Leány Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
A csoport
A csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - Bajai NKK 2019. március 23. szombat 97 - 31
DVTK Akadémia/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 23. szombat 57 - 52
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Csata DSE 2019. március 23. szombat 36 - 108
DVTK Akadémia/A - Bajai NKK 2019. március 23. szombat 49 - 76
Bajai NKK - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 24. vasárnap 65 - 42
Csata DSE - DVTK Akadémia/A 2019. március 24. vasárnap 147 - 33

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 352 100 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.83 5 2 1 172 188 GY2 1-0 1-1 2-1
3 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 139 275 V2 1-1 0-1 1-2
4 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.50 3 0 3 130 230 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalaegerszegi KTE - Széchenyi KA 2019. március 23. szombat 47 - 79
Vasas Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. március 23. szombat 61 - 43
Vasas Akadémia - Zalaegerszegi KTE 2019. március 24. vasárnap 98 - 32
Soproni Darazsak Akadémia/A - Széchenyi KA 2019. március 24. vasárnap 85 - 59
Széchenyi KA - Vasas Akadémia 2019. március 24. vasárnap 43 - 118
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zalaegerszegi KTE 2019. március 24. vasárnap 97 - 31

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 1.00 6 3 0 277 118 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
3 0.83 5 2 1 225 151 GY2 2-0 0-1 2-1
3 Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 0.67 4 1 2 181 250 V2 0-1 1-1 1-2
4 Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.50 3 0 3 110 274 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport
C csoport Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 23. szombat 82 - 60
Debreceni KA/A - Török Flóris-Törekvés SE/A 2019. március 23. szombat 76 - 46
Török Flóris-Törekvés SE/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. március 23. szombat 44 - 105
Debreceni KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 23. szombat 84 - 54
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Török Flóris-Törekvés SE/A 2019. március 24. vasárnap 85 - 62
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Debreceni KA/A 2019. március 24. vasárnap 80 - 66

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 1.00 6 3 0 267 170 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.83 5 2 1 226 180 V1 2-0 0-1 2-1
3 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 199 228 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
3 0.50 3 0 3 152 266 V3 0-1 0-2 0-3


D csoport
D csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC - Újbuda KA/A - Nyíregyházi Kosársuli 2019. március 23. szombat 81 - 51
Zsíros Akadémia Kőbánya - Szeged KE/A 2019. március 23. szombat 83 - 66
Szeged KE/A - BEAC - Újbuda KA/A 2019. március 23. szombat 65 - 116
Zsíros Akadémia Kőbánya - Nyíregyházi Kosársuli 2019. március 23. szombat 89 - 65
Nyíregyházi Kosársuli - Szeged KE/A 2019. március 24. vasárnap 78 - 61
BEAC - Újbuda KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. március 24. vasárnap 102 - 80

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
3 1.00 6 3 0 299 196 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
3 0.83 5 2 1 252 233 V1 2-0 0-1 2-1
3 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
3 0.67 4 1 2 194 231 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Szeged KE / A
Szeged KE / A
3 0.50 3 0 3 192 277 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek