Kenguru Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1. régió
A csoport Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola (4026 Debrecen Hunyadi utca 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - ACS Wildcats Baia Mare I. 2019. december 7. szombat 27 - 55 Bács Csaba, Nagy Lili
ACS Wildcats Baia Mare I. - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2019. december 7. szombat 39 - 31 Bács Csaba, Nagy Lili
Nyíregyházi Sportcentrum/B - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2019. december 7. szombat 31 - 48 Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge
B csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - ACS Wildcats Baia Mare II. 2019. december 14. szombat 17 - 51 Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge
ACS Wildcats Baia Mare II. - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák 2019. december 14. szombat 38 - 34 Bács Csaba, Rácz Bence
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2019. december 14. szombat 67 - 21 Szűcs Sándor, Pozsonyi Anna Csenge
C csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. december 7. szombat 52 - 63 Szulics Zsolt János, Páll Vivien Zsanett
Nyíregyházi Kék Cápák - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2019. december 7. szombat 0 - 2 Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa
Cívis Debreceni KA Tigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. december 7. szombat 94 - 27 Szulics Zsolt János, Páll Vivien Zsanett
D csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - TSK-Magiszter 2019. december 7. szombat 56 - 9 Ferenczi Tamás, dr. Marjay Péter
TSK-Magiszter - BKGDSE-Ebes 2019. december 7. szombat 2 - 0 Ferenczi Tamás, Scholtz Zoltán
BKGDSE-Ebes - Zsákoló Zsiráfok 2019. december 7. szombat 0 - 2 Scholtz Zoltán, dr. Marjay Péter
E csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráf Bébik - Hadházi Farkasok KK 2019. december 7. szombat 16 - 54 Nyíri Péter Patrik, Horányi András
Hadházi Farkasok KK - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2019. december 7. szombat 47 - 21 Nyíri Péter Patrik, Horányi András
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Zsákoló Zsiráf Bébik 2019. december 7. szombat 25 - 12 Nyíri Péter Patrik, Horányi András
F csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyírtelki Zsiráfok - Rakamazi Zsiráfok 2019. december 8. vasárnap 0 - 2 Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán
Hadházi Farkasok B - Újfehértói Sportklub 2019. december 8. vasárnap 0 - 2 Scholtz Zoltán, Horányi András
Rakamazi Zsiráfok - Újfehértói Sportklub 2019. december 8. vasárnap 30 - 36 Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán
Nyírtelki Zsiráfok - Hadházi Farkasok B 2019. december 8. vasárnap 10:45 Zalai Ákos István, Tóth Tamás Zoltán
2. régió
A csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Vidrák - Fürge Gyík DSE 2019. december 7. szombat 93 - 18 dr. Nagy Zsombor, Molnár Zoltán
Fürge Gyík DSE - DVTK Akadémia 2019. december 7. szombat 29 - 72 dr. Nagy Zsombor, Szobonya Erik
DVTK Akadémia - MEAFC - Vidrák 2019. december 7. szombat 38 - 48 Szobonya Erik, Molnár Zoltán
B csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Basket Bulls - Szerencs VSE 2019. december 8. vasárnap 34 - 35 Sörlei Attila, Molnár Zoltán
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Basket Bulls 2019. december 8. vasárnap 20 - 49 Marton Péter, Sörlei Attila
Szerencs VSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. december 8. vasárnap 51 - 15 Marton Péter, Molnár Zoltán
C csoport Miskolci II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (3532 Miskolc Zoltán utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Kossuth 2019. december 8. vasárnap 29 - 46 Takács Zoltán, Bóta Attila
Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. december 8. vasárnap 67 - 43 Vaszi Ádám, Takács Zoltán
MEAFC Kossuth - Beszterce KK 2019. december 8. vasárnap 77 - 59 Vaszi Ádám, Bóta Attila
D csoport Dr. Enyedy Andor Református Iskola (3450 Mezőcsát Szent I. u. 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri Kék Oroszlánok - Mezőcsáti Nincs Zsák 2019. december 8. vasárnap 28 - 66 Domán István, Bene Szilárd Csaba
