Kenguru Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1. régió
A csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ACS Wildcats Baia Mare II. - ACS Wildcats Baia Mare I. 2020. január 24. péntek 18:00
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - ACS Wildcats Baia Mare II. 2020. január 25. szombat 43 - 28
ACS Wildcats Baia Mare I. - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2020. január 25. szombat 47 - 41
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2020. január 26. vasárnap 72 - 49 Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán
Cívis Debreceni KA Tigrisek - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák 2020. január 26. vasárnap 50 - 44 Nyíri Péter Patrik, Szabó Zsuzsa
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2020. január 26. vasárnap 27 - 51 Zalai Ákos István, Scholtz Zoltán
C csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2020. január 25. szombat 49 - 30 Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 2020. január 25. szombat 44 - 57 Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán
Nyíregyházi Sportcentrum - Zsákoló Zsiráfok 2020. január 25. szombat 27 - 72 Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán
D csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - TSK-Magiszter 2020. január 26. vasárnap 57 - 36 Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán
TSK-Magiszter - Hadházi Farkasok KK 2020. január 26. vasárnap 37 - 44 Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán
Hadházi Farkasok KK - Nyíregyházi Kék Cápák 2020. január 26. vasárnap 55 - 78 Tóth Tamás Zoltán, Szabó Zsuzsa
E csoport Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Újfehértói Sportklub 2020. február 8. szombat 49 - 22 Bács Csaba, Szabó Gréta
Újfehértói Sportklub - BKGDSE-Ebes 2020. február 8. szombat 30 - 60 Bács Csaba, Szabó Gréta
BKGDSE-Ebes - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2020. február 8. szombat 45 - 32 Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence
F csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráf Bébik - Rakamazi Zsiráfok 2020. január 25. szombat 34 - 27 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
Rakamazi Zsiráfok - Nyírtelki Zsiráfok 2020. január 25. szombat 35 - 20 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
Nyírtelki Zsiráfok - Zsákoló Zsiráf Bébik 2020. január 25. szombat 54 - 57 Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter
G csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis DKA TK Macskák - Cívis DKA Jaguárok 2020. február 1. szombat 27 - 22 Bács Csaba, Szabó Gréta
Cívis DKA Jaguárok - Hadházi Farkasok B 2020. február 1. szombat 2 - 0 Bács Csaba, Szűcs Sándor
Hadházi Farkasok B - Cívis DKA TK Macskák 2020. február 1. szombat 0 - 2 Szűcs Sándor, Szabó Gréta
H csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KARCAGI SE Pusztai Sasfiókák/B - BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS 2020. január 28. kedd 31 - 41 Pál-Szabó Sándor János, Kara Zsombor
BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS - BKGDSE-Thököly 2020. január 28. kedd 63 - 31 Kalmár Bálint, Kara Zsombor
BKGDSE-Thököly - KARCAGI SE Pusztai Sasfiókák/B 2020. január 28. kedd 28 - 38 Pál-Szabó Sándor János, Kalmár Bálint
I csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - NYÍKSE Tűzgolyók M. U11 2020. január 26. vasárnap 51 - 7 Szulics Zsolt János, Horányi András
NYÍKSE Tűzgolyók M. U11 - Hajdúböszörményi TE 2020. január 26. vasárnap 27 - 17 Szulics Zsolt János, Horányi András
Hajdúböszörményi TE - NYKK Eötvös 2020. január 26. vasárnap 11 - 75 Szulics Zsolt János, Horányi András
J csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYÍKSE Tűzgolyók K. U11 - NYÍKSE Tűzvirágok M. U11 2020. január 26. vasárnap 15 - 48 KONCZ JÁNOS, Molnár Péter Zoltán
NYÍKSE Tűzvirágok M. U11 - NYÍKSE Tűzvirágok K. U11 2020. január 26. vasárnap 69 - 8 KONCZ JÁNOS, Páll Vivien Zsanett
NYÍKSE Tűzvirágok K. U11 - NYÍKSE Tűzgolyók K. U11 2020. január 26. vasárnap 16 - 19 Molnár Péter Zoltán, Páll Vivien Zsanett
2. régió
A csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Vidrák - Szerencs VSE 2020. január 25. szombat 79 - 39
DVTK Akadémia - MEAFC - Vidrák 2020. január 25. szombat 26 - 60
Szerencs VSE - DVTK Akadémia 2020. január 25. szombat 33 - 39
B csoport Egyetemi Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fürge Gyík DSE - MEAFC Kossuth 2020. január 25. szombat 49 - 74 Lónáth László, Pázsitka Ferenc Gábor
MEAFC Basket Bulls - Fürge Gyík DSE 2020. január 25. szombat 62 - 35 Lónáth László, Pázsitka Ferenc Gábor
MEAFC Kossuth - MEAFC Basket Bulls 2020. január 25. szombat 59 - 52 Lónáth László, Pázsitka Ferenc Gábor
C csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2020. január 25. szombat 33 - 60 Molnár Krisztián, Földházi Péter
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Beszterce KK 2020. január 25. szombat 51 - 53 Molnár Krisztián, Földházi Péter
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2020. január 25. szombat 43 - 44 Molnár Krisztián, Földházi Péter
D csoport Széchenyi István Iskola (3580 Tiszaújváros Deák Ferenc tér 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok 2020. január 25. szombat 36 - 35
Mezőcsáti Nincs Zsák - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2020. január 25. szombat 41 - 34
Egri Kék Oroszlánok - Mezőcsáti Nincs Zsák 2020. január 25. szombat 34 - 49
E csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - DVTK Akadémia/B 2020. január 25. szombat 58 - 60 Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina
Kövesdi Oroszlán Kölykök - Beszterce KK Bolyky 2020. január 25. szombat 28 - 53 Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina
DVTK Akadémia/B - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2020. január 25. szombat 50 - 47 Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina
F csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miskolci Sportiskola Kossuth - MEAFC-Bársony 2020. január 26. vasárnap 28 - 82
Salgótarjáni KI - MEAFC Vidrakölykök 2020. január 26. vasárnap 38 - 73
Miskolci Sportiskola Kossuth - Salgótarjáni KI 2020. január 26. vasárnap 48 - 65
MEAFC-Bársony - MEAFC Vidrakölykök 2020. január 26. vasárnap 73 - 55
3. régió
A csoport Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lehel Kosársuli - Szolnoki Sasok 2020. január 26. vasárnap 66 - 67 Kovács Csaba, Kalmár Bálint
Szolnoki Sasok - SZEDEÁK Bikák 2020. január 26. vasárnap 35 - 98 Piukovics Patrik Mirkó, Kalmár Bálint
SZEDEÁK Bikák - Lehel Kosársuli 2020. január 26. vasárnap 103 - 39 Kovács Csaba, Piukovics Patrik Mirkó
B csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Bikák - SZEDEÁK Kisbikák 2020. január 25. szombat 39 - 37 Pál-Szabó Sándor János, Tóth Viktor
SZEDEÁK Kisbikák - ACS Baschet Star Oradea fehér II. 2020. január 25. szombat 38 - 34 Tóth Viktor, Ócsai József
ACS Baschet Star Oradea fehér II. - SZECSKA Bikák 2020. január 25. szombat 34 - 42 Pál-Szabó Sándor János, Ócsai József
C csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Villámok - Békéscsabai KK/A 2020. január 25. szombat 38 - 69 Czékmán Csaba, Horgos Péter
Békéscsabai KK/A - ACS Baschet Star Oradea zöld IV 2020. január 25. szombat 58 - 46 Czékmán Csaba, dr. Márok Soma
ACS Baschet Star Oradea zöld IV - Vásárhelyi Villámok 2020. január 25. szombat 71 - 67 Horgos Péter, dr. Márok Soma
D csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Heppes Szöcskék - SZEDEÁK Dózsa 2020. január 26. vasárnap 67 - 18 PAPY ZSOLT, Kis Sándor
SZEDEÁK Dózsa - ACS Baschet Star Oradea narancs I. 2020. január 26. vasárnap 42 - 38 PAPY ZSOLT, Kis Sándor
ACS Baschet Star Oradea narancs I. - Békési Heppes Szöcskék 2020. január 26. vasárnap 23 - 64 PAPY ZSOLT, Kis Sándor
E csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párduckölykök - Szeged KE - Vadmacskák 2020. január 26. vasárnap 72 - 39 Barabás Dorina Mónika, Tóth Tamás
Szeged KE - Vadmacskák - Vásárhelyi Delfinek 2020. január 26. vasárnap 53 - 71 Boros Eszter, Tóth Tamás
Vásárhelyi Delfinek - Vásárhelyi Párduckölykök 2020. január 26. vasárnap 48 - 71 Barabás Dorina Mónika, Boros Eszter
F csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Karolina - Szeged KE - Madách 2020. január 25. szombat 44 - 36 Tóth Tamás, Erdei Krisztián
RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - SZEDEÁK Karolina 2020. január 25. szombat 26 - 35 Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor
Szeged KE - Madách - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2020. január 25. szombat 41 - 30 Dr. Kozma Gábor, Erdei Krisztián
G csoport Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kisújszállási SE - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2020. január 25. szombat 82 - 22 Rideg László, Kovács Karina Erzsébet
Szeged KE - Rókusi Mókusok - ACS Baschet Star Oradea kék III. 2020. január 25. szombat 2 - 0 Terjéki András, Kovács Karina Erzsébet
ACS Baschet Star Oradea kék III. - Kisújszállási SE 2020. január 25. szombat 0 - 2 Rideg László, Terjéki András
H csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Tigrisek - SZEDEÁK Aranysakálok 2020. január 26. vasárnap 36 - 67 Horgos Péter, Tóth Márk
SZEDEÁK Aranysakálok - SZECSKA Szöcskék 2020. január 26. vasárnap 89 - 20 Horgos Péter, dr. Márok Soma
SZECSKA Szöcskék - HSA Tigrisek 2020. január 26. vasárnap 2 - 0 dr. Márok Soma, Tóth Márk
I csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szeged KE - Hópárducok 2020. január 25. szombat 85 - 47 Utasi Balázs, Dr. Bodnár Gábor
Szeged KE - Hópárducok - Mezőberényi KK 2020. január 25. szombat 32 - 63 Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika
Mezőberényi KK - SZEDEÁK Ezüstrókák 2020. január 25. szombat 21 - 94 Dr. Bodnár Gábor, Barabás Dorina Mónika
J csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Vadócok - Nagyszalontai Tigrisek 2020. január 25. szombat 35 - 34 Lugosi Lilla, Gedra János
Nagyszalontai Tigrisek - Szandai Farkasok 2020. január 25. szombat 2 - 0 Lugosi Lilla, Kaszab Zsuzsa
Szandai Farkasok - SZEDEÁK Vadócok 2020. január 25. szombat 0 - 2 Gedra János, Kaszab Zsuzsa
K csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Karolina - Szentesi KK 2020. január 26. vasárnap 17 - 72 Dr. Kozma Gábor, Gedra János
Békéscsabai KK/B - Vásárhelyi Krokodilok 2020. január 26. vasárnap 49 - 15 Gedra János, Lugosi Lilla
Szentesi KK - Békéscsabai KK/B 2020. január 26. vasárnap 47 - 36 Dr. Kozma Gábor, Lugosi Lilla
Szeged KE - Karolina - Vásárhelyi Krokodilok 2020. január 26. vasárnap 21 - 35 Dr. Kozma Gábor, Lugosi Lilla
L csoport Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK/B - Gyulai Vidrák 2020. január 25. szombat 30 - 55 Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály
Ricsilla-Kunszentmárton - BKGDSE-Csongrád 2020. január 25. szombat 66 - 12 Bere Márton Brúnó, Farkas Barna
Szentesi KK/B - BKGDSE-Csongrád 2020. január 25. szombat 46 - 24 Váczi Mihály, Farkas Barna
Gyulai Vidrák - Ricsilla-Kunszentmárton 2020. január 25. szombat 23 - 40 Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály
4. régió
A csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Csípős Darazsak 2020. január 26. vasárnap 95 - 58 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
Soproni Tigrisek - OSE Simbák 2020. január 26. vasárnap 47 - 90 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
Csípős Darazsak - Soproni Tigrisek 2020. január 26. vasárnap 73 - 57 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
B csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Villámló Tigrisek - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2020. február 1. szombat 50 - 55
Tatai Mosómedvék - Villámló Tigrisek 2020. február 1. szombat 27 - 66
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Tatai Mosómedvék 2020. február 1. szombat 98 - 30
C csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szorgos Darazsak - OSE Mókusok 2020. január 26. vasárnap 44 - 71 Bognár Tibor, Alina Lazar
Harcias Kenguruk - Szorgos Darazsak 2020. január 26. vasárnap 43 - 51 Bognár Tibor, Alina Lazar
OSE Mókusok - Harcias Kenguruk 2020. január 26. vasárnap 69 - 33 Bognár Tibor, Alina Lazar
D csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vadmacskák - Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok 2020. január 25. szombat 20 - 115 Buzai Patrik, Szlávik Bence
Győri KC Vizslák - Vadmacskák 2020. január 25. szombat 78 - 26 Wischy Péter, Buzai Patrik
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok - Győri KC Vizslák 2020. január 25. szombat 94 - 29 Rokob Krisztián, Szlávik Bence
E csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MIZSE Feketés Darazsak - Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 2020. február 1. szombat 13:45
Soproni Tigrisek Deák tér - MIZSE Feketés Darazsak 2020. február 1. szombat 15:00
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok - Soproni Tigrisek Deák tér 2020. február 1. szombat 52 - 21
F csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Villámló Tigrisek/B - Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok 2020. január 25. szombat 15 - 110 Hernicz Balazs, Kovács Zoltán
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Villámló Tigrisek/B 2020. január 25. szombat 98 - 14 Hernicz Balazs, Kovács Zoltán
Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 2020. január 25. szombat 74 - 41 Hernicz Balazs, Kovács Ádám
G csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Párducok - Győri KC Kenguruk 2020. február 2. vasárnap 37 - 36
Győri KC Kenguruk - Sopron KC-Oroszlánok 2020. február 2. vasárnap 51 - 8
Sopron KC-Oroszlánok - Győri KC Párducok 2020. február 2. vasárnap 18 - 50
H csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Hunyadis Darazsak 2020. január 25. szombat 0 - 2 Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor
Lackneros Darazsak - Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok 2020. január 25. szombat 2 - 0 Wischy Péter, Herczeg Ágoston
Hunyadis Darazsak - Lackneros Darazsak 2020. január 25. szombat 60 - 22 Wischy Péter, Dr Tallós Gábor
I csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Lovagok - Sportdarázs 2020. február 2. vasárnap 50 - 36
Harcos Darazsak - Mezőörsi Oroszlánok 2020. február 2. vasárnap 13 - 55
Győri KC Lovagok - Mezőörsi Oroszlánok 2020. február 2. vasárnap 30 - 44
Sportdarázs - Harcos Darazsak 2020. február 2. vasárnap 50 - 8
5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2020. január 26. vasárnap 59 - 34 NAGY ZOLTÁN, Tóth Zalán Balázs
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2020. január 26. vasárnap 37 - 73 Németh Balázs, Tóth Zalán Balázs
Zalakerámia ZTE KK/A - Ifjú Sólyomfiókák 2020. január 26. vasárnap 36 - 50 NAGY ZOLTÁN, Németh Balázs
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Jaguárok - RICSILLA Lányok 2020. január 26. vasárnap 31 - 88 Németh Sándor, Kocsis Tamás
RICSILLA Lányok - RICSILLA 2020. január 26. vasárnap 54 - 53 Németh Sándor, Kocsis Tamás
RICSILLA - Tapolcai Jaguárok 2020. január 26. vasárnap 62 - 35 Németh Sándor, Kocsis Tamás
C csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - Egerszegi Zsebibabák 2020. január 25. szombat 55 - 62 Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk
Egerszegi Zsebibabák - Kanizsai Mókusok 2020. január 25. szombat 67 - 68 Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk
Kanizsai Mókusok - Kalózok 2020. január 25. szombat 77 - 33 Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk
D csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gepárdok - Kanizsai Mókusok/B 2020. január 26. vasárnap 2 - 0 Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
Zalakerámia ZTE KK/B - Tapolcai Gepárdok 2020. január 26. vasárnap 37 - 44 Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
Kanizsai Mókusok/B - Zalakerámia ZTE KK/B 2020. január 26. vasárnap 0 - 2 Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
E csoport Paragvári Utcai Általános Iskola (9700 Szombathely Paragvári u. 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sportiskolás Törpillák - Sólyomfiókák 2020. január 25. szombat 29 - 84 Ugróczky Péter, Tóth Gábor Balázs
Zalakarosi Fókák - Hévíz SK 2020. január 25. szombat 5 - 144 Ugróczky Péter, Tóth Gábor Balázs
Sportiskolás Törpillák - Zalakarosi Fókák 2020. január 25. szombat 75 - 15 Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra
Sólyomfiókák - Hévíz SK 2020. január 25. szombat 52 - 48 Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2020. január 25. szombat 110 - 57
PVSK Nemzeti Akadémia/A - GYKSE Szekszárd 2020. január 25. szombat 60 - 79
GYKSE Szekszárd - KASI/B 2020. január 25. szombat 58 - 104
B csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2020. január 25. szombat 53 - 66
Gyakorlós Törpék - NKA Pécs Fiú/A 2020. január 25. szombat 21 - 80
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Gyakorlós Törpék 2020. január 25. szombat 73 - 24
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - NKA Pécs Fiú/B 2020. január 25. szombat 48 - 47 Fülöp Zsombor Ferenc, Hergyó-Bencze Gábor
KASI/A - Dombóvári KS 2020. január 25. szombat 89 - 41 Fülöp Zsombor Ferenc, Popgyákunik Balázs
NKA Pécs Fiú/B - KASI/A 2020. január 25. szombat 50 - 61 Hergyó-Bencze Gábor, Popgyákunik Balázs
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Leány 2020. január 25. szombat 53 - 45 Nagy Kevin, Krisztián, Mándity Marko
FKSE Szekszárd UP - Kozármisleny SE/A 2020. január 25. szombat 53 - 72 Nagy Kevin, Krisztián, Bozóki Bettina
NKA Pécs Leány - FKSE Szekszárd UP 2020. január 25. szombat 58 - 34 Mándity Marko, Bozóki Bettina
E csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - KASI/D 2020. január 25. szombat 64 - 86
KASI/C - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2020. január 25. szombat 61 - 54
KASI/D - KASI/C 2020. január 25. szombat 72 - 49
F csoport PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/B - NKA Pécs Leány/B 2020. január 26. vasárnap 121 - 21 Kovács Attila, Hergyó-Bencze Gábor
NKA Pécs Leány/B - Monok SE 2020. január 26. vasárnap 59 - 78 Kovács Attila, Popgyákunik Balázs
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2020. január 26. vasárnap 36 - 88 Hergyó-Bencze Gábor, Popgyákunik Balázs
G csoport PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bonyhádi KSE - Komló Sport 2020. január 26. vasárnap 59 - 17 Kiss Zoltán, Leutsch Liza
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - NKA Pécs Fiú C 2020. január 26. vasárnap 44 - 57 Leutsch Liza, Bozóki Bettina
Komló Sport - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2020. január 26. vasárnap 20 - 57 Kiss Zoltán, Bozóki Bettina
Bonyhádi KSE - NKA Pécs Fiú C 2020. január 26. vasárnap 47 - 61 Leutsch Liza, Bozóki Bettina
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Amazonok 2020. január 25. szombat 71 - 47 Velkey István, Kovács István
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2020. január 25. szombat 55 - 60 Velkey István, Kovács István
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai Bácska FKE 2020. január 25. szombat 54 - 40 Velkey István, Kovács István
B csoport Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke KSE - KECSKEMÉTI KA/JIMMY 2020. január 26. vasárnap 63 - 61 Fehér Ádám, Gelányi Dániel
KECSKEMÉTI KA/JIMMY - Bajai NKK/A 2020. január 26. vasárnap 92 - 36 Fehér Ádám, Gelányi Dániel
Bajai NKK/A - Pityke KSE 2020. január 26. vasárnap 29 - 60 Fehér Ádám, Gelányi Dániel
C csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Dózsa Gy. Iskola - CEKK 2020. január 25. szombat 91 - 42 Hajagos-Kiss Hedvig
CEKK - Bátaszéki Oroszlánok U11 2020. január 25. szombat 53 - 63 Hajagos-Kiss Hedvig
Bátaszéki Oroszlánok U11 - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2020. január 25. szombat 56 - 100 Hajagos-Kiss Hedvig, Csoma Martin
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Villámok 2020. január 25. szombat 54 - 55 Arató Balázs
FTSI Darvas Iskola - Nagykőrösi Sólymok 2020. január 25. szombat 53 - 66 Arató Balázs
Kecskeméti KA Villámok - FTSI Darvas Iskola 2020. január 25. szombat 56 - 32 Arató Balázs
E csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Mitugrász 2020. január 25. szombat 23 - 51 Komáromi Péter, Szipli Hanna
Kecskeméti KC Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák 2020. január 25. szombat 29 - 45 Komáromi Péter, Szipli Hanna
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KC Mátyás 2020. január 25. szombat 57 - 23 Komáromi Péter, Szipli Hanna
F csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Constantinum 1. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2020. január 25. szombat 44 - 72 Papp Attila, Csoma Martin
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Platán Iskola 2020. január 25. szombat 65 - 23 Papp Attila, Pásztor Patrik
FTSI Platán Iskola - FTSI Constantinum 1. 2020. január 25. szombat 66 - 29 Papp Attila, Pásztor Patrik
G csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Batthyány L. Iskola - Miklósi KékRókák 2020. január 26. vasárnap 35 - 63 Bodnárné Pasek Mónika, Nagy Joel
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI József A. Iskola 2020. január 26. vasárnap 44 - 62 Bodnárné Pasek Mónika, Kovács Máté
FTSI Batthyány L. Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2020. január 26. vasárnap 29 - 86 Nagy Joel, Kovács Máté
Miklósi KékRókák - FTSI József A. Iskola 2020. január 26. vasárnap 38 - 83 Bodnárné Pasek Mónika, Nagy Joel
H csoport Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK/B - Kecskeméti KC Hetény 2020. január 25. szombat 39 - 21 Szőke Bence, Pálfi Tímea
Kecskeméti KC Hetény - Kecskeméti KC Halas 2020. január 25. szombat 33 - 57 Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea
Kecskeméti KC Halas - Bajai NKK/B 2020. január 25. szombat 31 - 32 Szőke Bence, Csallóközi Gábor
I csoport Móric Zsignomd Általános Iskola (Kecskemét-Hetényegyháza Iskola u. 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Baja Rakétái - Kecskeméti KC Méntelek 2020. január 25. szombat 41 - 14 Fehér Ádám, Bodnár Máté
Kécskei Vidrák - Baja Rakétái 2020. január 25. szombat 30 - 31 Fehér Ádám, Gelányi Dániel
Kecskeméti KC Méntelek - Kécskei Vidrák 2020. január 25. szombat 24 - 49 Gelányi Dániel, Bodnár Máté
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Vezérek - Velencei Vadkacsák 2020. január 26. vasárnap 69 - 50 Nagy-Pál Petra, Poór Tamás
Velencei Vadkacsák - DKKA Darazsak 2020. január 26. vasárnap 56 - 68 Nagy-Pál Petra, Poór Tamás
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek 2020. január 26. vasárnap 64 - 55 Nagy-Pál Petra, Poór Tamás
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ugró Mókusok - VUKE U11 fiú 2020. január 25. szombat 50 - 43 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
VUKE U11 fiú - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2020. január 25. szombat 50 - 57 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - DKKA Ugró Mókusok 2020. január 25. szombat 57 - 60 Szőcs Péter, Horváth Andreasz
C csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Balatonfüred - DKKA Tigrisek 2020. január 25. szombat 88 - 59 Kiss Tamás Sándor, Lenger Levente
DKKA Tigrisek - DKKA Ördögök 2020. január 25. szombat 68 - 15 Kiss Tamás Sándor, Lenger Levente
DKKA Ördögök - Balatonfüred 2020. január 25. szombat 29 - 93 Kiss Tamás Sándor, Lenger Levente
D csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár - Pákozdi Kócsagok 2020. január 26. vasárnap 48 - 32
Pákozdi Kócsagok - Marcali Szürkefarkasok 2020. január 26. vasárnap 34 - 53
Marcali Szürkefarkasok - Alba Fehérvár 2020. január 26. vasárnap 33 - 62
E csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pázmándi Farkasok - Velencei Csukák 2020. január 26. vasárnap 24 - 36 KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla
Dunaújvárosi Sárkányok - Ajka 2020. január 26. vasárnap 2 - 0 KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla
Pázmándi Farkasok - Ajka 2020. január 26. vasárnap 2 - 0 KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla
Velencei Csukák - Dunaújvárosi Sárkányok 2020. január 26. vasárnap 22 - 50 Szőcs Péter, Koller István
F csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Bory - Várpalotai Sárkányok 2020. január 26. vasárnap 13:45 KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla
Fűzfői AK - Várpalotai Gepárdok 2020. január 26. vasárnap 32 - 34 Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós
Dávid Kornél KA Bory - Fűzfői AK 2020. január 26. vasárnap 0 - 2 Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós
Várpalotai Sárkányok - Várpalotai Gepárdok 2020. január 26. vasárnap 0 - 2 Tóth Bence, Horváth Andreasz
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC-Grosics - Csata Garfield 2020. január 26. vasárnap 60 - 42 Csoma Viktor, Tompa Gellért
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC-Grosics 2020. január 26. vasárnap 58 - 63 Hartai Tamás, Stáber Alex Bence
Csata Garfield - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2020. január 26. vasárnap 38 - 61 Hartai Tamás, Stáber Alex Bence
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - BLF Kenguruk 2020. január 26. vasárnap 74 - 32 Hartai Tamás, Konta Csanád János
Vasas Amazonok - Vasas Akadémia U11 2020. január 26. vasárnap 51 - 63 Hartai Tamás, Konta Csanád János
BLF Kenguruk - Vasas Amazonok 2020. január 26. vasárnap 68 - 51 Csoma Viktor, Tompa Gellért
C csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Gepárdok - Török Sasfiókák 2020. január 25. szombat 62 - 49 Bujtor Péter, Bertók Botond
BEAC Vizslák - Kéksárga Gepárdok 2020. január 25. szombat 84 - 58 Bujtor Péter, Paulus Bence Máté
Török Sasfiókák - BEAC Vizslák 2020. január 25. szombat 20 - 72 Paulus Bence Máté, Bertók Botond
D csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dűlői Kaszások - Budapesti Honvéd Sólymok 2020. január 25. szombat 35 - 85 Szőts Dávid István, Gereben Dorka
Budapesti Honvéd Sólymok - Budafoki Békák 2020. január 25. szombat 55 - 74 Steiner Máté, Gereben Dorka
Budafoki Békák - Dűlői Kaszások 2020. január 25. szombat 70 - 27 Szőts Dávid István, Steiner Máté
E csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Kobrák - Római Kaszások 2020. január 25. szombat 28 - 55 Stáber Alex Bence, Gereben Dorka
Római Kaszások - Pannónia Csata 2020. január 25. szombat 52 - 45 Stáber Alex Bence, Gereben Dorka
Pannónia Csata - Malév Kobrák 2020. január 25. szombat 2 - 0 Horváth Kinga, Steiner Máté
F csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok Herman - Békási Kaszások 2020. január 25. szombat 48 - 44 Bózsó Gábor, Kovács Gedeon
Békási Kaszások - MAFC Farkasrét 2020. január 25. szombat 57 - 50 Bózsó Gábor, Mészáros Nándor Lajos
MAFC Farkasrét - Zuglói Sasok Herman 2020. január 25. szombat 44 - 54 Szabó István, Mészáros Nándor Lajos
G csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Budapesti Honvéd Bakáts 2020. január 25. szombat 40 - 56 Horváth Kinga, Steiner Máté
Vasas Bolhák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2020. január 25. szombat 30 - 41 Stáber Alex Bence, Bertók Botond
Budapesti Honvéd Bakáts - Vasas Bolhák 2020. január 25. szombat 63 - 46 Stáber Alex Bence, Bertók Botond
H csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd-SZSE - Ziccer Bocsok 2020. január 25. szombat 15 - 86 Kutrik Andrea, Boros Krisztina
Újpest-MT/A - Budapesti Honvéd-SZSE 2020. január 25. szombat 2 - 0 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea
Ziccer Bocsok - Újpest-MT/A 2020. január 25. szombat 58 - 28 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina
I csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - Vasas Akadémia U10 2020. január 25. szombat 57 - 24 Bujtor Péter, Boros Krisztina
Vasas Akadémia U10 - Budapest Csepel 2020. január 25. szombat 60 - 54 Bujtor Péter, Benkő Glória
Budapest Csepel - Zuglói Sasok 2020. január 25. szombat 34 - 69 Boros Krisztina, Benkő Glória
J csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Törekvés Törpillák 2020. január 26. vasárnap 38 - 42 Szőke Gábor, Boros Krisztina
MAFC Csíkihegyek - MTK Budapest 2020. január 26. vasárnap 63 - 23 Szőke Gábor, Török Béla
Törekvés Törpillák - MAFC Csíkihegyek 2020. január 26. vasárnap 16 - 36 Török Béla, Boros Krisztina
K csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Pónik - SZSE Terézvárosi 2020. január 25. szombat 35 - 39 Török Béla, Süveges Zalán
SZSE Terézvárosi - Kaszások Boys 2020. január 25. szombat 59 - 32 Szőke Gábor, Török Béla
Kaszások Boys - Csata Pónik 2020. január 25. szombat 25 - 50 Szőke Gábor, Süveges Zalán
L csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT Repülő Mókusok/A - Kőbányai Darazsak/Harmat 2020. január 26. vasárnap 54 - 23 Bertók Botond, Kutrik Andrea
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - ICT Repülő Mókusok/A 2020. január 26. vasárnap 23 - 33 Tompa Gellért, Bertók Botond
Kőbányai Darazsak/Harmat - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2020. január 26. vasárnap 42 - 43 Tompa Gellért, Kutrik Andrea
M csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT Repülő Mókusok/B - BEAC Farkasrét 2020. január 26. vasárnap 31 - 54 Török Béla, Süveges Zalán
TFSE - ICT Repülő Mókusok/B 2020. január 26. vasárnap 33 - 53 Bózsó Gábor, Konta Csanád János
BEAC Farkasrét - TFSE 2020. január 26. vasárnap 101 - 22 Bózsó Gábor, Konta Csanád János
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bolhák - SZPA-HSE 2020. január 25. szombat 48 - 28 Csoma Viktor, Domián Zsolt
SZPA-HSE - ICT Pilóták 2020. január 25. szombat 2 - 0 Csoma Viktor, Domián Zsolt
ICT Pilóták - Budafoki Bolhák 2020. január 25. szombat 0 - 2 Kutrik Andrea, Süveges Zalán
O csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC/Molnár - BLF Bolhák 2020. január 25. szombat 2 - 0 Győri Ferenc, Kovács Gedeon
Újpest-MT/B - JKC/Molnár 2020. január 25. szombat 23 - 70 Hartai Tamás, Győri Ferenc
BLF Bolhák - Újpest-MT/B 2020. január 25. szombat 0 - 2 Hartai Tamás, Kovács Gedeon
P csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Pumák - Németvölgyi Bocsok 2020. január 25. szombat 14 - 75 Kutrik Andrea, Süveges Zalán
Kéksárga Zsiráfok - Ziccer Pumák 2020. január 25. szombat 0 - 2 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória
Németvölgyi Bocsok - Kéksárga Zsiráfok 2020. január 25. szombat 2 - 0 Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Malév Zsiráfok - PSE Párducok 2020. január 26. vasárnap 23 - 41 Kutrik Andrea, Boros Krisztina
PSE Párducok - Kőbányai Darázslányok/B 2020. január 26. vasárnap 36 - 19 Kutrik Andrea, Boros Krisztina
Kőbányai Darázslányok/B - Malév Zsiráfok 2020. január 26. vasárnap 2 - 0 Török Béla, Süveges Zalán
R csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Petőfi - Pasa Csillagok 2020. január 26. vasárnap 68 - 31 Bárány Levente, Matóczay Bálint
Kéksárga Okapik - BEAC Petőfi 2020. január 26. vasárnap 0 - 2 Matóczay Bálint, Gere Kálmán Richárd
Pasa Csillagok - Kéksárga Okapik 2020. január 26. vasárnap 2 - 0 Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd
S csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Koalák - Keresztúri Méhecskék 2020. január 25. szombat 0 - 2 Szabó István, Kovács Gedeon
Keresztúri Méhecskék - Kéksárga Flamingók 2020. január 25. szombat 69 - 24 Szabó István, Mészáros Nándor Lajos
Kéksárga Flamingók - BLF Koalák 2020. január 25. szombat 2 - 0 Mészáros Nándor Lajos, Kovács Gedeon
T csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/C - KLKS Homoktövis 2020. január 26. vasárnap 2 - 0 Miháczi Ádám, Simon Kornél Károly
KKS Tigers - Újpest-MT/C 2020. január 26. vasárnap 0 - 2 Miháczi Ádám, Simon Kornél Károly
KLKS Homoktövis - KKS Tigers 2020. január 26. vasárnap 11:30 Szentpáli-Gavallér Csaba, Waigand Ágoston
X csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZSE U11 - Budapest Blazers 2020. január 26. vasárnap 12:45 Szentpáli-Gavallér Csaba, Waigand Ágoston
Budapest Blazers - KLKS Szigeti 2020. január 26. vasárnap 0 - 2 Miháczi Ádám, Simon Kornél Károly
HSE - SZSE U11 2020. január 26. vasárnap 2 - 0 Waigand Ágoston, Miháczi Ádám
KLKS Szigeti - HSE 2020. január 26. vasárnap 41 - 16 Waigand Ágoston, Simon Kornél Károly
Y csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUA Törpék - TF-BP U11 2020. január 26. vasárnap 2 - 0 Szőke Gábor, Benkő Glória
TF-BP U11 - Törekvés Törpicúrok 2020. január 26. vasárnap 0 - 2 Szőke Gábor, Benkő Glória
Ziccer Kistigrisek - VUA Törpék 2020. január 26. vasárnap 29 - 34 Gere Kálmán Richárd, Koncsag Csaba
Törekvés Törpicúrok - Ziccer Kistigrisek 2020. január 26. vasárnap 37 - 36 Gere Kálmán Richárd, Koncsag Csaba
10. régió
A csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS BASKET BUDA - Szentendrei Kölyökfarkasok 2020. január 25. szombat 67 - 44 Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente
Gödi Gödények - PILIS BASKET BUDA 2020. január 25. szombat 71 - 54 Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente
Szentendrei Kölyökfarkasok - Gödi Gödények 2020. január 25. szombat 37 - 76 Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente
B csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - DMTK/A 2020. január 26. vasárnap 36 - 51 Gyurkovics István János, Mátyás Ferenc
Gödi SE - Dk. Kiscicák - Herceghalmi Tigrisek 2020. január 26. vasárnap 52 - 48 Gyurkovics István János, Mátyás Ferenc
DMTK/A - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2020. január 26. vasárnap 50 - 40 Gyurkovics István János
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket/A - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2020. január 26. vasárnap 56 - 39 Porkoláb Mercédesz Anett, Belák Dorka
Radobasket - BDSE - Radobasket/A 2020. január 26. vasárnap 55 - 52 Agócs Gábor Mihály, Belák Dorka
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Radobasket - BDSE 2020. január 26. vasárnap 56 - 62 Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett
D csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC-Herman - BSC-Páty 2020. január 25. szombat 50 - 36 Iski Zsolt István, Garami Júlia Eszter
Százhalombattai KSE - BSC-Herman 2020. január 25. szombat 44 - 65 Iski Zsolt István, Garami Júlia Eszter
BSC-Páty - Százhalombattai KSE 2020. január 25. szombat 37 - 44 Iski Zsolt István, Garami Júlia Eszter
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket - VMG DSE - Bolyai 2020. január 26. vasárnap 2 - 0 Porkoláb Mercédesz Anett, Belák Dorka
DMTK/B - Pilis Basket 2020. január 26. vasárnap 47 - 39 Agócs Gábor Mihály, Belák Dorka
VMG DSE - Bolyai - DMTK/B 2020. január 26. vasárnap 75 - 22 Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 - Radobasket/B 2020. január 25. szombat 0 - 2 Dr. Kovács András, Tóth Csongor Demeter
BKG-Veresegyház - BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 2020. január 25. szombat 53 - 19 Dr. Kovács András, Tóth Csongor Demeter
Radobasket/B - BKG-Veresegyház 2020. január 25. szombat 0 - 2 Dr. Kovács András, Tóth Csongor Demeter
G csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket BDSE/B - CKE U11 2020. január 25. szombat 109 - 12 Hamzi Virág, Bolyki Dávid
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Radobasket BDSE/B 2020. január 25. szombat 11 - 79 Hamzi Virág, Bolyki Dávid
CKE U11 - BTDSE Taksonyi Ördögök/B 2020. január 25. szombat 40 - 42 Hamzi Virág, Bolyki Dávid
H csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FKE Erdőlakók - Viadukt SE 2020. január 26. vasárnap 28 - 45 Mátyus Zoé Grèta
ELITE Rínók - BSC Herman Lányok 2020. január 26. vasárnap 0 - 20 Tatár Domonkos, Mátyus Zoé Grèta
BSC Herman Lányok - Viadukt SE 2020. január 26. vasárnap 30 - 33 Tatár Domonkos, Mátyus Zoé Grèta
ELITE Rínók - FKE Erdőlakók 2020. január 26. vasárnap 0 - 20 Tatár Domonkos, Mátyus Zoé Grèta

Megyei szövetségek