Kornél KA Pandák - Fűzfői AK 2019. november 10. vasárnap 50 - 33 Kocsis Tamás, Majkó Ádám
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - MAFC Gabányi 2019. november 10. vasárnap 98 - 27 Bárány Levente, Pál Roland
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 2019. november 10. vasárnap 33 - 76 Szentpáli-Gavallér Csaba, Szőts Dávid István
MAFC Gabányi - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. november 10. vasárnap 60 - 72 Szőts Dávid István, Szentpáli-Gavallér Csaba
B csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Sólymok - KöLöKöS Fiúk 2019. november 10. vasárnap 78 - 49 Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba
Dűlői Kaszások - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. november 10. vasárnap 50 - 110 Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba
KöLöKöS Fiúk - Dűlői Kaszások 2019. november 10. vasárnap 75 - 43 Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba
C csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - Budapest Csepel 2019. november 10. vasárnap 21 - 55 Szilágyi Tamás, Korompai Zsolt László
BEAC Újbuda KA - Újpest-MT/A 2019. november 10. vasárnap 81 - 28 Szilágyi Tamás, Korompai Zsolt László
Budapest Csepel - BEAC Újbuda KA 2019. november 10. vasárnap 49 - 66 Bárány Levente, Pál Roland
D csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Heisler - Zuglói Sasok 2019. november 9. szombat 19 - 72 Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea
Zsíros Akadémia Darázslányok - MAFC Heisler 2019. november 9. szombat 59 - 15 Korompai Zsolt László, Bertók Botond
Zuglói Sasok - Zsíros Akadémia Darázslányok 2019. november 9. szombat 62 - 64 Szőts Dávid István, Korompai Zsolt László
E csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - Csata Csillagok 2019. november 9. szombat 38 - 58 Szőts Dávid István, Bertók Botond
BLF KK/A - Vasas Amazonok 2019. november 9. szombat 28 - 65 Simon Kristóf Kolos, Korompai Zsolt László
Csata Csillagok - BLF KK/A 2019. november 9. szombat 75 - 27 Simon Kristóf Kolos, Korompai Zsolt László
F csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Tigrisek - Honvéd-SZSE 2019. november 10. vasárnap 19 - 59 Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman
Török Sasok - Ziccer Tigrisek 2019. november 10. vasárnap 60 - 19 Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman
Honvéd-SZSE - Török Sasok 2019. november 10. vasárnap 55 - 10 Kiss Mihály Barna, Boros Krisztina
G csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - MTK Budapest 2019. november 9. szombat 51 - 35 Mészáros Nándor Lajos, Miháczi Ádám
MTK Budapest - Malév Kobrák 2019. november 9. szombat 37 - 33 Szabó Péter, Waigand Ágoston
Malév Kobrák - Vasas Akadémia U11 2019. november 9. szombat 19 - 68 Szabó Péter, Waigand Ágoston
H csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békási Kaszások - KöLöKöS Lányok 2019. november 9. szombat 38 - 9 Szabó Péter, Konta Csanád János
JKC - Békási Kaszások 2019. november 9. szombat 26 - 56 Szabó Péter, Konta Csanád János
KöLöKöS Lányok - JKC 2019. november 9. szombat 18 - 23 Miháczi Ádám, Mészáros Nándor Lajos
I csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF KK/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. november 9. szombat 21 - 81 Matejovics Márk, Gereben Dorka
BEAC Újbuda KA/B - BLF KK/B 2019. november 9. szombat 54 - 29 Matejovics Márk, Gereben Dorka
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - BEAC Újbuda KA/B 2019. november 9. szombat 70 - 35 Paulus Bence Máté, Kutrik Andrea
J csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasmadarak - Keresztúri SE/A 2019. november 9. szombat 17 - 51 Tahin András, Kutrik Andrea
SZPA-HSE - Török Sasmadarak 2019. november 9. szombat 53 - 33 Komlódi Benedek, Süveges Zalán
Keresztúri SE/A - SZPA-HSE 2019. november 9. szombat 78 - 33 Komlódi Benedek, Süveges Zalán
K csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZSE U12 - Kaszás Girls 2019. november 9. szombat 24 - 65 Adjudani Dániel Pezsman, Boros Krisztina
Budafoki Bikák - SZSE U12 2019. november 9. szombat 61 - 8 Boros Krisztina, Benkő Glória
Kaszás Girls - Budafoki Bikák 2019. november 9. szombat 37 - 38 Tahin András, Kutrik Andrea
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Repülő Mókusok - KKS-Titánok 2019. november 10. vasárnap 2 - 0 Kiss Mihály Barna, Boros Krisztina
Vasas Bolhák - Repülő Mókusok 2019. november 10. vasárnap 76 - 21 Hőgerl Bence, Benkő Glória
KKS-Titánok - Vasas Bolhák 2019. november 10. vasárnap 0 - 2 Hőgerl Bence, Benkő Glória
M csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Garfield - MAFC-Grosics 2019. november 10. vasárnap 17 - 61 Németh Fanni , Matóczay Bálint
Újpest-MT/B - Csata Garfield 2019. november 10. vasárnap 37 - 41 Korhetz Szilárd, Gere Kálmán Richárd
MAFC-Grosics - Újpest-MT/B 2019. november 10. vasárnap 82 - 20 Korhetz Szilárd, Gere Kálmán Richárd
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Farkasrét - Budapest Blazers 2019. november 10. vasárnap 30 - 20 Zakár Adrienn, Süveges Zalán
Budapest Blazers - Malév Zsiráfok 2019. november 10. vasárnap 13 - 31 Zakár Adrienn, Stáber Alex Bence
Malév Zsiráfok - BEAC Farkasrét 2019. november 10. vasárnap 23 - 31 Stáber Alex Bence, Süveges Zalán
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TFSE - KLKA-Veresegyház 2019. november 9. szombat 44 - 22 Hőgerl Bence, Bozóki Domonkos Olivér
KLKA-Veresegyház - Városgazda UP Akadémia 2019. november 9. szombat 13 - 37 Hőgerl Bence, Bozóki Domonkos Olivér
Városgazda UP Akadémia - TFSE 2019. november 9. szombat 25 - 33 Adjudani Dániel Pezsman, Benkő Glória
10. régió
A csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket Buda - Gödi Gödények 2019. november 9. szombat 56 - 35 Vigh Balázs
Szentendrei KSE - Pilis Basket Buda 2019. november 9. szombat 54 - 68 Vigh Balázs
Gödi Gödények - Szentendrei KSE 2019. november 9. szombat 42 - 63 Vigh Balázs
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket BDSE - Herceghalmi Tigrisek 2019. november 10. vasárnap 54 - 20 Gyurkovics István János
Radobasket - Radobasket BDSE 2019. november 10. vasárnap 55 - 74 Gyurkovics István János
Herceghalmi Tigrisek - Radobasket 2019. november 10. vasárnap 30 - 55 Gyurkovics István János
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2019. november 9. szombat 59 - 53 Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs
PILIS Basket - DMTK 2019. november 9. szombat 38 - 41 Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs
Gödi SE-Dk. Kiscicák - PILIS Basket 2019. november 9. szombat 49 - 29 Sersovszky Gergely Péter, Vigh Balázs
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZKHSE - BSC 2019. november 10. vasárnap 63 - 28 Sersovszky Gergely Péter
DMTK/B - SZKHSE 2019. november 10. vasárnap 52 - 32 Sersovszky Gergely Péter
BSC - DMTK/B 2019. november 10. vasárnap 23 - 57 Sersovszky Gergely Péter
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök - Monori SE 2019. november 10. vasárnap 64 - 57 Kovács Róbert Márió
BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B - BTDSE Taksonyi Ördögök 2019. november 10. vasárnap 19 - 69 Kovács Róbert Márió
Monori SE - BTDSE Taksonyi Ördögök U12/B 2019. november 10. vasárnap 88 - 26 Kovács Róbert Márió
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket/B - BKG Prima Akadémia SZSZM U12A 2019. november 9. szombat 2 - 100 Lázár Zsigmond György, Belák Dorka
Százhalombattai KSE - Radobasket/B 2019. november 9. szombat 116 - 8 Lázár Zsigmond György, Belák Dorka
BKG Prima Akadémia SZSZM U12A - Százhalombattai KSE 2019. november 9. szombat 64 - 33 Lázár Zsigmond György, Belák Dorka
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - KVSE U12 2019. november 9. szombat 85 - 25 Dr. Kovács András
VMG DSE - Viadukt SE 2019. november 9. szombat 23 - 36 Dr. Kovács András
KVSE U12 - VMG DSE 2019. november 9. szombat 44 - 60 Dr. Kovács András
H csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG Veresegyház - FKE Kőrösi 2019. november 10. vasárnap 09:00 Antoni Márk Ágoston
BKG Prima Akadémia U12 M - BKG Veresegyház 2019. november 10. vasárnap 20 - 0 Antoni Márk Ágoston
FKE Kőrösi - BKG Prima Akadémia U12 M 2019. november 10. vasárnap 0 - 20 Antoni Márk Ágoston

Megyei szövetségek