Leány Junior - 2018/2019
Szakaszok
"A" csoport
"A" csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia - BEAC-Újbuda KA/A 2019. március 7. csütörtök 63 - 54 Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra, Zahorán Kitti Mária
Vasas Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 7. csütörtök 95 - 62 Major Ádám, Stánicz Péter, Marton Péter
Atomerőmű-KSC Szekszárd - DVTK Akadémia 2019. március 8. péntek 62 - 58 Tóth Cecília, Csák Máté Károly, Szalóki Bence
Vasas Akadémia/A - BEAC-Újbuda KA/A 2019. március 8. péntek 82 - 43 Kruk Melinda, Nagy-Pál Petra, Stánicz Péter
BEAC-Újbuda KA/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 8. péntek 73 - 68 Szalóki Bence, Zahorán Kitti Mária, Csák Máté Károly
DVTK Akadémia - Vasas Akadémia/A 2019. március 8. péntek 39 - 73 Major Ádám, Kruk Melinda, Stánicz Péter

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 250 144 GY3 2-0 1-0 3-0
2 DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
3 0.67 4 1 2 160 189 V2 1-1 0-1 1-2
3 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.67 4 1 2 192 226 V1 1-0 0-2 1-2
4 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
3 0.67 4 1 2 170 213 GY1 1-0 0-2 1-2


"B" csoport
"B" csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Széchenyi KA 2019. március 7. csütörtök 73 - 61 Kruk Melinda, Marton Péter, Csák Máté Károly
Csata DSE - Kecskeméti KC 2019. március 7. csütörtök 93 - 24 Tóth Cecília, Stánicz Péter, Szalóki Bence
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kecskeméti KC 2019. március 7. csütörtök 53 - 43 Tóth Cecília, Kruk Melinda, Tóth Kitti
Széchenyi KA - Csata DSE 2019. március 7. csütörtök 44 - 84 Major Ádám, Csák Máté Károly, Nagy-Pál Petra
Kecskeméti KC - Széchenyi KA 2019. március 8. péntek 64 - 57 Major Ádám, Zahorán Kitti Mária, Marton Péter
Csata DSE - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. március 8. péntek 76 - 69 Tóth Cecília, Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 253 137 GY3 2-0 1-0 3-0
2 PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
3 0.83 5 2 1 195 180 V1 2-0 0-1 2-1
3 Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
3 0.67 4 1 2 131 203 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 0.50 3 0 3 162 221 V3 0-1 0-2 0-3


Keresztjáték
Keresztjáték Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KC - BEAC-Újbuda KA/A 2019. március 9. szombat 61 - 46 Csák Máté Károly, Tóth Kitti, Zahorán Kitti Mária
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Széchenyi KA 2019. március 9. szombat 73 - 60 Marton Péter, Zahorán Kitti Mária, Nagy-Pál Petra
Csata DSE - DVTK Akadémia 2019. március 9. szombat 95 - 51 Major Ádám, Kruk Melinda, Szalóki Bence
Vasas Akadémia/A - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. március 9. szombat 70 - 56 Tóth Cecília, Marton Péter, Stánicz Péter
Helyosztók
Helyosztók Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC-Újbuda KA/A - Széchenyi KA 2019. március 10. vasárnap 62 - 55 Csák Máté Károly, Tóth Kitti, Zahorán Kitti Mária
Kecskeméti KC - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 10. vasárnap 56 - 93 Szalóki Bence, Tóth Kitti, Nagy-Pál Petra
DVTK Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. március 10. vasárnap 45 - 62 Major Ádám, Kruk Melinda, Stánicz Péter
Csata DSE - Vasas Akadémia/A 2019. március 10. vasárnap 70 - 62 Tóth Cecília, Marton Péter, Szalóki Bence
Ranglisták - Leány Junior - Döntő

Megyei szövetségek