Leány Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Felsőház
A csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - Nyíregyházi Kosársuli 2019. február 9. szombat 69 - 37 Szőts Dávid István, Pál Roland
BEAC - Újbuda KA/A - Bajai NKK 2019. február 9. szombat 65 - 37 Szőts Dávid István, Pál Roland
Bajai NKK - Vasas Akadémia 2019. február 9. szombat 44 - 91 Horváth Kinga, Zádeczki Donát László
BEAC - Újbuda KA/A - Nyíregyházi Kosársuli 2019. február 9. szombat 95 - 42 Horváth Kinga, Zádeczki Donát László
Nyíregyházi Kosársuli - Bajai NKK 2019. február 10. vasárnap 61 - 59 Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
Vasas Akadémia - BEAC - Újbuda KA/A 2019. február 10. vasárnap 76 - 56 Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 1.00 6 3 0 236 137 GY3 2-0 1-0 3-0
2 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
3 0.83 5 2 1 216 155 V1 2-0 0-1 2-1
3 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
3 0.67 4 1 2 140 223 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.50 3 0 3 140 217 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport Ludovika Aréna (1083 Budapest, Diószeghy Sámuel utca 23.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. február 9. szombat 111 - 35 Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás
Zsíros Akadémia Kőbánya - DVTK Akadémia/A 2019. február 9. szombat 74 - 65 Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás
DVTK Akadémia/A - Csata DSE 2019. február 9. szombat 29 - 122 Gruber Nikolett Lilla, Winkler Áron
Zsíros Akadémia Kőbánya - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. február 9. szombat 63 - 67 Gruber Nikolett Lilla, Winkler Áron
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - DVTK Akadémia/A 2019. február 10. vasárnap 74 - 69 Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga
Csata DSE - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. február 10. vasárnap 93 - 39 Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 326 103 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 0.83 5 2 1 176 243 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
3 0.67 4 1 2 176 225 V2 1-1 0-1 1-2
4 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 163 270 V3 0-1 0-2 0-3


Alsóház
A csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - Vasas Akadémia/B 2019. február 9. szombat 71 - 44
Zalaegerszegi KTE - Soproni Darazsak Akadémia/B 2019. február 9. szombat 75 - 44
Soproni Darazsak Akadémia/B - Kecskeméti KA/A 2019. február 9. szombat 27 - 83
Zalaegerszegi KTE - Vasas Akadémia/B 2019. február 9. szombat 58 - 46
Vasas Akadémia/B - Soproni Darazsak Akadémia/B 2019. február 10. vasárnap 80 - 37
Kecskeméti KA/A - Zalaegerszegi KTE 2019. február 10. vasárnap 69 - 72

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 1.00 6 3 0 205 159 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 0.83 5 2 1 223 143 V1 1-1 1-0 2-1
3 Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.67 4 1 2 170 166 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Soproni Darazsak Akadémia / B
Soproni Darazsak Akadémia / B
3 0.50 3 0 3 108 238 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kanizsa DKK 2019. február 9. szombat 80 - 42
DVTK-ÉLKSK T - Mágusok Egyesület 2019. február 9. szombat 70 - 54
Mágusok Egyesület - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. február 9. szombat 61 - 87
DVTK-ÉLKSK T - Kanizsa DKK 2019. február 9. szombat 91 - 82
Kanizsa DKK - Mágusok Egyesület 2019. február 10. vasárnap 63 - 52
PVSK Nemzeti Akadémia/A - DVTK-ÉLKSK T 2019. február 10. vasárnap 75 - 62

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 242 165 GY3 2-0 1-0 3-0
2 DVTK-ÉLKSK T
DVTK-ÉLKSK T
3 0.83 5 2 1 223 211 V1 2-0 0-1 2-1
3 Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.67 4 1 2 187 223 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Mágusok Egyesület
Mágusok Egyesület
3 0.50 3 0 3 167 220 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Dávid Kornél KA/A 2019. február 9. szombat 87 - 32
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Szeged KE/A 2019. február 9. szombat 87 - 62
Szeged KE/A - Debreceni KA/A 2019. február 9. szombat 48 - 72
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Dávid Kornél KA/A 2019. február 9. szombat 84 - 54
Dávid Kornél KA/A - Szeged KE/A 2019. február 10. vasárnap 53 - 72
Debreceni KA/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. február 10. vasárnap 80 - 58

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 1.00 6 3 0 239 138 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 229 196 V1 2-0 0-1 2-1
3 Szeged KE / A
Szeged KE / A
3 0.67 4 1 2 182 212 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Dávid Kornél KA/A
Dávid Kornél KA/A
3 0.50 3 0 3 139 243 V3 0-1 0-2 0-3


D csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/A - Széchenyi KA 2019. február 9. szombat 94 - 39
Török Flóris-Törekvés SE/A - Radobasket 2019. február 9. szombat 81 - 67
Radobasket - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. február 9. szombat 26 - 110
Török Flóris-Törekvés SE/A - Széchenyi KA 2019. február 9. szombat 79 - 83
Széchenyi KA - Radobasket 2019. február 10. vasárnap 81 - 54
Soproni Darazsak Akadémia/A - Török Flóris-Törekvés SE/A 2019. február 10. vasárnap 78 - 35

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 282 100 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 0.83 5 2 1 203 227 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
3 0.67 4 1 2 195 228 V2 1-1 0-1 1-2
4 Radobasket
Radobasket
3 0.50 3 0 3 147 272 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek