Leány Junior - 2018/2019
Szakaszok
Felsőház
Felsőház
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia - Széchenyi KA 2019. január 8. kedd 76 - 59
Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KC 2019. január 9. szerda 79 - 41 Gruber Nikolett Lilla, Németh Fanni
Széchenyi KA - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. január 12. szombat 76 - 89
DVTK Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia 2019. január 13. vasárnap 77 - 48
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Kecskeméti KC 2019. január 15. kedd 88 - 49
Vasas Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia 2019. január 15. kedd 68 - 33 Tóth Kitti, Horváth Kinga
DVTK Akadémia - Csata DSE 2019. január 16. szerda 72 - 58
DVTK Akadémia - Kecskeméti KC 2019. január 18. péntek 88 - 59
Széchenyi KA - Vasas Akadémia/A 2019. január 19. szombat 65 - 54
Csata DSE - Vasas Akadémia/A 2019. január 23. szerda 74 - 46 Jankovics Viktor Zsolt, Horváth Kinga
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Darazsak Akadémia 2019. január 23. szerda 70 - 44
Csata DSE - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. január 25. péntek 91 - 57 Jankovics Viktor Zsolt, Szőts Dávid István
Soproni Darazsak Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. január 30. szerda 50 - 68
Kecskeméti KC - Vasas Akadémia/A 2019. január 31. csütörtök 53 - 68
Soproni Darazsak Akadémia - DVTK Akadémia 2019. február 1. péntek 42 - 57
Csata DSE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. február 1. péntek 73 - 74 Nagy István, Jankovics Viktor Zsolt
Széchenyi KA - DVTK Akadémia 2019. február 1. péntek 55 - 57
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Széchenyi KA 2019. február 3. vasárnap 66 - 50
Kecskeméti KC - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. február 3. vasárnap 48 - 70
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kecskeméti KC 2019. február 6. szerda 108 - 47
Csata DSE - DVTK Akadémia 2019. február 6. szerda 94 - 39 Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
Soproni Darazsak Akadémia - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. február 8. péntek 47 - 106
Széchenyi KA - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. február 9. szombat 77 - 91
Kecskeméti KC - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs 2019. február 9. szombat 43 - 61
Soproni Darazsak Akadémia - Vasas Akadémia/A 2019. február 10. vasárnap 34 - 93
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia 2019. február 13. szerda 91 - 44
Kecskeméti KC - DVTK Akadémia 2019. február 13. szerda 51 - 57
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Csata DSE 2019. február 13. szerda 65 - 68
Vasas Akadémia/A - Széchenyi KA 2019. február 16. szombat 68 - 54 Szőts Dávid István, Pál Roland
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Csata DSE 2019. február 16. szombat 74 - 75
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Széchenyi KA 2019. február 20. szerda 71 - 55
Vasas Akadémia/A - Csata DSE 2019. február 20. szerda 73 - 59 Csoma Viktor, Gruber Nikolett Lilla

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 DVTK Akadémia
DVTK Akadémia
14 0.89 25 11 3 920 897 GY1 7-0 4-3 4-1
2 Csata DSE
Csata DSE
14 0.86 24 10 4 1063 786 V1 6-1 4-3 3-2
3 PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
14 0.86 24 10 4 1038 896 V1 6-1 4-3 3-2
4 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
14 0.82 23 9 5 944 773 GY4 6-1 3-4 4-1
5 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
14 0.79 22 8 6 1104 935 GY1 4-3 4-3 4-1
6 Széchenyi KA
Széchenyi KA
14 0.61 17 3 11 856 973 V5 2-5 1-6 0-5
7 Kecskeméti KC
Kecskeméti KC
14 0.61 17 3 11 728 978 V10 2-5 1-6 0-5
8 Soproni Darazsak
Soproni Darazsak
14 0.57 16 2 12 619 1034 V8 2-5 0-7 0-5


Középház - Fehér csoport
Középház - Fehér csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Flóris - Törekvés SE - Monori SE 2019. január 8. kedd 70 - 62 Sancilio Alexis, Zádeczki Donát László
Nyíregyházi Kosársuli - Monori SE 2019. január 11. péntek 70 - 58 Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
MTK Budapest - Török Flóris - Törekvés SE 2019. január 12. szombat 54 - 68 Jankovics Viktor Zsolt, Csoma Viktor
Nyíregyházi Kosársuli - Török Flóris - Törekvés SE 2019. január 18. péntek 61 - 51
MTK Budapest - Monori SE 2019. január 19. szombat 53 - 60 Gruber Nikolett Lilla, Horváth Kinga
Nyíregyházi Kosársuli - MTK Budapest 2019. január 26. szombat 85 - 53
MTK Budapest - Nyíregyházi Kosársuli 2019. február 2. szombat 54 - 69
Monori SE - Török Flóris - Törekvés SE 2019. február 4. hétfő 44 - 54
Monori SE - Nyíregyházi Kosársuli 2019. február 9. szombat 50 - 56
Török Flóris - Törekvés SE - MTK Budapest 2019. február 10. vasárnap 78 - 56 Gruber Nikolett Lilla, Szőts Dávid István
Monori SE - MTK Budapest 2019. február 11. hétfő 51 - 59
Török Flóris - Törekvés SE - Nyíregyházi Kosársuli 2019. február 17. vasárnap 69 - 65 Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
6 0.92 11 5 1 406 335 V1 3-0 2-1 4-1
2 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
6 0.92 11 5 1 390 342 GY3 3-0 2-1 4-1
3 MTK Budapest
MTK Budapest
6 0.58 7 1 5 329 411 GY1 0-3 1-2 1-4
4 Monori SE
Monori SE
6 0.58 7 1 5 325 362 V3 0-3 1-2 1-4


Középház - Zöld csoport
Középház - Zöld csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC-Újbuda KA/A - Dávid Kornél KA 2019. január 6. vasárnap 66 - 45
Szolnoki MÁV SE - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. január 6. vasárnap 62 - 44
BEAC-Újbuda KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. január 12. szombat 70 - 34 Gruber Nikolett Lilla, Sancilio Alexis
Dávid Kornél KA - Szolnoki MÁV SE 2019. január 12. szombat 68 - 53
BEAC-Újbuda KA/A - Szolnoki MÁV SE 2019. január 19. szombat 74 - 39 Sancilio Alexis, Németh Fanni
Zsíros Akadémia Kőbánya - Dávid Kornél KA 2019. január 23. szerda 62 - 84 Balogh Kristóf, Németh Fanni
Zsíros Akadémia Kőbánya - Szolnoki MÁV SE 2019. február 2. szombat 49 - 66 Matics Sándor, Szilágyi Tamás
Dávid Kornél KA - BEAC-Újbuda KA/A 2019. február 3. vasárnap 45 - 64
Zsíros Akadémia Kőbánya - BEAC-Újbuda KA/A 2019. február 6. szerda 45 - 72 Polonkai Balázs, Zádeczki Donát László
Szolnoki MÁV SE - Dávid Kornél KA 2019. február 10. vasárnap 59 - 55
Szolnoki MÁV SE - BEAC-Újbuda KA/A 2019. február 15. péntek 41 - 53
Dávid Kornél KA - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. február 17. vasárnap 77 - 50

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
6 1.00 12 6 0 399 249 GY6 3-0 3-0 5-0
2 Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
6 0.75 9 3 3 374 354 GY1 2-1 1-2 3-2
3 Szolnoki MÁV SE
Szolnoki MÁV SE
6 0.75 9 3 3 320 343 V1 2-1 1-2 2-3
4 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
6 0.50 6 0 6 284 431 V6 0-3 0-3 0-5


Ranglisták - Leány Junior - Rájátszás

Megyei szövetségek