Kövesdi Oroszlán Kölykök - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. december 8. vasárnap 20 - 75 Domán István, Molnár Ákos
Mezőcsáti Nincs Zsák - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. december 8. vasárnap 33 - 61 Domán István, Bene Szilárd Csaba
Egri Kék Oroszlánok - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2019. december 8. vasárnap 42 - 33 Domán István, Bene Szilárd Csaba
E csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - Miskolci Sportiskola Kossuth 2019. december 7. szombat 103 - 20 Béres Dávid, Gulyás Márton
Salgótarjáni KI - DVTK Akadémia/B 2019. december 7. szombat 0 - 2 Béres Dávid, Gulyás Márton
Miskolci Sportiskola Kossuth - Salgótarjáni KI 2019. december 7. szombat 2 - 0 Takács Zoltán, Szalontai Dorina
Beszterce KK Bolyky - DVTK Akadémia/B 2019. december 7. szombat 62 - 59 Takács Zoltán, Szalontai Dorina
3. régió
A csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Sasok - ACS Baschet Star Oradea fehér II. 2019. december 7. szombat 69 - 42
ACS Baschet Star Oradea fehér II. - SZEDEÁK Bikák 2019. december 7. szombat 18 - 91
SZEDEÁK Bikák - Szolnoki Sasok 2019. december 7. szombat 105 - 23
B csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Kisbikák - Vásárhelyi Villámok 2019. december 8. vasárnap 47 - 39 Márkus Gábor, dr. Márok Soma
Vásárhelyi Villámok - Lehel Kosársuli 2019. december 8. vasárnap 48 - 45 Márkus Gábor, dr. Márok Soma
Lehel Kosársuli - SZEDEÁK Kisbikák 2019. december 8. vasárnap 77 - 67 Márkus Gábor, dr. Márok Soma
C csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK/A - ACS Baschet Star Oradea narancs I. 2019. december 7. szombat 2 - 0 PAPY ZSOLT, Farkas Barna
ACS Baschet Star Oradea narancs I. - SZECSKA Bikák 2019. december 7. szombat 0 - 2 PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
SZECSKA Bikák - Békéscsabai KK/A 2019. december 7. szombat 50 - 42 Váczi Mihály, Farkas Barna
D csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Párduckölykök - ACS Baschet Star Oradea zöld IV 2019. december 7. szombat 34 - 59 Horgos Péter, Boros Eszter
ACS Baschet Star Oradea zöld IV - SZEDEÁK Dózsa 2019. december 7. szombat 50 - 18 Horgos Péter, Boros Eszter
SZEDEÁK Dózsa - Vásárhelyi Párduckölykök 2019. december 7. szombat 35 - 32 Horgos Péter, Boros Eszter
E csoport Tabán Általános Iskola (6723 Szeged Tabán u. 17)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Vadmacskák - Békési Heppes Szöcskék 2019. december 8. vasárnap 22 - 61 Nyilas István, Lugosi Lilla
Békési Heppes Szöcskék - SZEDEÁK Karolina 2019. december 8. vasárnap 57 - 16 Nyilas István, Lugosi Lilla
SZEDEÁK Karolina - Szeged KE - Vadmacskák 2019. december 8. vasárnap 32 - 47 Nyilas István, Lugosi Lilla
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Delfinek - Szeged KE - Madách 2019. december 7. szombat 78 - 47 Utasi Balázs, Dr. Bodnár Gábor
Szeged KE - Madách - ACS Baschet Star Oradea kék III. 2019. december 7. szombat 20 - 0 Utasi Balázs, Dr. Bodnár Gábor
ACS Baschet Star Oradea kék III. - Vásárhelyi Delfinek 2019. december 7. szombat 0 - 20 Utasi Balázs, Dr. Bodnár Gábor
G csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Tigrisek - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2019. december 8. vasárnap 0 - 2 Bartucz Csaba, Szabó Krisztina
Szeged KE - Rókusi Mókusok - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2019. december 8. vasárnap 26 - 56 Bartucz Csaba, Szabó Krisztina
RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - HSA Tigrisek 2019. december 8. vasárnap 2 - 0 Bartucz Csaba, Szabó Krisztina
H csoport Széchenyi körút-i Általános Iskola (5000 Szolnok Széchenyi körút 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Szöcskék - Kisújszállási SE 2019. december 8. vasárnap 0 - 2 Mezei Tibor, Szappanos Máté
Kisújszállási SE - Mezőberényi KK 2019. december 8. vasárnap 55 - 35 Mezei Tibor, Szappanos Máté
Mezőberényi KK - SZECSKA Szöcskék 2019. december 8. vasárnap 33 - 54 Mezei Tibor, Szappanos Máté
I csoport Tabán Általános Iskola (6723 Szeged Tabán u. 17)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szandai Farkasok - Szeged KE - Hópárducok 2019. december 8. vasárnap 0 - 2 Barabás Dorina Mónika, Csóka Nándor
