|
A csoport | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ACS Wildcats Baia Mare II. - ACS Wildcats Baia Mare I. | 2020. január 24. péntek | 18:00 | |
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - ACS Wildcats Baia Mare II. | 2020. január 25. szombat | 43 - 28 | |
ACS Wildcats Baia Mare I. - Cívis Debreceni KA TK Rakéták | 2020. január 25. szombat | 47 - 41 |
B csoport | Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Cívis Debreceni KA Tigrisek | 2020. január 26. vasárnap | 72 - 49 | Nyíri Péter Patrik, Scholtz Zoltán |
Cívis Debreceni KA Tigrisek - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák | 2020. január 26. vasárnap | 50 - 44 | Nyíri Péter Patrik, Szabó Zsuzsa |
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Nyíregyházi Sportcentrum/B | 2020. január 26. vasárnap | 27 - 51 | Zalai Ákos István, Scholtz Zoltán |
C csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek | 2020. január 25. szombat | 49 - 30 | Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán |
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum | 2020. január 25. szombat | 44 - 57 | Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán |
Nyíregyházi Sportcentrum - Zsákoló Zsiráfok | 2020. január 25. szombat | 27 - 72 | Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán |
D csoport | Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nyíregyházi Kék Cápák - TSK-Magiszter | 2020. január 26. vasárnap | 57 - 36 | Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán |
TSK-Magiszter - Hadházi Farkasok KK | 2020. január 26. vasárnap | 37 - 44 | Nyíri Péter Patrik, Tóth Tamás Zoltán |
Hadházi Farkasok KK - Nyíregyházi Kék Cápák | 2020. január 26. vasárnap | 55 - 78 | Tóth Tamás Zoltán, Szabó Zsuzsa |
E csoport | Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Újfehértói Sportklub | 2020. február 8. szombat | 49 - 22 | Bács Csaba, Szabó Gréta |
Újfehértói Sportklub - BKGDSE-Ebes | 2020. február 8. szombat | 30 - 60 | Bács Csaba, Szabó Gréta |
BKGDSE-Ebes - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok | 2020. február 8. szombat | 45 - 32 | Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence |
F csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráf Bébik - Rakamazi Zsiráfok | 2020. január 25. szombat | 34 - 27 | Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter |
Rakamazi Zsiráfok - Nyírtelki Zsiráfok | 2020. január 25. szombat | 35 - 20 | Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter |
Nyírtelki Zsiráfok - Zsákoló Zsiráf Bébik | 2020. január 25. szombat | 54 - 57 | Zalai Ákos István, dr. Marjay Péter |
G csoport | Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Cívis DKA TK Macskák - Cívis DKA Jaguárok | 2020. február 1. szombat | 27 - 22 | Bács Csaba, Szabó Gréta |
Cívis DKA Jaguárok - Hadházi Farkasok B | 2020. február 1. szombat | 2 - 0 | Bács Csaba, Szűcs Sándor |
Hadházi Farkasok B - Cívis DKA TK Macskák | 2020. február 1. szombat | 0 - 2 | Szűcs Sándor, Szabó Gréta |
H csoport | Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KARCAGI SE Pusztai Sasfiókák/B - BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS | 2020. január 28. kedd | 31 - 41 | Pál-Szabó Sándor János, Kara Zsombor |
BKG-PRIMA AKADÉMIA BÁRDOS - BKGDSE-Thököly | 2020. január 28. kedd | 63 - 31 | Kalmár Bálint, Kara Zsombor |
BKGDSE-Thököly - KARCAGI SE Pusztai Sasfiókák/B | 2020. január 28. kedd | 28 - 38 | Pál-Szabó Sándor János, Kalmár Bálint |
I csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYKK Eötvös - NYÍKSE Tűzgolyók M. U11 | 2020. január 26. vasárnap | 51 - 7 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
NYÍKSE Tűzgolyók M. U11 - Hajdúböszörményi TE | 2020. január 26. vasárnap | 27 - 17 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
Hajdúböszörményi TE - NYKK Eötvös | 2020. január 26. vasárnap | 11 - 75 | Szulics Zsolt János, Horányi András |
J csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NYÍKSE Tűzgolyók K. U11 - NYÍKSE Tűzvirágok M. U11 | 2020. január 26. vasárnap | 15 - 48 | KONCZ JÁNOS, Molnár Péter Zoltán |
NYÍKSE Tűzvirágok M. U11 - NYÍKSE Tűzvirágok K. U11 | 2020. január 26. vasárnap | 69 - 8 | KONCZ JÁNOS, Páll Vivien Zsanett |
NYÍKSE Tűzvirágok K. U11 - NYÍKSE Tűzgolyók K. U11 | 2020. január 26. vasárnap | 16 - 19 | Molnár Péter Zoltán, Páll Vivien Zsanett |
A csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MEAFC - Vidrák - Szerencs VSE | 2020. január 25. szombat | 79 - 39 | |
DVTK Akadémia - MEAFC - Vidrák | 2020. január 25. szombat | 26 - 60 | |
Szerencs VSE - DVTK Akadémia | 2020. január 25. szombat | 33 - 39 |
B csoport | Egyetemi Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Fürge Gyík DSE - MEAFC Kossuth | 2020. január 25. szombat | 49 - 74 | Lónáth László, Pázsitka Ferenc Gábor |
MEAFC Basket Bulls - Fürge Gyík DSE | 2020. január 25. szombat | 62 - 35 | Lónáth László, Pázsitka Ferenc Gábor |
MEAFC Kossuth - MEAFC Basket Bulls | 2020. január 25. szombat | 59 - 52 | Lónáth László, Pázsitka Ferenc Gábor |
C csoport | Széchenyi Általános Iskola (3580 Tiszaújváros Deák tér 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Beszterce KK - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2020. január 25. szombat | 33 - 60 | Molnár Krisztián, Földházi Péter |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Beszterce KK | 2020. január 25. szombat | 51 - 53 | Molnár Krisztián, Földházi Péter |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2020. január 25. szombat | 43 - 44 | Molnár Krisztián, Földházi Péter |
D csoport | Széchenyi István Iskola (3580 Tiszaújváros Deák Ferenc tér 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok | 2020. január 25. szombat | 36 - 35 | |
Mezőcsáti Nincs Zsák - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2020. január 25. szombat | 41 - 34 | |
Egri Kék Oroszlánok - Mezőcsáti Nincs Zsák | 2020. január 25. szombat | 34 - 49 |
E csoport | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Beszterce KK Bolyky - DVTK Akadémia/B | 2020. január 25. szombat | 58 - 60 | Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina |
Kövesdi Oroszlán Kölykök - Beszterce KK Bolyky | 2020. január 25. szombat | 28 - 53 | Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina |
DVTK Akadémia/B - Kövesdi Oroszlán Kölykök | 2020. január 25. szombat | 50 - 47 | Dr. Ormay Gábor, Szalontai Dorina |
F csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Miskolci Sportiskola Kossuth - MEAFC-Bársony | 2020. január 26. vasárnap | 28 - 82 | |
Salgótarjáni KI - MEAFC Vidrakölykök | 2020. január 26. vasárnap | 38 - 73 | |
Miskolci Sportiskola Kossuth - MEAFC Vidrakölykök | 2020. január 26. vasárnap | 11:30 | |
MEAFC-Bársony - Salgótarjáni KI | 2020. január 26. vasárnap | 11:30 | |
MEAFC-Bársony - MEAFC Vidrakölykök | 2020. január 26. vasárnap | 11:30 | |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Salgótarjáni KI | 2020. január 26. vasárnap | 48 - 65 | |
Miskolci Sportiskola Kossuth - Salgótarjáni KI | 2020. január 26. vasárnap | 12:45 | |
Miskolci Sportiskola Kossuth - MEAFC Vidrakölykök | 2020. január 26. vasárnap | 12:45 | |
MEAFC-Bársony - Salgótarjáni KI | 2020. január 26. vasárnap | 12:45 | |
MEAFC-Bársony - MEAFC Vidrakölykök | 2020. január 26. vasárnap | 73 - 55 |
A csoport | Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Lehel Kosársuli - Szolnoki Sasok | 2020. január 26. vasárnap | 66 - 67 | Kovács Csaba, Kalmár Bálint |
Szolnoki Sasok - SZEDEÁK Bikák | 2020. január 26. vasárnap | 35 - 98 | Piukovics Patrik Mirkó, Kalmár Bálint |
SZEDEÁK Bikák - Lehel Kosársuli | 2020. január 26. vasárnap | 103 - 39 | Kovács Csaba, Piukovics Patrik Mirkó |
B csoport | Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZECSKA Bikák - SZEDEÁK Kisbikák | 2020. január 25. szombat | 39 - 37 | Pál-Szabó Sándor János, Tóth Viktor |
SZEDEÁK Kisbikák - ACS Baschet Star Oradea fehér II. | 2020. január 25. szombat | 38 - 34 | Tóth Viktor, Ócsai József |
ACS Baschet Star Oradea fehér II. - SZECSKA Bikák | 2020. január 25. szombat | 34 - 42 | Pál-Szabó Sándor János, Ócsai József |
C csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Villámok - Békéscsabai KK/A | 2020. január 25. szombat | 38 - 69 | Czékmán Csaba, Horgos Péter |
Békéscsabai KK/A - ACS Baschet Star Oradea zöld IV | 2020. január 25. szombat | 58 - 46 | Czékmán Csaba, dr. Márok Soma |
ACS Baschet Star Oradea zöld IV - Vásárhelyi Villámok | 2020. január 25. szombat | 71 - 67 | Horgos Péter, dr. Márok Soma |
D csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Heppes Szöcskék - SZEDEÁK Dózsa | 2020. január 26. vasárnap | 67 - 18 | PAPY ZSOLT, Kis Sándor |
SZEDEÁK Dózsa - ACS Baschet Star Oradea narancs I. | 2020. január 26. vasárnap | 42 - 38 | PAPY ZSOLT, Kis Sándor |
ACS Baschet Star Oradea narancs I. - Békési Heppes Szöcskék | 2020. január 26. vasárnap | 23 - 64 | PAPY ZSOLT, Kis Sándor |
E csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Párduckölykök - Szeged KE - Vadmacskák | 2020. január 26. vasárnap | 72 - 39 | Barabás Dorina Mónika, Tóth Tamás |
Szeged KE - Vadmacskák - Vásárhelyi Delfinek | 2020. január 26. vasárnap | 53 - 71 | Boros Eszter, Tóth Tamás |
Vásárhelyi Delfinek - Vásárhelyi Párduckölykök | 2020. január 26. vasárnap | 48 - 71 | Barabás Dorina Mónika, Boros Eszter |
F csoport | Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Karolina - Szeged KE - Madách | 2020. január 25. szombat | 44 - 36 | Tóth Tamás, Erdei Krisztián |
RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - SZEDEÁK Karolina | 2020. január 25. szombat | 26 - 35 | Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor |
Szeged KE - Madách - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas | 2020. január 25. szombat | 41 - 30 | Dr. Kozma Gábor, Erdei Krisztián |
G csoport | Móricz Zsigmond Református Kollégium (5310 Kisújszállás Széchenyi utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kisújszállási SE - Szeged KE - Rókusi Mókusok | 2020. január 25. szombat | 82 - 22 | Rideg László, Kovács Karina Erzsébet |
Szeged KE - Rókusi Mókusok - ACS Baschet Star Oradea kék III. | 2020. január 25. szombat | 2 - 0 | Terjéki András, Kovács Karina Erzsébet |
ACS Baschet Star Oradea kék III. - Kisújszállási SE | 2020. január 25. szombat | 0 - 2 | Rideg László, Terjéki András |
H csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
HSA Tigrisek - SZEDEÁK Aranysakálok | 2020. január 26. vasárnap | 36 - 67 | Horgos Péter, Tóth Márk |
SZEDEÁK Aranysakálok - SZECSKA Szöcskék | 2020. január 26. vasárnap | 89 - 20 | Horgos Péter, dr. Márok Soma |
SZECSKA Szöcskék - HSA Tigrisek | 2020. január 26. vasárnap | 2 - 0 | dr. Márok Soma, Tóth Márk |
I csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szeged KE - Hópárducok | 2020. január 25. szombat | 85 - 47 | Utasi Balázs, Dr. Bodnár Gábor |
Szeged KE - Hópárducok - Mezőberényi KK | 2020. január 25. szombat | 32 - 63 | Utasi Balázs, Barabás Dorina Mónika |
Mezőberényi KK - SZEDEÁK Ezüstrókák | 2020. január 25. szombat | 21 - 94 | Dr. Bodnár Gábor, Barabás Dorina Mónika |
J csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Vadócok - Nagyszalontai Tigrisek | 2020. január 25. szombat | 35 - 34 | Lugosi Lilla, Gedra János |
Nagyszalontai Tigrisek - Szandai Farkasok | 2020. január 25. szombat | 2 - 0 | Lugosi Lilla, Kaszab Zsuzsa |
Szandai Farkasok - SZEDEÁK Vadócok | 2020. január 25. szombat | 0 - 2 | Gedra János, Kaszab Zsuzsa |
K csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szeged KE - Karolina - Szentesi KK | 2020. január 26. vasárnap | 17 - 72 | Dr. Kozma Gábor, Gedra János |
Békéscsabai KK/B - Vásárhelyi Krokodilok | 2020. január 26. vasárnap | 49 - 15 | Gedra János, Lugosi Lilla |
Szeged KE - Karolina - Békéscsabai KK/B | 2020. január 26. vasárnap | 13:00 | Dr. Kozma Gábor, Lugosi Lilla |
Szeged KE - Karolina - Vásárhelyi Krokodilok | 2020. január 26. vasárnap | 21 - 35 | Dr. Kozma Gábor, Lugosi Lilla |
Szentesi KK - Békéscsabai KK/B | 2020. január 26. vasárnap | 47 - 36 | Dr. Kozma Gábor, Lugosi Lilla |
Szentesi KK - Vásárhelyi Krokodilok | 2020. január 26. vasárnap | 13:00 | Dr. Kozma Gábor, Lugosi Lilla |
Szeged KE - Karolina - Békéscsabai KK/B | 2020. január 26. vasárnap | 14:30 | Dr. Kozma Gábor, Gedra János |
Szeged KE - Karolina - Vásárhelyi Krokodilok | 2020. január 26. vasárnap | 14:30 | Dr. Kozma Gábor, Gedra János |
Szentesi KK - Békéscsabai KK/B | 2020. január 26. vasárnap | 14:30 | Dr. Kozma Gábor, Gedra János |
Szentesi KK - Vásárhelyi Krokodilok | 2020. január 26. vasárnap | 14:30 | Dr. Kozma Gábor, Gedra János |
L csoport | Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula Szent István út 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK/B - Gyulai Vidrák | 2020. január 25. szombat | 30 - 55 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Ricsilla-Kunszentmárton - BKGDSE-Csongrád | 2020. január 25. szombat | 66 - 12 | Bere Márton Brúnó, Farkas Barna |
Szentesi KK/B - Ricsilla-Kunszentmárton | 2020. január 25. szombat | 13:00 | Váczi Mihály, Farkas Barna |
Szentesi KK/B - BKGDSE-Csongrád | 2020. január 25. szombat | 46 - 24 | Váczi Mihály, Farkas Barna |
Gyulai Vidrák - Ricsilla-Kunszentmárton | 2020. január 25. szombat | 13:00 | Váczi Mihály, Farkas Barna |
Gyulai Vidrák - BKGDSE-Csongrád | 2020. január 25. szombat | 13:00 | Váczi Mihály, Farkas Barna |
Gyulai Vidrák - Ricsilla-Kunszentmárton | 2020. január 25. szombat | 23 - 40 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Gyulai Vidrák - BKGDSE-Csongrád | 2020. január 25. szombat | 14:30 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Szentesi KK/B - Ricsilla-Kunszentmárton | 2020. január 25. szombat | 14:30 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
Szentesi KK/B - BKGDSE-Csongrád | 2020. január 25. szombat | 14:30 | Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály |
A csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Simbák - Csípős Darazsak | 2020. január 26. vasárnap | 95 - 58 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Soproni Tigrisek - OSE Simbák | 2020. január 26. vasárnap | 47 - 90 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
Csípős Darazsak - Soproni Tigrisek | 2020. január 26. vasárnap | 73 - 57 | Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet |
B csoport | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Villámló Tigrisek - Soproni Sportiskolás Bivalyok | 2020. február 1. szombat | 50 - 55 | |
Tatai Mosómedvék - Villámló Tigrisek | 2020. február 1. szombat | 27 - 66 | |
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Tatai Mosómedvék | 2020. február 1. szombat | 98 - 30 |
C csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szorgos Darazsak - OSE Mókusok | 2020. január 26. vasárnap | 44 - 71 | Bognár Tibor, Alina Lazar |
Harcias Kenguruk - Szorgos Darazsak | 2020. január 26. vasárnap | 43 - 51 | Bognár Tibor, Alina Lazar |
OSE Mókusok - Harcias Kenguruk | 2020. január 26. vasárnap | 69 - 33 | Bognár Tibor, Alina Lazar |
D csoport | Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vadmacskák - Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok | 2020. január 25. szombat | 20 - 115 | Buzai Patrik, Szlávik Bence |
Győri KC Vizslák - Vadmacskák | 2020. január 25. szombat | 78 - 26 | Wischy Péter, Buzai Patrik |
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok - Győri KC Vizslák | 2020. január 25. szombat | 94 - 29 | Rokob Krisztián, Szlávik Bence |
E csoport | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MIZSE Feketés Darazsak - Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok | 2020. február 1. szombat | 13:45 | |
Soproni Tigrisek Deák tér - MIZSE Feketés Darazsak | 2020. február 1. szombat | 15:00 | |
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok - Soproni Tigrisek Deák tér | 2020. február 1. szombat | 52 - 21 |
F csoport | Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Villámló Tigrisek/B - Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok | 2020. január 25. szombat | 15 - 110 | Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Villámló Tigrisek/B | 2020. január 25. szombat | 98 - 14 | Hernicz Balazs, Kovács Zoltán |
Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk | 2020. január 25. szombat | 74 - 41 | Hernicz Balazs, Kovács Ádám |
G csoport | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Párducok - Győri KC Kenguruk | 2020. február 2. vasárnap | 37 - 36 | |
Győri KC Kenguruk - Sopron KC-Oroszlánok | 2020. február 2. vasárnap | 51 - 8 | |
Sopron KC-Oroszlánok - Győri KC Párducok | 2020. február 2. vasárnap | 18 - 50 |
H csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Hunyadis Darazsak | 2020. január 25. szombat | 0 - 2 | Herczeg Ágoston, Dr Tallós Gábor |
Lackneros Darazsak - Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok | 2020. január 25. szombat | 2 - 0 | Wischy Péter, Herczeg Ágoston |
Hunyadis Darazsak - Lackneros Darazsak | 2020. január 25. szombat | 60 - 22 | Wischy Péter, Dr Tallós Gábor |
I csoport | Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Lovagok - Sportdarázs | 2020. február 2. vasárnap | 50 - 36 | |
Harcos Darazsak - Mezőörsi Oroszlánok | 2020. február 2. vasárnap | 13 - 55 | |
Győri KC Lovagok - Harcos Darazsak | 2020. február 2. vasárnap | 15:15 | |
Győri KC Lovagok - Mezőörsi Oroszlánok | 2020. február 2. vasárnap | 30 - 44 | |
Sportdarázs - Harcos Darazsak | 2020. február 2. vasárnap | 15:15 | |
Sportdarázs - Mezőörsi Oroszlánok | 2020. február 2. vasárnap | 15:15 | |
Győri KC Lovagok - Harcos Darazsak | 2020. február 2. vasárnap | 16:30 | |
Győri KC Lovagok - Mezőörsi Oroszlánok | 2020. február 2. vasárnap | 16:30 | |
Sportdarázs - Harcos Darazsak | 2020. február 2. vasárnap | 50 - 8 | |
Sportdarázs - Mezőörsi Oroszlánok | 2020. február 2. vasárnap | 16:30 |
A csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK/A | 2020. január 26. vasárnap | 59 - 34 | NAGY ZOLTÁN, Tóth Zalán Balázs |
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A | 2020. január 26. vasárnap | 37 - 73 | Németh Balázs, Tóth Zalán Balázs |
Zalakerámia ZTE KK/A - Ifjú Sólyomfiókák | 2020. január 26. vasárnap | 36 - 50 | NAGY ZOLTÁN, Németh Balázs |
B csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Jaguárok - RICSILLA Lányok | 2020. január 26. vasárnap | 31 - 88 | Németh Sándor, Kocsis Tamás |
RICSILLA Lányok - RICSILLA | 2020. január 26. vasárnap | 54 - 53 | Németh Sándor, Kocsis Tamás |
RICSILLA - Tapolcai Jaguárok | 2020. január 26. vasárnap | 62 - 35 | Németh Sándor, Kocsis Tamás |
C csoport | Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Egerszegi Zsebibabák - Kanizsai Mókusok | 2020. január 25. szombat | 67 - 68 | Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk |
Kalózok - Egerszegi Zsebibabák | 2020. január 25. szombat | 55 - 62 | Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk |
Kanizsai Mókusok - Kalózok | 2020. január 25. szombat | 77 - 33 | Németh Csaba János, Bárczai Krisztofer Márk |
D csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Gepárdok - Kanizsai Mókusok/B | 2020. január 26. vasárnap | 2 - 0 | Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
Zalakerámia ZTE KK/B - Tapolcai Gepárdok | 2020. január 26. vasárnap | 37 - 44 | Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
Kanizsai Mókusok/B - Zalakerámia ZTE KK/B | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 2 | Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
E csoport | Paragvári Utcai Általános Iskola (9700 Szombathely Paragvári u. 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Sportiskolás Törpillák - Sólyomfiókák | 2020. január 25. szombat | 29 - 84 | Ugróczky Péter, Tóth Gábor Balázs |
Zalakarosi Fókák - Hévíz SK | 2020. január 25. szombat | 5 - 144 | Ugróczky Péter, Tóth Gábor Balázs |
Sportiskolás Törpillák - Zalakarosi Fókák | 2020. január 25. szombat | 75 - 15 | Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Sportiskolás Törpillák - Hévíz SK | 2020. január 25. szombat | 12:30 | Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Sólyomfiókák - Zalakarosi Fókák | 2020. január 25. szombat | 12:30 | Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Sólyomfiókák - Hévíz SK | 2020. január 25. szombat | 52 - 48 | Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Sportiskolás Törpillák - Hévíz SK | 2020. január 25. szombat | 13:45 | Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Sólyomfiókák - Zalakarosi Fókák | 2020. január 25. szombat | 13:45 | Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Sólyomfiókák - Hévíz SK | 2020. január 25. szombat | 13:45 | Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
Sportiskolás Törpillák - Zalakarosi Fókák | 2020. január 25. szombat | 13:45 | Magyar Gyöngyi, Pesz Alexandra |
A csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - PVSK Nemzeti Akadémia/A | 2020. január 25. szombat | 110 - 57 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/A - GYKSE Szekszárd | 2020. január 25. szombat | 60 - 79 | |
GYKSE Szekszárd - KASI/B | 2020. január 25. szombat | 58 - 104 |
B csoport | Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
NKA Pécs Fiú/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2020. január 25. szombat | 53 - 66 | |
Gyakorlós Törpék - NKA Pécs Fiú/A | 2020. január 25. szombat | 21 - 80 | |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Gyakorlós Törpék | 2020. január 25. szombat | 73 - 24 |
C csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dombóvári KS - NKA Pécs Fiú/B | 2020. január 25. szombat | 48 - 47 | Fülöp Zsombor Ferenc, Hergyó-Bencze Gábor |
KASI/A - Dombóvári KS | 2020. január 25. szombat | 89 - 41 | Fülöp Zsombor Ferenc, Popgyákunik Balázs |
NKA Pécs Fiú/B - KASI/A | 2020. január 25. szombat | 50 - 61 | Hergyó-Bencze Gábor, Popgyákunik Balázs |
D csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Leány | 2020. január 25. szombat | 53 - 45 | Nagy Kevin, Krisztián, Mándity Marko |
FKSE Szekszárd UP - Kozármisleny SE/A | 2020. január 25. szombat | 53 - 72 | Nagy Kevin, Krisztián, Bozóki Bettina |
NKA Pécs Leány - FKSE Szekszárd UP | 2020. január 25. szombat | 58 - 34 | Mándity Marko, Bozóki Bettina |
E csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - KASI/D | 2020. január 25. szombat | 64 - 86 | |
KASI/C - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A | 2020. január 25. szombat | 61 - 54 | |
KASI/D - KASI/C | 2020. január 25. szombat | 72 - 49 |
F csoport | PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - NKA Pécs Leány/B | 2020. január 26. vasárnap | 121 - 21 | Kovács Attila, Hergyó-Bencze Gábor |
NKA Pécs Leány/B - Monok SE | 2020. január 26. vasárnap | 59 - 78 | Kovács Attila, Popgyákunik Balázs |
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2020. január 26. vasárnap | 36 - 88 | Hergyó-Bencze Gábor, Popgyákunik Balázs |
G csoport | PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE - Komló Sport | 2020. január 26. vasárnap | 59 - 17 | Kiss Zoltán, Leutsch Liza |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - NKA Pécs Fiú C | 2020. január 26. vasárnap | 44 - 57 | Leutsch Liza, Bozóki Bettina |
Bonyhádi KSE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2020. január 26. vasárnap | 13:30 | Kiss Zoltán, Bozóki Bettina |
Bonyhádi KSE - NKA Pécs Fiú C | 2020. január 26. vasárnap | 13:30 | Kiss Zoltán, Bozóki Bettina |
Komló Sport - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2020. január 26. vasárnap | 20 - 57 | Kiss Zoltán, Bozóki Bettina |
Komló Sport - NKA Pécs Fiú C | 2020. január 26. vasárnap | 13:30 | Kiss Zoltán, Bozóki Bettina |
Komló Sport - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2020. január 26. vasárnap | 15:00 | Leutsch Liza, Bozóki Bettina |
Komló Sport - NKA Pécs Fiú C | 2020. január 26. vasárnap | 15:00 | Leutsch Liza, Bozóki Bettina |
Bonyhádi KSE - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2020. január 26. vasárnap | 15:00 | Leutsch Liza, Bozóki Bettina |
Bonyhádi KSE - NKA Pécs Fiú C | 2020. január 26. vasárnap | 47 - 61 | Leutsch Liza, Bozóki Bettina |
A csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Amazonok | 2020. január 25. szombat | 71 - 47 | Velkey István, Kovács István |
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2020. január 25. szombat | 55 - 60 | Velkey István, Kovács István |
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai Bácska FKE | 2020. január 25. szombat | 54 - 40 | Velkey István, Kovács István |
B csoport | Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke KSE - KECSKEMÉTI KA/JIMMY | 2020. január 26. vasárnap | 63 - 61 | Fehér Ádám, Gelányi Dániel |
KECSKEMÉTI KA/JIMMY - Bajai NKK/A | 2020. január 26. vasárnap | 92 - 36 | Fehér Ádám, Gelányi Dániel |
Bajai NKK/A - Pityke KSE | 2020. január 26. vasárnap | 29 - 60 | Fehér Ádám, Gelányi Dániel |
C csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Dózsa Gy. Iskola - CEKK | 2020. január 25. szombat | 91 - 42 | Hajagos-Kiss Hedvig |
CEKK - Bátaszéki Oroszlánok U11 | 2020. január 25. szombat | 53 - 63 | Hajagos-Kiss Hedvig |
Bátaszéki Oroszlánok U11 - FTSI Dózsa Gy. Iskola | 2020. január 25. szombat | 56 - 100 | Hajagos-Kiss Hedvig, Csoma Martin |
D csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Villámok | 2020. január 25. szombat | 54 - 55 | Arató Balázs |
FTSI Darvas Iskola - Nagykőrösi Sólymok | 2020. január 25. szombat | 53 - 66 | Arató Balázs |
Kecskeméti KA Villámok - FTSI Darvas Iskola | 2020. január 25. szombat | 56 - 32 | Arató Balázs |
E csoport | Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kecskeméti KA Vadmacskák - Kecskeméti KA Mitugrász | 2020. január 25. szombat | 23 - 51 | Komáromi Péter, Szipli Hanna |
Kecskeméti KC Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák | 2020. január 25. szombat | 29 - 45 | Komáromi Péter, Szipli Hanna |
Kecskeméti KA Mitugrász - Kecskeméti KC Mátyás | 2020. január 25. szombat | 57 - 23 | Komáromi Péter, Szipli Hanna |
F csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Constantinum 1. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2020. január 25. szombat | 44 - 72 | Papp Attila, Csoma Martin |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Platán Iskola | 2020. január 25. szombat | 65 - 23 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
FTSI Platán Iskola - FTSI Constantinum 1. | 2020. január 25. szombat | 66 - 29 | Papp Attila, Pásztor Patrik |
G csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Batthyány L. Iskola - Miklósi KékRókák | 2020. január 26. vasárnap | 35 - 63 | Bodnárné Pasek Mónika, Nagy Joel |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - FTSI József A. Iskola | 2020. január 26. vasárnap | 44 - 62 | Bodnárné Pasek Mónika, Kovács Máté |
FTSI Batthyány L. Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2020. január 26. vasárnap | 29 - 86 | Nagy Joel, Kovács Máté |
FTSI Batthyány L. Iskola - FTSI József A. Iskola | 2020. január 26. vasárnap | 12:00 | Nagy Joel, Kovács Máté |
Miklósi KékRókák - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2020. január 26. vasárnap | 12:00 | Nagy Joel, Kovács Máté |
Miklósi KékRókák - FTSI József A. Iskola | 2020. január 26. vasárnap | 12:00 | Nagy Joel, Kovács Máté |
FTSI Batthyány L. Iskola - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2020. január 26. vasárnap | 13:15 | Bodnárné Pasek Mónika, Nagy Joel |
FTSI Batthyány L. Iskola - FTSI József A. Iskola | 2020. január 26. vasárnap | 13:15 | Bodnárné Pasek Mónika, Nagy Joel |
Miklósi KékRókák - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2020. január 26. vasárnap | 13:15 | Bodnárné Pasek Mónika, Nagy Joel |
Miklósi KékRókák - FTSI József A. Iskola | 2020. január 26. vasárnap | 38 - 83 | Bodnárné Pasek Mónika, Nagy Joel |
H csoport | Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai NKK/B - Kecskeméti KC Hetény | 2020. január 25. szombat | 39 - 21 | Szőke Bence, Pálfi Tímea |
Kecskeméti KC Hetény - Kecskeméti KC Halas | 2020. január 25. szombat | 33 - 57 | Csallóközi Gábor, Pálfi Tímea |
Kecskeméti KC Halas - Bajai NKK/B | 2020. január 25. szombat | 31 - 32 | Szőke Bence, Csallóközi Gábor |
I csoport | Móric Zsignomd Általános Iskola (Kecskemét-Hetényegyháza Iskola u. 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Baja Rakétái - Kecskeméti KC Méntelek | 2020. január 25. szombat | 41 - 14 | Fehér Ádám, Bodnár Máté |
Kécskei Vidrák - Baja Rakétái | 2020. január 25. szombat | 30 - 31 | Fehér Ádám, Gelányi Dániel |
Kecskeméti KC Méntelek - Kécskei Vidrák | 2020. január 25. szombat | 24 - 49 | Gelányi Dániel, Bodnár Máté |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Vezérek - Velencei Vadkacsák | 2020. január 26. vasárnap | 69 - 50 | Nagy-Pál Petra, Poór Tamás |
Velencei Vadkacsák - DKKA Darazsak | 2020. január 26. vasárnap | 56 - 68 | Nagy-Pál Petra, Poór Tamás |
DKKA Darazsak - DKKA Vezérek | 2020. január 26. vasárnap | 64 - 55 | Nagy-Pál Petra, Poór Tamás |
B csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DKKA Ugró Mókusok - VUKE U11 fiú | 2020. január 25. szombat | 50 - 43 | Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
VUKE U11 fiú - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok | 2020. január 25. szombat | 50 - 57 | Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - DKKA Ugró Mókusok | 2020. január 25. szombat | 57 - 60 | Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
C csoport | Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Balatonfüred - DKKA Tigrisek | 2020. január 25. szombat | 88 - 59 | Kiss Tamás Sándor, Lenger Levente |
DKKA Tigrisek - DKKA Ördögök | 2020. január 25. szombat | 68 - 15 | Kiss Tamás Sándor, Lenger Levente |
DKKA Ördögök - Balatonfüred | 2020. január 25. szombat | 29 - 93 | Kiss Tamás Sándor, Lenger Levente |
D csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Fehérvár - Pákozdi Kócsagok | 2020. január 26. vasárnap | 48 - 32 | |
Pákozdi Kócsagok - Marcali Szürkefarkasok | 2020. január 26. vasárnap | 34 - 53 | |
Marcali Szürkefarkasok - Alba Fehérvár | 2020. január 26. vasárnap | 33 - 62 |
E csoport | Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pázmándi Farkasok - Velencei Csukák | 2020. január 26. vasárnap | 24 - 36 | KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla |
Dunaújvárosi Sárkányok - Ajka | 2020. január 26. vasárnap | 2 - 0 | KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla |
Pázmándi Farkasok - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. január 26. vasárnap | 16:15 | |
Pázmándi Farkasok - Ajka | 2020. január 26. vasárnap | 2 - 0 | KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla |
Velencei Csukák - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. január 26. vasárnap | 16:15 | |
Velencei Csukák - Ajka | 2020. január 26. vasárnap | 16:15 | |
Velencei Csukák - Ajka | 2020. január 26. vasárnap | 17:30 | |
Pázmándi Farkasok - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. január 26. vasárnap | 17:30 | |
Pázmándi Farkasok - Ajka | 2020. január 26. vasárnap | 17:30 | |
Velencei Csukák - Dunaújvárosi Sárkányok | 2020. január 26. vasárnap | 22 - 50 | Szőcs Péter, Koller István |
F csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA Bory - Várpalotai Sárkányok | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 0 | KOCSIS JÓZSEF, Kovátsné Fekete Csilla |
Fűzfői AK - Várpalotai Gepárdok | 2020. január 26. vasárnap | 32 - 34 | Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós |
Dávid Kornél KA Bory - Fűzfői AK | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 2 | Tóth Bence, Béndek Gábor Miklós |
Dávid Kornél KA Bory - Várpalotai Gepárdok | 2020. január 26. vasárnap | 16:15 | |
Várpalotai Sárkányok - Fűzfői AK | 2020. január 26. vasárnap | 16:15 | |
Várpalotai Sárkányok - Várpalotai Gepárdok | 2020. január 26. vasárnap | 16:15 | |
Dávid Kornél KA Bory - Várpalotai Gepárdok | 2020. január 26. vasárnap | 17:30 | |
Várpalotai Sárkányok - Fűzfői AK | 2020. január 26. vasárnap | 17:30 | |
Várpalotai Sárkányok - Várpalotai Gepárdok | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 2 | Tóth Bence, Horváth Andreasz |
Dávid Kornél KA Bory - Fűzfői AK | 2020. január 26. vasárnap | 17:30 |
A csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MAFC-Grosics - Csata Garfield | 2020. január 26. vasárnap | 60 - 42 | Csoma Viktor, Tompa Gellért |
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC-Grosics | 2020. január 26. vasárnap | 58 - 63 | Hartai Tamás, Stáber Alex Bence |
Csata Garfield - Zsíros Akadémia Kőbánya/A | 2020. január 26. vasárnap | 38 - 61 | Hartai Tamás, Stáber Alex Bence |
B csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vasas Akadémia U11 - BLF Kenguruk | 2020. január 26. vasárnap | 74 - 32 | Hartai Tamás, Konta Csanád János |
Vasas Amazonok - Vasas Akadémia U11 | 2020. január 26. vasárnap | 51 - 63 | Hartai Tamás, Konta Csanád János |
BLF Kenguruk - Vasas Amazonok | 2020. január 26. vasárnap | 68 - 51 | Csoma Viktor, Tompa Gellért |
C csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kéksárga Gepárdok - Török Sasfiókák | 2020. január 25. szombat | 62 - 49 | Bujtor Péter, Bertók Botond |
BEAC Vizslák - Kéksárga Gepárdok | 2020. január 25. szombat | 84 - 58 | Bujtor Péter, Paulus Bence Máté |
Török Sasfiókák - BEAC Vizslák | 2020. január 25. szombat | 20 - 72 | Paulus Bence Máté, Bertók Botond |
D csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dűlői Kaszások - Budapesti Honvéd Sólymok | 2020. január 25. szombat | 35 - 85 | Szőts Dávid István, Gereben Dorka |
Budapesti Honvéd Sólymok - Budafoki Békák | 2020. január 25. szombat | 55 - 74 | Steiner Máté, Gereben Dorka |
Budafoki Békák - Dűlői Kaszások | 2020. január 25. szombat | 70 - 27 | Szőts Dávid István, Steiner Máté |
E csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Malév Kobrák - Római Kaszások | 2020. január 25. szombat | 28 - 55 | Stáber Alex Bence, Gereben Dorka |
Római Kaszások - Pannónia Csata | 2020. január 25. szombat | 52 - 45 | Stáber Alex Bence, Gereben Dorka |
Pannónia Csata - Malév Kobrák | 2020. január 25. szombat | 2 - 0 | Horváth Kinga, Steiner Máté |
F csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok Herman - Békási Kaszások | 2020. január 25. szombat | 48 - 44 | Bózsó Gábor, Kovács Gedeon |
Békási Kaszások - MAFC Farkasrét | 2020. január 25. szombat | 57 - 50 | Bózsó Gábor, Mészáros Nándor Lajos |
MAFC Farkasrét - Zuglói Sasok Herman | 2020. január 25. szombat | 44 - 54 | Szabó István, Mészáros Nándor Lajos |
G csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Budapesti Honvéd Bakáts | 2020. január 25. szombat | 40 - 56 | Horváth Kinga, Steiner Máté |
Vasas Bolhák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok | 2020. január 25. szombat | 30 - 41 | Stáber Alex Bence, Bertók Botond |
Budapesti Honvéd Bakáts - Vasas Bolhák | 2020. január 25. szombat | 63 - 46 | Stáber Alex Bence, Bertók Botond |
H csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budapesti Honvéd-SZSE - Ziccer Bocsok | 2020. január 25. szombat | 15 - 86 | Kutrik Andrea, Boros Krisztina |
Újpest-MT/A - Budapesti Honvéd-SZSE | 2020. január 25. szombat | 2 - 0 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Kutrik Andrea |
Ziccer Bocsok - Újpest-MT/A | 2020. január 25. szombat | 58 - 28 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Boros Krisztina |
I csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zuglói Sasok - Vasas Akadémia U10 | 2020. január 25. szombat | 57 - 24 | Bujtor Péter, Boros Krisztina |
Vasas Akadémia U10 - Budapest Csepel | 2020. január 25. szombat | 60 - 54 | Bujtor Péter, Benkő Glória |
Budapest Csepel - Zuglói Sasok | 2020. január 25. szombat | 34 - 69 | Boros Krisztina, Benkő Glória |
J csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MTK Budapest - Törekvés Törpillák | 2020. január 26. vasárnap | 38 - 42 | Szőke Gábor, Boros Krisztina |
MAFC Csíkihegyek - MTK Budapest | 2020. január 26. vasárnap | 63 - 23 | Szőke Gábor, Török Béla |
Törekvés Törpillák - MAFC Csíkihegyek | 2020. január 26. vasárnap | 16 - 36 | Török Béla, Boros Krisztina |
K csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Csata Pónik - SZSE Terézvárosi | 2020. január 25. szombat | 35 - 39 | Török Béla, Süveges Zalán |
SZSE Terézvárosi - Kaszások Boys | 2020. január 25. szombat | 59 - 32 | Szőke Gábor, Török Béla |
Kaszások Boys - Csata Pónik | 2020. január 25. szombat | 25 - 50 | Szőke Gábor, Süveges Zalán |
L csoport | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.)) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Repülő Mókusok/A - Kőbányai Darazsak/Harmat | 2020. január 26. vasárnap | 54 - 23 | Bertók Botond, Kutrik Andrea |
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - ICT Repülő Mókusok/A | 2020. január 26. vasárnap | 23 - 33 | Tompa Gellért, Bertók Botond |
Kőbányai Darazsak/Harmat - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia | 2020. január 26. vasárnap | 42 - 43 | Tompa Gellért, Kutrik Andrea |
M csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ICT Repülő Mókusok/B - BEAC Farkasrét | 2020. január 26. vasárnap | 31 - 54 | Török Béla, Süveges Zalán |
TFSE - ICT Repülő Mókusok/B | 2020. január 26. vasárnap | 33 - 53 | Bózsó Gábor, Konta Csanád János |
BEAC Farkasrét - TFSE | 2020. január 26. vasárnap | 101 - 22 | Bózsó Gábor, Konta Csanád János |
N csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Budafoki Bolhák - SZPA-HSE | 2020. január 25. szombat | 48 - 28 | Csoma Viktor, Domián Zsolt |
SZPA-HSE - ICT Pilóták | 2020. január 25. szombat | 2 - 0 | Csoma Viktor, Domián Zsolt |
ICT Pilóták - Budafoki Bolhák | 2020. január 25. szombat | 0 - 2 | Kutrik Andrea, Süveges Zalán |
O csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
JKC/Molnár - BLF Bolhák | 2020. január 25. szombat | 2 - 0 | Győri Ferenc, Kovács Gedeon |
Újpest-MT/B - JKC/Molnár | 2020. január 25. szombat | 23 - 70 | Hartai Tamás, Győri Ferenc |
BLF Bolhák - Újpest-MT/B | 2020. január 25. szombat | 0 - 2 | Hartai Tamás, Kovács Gedeon |
P csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Ziccer Pumák - Németvölgyi Bocsok | 2020. január 25. szombat | 14 - 75 | Kutrik Andrea, Süveges Zalán |
Kéksárga Zsiráfok - Ziccer Pumák | 2020. január 25. szombat | 0 - 2 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória |
Németvölgyi Bocsok - Kéksárga Zsiráfok | 2020. január 25. szombat | 2 - 0 | Szokolainé Váradi Anetta Csilla, Benkő Glória |
Q csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Malév Zsiráfok - PSE Párducok | 2020. január 26. vasárnap | 23 - 41 | Kutrik Andrea, Boros Krisztina |
PSE Párducok - Kőbányai Darázslányok/B | 2020. január 26. vasárnap | 36 - 19 | Kutrik Andrea, Boros Krisztina |
Kőbányai Darázslányok/B - Malév Zsiráfok | 2020. január 26. vasárnap | 2 - 0 | Török Béla, Süveges Zalán |
R csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BEAC Petőfi - Pasa Csillagok | 2020. január 26. vasárnap | 68 - 31 | Bárány Levente, Matóczay Bálint |
Kéksárga Okapik - BEAC Petőfi | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 2 | Matóczay Bálint, Gere Kálmán Richárd |
Pasa Csillagok - Kéksárga Okapik | 2020. január 26. vasárnap | 2 - 0 | Bárány Levente, Gere Kálmán Richárd |
S csoport | Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BLF Koalák - Keresztúri Méhecskék | 2020. január 25. szombat | 0 - 2 | Szabó István, Kovács Gedeon |
Keresztúri Méhecskék - Kéksárga Flamingók | 2020. január 25. szombat | 69 - 24 | Szabó István, Mészáros Nándor Lajos |
Kéksárga Flamingók - BLF Koalák | 2020. január 25. szombat | 2 - 0 | Mészáros Nándor Lajos, Kovács Gedeon |
T csoport | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Újpest-MT/C - KLKS Homoktövis | 2020. január 26. vasárnap | 2 - 0 | Miháczi Ádám, Simon Kornél Károly |
KKS Tigers - Újpest-MT/C | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 2 | Miháczi Ádám, Simon Kornél Károly |
KLKS Homoktövis - KKS Tigers | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 0 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Waigand Ágoston |
X csoport | Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZSE U11 - Budapest Blazers | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 0 | Szentpáli-Gavallér Csaba, Waigand Ágoston |
Budapest Blazers - KLKS Szigeti | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 2 | Miháczi Ádám, Simon Kornél Károly |
HSE - SZSE U11 | 2020. január 26. vasárnap | 2 - 0 | Waigand Ágoston, Miháczi Ádám |
KLKS Szigeti - HSE | 2020. január 26. vasárnap | 41 - 16 | Waigand Ágoston, Simon Kornél Károly |
Y csoport | Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUA Törpék - TF-BP U11 | 2020. január 26. vasárnap | 2 - 0 | Szőke Gábor, Benkő Glória |
TF-BP U11 - Törekvés Törpicúrok | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 2 | Szőke Gábor, Benkő Glória |
Ziccer Kistigrisek - VUA Törpék | 2020. január 26. vasárnap | 29 - 34 | Gere Kálmán Richárd, Koncsag Csaba |
Törekvés Törpicúrok - Ziccer Kistigrisek | 2020. január 26. vasárnap | 37 - 36 | Gere Kálmán Richárd, Koncsag Csaba |
A csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PILIS BASKET BUDA - Szentendrei Kölyökfarkasok | 2020. január 25. szombat | 67 - 44 | Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente |
Gödi Gödények - PILIS BASKET BUDA | 2020. január 25. szombat | 71 - 54 | Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente |
Szentendrei Kölyökfarkasok - Gödi Gödények | 2020. január 25. szombat | 37 - 76 | Belák Zoltán, Fajszi Zsombor Levente |
B csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Herceghalmi Tigrisek - DMTK/A | 2020. január 26. vasárnap | 36 - 51 | Gyurkovics István János, Mátyás Ferenc |
Gödi SE - Dk. Kiscicák - Herceghalmi Tigrisek | 2020. január 26. vasárnap | 52 - 48 | Gyurkovics István János, Mátyás Ferenc |
DMTK/A - Gödi SE - Dk. Kiscicák | 2020. január 26. vasárnap | 50 - 40 | Gyurkovics István János |
C csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket/A - BTDSE Taksonyi Ördögök/A | 2020. január 26. vasárnap | 56 - 39 | Porkoláb Mercédesz Anett, Belák Dorka |
Radobasket - BDSE - Radobasket/A | 2020. január 26. vasárnap | 55 - 52 | Agócs Gábor Mihály, Belák Dorka |
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Radobasket - BDSE | 2020. január 26. vasárnap | 56 - 62 | Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett |
D csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BSC-Herman - BSC-Páty | 2020. január 25. szombat | 50 - 36 | Iski Zsolt István, Garami Júlia Eszter |
Százhalombattai KSE - BSC-Herman | 2020. január 25. szombat | 44 - 65 | Iski Zsolt István, Garami Júlia Eszter |
BSC-Páty - Százhalombattai KSE | 2020. január 25. szombat | 37 - 44 | Iski Zsolt István, Garami Júlia Eszter |
E csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pilis Basket - VMG DSE - Bolyai | 2020. január 26. vasárnap | 2 - 0 | Porkoláb Mercédesz Anett, Belák Dorka |
DMTK/B - Pilis Basket | 2020. január 26. vasárnap | 47 - 39 | Agócs Gábor Mihály, Belák Dorka |
VMG DSE - Bolyai - DMTK/B | 2020. január 26. vasárnap | 75 - 22 | Agócs Gábor Mihály, Porkoláb Mercédesz Anett |
F csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 - Radobasket/B | 2020. január 25. szombat | 0 - 2 | Dr. Kovács András, Tóth Csongor Demeter |
BKG-Veresegyház - BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 | 2020. január 25. szombat | 53 - 19 | Dr. Kovács András, Tóth Csongor Demeter |
Radobasket/B - BKG-Veresegyház | 2020. január 25. szombat | 0 - 2 | Dr. Kovács András, Tóth Csongor Demeter |
G csoport | Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Radobasket BDSE/B - CKE U11 | 2020. január 25. szombat | 109 - 12 | Hamzi Virág, Bolyki Dávid |
BTDSE Taksonyi Ördögök/B - Radobasket BDSE/B | 2020. január 25. szombat | 11 - 79 | Hamzi Virág, Bolyki Dávid |
CKE U11 - BTDSE Taksonyi Ördögök/B | 2020. január 25. szombat | 40 - 42 | Hamzi Virág, Bolyki Dávid |
H csoport | Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FKE Erdőlakók - Viadukt SE | 2020. január 26. vasárnap | 28 - 45 | Mátyus Zoé Grèta |
ELITE Rínók - BSC Herman Lányok | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 20 | Tatár Domonkos, Mátyus Zoé Grèta |
ELITE Rínók - FKE Erdőlakók | 2020. január 26. vasárnap | 0 - 20 | Tatár Domonkos, Mátyus Zoé Grèta |
ELITE Rínók - Viadukt SE | 2020. január 26. vasárnap | 16:30 | |
BSC Herman Lányok - FKE Erdőlakók | 2020. január 26. vasárnap | 16:30 | |
BSC Herman Lányok - Viadukt SE | 2020. január 26. vasárnap | 30 - 33 | Tatár Domonkos, Mátyus Zoé Grèta |
ELITE Rínók - FKE Erdőlakók | 2020. január 26. vasárnap | 18:00 | |
ELITE Rínók - Viadukt SE | 2020. január 26. vasárnap | 18:00 | |
BSC Herman Lányok - FKE Erdőlakók | 2020. január 26. vasárnap | 18:00 | |
BSC Herman Lányok - Viadukt SE | 2020. január 26. vasárnap | 18:00 |