|
A csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC Cápakölykök - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2020. február 29. szombat | 73 - 30 | Lónáth László, dr. Nagy Zsombor |
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök | 2020. február 29. szombat | 50 - 53 | Lónáth László, dr. Nagy Zsombor |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - DVTK Akadémia | 2020. február 29. szombat | 16 - 97 | Lónáth László, dr. Nagy Zsombor |
B csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis DKA Tigrisek - ACS Wildcats Baia Mare | 2020. március 1. vasárnap | 55 - 48 | Szűcs Sándor, Pozsonyi Anna Csenge |
Nyíregyházi Sportcentrum - Cívis DKA Tigrisek | 2020. március 1. vasárnap | 37 - 59 | Kiss Gabriella, Nagy Lili |
ACS Wildcats Baia Mare - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. március 1. vasárnap | 49 - 44 | Kiss Gabriella, Nagy Lili |
C csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis DKA Fehértigrisek - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. február 29. szombat | 44 - 31 | Bács Csaba, Rácz Bence |
Egri Kék Oroszlánok - Cívis DKA Fehértigrisek | 2020. február 29. szombat | 39 - 53 | Bács Csaba, Lakatos István |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri Kék Oroszlánok | 2020. február 29. szombat | 46 - 42 | Kiss Gabriella, Lakatos István |
A csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA/Gepárdok | 2020. március 1. vasárnap | 70 - 33 | Velkey István, Kovács István |
Szolnoki KA - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2020. március 1. vasárnap | 54 - 76 | Velkey István, Kovács István |
Kecskeméti KA/Gepárdok - Szolnoki KA | 2020. március 1. vasárnap | 55 - 74 | Velkey István, Kovács István |
B csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Villámok - Szolnoki Sportcentrum | 2020. február 29. szombat | 74 - 31 | Pál-Szabó Sándor János, Mezei Tibor |
FTSI Fiú - SZEDEÁK Villámok | 2020. február 29. szombat | 60 - 46 | Pál-Szabó Sándor János, Szpiró Balázs |
Szolnoki Sportcentrum - FTSI Fiú | 2020. február 29. szombat | 39 - 69 | Pál-Szabó Sándor János, Rideg László |
C csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - Vásárhelyi Párducok | 2020. március 1. vasárnap | 55 - 52 | PAPY ZSOLT, Váczi Mihály |
Vásárhelyi Párducok - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2020. március 1. vasárnap | 48 - 51 | PAPY ZSOLT, Bere Márton Brúnó |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Békési Gladiátorok | 2020. március 1. vasárnap | 56 - 42 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Oroszlánok - Ifjú Sólymok KS | 2020. február 29. szombat | 60 - 83 | Polyák Máté, Püspöki Lotti |
Körmendi Törpördögök/A - OSE Oroszlánok | 2020. február 29. szombat | 83 - 45 | Polyák Máté, Püspöki Lotti |
Ifjú Sólymok KS - Körmendi Törpördögök/A | 2020. február 29. szombat | 43 - 60 | Polyák Máté, Püspöki Lotti |
B csoport | Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zalakerámia ZTE KK | 2020. február 29. szombat | 46 - 57 | Erős Florentina, Schneider Bertold Antal |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A | 2020. február 29. szombat | 56 - 53 | Erős Florentina, Matucza Gyula |
Zalakerámia ZTE KK - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2020. február 29. szombat | 75 - 40 | Schneider Bertold Antal, Matucza Gyula |
C csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
RICSILLA - Soproni Tigrisek/A | 2020. március 1. vasárnap | 2 - 0 | Kovács Zoltán, Wischy Péter |
RICSILLA Lányok - RICSILLA | 2020. március 1. vasárnap | 52 - 48 | Wischy Péter, Tóth Zalán Balázs |
Soproni Tigrisek/A - RICSILLA Lányok | 2020. március 1. vasárnap | 0 - 2 | Tóth Zalán Balázs, Tóth Gábor Balázs |
A csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - NKA Pécs Fiú/A | 2020. február 29. szombat | 101 - 59 | |
KASI/A - KASI/B | 2020. február 29. szombat | 46 - 114 | |
NKA Pécs Fiú/A - KASI/A | 2020. február 29. szombat | 62 - 71 |
B csoport | Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2020. március 1. vasárnap | 74 - 50 | Domokos Bence, Szücs Szabolcs |
Dávid Kornél KA/Alligators - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2020. március 1. vasárnap | 82 - 47 | Domokos Bence, Nemes Hajnalka |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - Dávid Kornél KA/Alligators | 2020. március 1. vasárnap | 51 - 87 | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka |
C csoport | Alba Regia Sportcsarnok (8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA Békák - Velencei Gézengúzok | 2020. március 1. vasárnap | 58 - 46 | Koller István, Horváth Andreasz |
KASI/C - Dávid Kornél KA Békák | 2020. március 1. vasárnap | 102 - 42 | Koller István, Tóth Bence |
Velencei Gézengúzok - KASI/C | 2020. március 1. vasárnap | 44 - 64 | Szőcs Péter, Horváth Andreasz |