SZEDEÁK Aranysakálok - Szandai Farkasok 2019. december 8. vasárnap 2 - 0 Barabás Dorina Mónika, Kaszab Zsuzsa
Szeged KE - Hópárducok - SZEDEÁK Aranysakálok 2019. december 8. vasárnap 19 - 75 Kaszab Zsuzsa, Csóka Nándor
J csoport SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola (6722 Szeged Szentháromság utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Ezüstrókák - Szeged KE - Karolina 2019. december 6. péntek 101 - 12 Boros Eszter, Nyilas István
Szeged KE - Karolina - SZEDEÁK Vadócok 2019. december 6. péntek 7 - 92 Boros Eszter, Nyilas István
SZEDEÁK Vadócok - SZEDEÁK Ezüstrókák 2019. december 6. péntek 38 - 45 Boros Eszter, Nyilas István
K csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Krokodilok - Békéscsabai KK/B 2019. december 8. vasárnap 26 - 54 Kátay Csaba András, Kis Sándor
Nagyszalontai Tigrisek - Vásárhelyi Krokodilok 2019. december 8. vasárnap 44 - 18 Kis Sándor, Bere Márton Brúnó
Békéscsabai KK/B - Nagyszalontai Tigrisek 2019. december 8. vasárnap 32 - 33 Kátay Csaba András, Bere Márton Brúnó
L csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK/B - Szentesi KK 2019. december 8. vasárnap 16 - 62 Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor
Szentesi KK - Ricsilla-Kunszentmárton 2019. december 8. vasárnap 56 - 23 Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor
Ricsilla-Kunszentmárton - Szentesi KK/B 2019. december 8. vasárnap 59 - 11 Boros Eszter, Dr. Kozma Gábor
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Villámló Tigrisek 2019. december 8. vasárnap 99 - 12 Hernicz Balazs, Wischy Péter
Soproni Tigrisek - OSE Simbák 2019. december 8. vasárnap 51 - 81 Hernicz Balazs, Wischy Péter
Villámló Tigrisek - Soproni Tigrisek 2019. december 8. vasárnap 31 - 59 Kovács Zoltán, Wischy Péter
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csípős Darazsak - Szorgos Darazsak 2019. december 8. vasárnap 75 - 19 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
Tatai Mosómedvék - Csípős Darazsak 2019. december 8. vasárnap 37 - 74 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
Szorgos Darazsak - Tatai Mosómedvék 2019. december 8. vasárnap 42 - 53 Buzai Patrik, Dr Tallós Gábor
C csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. december 8. vasárnap 17 - 88 Tóth Bence, Czinder Adrienn
Vadmacskák - Harcias Kenguruk 2019. december 8. vasárnap 38 - 41 Tóth Bence, Czinder Adrienn
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Vadmacskák 2019. december 8. vasárnap 116 - 10 Tóth Bence, Czinder Adrienn
D csoport Egyetemi edzőcsarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MIZSE Feketés Darazsak - Győri KC Vizslák 2019. december 7. szombat 8 - 76
OSE Mókusok - MIZSE Feketés Darazsak 2019. december 7. szombat 83 - 11
Győri KC Vizslák - OSE Mókusok 2019. december 7. szombat 48 - 54
E csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok - Soproni Tigrisek Deák tér 2019. december 8. vasárnap 63 - 27 Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
Soproni Tigrisek Deák tér - Villámló Tigrisek/B 2019. december 8. vasárnap 55 - 20 Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
Villámló Tigrisek/B - Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok 2019. december 8. vasárnap 19 - 116 Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
F csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Kenguruk - Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 2019. december 8. vasárnap 16 - 42
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Győri KC Kenguruk 2019. december 8. vasárnap 79 - 27
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 2019. december 8. vasárnap 47 - 43
G csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok - Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok 2019. december 7. szombat 2 - 0 Nagy Péter, Tamás Pálma
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Győri KC Párducok 2019. december 7. szombat 15:15 Nagy Péter, Tamás Pálma
Győri KC Párducok - Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok 2019. december 7. szombat 0 - 2 Nagy Péter, Tamás Pálma
H csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Lovagok - Sopron KC-Oroszlánok 2019. december 8. vasárnap 28 - 44
Lackneros Darazsak - Győri KC Lovagok 2019. december 8. vasárnap 37 - 24
Sopron KC-Oroszlánok - Lackneros Darazsak 2019. december 8. vasárnap 52 - 19
I csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőörsi Oroszlánok - Harcos Darazsak 2019. december 7. szombat 31 - 35 Rudasits Ákos, Wischy Péter
Hunyadis Darazsak - Mezőörsi Oroszlánok 2019. december 7. szombat 65 - 29 Rudasits Ákos, Wischy Péter
Harcos Darazsak - Hunyadis Darazsak 2019. december 7. szombat 18 - 43 Rudasits Ákos, Wischy Péter
5. régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - RICSILLA 2019. december 7. szombat 115 - 48 Németh Csaba János, Kocsis Tamás
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2019. december 7. szombat 60 - 82 Németh Csaba János, Kocsis Tamás
RICSILLA - Ifjú Sólyomfiókák 2019. december 7. szombat 52 - 106 Németh Csaba János, Kocsis Tamás
B csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
RICSILLA Lányok - Egerszegi Zsebibabák 2019. december 8. vasárnap 76 - 61 Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna
Zalakerámia ZTE KK/A - RICSILLA Lányok 2019. december 8. vasárnap 77 - 39 Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna
Egerszegi Zsebibabák - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. december 8. vasárnap 31 - 85 Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna
C csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsai Mókusok - Tapolcai Jaguárok 2019. december 8. vasárnap 31 - 44 Fülöp András, Molnár Krisztián
Kalózok - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. december 8. vasárnap 55 - 26 Fülöp András, Molnár Krisztián
Kanizsai Mókusok - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. december 8. vasárnap 61 - 23 Fülöp András, Molnár Krisztián
Tapolcai Jaguárok - Kalózok 2019. december 8. vasárnap 54 - 44 Fülöp András, Molnár Krisztián
D csoport Móra Ferenc Általános Iskola (8749 Zalakaros Liget utca 28.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kanizsai Mókusok/B - Zalakarosi Fókák 2019. december 7. szombat 58 - 6 Horváth Alajos, Földesi Ádám
Tapolcai Gepárdok - Sportiskolás Törpillák 2019. december 7. szombat 49 - 37 Horváth Alajos, Földesi Ádám
Zalakarosi Fókák - Sportiskolás Törpillák 2019. december 7. szombat 16 - 62 Horváth Alajos, Szabó Tibor
Kanizsai Mókusok/B - Tapolcai Gepárdok 2019. december 7. szombat 38 - 48 Földesi Ádám, Szabó Tibor
6. régió
A csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - GYKSE Szekszárd 2019. december 8. vasárnap 53 - 83 Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs
GYKSE Szekszárd - KASI/B 2019. december 8. vasárnap 60 - 79 Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs
KASI/B - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. december 8. vasárnap 74 - 51 Fodor Sándor Balázs, Szücs Szabolcs
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. december 8. vasárnap 47 - 62 Kovács Attila, Marossy Gergely
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári KS 2019. december 8. vasárnap 72 - 50 Kovács Attila, Nagy Kevin, Krisztián
Dombóvári KS - NKA Pécs Fiú/A 2019. december 8. vasárnap 39 - 85 Marossy Gergely, Nagy Kevin, Krisztián
C csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/A - Gyakorlós Törpék 2019. december 8. vasárnap 59 - 62 Farkas Roland, Lakos Koppány Ádám
NKA Pécs Leány - KASI/A 2019. december 8. vasárnap 45 - 70 Farkas Roland, Boros Gyevi Ádám
Gyakorlós Törpék - NKA Pécs Leány 2019. december 8. vasárnap 60 - 45 Lakos Koppány Ádám, Boros Gyevi Ádám
D csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/A - NKA Pécs Fiú/B 2019. december 7. szombat 45 - 48 Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Marko
KASI/D - Kozármisleny SE/A 2019. december 7. szombat 31 - 52 Fülöp Zsombor Ferenc, Potz Gábor
NKA Pécs Fiú/B - KASI/D 2019. december 7. szombat 49 - 45 Mándity Marko, Potz Gábor
E csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Leány/B - FKSE Szekszárd UP 2019. december 8. vasárnap 13 - 117 Nagy Viktor, Zsók Áron
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - KASI/C 2019. december 8. vasárnap 89 - 38 Nagy Viktor, Zsók Áron
NKA Pécs Leány/B - KASI/C 2019. december 8. vasárnap 24 - 44 Domokos Bence, Nemes Hajnalka
FKSE Szekszárd UP - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. december 8. vasárnap 51 - 43 Domokos Bence, Nemes Hajnalka
F csoport PVSK NKA Csarnok (7622 Pécs Verseny u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2019. december 7. szombat 2 - 0 Bálind Attila, Ács Dezső
Monok SE - Bonyhádi KSE 2019. december 7. szombat 2 - 0 Marossy Gergely, Bálind Attila
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Bonyhádi KSE 2019. december 7. szombat 2 - 0 Marossy Gergely, Ács Dezső
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Monok SE 2019. december 7. szombat 0 - 2 Bálind Attila, Ács Dezső
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska FKE - KECSKEMÉTI KA/JIMMY 2019. december 8. vasárnap 54 - 52 Baukó Ferenc, Kovács István
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Bajai Bácska FKE 2019. december 8. vasárnap 77 - 61 Baukó Ferenc, Kovács István
KECSKEMÉTI KA/JIMMY - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. december 8. vasárnap 31 - 67 Baukó Ferenc, Kovács István
B csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke KSE - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2019. december 8. vasárnap 81 - 49 Papp Attila, Fehér Ádám
Kecskeméti KA Amazonok - Pityke KSE 2019. december 8. vasárnap 64 - 42 Papp Attila, Fehér Ádám
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Amazonok 2019. december 8. vasárnap 47 - 81 Papp Attila, Fehér Ádám
C csoport Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK/A - Bátaszéki Oroszlánok U11 2019. december 7. szombat 45 - 26 Pálfi Tímea, Pálfi Ágnes
Bátaszéki Oroszlánok U11 - Nagykőrösi Sólymok 2019. december 7. szombat 51 - 41 Hajagos-Kiss Hedvig, Pálfi Tímea
Nagykőrösi Sólymok - Bajai NKK/A 2019. december 7. szombat 49 - 60 Hajagos-Kiss Hedvig, Pálfi Ágnes
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Vadmacskák - CEKK 2019. december 7. szombat 37 - 48 Kovács István
FTSI Darvas Iskola - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. december 7. szombat 46 - 24 Kovács István, Filep Áron Kálmán
CEKK - FTSI Darvas Iskola 2019. december 7. szombat 50 - 48 Filep Áron Kálmán
E csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Mátyás - Kecskeméti KA Villámok 2019. december 7. szombat 23 - 52 Velkey István, Pásztor Patrik
FTSI Constantinum 1. - Kecskeméti KC Mátyás 2019. december 7. szombat 47 - 63 Velkey István, Szipli Hanna
Kecskeméti KA Villámok - FTSI Constantinum 1. 2019. december 7. szombat 100 - 13 Velkey István, Szipli Hanna
F csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Platán Iskola - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. december 7. szombat 49 - 22 Tóth Mihály, Pásztor Attila
FTSI Batthyány L. Iskola - Kecskeméti KA Mitugrász 2019. december 7. szombat 14 - 84 Tóth Mihály, Pásztor Patrik
Kecskeméti KA Mitugrász - FTSI Platán Iskola 2019. december 7. szombat 68 - 19 Tóth Mihály, Pásztor Attila
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK/B - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. december 8. vasárnap 25 - 77 Gelányi Dániel, Kasza Hunor
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Bajai NKK/B 2019. december 8. vasárnap 84 - 32 Gelányi Dániel, Kiss Virág
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. december 8. vasárnap 20 - 51 Kasza Hunor , Kiss Virág
H csoport Móric Zsignomd Általános Iskola (Kecskemét-Hetényegyháza Iskola u. 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Baja MNAMK Rakétái - Miklósi KékRókák 2019. december 8. vasárnap 0 - 20 Bodnárné Pasek Mónika, Bodnár Máté
Kecskeméti KC Halas - Baja MNAMK Rakétái 2019. december 8. vasárnap 20 - 0 Bodnárné Pasek Mónika, Csoma Martin
Miklósi KékRókák - Kecskeméti KC Halas 2019. december 8. vasárnap 100 - 28 Bodnárné Pasek Mónika, Csoma Martin
I csoport Móric Zsignomd Általános Iskola (Kecskemét-Hetényegyháza Iskola u. 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC Méntelek - Kecskeméti KC Hetény 2019. december 8. vasárnap 35 - 51 Nagy Joel, Borbély Zoltán
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KC Méntelek 2019. december 8. vasárnap 47 - 45 Nagy Joel, Borbély Zoltán
Kecskeméti KC Hetény - Kécskei Vidrák 2019. december 8. vasárnap 50 - 39 Nagy Joel, Bodnár Máté
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Vadkacsák - DKKA Ugró Mókusok 2019. december 7. szombat 77 - 22 Horváth Andreasz, Kaposi Gábor
DKKA Ugró Mókusok - DKKA Vezérek 2019. december 7. szombat 29 - 75 KOCSIS JÓZSEF, Kaposi Gábor
DKKA Vezérek - Velencei Vadkacsák 2019. december 7. szombat 48 - 24 Horváth Andreasz, Kaposi Gábor
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ördögök - DKKA Darazsak 2019. december 8. vasárnap 8 - 103 KOCSIS JÓZSEF, Müller Martin
DKKA Darazsak - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2019. december 8. vasárnap 74 - 31 KOCSIS JÓZSEF, Müller Martin
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - DKKA Ördögök 2019. december 8. vasárnap 57 - 37 KOCSIS JÓZSEF, Müller Martin
C csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE U11 fiú - Alba Fehérvár 2019. december 8. vasárnap 54 - 56 Poór Tamás, Kaposi Gábor
DKKA Tigrisek - VUKE U11 fiú 2019. december 8. vasárnap 39 - 46 Poór Tamás, Kaposi Gábor
Alba Fehérvár - DKKA Tigrisek 2019. december 8. vasárnap 44 - 53 Poór Tamás, Szőcs Péter
D csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred Nádor u. 17.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Balatonfüred - Pákozdi Kócsagok 2019. december 8. vasárnap 73 - 39 Sebesi Gábor, Kocsis Tamás
Pákozdi Kócsagok - Pázmándi Farkasok 2019. december 8. vasárnap 2 - 0 Sebesi Gábor, Kocsis Tamás
Pázmándi Farkasok - Balatonfüred 2019. december 8. vasárnap 0 - 2 Sebesi Gábor, Kocsis Tamás
E csoport Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fűzfői AK - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. december 8. vasárnap 15 - 55 Prieger Mihály, Lenger Levente
Dunaújvárosi Sárkányok - Marcali Szürkefarkasok 2019. december 8. vasárnap 44 - 63 Prieger Mihály, Lenger Levente
Marcali Szürkefarkasok - Fűzfői AK 2019. december 8. vasárnap 49 - 27 Prieger Mihály, Lenger Levente
F csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Gepárdok - Velencei Csukák 2019. december 8. vasárnap 25 - 60 Szőcs Péter
Ajka - Dávid Kornél KA Bory 2019. december 8. vasárnap 35 - 33 Szőcs Péter
Várpalotai Gepárdok - Dávid Kornél KA Bory 2019. december 8. vasárnap 12 - 52 Szőcs Péter
Velencei Csukák - Ajka 2019. december 8. vasárnap 26 - 41 Szőcs Péter
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC-Grosics - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. december 7. szombat 65 - 60 Pál Roland, Zakár Adrienn
Vasas Akadémia U11 - MAFC-Grosics 2019. december 7. szombat 35 - 52 Pál Roland, Németh Fanni
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U11 2019. december 7. szombat 53 - 44 Németh Fanni , Zakár Adrienn
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata Garfield - BEAC Vizslák 2019. december 8. vasárnap 45 - 36 Pál Roland, Gereben Dorka
Vasas Amazonok - Csata Garfield 2019. december 8. vasárnap 25 - 57 Pál Roland, Gereben Dorka
BEAC Vizslák - Vasas Amazonok 2019. december 8. vasárnap 47 - 51 Hartai Tamás, Boros Krisztina
C csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Kenguruk - Kéksárga Gepárdok 2019. december 8. vasárnap 67 - 55 Tahin András, Waigand Ágoston
Budafoki Békák - BLF Kenguruk 2019. december 8. vasárnap 42 - 74 Tahin András, Waigand Ágoston
Kéksárga Gepárdok - Budafoki Békák 2019. december 8. vasárnap 65 - 61 Magyar Zoltán, Süveges Zalán
D csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Sólymok - Pannónia Csata 2019. december 8. vasárnap 68 - 41 Hartai Tamás, Pál Roland
Török Sasfiókák - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. december 8. vasárnap 2 - 0 Pál Roland, Boros Krisztina
Pannónia Csata - Török Sasfiókák 2019. december 8. vasárnap 34 - 57 Horváth Kinga, Kiss Mihály Barna
E csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Római Kaszások - Dűlői Kaszások 2019. december 8. vasárnap 43 - 60 Magyar Zoltán, Süveges Zalán
Békási Kaszások - Római Kaszások 2019. december 8. vasárnap 0 - 2 Szőke Gábor, Miháczi Ádám
Dűlői Kaszások - Békási Kaszások 2019. december 8. vasárnap 2 - 0 Szőke Gábor, Miháczi Ádám
F csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Zuglói Sasok Herman 2019. december 7. szombat 36 - 54 Szilágyi Tamás, Gereben Dorka
Malév Kobrák - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2019. december 7. szombat 61 - 35 Szilágyi Tamás, Gereben Dorka
Zuglói Sasok Herman - Malév Kobrák 2019. december 7. szombat 34 - 42 Kiss Mihály Barna, Kutrik Andrea
G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd-SZSE - MAFC Farkasrét 2019. december 7. szombat 24 - 35 Kiss Mihály Barna, Kutrik Andrea
MAFC Farkasrét - Vasas Bolhák 2019. december 7. szombat 50 - 34 Gereben Dorka, Szántó Dénes
Vasas Bolhák - Budapesti Honvéd-SZSE 2019. december 7. szombat 44 - 42 Gereben Dorka, Miháczi Ádám
H csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - Budapesti Honvéd Bakáts 2019. december 8. vasárnap 24 - 60 Szilágyi Tamás, Domián Zsolt
Újpest-MT/A - Budapest Csepel 2019. december 8. vasárnap 44 - 32 Szilágyi Tamás, Szőke Gábor
Budapesti Honvéd Bakáts - Újpest-MT/A 2019. december 8. vasárnap 45 - 17 Szőke Gábor, Domián Zsolt
I csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Törekvés Törpillák - Ziccer Bocsok 2019. december 7. szombat 25 - 62 Miháczi Ádám, Szántó Dénes
Vasas Akadémia U10 - Törekvés Törpillák 2019. december 7. szombat 34 - 31 Török Béla, Ágoston Álmos Pál
Ziccer Bocsok - Vasas Akadémia U10 2019. december 7. szombat 47 - 19 Török Béla, Ágoston Álmos Pál
J csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - Kaszások Boys 2019. december 8. vasárnap 2 - 0 Török Béla, Marjai Réka
Kaszások Boys - MTK Budapest 2019. december 8. vasárnap 17:15 Szőts Dávid István, Rabi Bernadett Panna
MTK Budapest - Zuglói Sasok 2019. december 8. vasárnap 0 - 2 Szőts Dávid István, Rabi Bernadett Panna
K csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZSE Terézvárosi - ICT Repülő Mókusok/A 2019. december 8. vasárnap 39 - 31 Horváth Kinga, Kiss Mihály Barna
ICT Repülő Mókusok/A - MAFC Csíkihegyek 2019. december 8. vasárnap 25 - 44 Zádeczki Donát László, Ürögi Zsolt
MAFC Csíkihegyek - SZSE Terézvárosi 2019. december 8. vasárnap 56 - 42 Zádeczki Donát László, Ürögi Zsolt
L csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ICT Repülő Mókusok/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2019. december 8. vasárnap 29 - 55 Zakár Adrienn
Csata Pónik - ICT Repülő Mókusok/B 2019. december 8. vasárnap 85 - 17 Zakár Adrienn, Marjai Réka
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - Csata Pónik 2019. december 8. vasárnap 34 - 47 Török Béla
M csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - TFSE 2019. december 15. vasárnap 23 - 60 Matóczay Bálint, Boros Krisztina
Kőbányai Darazsak/Harmat - SZPA-HSE 2019. december 15. vasárnap 44 - 29 Ürögi Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér
TFSE - Kőbányai Darazsak/Harmat 2019. december 15. vasárnap 44 - 45 Ürögi Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér
N csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC/Molnár - BEAC Farkasrét 2019. december 7. szombat 0 - 2 Waigand Ágoston, Rabi Bernadett Panna
Budafoki Bolhák - JKC/Molnár 2019. december 7. szombat 2 - 0 Waigand Ágoston, Ürögi Zsolt
BEAC Farkasrét - Budafoki Bolhák 2019. december 7. szombat 67 - 13 Ürögi Zsolt, Rabi Bernadett Panna
O csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KLKS Homoktövis - Újpest-MT/B 2019. december 14. szombat 26 - 40 Konta Csanád János, Waigand Ágoston
ICT Pilóták - KLKS Homoktövis 2019. december 14. szombat 60 - 3 Konta Csanád János, Waigand Ágoston
Újpest-MT/B - ICT Pilóták 2019. december 14. szombat 21 - 53 Ürögi Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér
P csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Zsiráfok - Malév Zsiráfok 2019. december 15. vasárnap 23 - 57 Adjudani Dániel Pezsman, Bozóki Domonkos Olivér
Malév Zsiráfok - BLF Bolhák 2019. december 15. vasárnap 41 - 42 Adjudani Dániel Pezsman, Bozóki Domonkos Olivér
BLF Bolhák - Kéksárga Zsiráfok 2019. december 15. vasárnap 39 - 32 Matóczay Bálint, Boros Krisztina
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kőbányai Darázslányok/B - BEAC Petőfi 2019. december 14. szombat 21 - 40 Hőgerl Bence, Marjai Réka
BEAC Petőfi - Németvölgyi Bocsok 2019. december 14. szombat 34 - 39 Hőgerl Bence, Boros Krisztina
Németvölgyi Bocsok - Kőbányai Darázslányok/B 2019. december 14. szombat 55 - 23 Boros Krisztina, Marjai Réka
R csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Koalák - Kéksárga Okapik 2019. december 14. szombat 36 - 45 Ürögi Zsolt, Bozóki Domonkos Olivér
PSE Párducok - BLF Koalák 2019. december 14. szombat 50 - 32 Süveges Zalán, Miháczi Ádám
Kéksárga Okapik - PSE Párducok 2019. december 14. szombat 40 - 48 Süveges Zalán, Miháczi Ádám
S csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Flamingók - Újpest-MT/C 2019. december 15. vasárnap 49 - 22 Miháczi Ádám, Simon Kornél Károly
Pasa Csillagok - Kéksárga Flamingók 2019. december 15. vasárnap 49 - 17 Boros Krisztina, Miháczi Ádám
Újpest-MT/C - Pasa Csillagok 2019. december 15. vasárnap 12 - 46 Boros Krisztina, Simon Kornél Károly
T csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Keresztúri Méhecskék - VUA Törpék 2019. december 14. szombat 88 - 14 Bárány Levente, Kovács Gedeon
VUA Törpék - KKS Tigers 2019. december 14. szombat 20 - 57 Bárány Levente, Ágoston Álmos Pál
SZSE U11 - Keresztúri Méhecskék 2019. december 14. szombat 17 - 58 Bertók Botond, Kovács Gedeon
KKS Tigers - SZSE U11 2019. december 14. szombat 42 - 28 Bertók Botond, Ágoston Álmos Pál
10. régió
A csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS BASKET BUDA - Herceghalmi Tigrisek 2019. december 8. vasárnap 91 - 40 Mátyus Zoé Grèta, Garami Júlia Eszter
Gödi Gödények - PILIS BASKET BUDA 2019. december 8. vasárnap 49 - 65 Mátyus Zoé Grèta, Garami Júlia Eszter
Herceghalmi Tigrisek - Gödi Gödények 2019. december 8. vasárnap 21 - 96 Mátyus Zoé Grèta, Garami Júlia Eszter
B csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - Dk. Kiscicák - Szentendrei Kölyökfarkasok 2019. december 7. szombat 36 - 40 Molnár Tamás, Belák Zoltán
Radobasket/A - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2019. december 7. szombat 49 - 52 Molnár Tamás, Belák Zoltán
Szentendrei Kölyökfarkasok - Radobasket/A 2019. december 7. szombat 53 - 54 Molnár Tamás, Belák Zoltán
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket - BDSE - DMTK/A 2019. december 8. vasárnap 30 - 71 Agócs Gábor Mihály
BSC-Páty - Radobasket - BDSE 2019. december 8. vasárnap 0 - 2 Agócs Gábor Mihály
DMTK/A - BSC-Páty 2019. december 8. vasárnap 2 - 0 Agócs Gábor Mihály
D csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2019. december 7. szombat 24 - 40 Antoni Márk Ágoston, Horváth Emese Kata
BSC-Herman - Pilis Basket 2019. december 7. szombat 30 - 26 Antoni Márk Ágoston, Horváth Emese Kata
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - BSC-Herman 2019. december 7. szombat 57 - 30 Antoni Márk Ágoston, Horváth Emese Kata
E csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 - DMTK/B 2019. december 8. vasárnap 24 - 41 Tatár Domonkos, Fajszi Zsombor Levente
Százhalombattai KSE - BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 2019. december 8. vasárnap 87 - 20 Tatár Domonkos, Fajszi Zsombor Levente
DMTK/B - Százhalombattai KSE 2019. december 8. vasárnap 23 - 84 Tatár Domonkos, Fajszi Zsombor Levente
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-Veresegyház - Viadukt SE 2019. december 8. vasárnap 0 - 2 Hamzi Virág, Szabó Mátyás Andor
VMG DSE - Bolyai - BKG-Veresegyház 2019. december 8. vasárnap 2 - 0 Hamzi Virág, Szabó Mátyás Andor
Viadukt SE - VMG DSE - Bolyai 2019. december 8. vasárnap 22 - 91 Hamzi Virág, Szabó Mátyás Andor
G csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Árpád fejedelem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BSC Herman Lányok - Radobasket BDSE/B 2019. december 7. szombat 2 - 0 Sersovszky Gergely Péter, Szabó Mátyás Andor
Radobasket/B - BSC Herman Lányok 2019. december 7. szombat 0 - 2 Sersovszky Gergely Péter, Szabó Mátyás Andor
Radobasket BDSE/B - Radobasket/B 2019. december 7. szombat 16:30 Sersovszky Gergely Péter, Szabó Mátyás Andor

Megyei szövetségek