Kenguru Kupa - 2019/2020
Szakaszok
1. régió
A csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum/B - ACS Wildcats Baia Mare I. 2019. november 16. szombat 35 - 46 Horányi András , Szabó Zsuzsa
ACS Wildcats Baia Mare I. - Karcagi SE Pusztai Sasfiókák 2019. november 16. szombat 30 - 24 Zalai Ákos István, KONCZ JÁNOS
Karcagi SE Pusztai Sasfiókák - Nyíregyházi Sportcentrum/B 2019. november 16. szombat 35 - 44 Zalai Ákos István, KONCZ JÁNOS
B csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Cívis Debreceni KA TK Rakéták - Cívis Debreceni KA Fehértigrisek 2019. november 16. szombat 09:00 Szücs Balázs, Lakatos István
Cívis Debreceni KA Fehértigrisek - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. november 16. szombat 10:15 Szücs Balázs, Kiss Gabriella
Nyíregyházi Kék Cápák - Cívis Debreceni KA TK Rakéták 2019. november 16. szombat 11:30 Kiss Gabriella, Lakatos István
C csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - ACS Wildcats Baia Mare II. 2019. november 17. vasárnap 14 - 61 Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter
ACS Wildcats Baia Mare II. - Cívis Debreceni KA Tigrisek 2019. november 17. vasárnap 62 - 27 Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter
Cívis Debreceni KA Tigrisek - Zsákoló Zsiráfok 2019. november 17. vasárnap 46 - 37 Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter
D csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - BKGDSE-Ebes 2019. november 16. szombat 39 - 28 Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa
BKGDSE-Ebes - Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok 2019. november 16. szombat 50 - 11 Scholtz Zoltán, Szabó Zsuzsa
Cívis Debreceni KA Dózsa-Gönczy Oroszlánok - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. november 16. szombat 21 - 57 Scholtz Zoltán, Horányi András
E csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráf Bébik - TSK-Magiszter 2019. november 16. szombat 14 - 26 Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán
TSK-Magiszter - Nyírtelki Zsiráfok 2019. november 16. szombat 52 - 20 Szulics Zsolt János, Tóth Tamás
Nyírtelki Zsiráfok - Zsákoló Zsiráf Bébik 2019. november 16. szombat 12:30 Szulics Zsolt János, Tóth Tamás
F csoport Bocskai István Általános Iskola (4242 Hajdúhadház Szilágyi Dezső utca 2-4)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Rakamazi Zsiráfok - Hadházi Farkasok B 2019. november 17. vasárnap 22 - 31 Bács Csaba, Pozsonyi Anna Csenge
Újfehértói Sportklub - Hadházi Farkasok KK 2019. november 17. vasárnap 20 - 51 Kiss Gabriella, Szabó Gréta
Rakamazi Zsiráfok - Újfehértói Sportklub 2019. november 17. vasárnap 14 - 23 Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge
Hadházi Farkasok B - Hadházi Farkasok KK 2019. november 17. vasárnap 22 - 59 Bács Csaba, Szabó Gréta
2. régió
A csoport Miskolci Egyetem, Körcsarnok (3508 Miskolc Egyetem út 5. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Vidrák - MEAFC Basket Bulls 2019. november 16. szombat 81 - 20 Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor
DVTK Akadémia - MEAFC - Vidrák 2019. november 16. szombat 44 - 71 Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor
MEAFC Basket Bulls - DVTK Akadémia 2019. november 16. szombat 23 - 63 Sándor Ivett, Dr. Ormay Gábor
B csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. november 17. vasárnap 27 - 52 Domán István, Gulyás Márton
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Fürge Gyík DSE 2019. november 17. vasárnap 45 - 54 Domán István, Molnár Zoltán
Fürge Gyík DSE - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. november 17. vasárnap 60 - 53 Molnár Zoltán, Gulyás Márton
C csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri Kék Oroszlánok - Beszterce KK 2019. november 17. vasárnap 28 - 66 Vaszi Ádám, Tòth Tamás
Szerencs VSE - Egri Kék Oroszlánok 2019. november 17. vasárnap 65 - 6 Vaszi Ádám, Tòth Tamás
Beszterce KK - Szerencs VSE 2019. november 17. vasárnap 29 - 49 Vaszi Ádám, Tòth Tamás
D csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - Kövesdi Oroszlán Kölykök 2019. november 16. szombat 43 - 51 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MEAFC Kossuth 2019. november 16. szombat 46 - 49 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. november 16. szombat 34 - 79 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
Kövesdi Oroszlán Kölykök - MEAFC Kossuth 2019. november 16. szombat 24 - 75 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
E csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőcsáti Nincs Zsák - DVTK Akadémia/B 2019. november 16. szombat 82 - 52 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
Salgótarjáni KI - Miskolci Sportiskola Kossuth 2019. november 16. szombat 70 - 39 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
DVTK Akadémia/B - Miskolci Sportiskola Kossuth 2019. november 16. szombat 94 - 32 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
Mezőcsáti Nincs Zsák - Salgótarjáni KI 2019. november 16. szombat 91 - 47 Molnár Zoltán, Szalontai Dorina
3. régó
A csoport SZTE Mezőgazdasági Főiskola (6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Villámok - SZEDEÁK Bikák 2019. november 16. szombat 11 - 106 Jáhni Bence, Bartucz Csaba
SZEDEÁK Bikák - Szolnoki Sasok 2019. november 16. szombat 84 - 37 Jáhni Bence, Bartucz Csaba
Szolnoki Sasok - Vásárhelyi Villámok 2019. november 16. szombat 79 - 31 Jáhni Bence, Bartucz Csaba
B csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ACS Baschet Star Oradea narancs I. - ACS Baschet Star Oradea fehér II. 2019. november 16. szombat 5 - 48 Liszkai Dávid, dr. Márok Soma
ACS Baschet Star Oradea fehér II. - SZEDEÁK Kisbikák 2019. november 16. szombat 30 - 21 Liszkai Dávid, dr. Márok Soma
SZEDEÁK Kisbikák - ACS Baschet Star Oradea narancs I. 2019. november 16. szombat 62 - 8 Liszkai Dávid, Utasi Gábor
C csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Bikák - Lehel Kosársuli 2019. november 17. vasárnap 44 - 54 Szappanos Máté, Ócsai József
Lehel Kosársuli - Vásárhelyi Párduckölykök 2019. november 17. vasárnap 2 - 0 Terjéki András, Ócsai József
Vásárhelyi Párduckölykök - SZECSKA Bikák 2019. november 17. vasárnap 52 - 66 Szappanos Máté, Terjéki András
D csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Dózsa - Békéscsabai KK/A 2019. november 16. szombat 14 - 60 Varga Zoltán, Csóka Nándor
Békéscsabai KK/A - SZEDEÁK Karolina 2019. november 16. szombat 10:30 Varga Zoltán, Csóka Nándor
SZEDEÁK Karolina - SZEDEÁK Dózsa 2019. november 16. szombat 12:00 Varga Zoltán, Csóka Nándor
E csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Heppes Szöcskék - ACS Baschet Star Oradea kék III. 2019. november 17. vasárnap 91 - 10 PAPY ZSOLT, Szikora Zsóka
ACS Baschet Star Oradea kék III. - ACS Baschet Star Oradea zöld IV 2019. november 17. vasárnap 7 - 105 PAPY ZSOLT, Szikora Zsóka
ACS Baschet Star Oradea zöld IV - Békési Heppes Szöcskék 2019. november 17. vasárnap 63 - 35 PAPY ZSOLT, Szikora Zsóka
F csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Vadmacskák - Vásárhelyi Delfinek 2019. november 17. vasárnap 54 - 39 Barabás Dorina Mónika, Tóth Márk
Vásárhelyi Delfinek - RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas 2019. november 17. vasárnap 56 - 28 Liszkai Dávid, Barabás Dorina Mónika
RICSILLA-GFF Gyakorló Szarvas - Szeged KE - Vadmacskák 2019. november 17. vasárnap 32 - 41 Liszkai Dávid, Tóth Márk
G csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szeged KE - Madách - Szeged KE - Rókusi Mókusok 2019. november 16. szombat 60 - 17 Lugosi Lilla, Kaszab Zsuzsa
Szeged KE - Rókusi Mókusok - SZECSKA Szöcskék 2019. november 16. szombat 10:15 Horgos Péter, Kaszab Zsuzsa
SZECSKA Szöcskék - Szeged KE - Madách 2019. november 16. szombat 11:30 Horgos Péter, Lugosi Lilla
H csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőberényi KK - Szeged KE - Hópárducok 2019. november 16. szombat 55 - 56 Tóth Tamás, Erdei Krisztián
HSA Tigrisek - Mezőberényi KK 2019. november 16. szombat 67 - 55 Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor
Szeged KE - Hópárducok - HSA Tigrisek 2019. november 16. szombat 39 - 43 Dr. Kozma Gábor, Erdei Krisztián
I csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szandai Farkasok - Kisújszállási SE 2019. november 16. szombat 31 - 55 Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András
Kisújszállási SE - Szeged KE - Karolina 2019. november 16. szombat 115 - 10 Pál-Szabó Sándor János, Ócsai József
Szeged KE - Karolina - Szandai Farkasok 2019. november 16. szombat 12 - 95 Terjéki András, Ócsai József
J csoport Weöres Sándor Általános Iskola (6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Krokodilok - SZEDEÁK Ezüstrókák 2019. november 17. vasárnap 20 - 45 Tóth Tamás, Szabó Krisztina
SZEDEÁK Aranysakálok - SZEDEÁK Vadócok 2019. november 17. vasárnap 46 - 21 Tóth Tamás, Szabó Krisztina
Vásárhelyi Krokodilok - SZEDEÁK Vadócok 2019. november 17. vasárnap 4 - 37 Boros Eszter, Dr. Bodnár Gábor
SZEDEÁK Ezüstrókák - SZEDEÁK Aranysakálok 2019. november 17. vasárnap 18 - 53 Boros Eszter, Dr. Bodnár Gábor
4. régió
A csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Simbák - Soproni Tigrisek 2019. november 17. vasárnap 76 - 41 Hernicz Balazs, Czinder Adrienn
Csípős Darazsak - OSE Simbák 2019. november 17. vasárnap 45 - 62 Hernicz Balazs, Czinder Adrienn
Soproni Tigrisek - Csípős Darazsak 2019. november 17. vasárnap 61 - 56 Hernicz Balazs, Czinder Adrienn
B csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcias Kenguruk - Tatai Mosómedvék 2019. november 16. szombat 26 - 63 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
Tatai Mosómedvék - Villámló Tigrisek 2019. november 16. szombat 37 - 67 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
Villámló Tigrisek - Harcias Kenguruk 2019. november 16. szombat 78 - 7 Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
C csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Feketés Darazsak - Szorgos Darazsak 2019. november 16. szombat 10:00
Vadmacskák - Feketés Darazsak 2019. november 16. szombat 11:15
Szorgos Darazsak - Vadmacskák 2019. november 16. szombat 12:30
D csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Mókusok - Villámló Tigrisek/B 2019. november 16. szombat 10:30 Vörös Eszter, Alina Lazar
Villámló Tigrisek/B - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. november 16. szombat 11:45 Novák Bence, Vörös Eszter
Soproni Sportiskolás Bivalyok - OSE Mókusok 2019. november 16. szombat 13:00 Novák Bence, Alina Lazar
E csoport Móra Ferenc Általános és Szakközépiskola (9023 Győr Kodály Zoltán utca 20-24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek Deák tér - Győri KC Vizslák 2019. november 16. szombat 13:45
Győri KC Kenguruk - Soproni Tigrisek Deák tér 2019. november 16. szombat 15:00
Győri KC Vizslák - Győri KC Kenguruk 2019. november 16. szombat 16:15
F csoport UMF ARÉNA (9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk - Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok 2019. november 16. szombat 41 - 86
Győri KC Párducok - CREDOBUS Mosonmagyaróvári Kenguruk 2019. november 16. szombat 22 - 91
Soproni Sportiskolás Gárdonyis Zsiráfok - Győri KC Párducok 2019. november 16. szombat 143 - 23
G csoport Hunyadi Általános Iskola (9400 Sopron Hunyadi János u. 8. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Lovagok - Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok 2019. november 17. vasárnap 12:45 Tóth Bence, Szlávik Bence
Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok - Győri KC Lovagok 2019. november 17. vasárnap 14:00 Tóth Bence, Dr Tallós Gábor
Soproni Sportiskolás Hunyadis Párducok - Soproni Sportiskolás Lackneros Farkasok 2019. november 17. vasárnap 20 - 45 Tóth Bence, Dr Tallós Gábor
H csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok - Lackneros Darazsak 2019. november 16. szombat 97 - 19 Herczeg Ágoston, Szlávik Bence
Lackneros Darazsak - Mezőörsi Oroszlánok 2019. november 16. szombat 10:15 Herczeg Ágoston, Szlávik Bence
Mezőörsi Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Deákos Elefántok 2019. november 16. szombat 11:30 Rudasits Ákos, Wischy Péter
I csoport Hunyadi Általános Iskola (9400 Sopron Hunyadi János u. 8. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Darazsak - Sopron KC-Oroszlánok 2019. november 17. vasárnap 17 - 62 Rokob Krisztián, Wischy Péter
Hunyadis Darazsak - Harcos Darazsak 2019. november 17. vasárnap 47 - 33 Rokob Krisztián, Wischy Péter
Sopron KC-Oroszlánok - Hunyadis Darazsak 2019. november 17. vasárnap 60 - 24 Rokob Krisztián, Wischy Péter
5. régió
A csoport Paragvári Utcai Általános Iskola (9700 Szombathely, Paragvári u. 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - RICSILLA Lányok 2019. november 17. vasárnap 97 - 14 Nagy Bernát, Tóth Zalán Balázs
Ifjú Sólyomfiókák - Körmendi Törpördögök/A 2019. november 17. vasárnap 63 - 82 Nagy Bernát, Tóth Gábor Balázs
RICSILLA Lányok - Ifjú Sólyomfiókák 2019. november 17. vasárnap 29 - 74 Tóth Gábor Balázs, Tóth Zalán Balázs
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (8900 Zalaegerszeg Rákóczi Ferenc utca 70.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - RICSILLA 2019. november 16. szombat 64 - 75 Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna
Kanizsai Mókusok - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. november 16. szombat 11:45 Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna
RICSILLA - Kanizsai Mókusok 2019. november 16. szombat 13:00 Németh Csaba János, Pálfi Lili Hanna
C csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - Zalakerámia ZTE KK/B 2019. november 16. szombat 68 - 15 Horváth Alajos, Szabó Tibor
Egerszegi Zsebibabák - Kanizsai Mókusok/B 2019. november 16. szombat 65 - 38 Szabó Tibor, Imre Márk
Zalakerámia ZTE KK/B - Kanizsai Mókusok/B 2019. november 16. szombat 53 - 42 Horváth Alajos, Imre Márk
Kalózok - Egerszegi Zsebibabák 2019. november 16. szombat 57 - 72 Szabó Tibor, Imre Márk
D csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sportiskolás Törpillák - Tapolcai Jaguárok 2019. november 16. szombat 12 - 73 Kocsis Tamás, Molnár Krisztián
Zalakarosi Fókák - Tapolcai Gepárdok 2019. november 16. szombat 9 - 57 Kocsis Tamás, Molnár Krisztián
Tapolcai Jaguárok - Tapolcai Gepárdok 2019. november 16. szombat 51 - 32 Kocsis Tamás, Léránt Gábor
6. régió
A csoport Dienes Valéria Általános Iskola (7100 Szekszárd Szent-Györgyi Albert utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - GYKSE Szekszárd 2019. november 16. szombat 35 - 84
KASI/B - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. november 16. szombat 70 - 39
GYKSE Szekszárd - KASI/B 2019. november 16. szombat 58 - 88
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/A - KASI/A 2019. november 16. szombat 52 - 38 Kiss Zoltán, Benke Krisztián
KASI/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. november 16. szombat 33 - 61 Kiss Zoltán, Popgyákunik Balázs
Atomerőmű-KSC Szekszárd - NKA Pécs Fiú/A 2019. november 16. szombat 61 - 45 Benke Krisztián, Popgyákunik Balázs
C csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NKA Pécs Fiú/B - NKA Pécs Leány 2019. november 16. szombat 29 - 50 Fülöp Zsombor Ferenc, Mándity Marko
Dombóvári KS - NKA Pécs Fiú/B 2019. november 16. szombat 65 - 42 Fülöp Zsombor Ferenc, Nagy Kevin, Krisztián
NKA Pécs Leány - Dombóvári KS 2019. november 16. szombat 41 - 63 Nagy Kevin, Krisztián, Mándity Marko
D csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Törpék - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. november 16. szombat 79 - 73 Guzmics Bence
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Kozármisleny SE/A 2019. november 16. szombat 73 - 70 Guzmics Bence
Kozármisleny SE/A - Gyakorlós Törpék 2019. november 16. szombat 72 - 71 Guzmics Bence
E csoport Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka (7627 Pécs Hársfa utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - NKA Pécs Leány/B 2019. november 17. vasárnap 20 - 58 Székely Bernadett, Popgyákunik Balázs
FKSE Szekszárd UP - KASI/D 2019. november 17. vasárnap 41 - 46 Székely Bernadett, Mándity Marko
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - FKSE Szekszárd UP 2019. november 17. vasárnap 12 - 106 Popgyákunik Balázs, Mándity Marko
NKA Pécs Leány/B - KASI/D 2019. november 17. vasárnap 22 - 87 Székely Bernadett, Popgyákunik Balázs
F csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/C - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2019. november 17. vasárnap 09:00 Frank Bianka, Lakos Koppány Ádám
Bonyhádi KSE - Monok SE 2019. november 17. vasárnap 27 - 48 Frank Bianka, Csabai Diána
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Bonyhádi KSE 2019. november 17. vasárnap 12:00 Lakos Koppány Ádám, Csabai Diána
KASI/C - Monok SE 2019. november 17. vasárnap 84 - 43 Frank Bianka, Lakos Koppány Ádám
7. régió
A csoport Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium (2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Pityke KSE 2019. november 16. szombat 69 - 49 Komáromi Péter, Kiss Virág
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. november 16. szombat 10:15 Komáromi Péter, Kiss Virág
Pityke KSE - Bajai Bácska FKE 2019. november 16. szombat 11:30 Komáromi Péter, Kiss Virág
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK/A - Kecskeméti KA Amazonok 2019. november 16. szombat 12:45 Papp Attila, Velkey István
KECSKEMÉTI KA/JIMMY - Bajai NKK/A 2019. november 16. szombat 14:00 Papp Attila, Velkey István
Kecskeméti KA Amazonok - KECSKEMÉTI KA/JIMMY 2019. november 16. szombat 15:15 Papp Attila, Velkey István
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Vadmacskák - Nagykőrösi Sólymok 2019. november 17. vasárnap 31 - 46 Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor
Nagykőrösi Sólymok - FTSI Dózsa Gy. Iskola 2019. november 17. vasárnap 59 - 70 Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor
FTSI Dózsa Gy. Iskola - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. november 17. vasárnap 72 - 53 Hajagos-Kiss Hedvig, Kasza Hunor
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Darvas Iskola - Kecskeméti KC Mátyás 2019. november 17. vasárnap 09:00 Nagy Joel, Filep Áron Kálmán
Bátaszéki Oroszlánok U11 - FTSI Darvas Iskola 2019. november 17. vasárnap 10:15 Nagy Joel, Filep Áron Kálmán
Kecskeméti KC Mátyás - Bátaszéki Oroszlánok U11 2019. november 17. vasárnap 11:30 Nagy Joel, Filep Áron Kálmán
E csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Constantinum 1. - FTSI Batthyány L. Iskola 2019. november 17. vasárnap 08:00 Bodnárné Pasek Mónika
FTSI Batthyány L. Iskola - CEKK 2019. november 17. vasárnap 09:15 Bodnárné Pasek Mónika
CEKK - FTSI Constantinum 1. 2019. november 17. vasárnap 10:30 Bodnárné Pasek Mónika
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Platán Iskola - Kecskeméti KA Villámok 2019. november 16. szombat 09:00 Velkey István, Csoma Martin
Bajai NKK/B - FTSI Platán Iskola 2019. november 16. szombat 10:15 Velkey István, Csoma Martin
Kecskeméti KA Villámok - Bajai NKK/B 2019. november 16. szombat 11:30 Velkey István, Csoma Martin
G csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Mitugrász 2019. november 16. szombat 09:00 Cselóczki Mátyás
Baja MNAMK Rakétái - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. november 16. szombat 10:15 Cselóczki Mátyás
Kecskeméti KA Mitugrász - Baja MNAMK Rakétái 2019. november 16. szombat 11:30 Cselóczki Mátyás
H csoport Móric Zsignomd Általános Iskola (Kecskemét-Hetényegyháza Iskola u. 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kécskei Vidrák - Kecskeméti KC Halas 2019. november 16. szombat 12:45 Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Kécskei Vidrák 2019. november 16. szombat 14:00 Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila
Kecskeméti KC Halas - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. november 16. szombat 15:15 Bodnárné Pasek Mónika, Pásztor Attila
I csoport Móric Zsignomd Általános Iskola (Kecskemét-Hetényegyháza Iskola u. 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miklósi KékRókák - Kecskeméti KC Méntelek 2019. november 16. szombat 09:00 Kozma Ákos Dávid, Borbély Zoltán
Kecskeméti KC Hetény - Miklósi KékRókák 2019. november 16. szombat 10:15 Kozma Ákos Dávid, Borbély Zoltán
Kecskeméti KC Méntelek - Kecskeméti KC Hetény 2019. november 16. szombat 13:00 Kozma Ákos Dávid, Borbély Zoltán
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ugró Mókusok - Velencei Vadkacsák 2019. november 16. szombat 37 - 67 Novák Bence, Tóth Bence
Velencei Vadkacsák - Atomerőmű SE-Paksi Harcosok 2019. november 16. szombat 55 - 50 Novák Bence, Tóth Bence
Atomerőmű SE-Paksi Harcosok - DKKA Ugró Mókusok 2019. november 16. szombat 42 - 47 Novák Bence, Tóth Bence
B csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Ördögök - DKKA Vezérek 2019. november 17. vasárnap 23 - 62 Poór Tamás, Kaposi Gábor
DKKA Vezérek - VUKE U11 fiú 2019. november 17. vasárnap 68 - 21 Poór Tamás, Kaposi Gábor
VUKE U11 fiú - DKKA Ördögök 2019. november 17. vasárnap 37 - 42 Poór Tamás, Kaposi Gábor
C csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DKKA Darazsak - Alba Fehérvár 2019. november 16. szombat 59 - 20 Pécsi Zsolt, Kaposi Gábor
Alba Fehérvár - Balatonfüred 2019. november 16. szombat 53 - 40 Pécsi Zsolt, Horváth Andreasz
Balatonfüred - DKKA Darazsak 2019. november 16. szombat 42 - 63 Pécsi Zsolt, Kaposi Gábor
D csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pákozdi Kócsagok - Fűzfői AK 2019. november 16. szombat 52 - 23 Szőcs Péter
Fűzfői AK - DKKA Tigrisek 2019. november 16. szombat 11 - 78 Szőcs Péter, Poór Tamás
DKKA Tigrisek - Pákozdi Kócsagok 2019. november 16. szombat 66 - 11 Szőcs Péter, Poór Tamás
E csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Gepárdok - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. november 16. szombat 21 - 64 Lenger Levente, Majkó Ádám
Dunaújvárosi Sárkányok - Pázmándi Farkasok 2019. november 16. szombat 38 - 16 Lenger Levente, Majkó Ádám
Pázmándi Farkasok - Várpalotai Gepárdok 2019. november 16. szombat 34 - 30 Lenger Levente, Majkó Ádám
F csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA Bory - Marcali Szürkefarkasok 2019. november 16. szombat 26 - 73 Béndek Gábor Miklós, Csontos Alex
Marcali Szürkefarkasok - Ajka 2019. november 16. szombat 62 - 20 Béndek Gábor Miklós, Kaposi Gábor
Ajka - Dávid Kornél KA Bory 2019. november 16. szombat 28 - 30 Béndek Gábor Miklós, Csontos Alex
9. régió
A csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - MAFC-Grosics 2019. november 17. vasárnap 47 - 56 Bujtor Péter, Horváth Kinga
Csata Garfield - Vasas Akadémia U11 2019. november 17. vasárnap 36 - 57 Bujtor Péter, Horváth Kinga
MAFC-Grosics - Csata Garfield 2019. november 17. vasárnap 47 - 39 Hartai Tamás, Németh Fanni
B csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budafoki Békák 2019. november 17. vasárnap 56 - 38 Hartai Tamás, Németh Fanni
Vasas Amazonok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. november 17. vasárnap 63 - 68 Szentpáli-Gavallér Csaba, Tompa Gellért
Budafoki Békák - Vasas Amazonok 2019. november 17. vasárnap 49 - 50 Szentpáli-Gavallér Csaba, Tompa Gellért
C csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kéksárga Gepárdok - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. november 17. vasárnap 58 - 47 Tahin András, Miháczi Ádám
Budapesti Honvéd Sólymok - BEAC Vizslák 2019. november 17. vasárnap 42 - 60 Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
BEAC Vizslák - Kéksárga Gepárdok 2019. november 17. vasárnap 73 - 35 Matóczay Bálint, Hőgerl Bence
D csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Római Kaszások - BLF Kenguruk 2019. november 17. vasárnap 17 - 64 Boros Krisztina, Süveges Zalán
Török Sasfiókák - Római Kaszások 2019. november 17. vasárnap 57 - 44 Korhetz Szilárd, Bertók Botond
BLF Kenguruk - Török Sasfiókák 2019. november 17. vasárnap 55 - 26 Korhetz Szilárd, Bertók Botond
E csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békási Kaszások - Pannónia Csata 2019. november 16. szombat 39 - 58 Kiss Mihály Barna, Korhetz Szilárd
Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok - Békási Kaszások 2019. november 16. szombat 45 - 48 Pál Roland, Kiss Mihály Barna
Pannónia Csata - Zsíros Akadémia Kőbánya/Darázslányok 2019. november 16. szombat 54 - 48 Pál Roland, Korhetz Szilárd
F csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dűlői Kaszások - Budapesti Honvéd-SZSE 2019. november 16. szombat 71 - 29 Simon Kristóf Kolos, Hőgerl Bence
Malév Kobrák - Dűlői Kaszások 2019. november 16. szombat 32 - 56 Simon Kristóf Kolos, Győri Ferenc
Budapesti Honvéd-SZSE - Malév Kobrák 2019. november 16. szombat 27 - 35 Győri Ferenc, Hőgerl Bence
G csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - Zuglói Sasok Herman 2019. november 17. vasárnap 44 - 60 Szilágyi Tamás, Kutrik Andrea
Vasas Bolhák - Budapest Csepel 2019. november 17. vasárnap 31 - 28 Szilágyi Tamás, Kutrik Andrea
Zuglói Sasok Herman - Vasas Bolhák 2019. november 17. vasárnap 76 - 24 Ürögi Zsolt, Lőrincz Erzsébet Sára
H csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Törekvés Törpillák - MAFC Farkasrét 2019. november 16. szombat 27 - 57 Tompa Gellért, Kutrik Andrea
Újpest-MT/A - Törekvés Törpillák 2019. november 16. szombat 27 - 23 Kutrik Andrea, Boros Krisztina
MAFC Farkasrét - Újpest-MT/A 2019. november 16. szombat 43 - 28 Tompa Gellért, Boros Krisztina
I csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTK Budapest - Vasas Akadémia U10 2019. november 16. szombat 24 - 54 Magyar Zoltán, Benkő Glória
Budapesti Honvéd Bakáts - MTK Budapest 2019. november 16. szombat 60 - 25 Magyar Zoltán, Benkő Glória
Vasas Akadémia U10 - Budapesti Honvéd Bakáts 2019. november 16. szombat 29 - 53 Adjudani Dániel Pezsman
J csoport Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium (1041 Budapest Erzsébet utca 69.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Boys - Ziccer Bocsok 2019. november 17. vasárnap 23 - 68 Szentpáli-Gavallér Csaba, Waigand Ágoston
Ziccer Bocsok - SZSE Terézvárosi 2019. november 17. vasárnap 77 - 29 Szentpáli-Gavallér Csaba, Waigand Ágoston
SZSE Terézvárosi - Kaszások Boys 2019. november 17. vasárnap 34 - 37 Tahin András, Miháczi Ádám
K csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - Csata Pónik 2019. november 16. szombat 42 - 35 Adjudani Dániel Pezsman, Kovács Gedeon
MAFC Csíkihegyek - Zuglói Sasok 2019. november 16. szombat 27 - 39 Szabó Péter
Csata Pónik - MAFC Csíkihegyek 2019. november 16. szombat 29 - 42 Szabó Péter, Kovács Gedeon
L csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia - SZPA-HSE 2019. november 16. szombat 40 - 24 Bárány Levente, Zakár Adrienn
SZPA-HSE - ICT Repülő Mókusok/A 2019. november 16. szombat 10 - 53 Török Béla, Süveges Zalán
ICT Repülő Mókusok/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/Pannónia 2019. november 16. szombat 29 - 28 Török Béla, Süveges Zalán
M csoport Darázsfészek Kosárlabda Csarnok (1104 Budapest, Harmat u. 88. (Kada köz.))
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC/Molnár - Kőbányai Darazsak/Harmat 2019. november 16. szombat 14 - 42 Paulus Bence Máté, Gereben Dorka
ICT Repülő Mókusok/B - JKC/Molnár 2019. november 16. szombat 41 - 12 Paulus Bence Máté, Gereben Dorka
Kőbányai Darazsak/Harmat - ICT Repülő Mókusok/B 2019. november 16. szombat 32 - 39 Bárány Levente, Zakár Adrienn
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki Bolhák - Grosics Vizslák 2019. november 17. vasárnap 16:00 Kutrik Andrea
TFSE - Budafoki Bolhák 2019. november 17. vasárnap 29 - 23 Szőke Gábor
Grosics Vizslák - TFSE 2019. november 17. vasárnap 18:30 Szőke Gábor
O csoport Kocsis Sándor Sportközpont (1107 Budapest Bihari út 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Pumák - BEAC Farkasrét 2019. november 17. vasárnap 14 - 58 Adjudani Dániel Pezsman, Benkő Glória
Kőbányai Darázslányok/B - Ziccer Pumák 2019. november 17. vasárnap 34 - 47 Adjudani Dániel Pezsman, Benkő Glória
BEAC Farkasrét - Kőbányai Darázslányok/B 2019. november 17. vasárnap 60 - 11 Boros Krisztina, Süveges Zalán
P csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Bolhák - Malév Zsiráfok 2019. november 17. vasárnap 27 - 38 Bujtor Péter, Ürögi Zsolt
ICT Pilóták - BLF Bolhák 2019. november 17. vasárnap 36 - 15 Bujtor Péter, Lőrincz Erzsébet Sára
Malév Zsiráfok - ICT Pilóták 2019. november 17. vasárnap 28 - 17 Kutrik Andrea
Q csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Petőfi - VUA Törpék 2019. november 16. szombat 65 - 19 Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos
VUA Törpék - BLF Koalák 2019. november 16. szombat 10:15 Szőke Gábor, Mészáros Nándor Lajos
Németvölgyi Bocsok - BEAC Petőfi 2019. november 16. szombat 43 - 17 Bertók Botond, Miháczi Ádám
BLF Koalák - Németvölgyi Bocsok 2019. november 16. szombat 12:45 Bertók Botond, Miháczi Ádám
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi Gödények - Gödi SE - Dk. Kiscicák 2019. november 17. vasárnap 72 - 39 Dr. Kovács András, Vigh Balázs
PILIS BASKET BUDA - Gödi Gödények 2019. november 17. vasárnap 99 - 30 Dr. Kovács András, Vigh Balázs
Gödi SE - Dk. Kiscicák - PILIS BASKET BUDA 2019. november 17. vasárnap 39 - 63 Dr. Kovács András, Vigh Balázs
B csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - Radobasket - BDSE 2019. november 16. szombat 46 - 44 Horváth Emese Kata
Radobasket/A - Herceghalmi Tigrisek 2019. november 16. szombat 46 - 45 Horváth Emese Kata
Radobasket - BDSE - Radobasket/A 2019. november 16. szombat 39 - 38 Horváth Emese Kata
C csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pilis Basket - Pátyi SE 2019. november 17. vasárnap 09:00 Porkoláb Mercédesz Anett
Szentendrei Kölyökfarkasok - Pilis Basket 2019. november 17. vasárnap 52 - 23 Porkoláb Mercédesz Anett
Pátyi SE - Szentendrei Kölyökfarkasok 2019. november 17. vasárnap 12:00
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 - DMTK Haraszti Sasok/A 2019. november 17. vasárnap 14 - 93 Belák Dorka
DMTK Haraszti Sasok/A - BSC-Herman 2019. november 17. vasárnap 86 - 30 Belák Dorka
BSC-Herman - BKG PRIMA Akadémia SZSZM U11 2019. november 17. vasárnap 20 - 0 Belák Dorka
E csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BTDSE Taksonyi Ördögök/A - Százhalombattai KSE 2019. november 16. szombat 52 - 47 Mátyás Ferenc
Viadukt SE - BTDSE Taksonyi Ördögök/A 2019. november 16. szombat 20 - 69 Mátyás Ferenc
Százhalombattai KSE - Viadukt SE 2019. november 16. szombat 87 - 41 Mátyás Ferenc
F csoport Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola (2092 Budakeszi Knáb János utca 60.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-Veresegyház - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. november 17. vasárnap 13:30
G csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CKE U11 - BSC Herman Lányok 2019. november 16. szombat 0 - 20 Sersovszky Gergely Péter
VMG DSE - Bolyai - CKE U11 2019. november 16. szombat 15:00 Sersovszky Gergely Péter
BSC Herman Lányok - VMG DSE - Bolyai 2019. november 16. szombat 2 - 0 Sersovszky Gergely Péter

Megyei szövetségek