Leány Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Felsőház
A csoport Ludovika Aréna (1083 Budapest, Diószeghy Sámuel utca 23.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - BEAC - Újbuda KA/A 2019. március 2. szombat 68 - 45 Gaál Norbert, Balogh Kristóf
Csata DSE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. március 2. szombat 100 - 34 Gaál Norbert, Balogh Kristóf
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Vasas Akadémia 2019. március 2. szombat 56 - 83 Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba
Csata DSE - BEAC - Újbuda KA/A 2019. március 2. szombat 98 - 33 Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba
BEAC - Újbuda KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. március 3. vasárnap 53 - 76 Csoma Viktor, Szőts Dávid István
Vasas Akadémia - Csata DSE 2019. március 3. vasárnap 39 - 59 Csoma Viktor, Szőts Dávid István

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 257 106 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 0.83 5 2 1 190 160 V1 1-1 1-0 2-1
3 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 0.67 4 1 2 166 236 GY1 0-1 1-1 1-2
4 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
3 0.50 3 0 3 131 242 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kosársuli - Zalaegerszegi KTE 2019. március 2. szombat 70 - 56 Hegedűs Imre, Pozsonyi Anna Csenge
DVTK Akadémia/A - Debreceni KA/A 2019. március 2. szombat 66 - 71 Szőcs Béla, Mile Gábor
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Kosársuli 2019. március 2. szombat 71 - 63 Szőcs Béla, Mile Gábor
DVTK Akadémia/A - Zalaegerszegi KTE 2019. március 2. szombat 83 - 36 Nemes Gábor, Fülöp Ádám László
Zalaegerszegi KTE - Debreceni KA/A 2019. március 3. vasárnap 52 - 72 Bács Csaba, Szabados Benedek
Nyíregyházi Kosársuli - DVTK Akadémia/A 2019. március 3. vasárnap 52 - 72 Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Sándor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 1.00 6 3 0 214 181 GY3 1-0 2-0 3-0
2 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 221 159 GY2 1-1 1-0 2-1
3 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
3 0.67 4 1 2 185 199 V2 1-1 0-1 1-2
4 Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.50 3 0 3 144 225 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 2. szombat 79 - 78 Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté
Bajai NKK - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. március 2. szombat 44 - 76 Gruber Nikolett Lilla, Paulus Bence Máté
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. március 2. szombat 78 - 44 Kapros Roland, Tahin András
Bajai NKK - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 2. szombat 69 - 68 Kapros Roland, Tahin András
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. március 3. vasárnap 37 - 85 Komlódi Benedek, Horváth Kinga
Zsíros Akadémia Kőbánya - Bajai NKK 2019. március 3. vasárnap 73 - 67 Komlódi Benedek, Horváth Kinga

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 239 125 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
3 0.83 5 2 1 196 223 GY1 2-0 0-1 2-1
3 Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.67 4 1 2 180 217 V1 1-1 0-1 1-2
4 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 183 233 V3 0-1 0-2 0-3


Alsóház
A csoport Garay János Gimnázium (7100 Szekszárd Szent István tér 7-9.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Török Flóris-Törekvés SE/A 2019. március 2. szombat 84 - 47 Fodor Sándor Balázs, Propszt Amanda
Kecskeméti KA/A - Kanizsa DKK 2019. március 2. szombat 78 - 51 Domokos Lőrinc, Sterczer Péter Márk
Török Flóris-Törekvés SE/A - Kecskeméti KA/A 2019. március 2. szombat 61 - 59 Domokos Lőrinc, Sterczer Péter Márk
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kanizsa DKK 2019. március 2. szombat 90 - 60 Domokos Lőrinc, Fodor Sándor Balázs
Kanizsa DKK - Török Flóris-Törekvés SE/A 2019. március 3. vasárnap 68 - 83 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
Kecskeméti KA/A - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 3. vasárnap 40 - 71 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 245 147 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
3 0.83 5 2 1 191 211 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 0.67 4 1 2 177 183 V2 1-1 0-1 1-2
4 Kanizsa DKK
Kanizsa DKK
3 0.50 3 0 3 179 251 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport Eötvös József Gimnázium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK T - Vasas Akadémia/B 2019. március 9. szombat 59 - 56 Sörlei Attila, Nagy Zsombor
Széchenyi KA - Szeged KE/A 2019. március 9. szombat 58 - 57 Sörlei Attila, Nagy Zsombor
Szeged KE/A - DVTK-ÉLKSK T 2019. március 9. szombat 89 - 64 Molnár Krisztián, Szobonya Erik
Széchenyi KA - Vasas Akadémia/B 2019. március 9. szombat 67 - 56 Molnár Krisztián, Szobonya Erik
Vasas Akadémia/B - Szeged KE/A 2019. március 10. vasárnap 69 - 82 Lónáth László, Bene Szilárd Csaba
DVTK-ÉLKSK T - Széchenyi KA 2019. március 10. vasárnap 64 - 67 Lónáth László, Bene Szilárd Csaba

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 1.00 6 3 0 192 177 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Szeged KE / A
Szeged KE / A
3 0.83 5 2 1 228 191 GY2 1-0 1-1 2-1
3 DVTK-ÉLKSK T
DVTK-ÉLKSK T
3 0.67 4 1 2 187 212 V2 1-1 0-1 1-2
4 Vasas Akadémia/B
Vasas Akadémia/B
3 0.50 3 0 3 181 208 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek