|
"A" csoport | Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia/A - Radobasket | 2018. szeptember 29. szombat | 87 - 24 | Szalai Zsolt, Hegedűs Attla |
Zalaegerszegi KTE - Kaszások Akadémia | 2018. szeptember 29. szombat | 74 - 58 | Németh Csaba, Hegedűs Attla |
Kaszások Akadémia - Soproni Darazsak Akadémia/A | 2018. szeptember 29. szombat | 29 - 106 | Németh Csaba, Hegedűs Attla |
Zalaegerszegi KTE - Radobasket | 2018. szeptember 29. szombat | 73 - 56 | Szalai Zsolt, Németh Csaba |
Radobasket - Kaszások Akadémia | 2018. szeptember 30. vasárnap | 65 - 84 | Szalai Zsolt, Németh Csaba |
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zalaegerszegi KTE | 2018. szeptember 30. vasárnap | 75 - 37 | Szalai Zsolt, Németh Csaba |
"B" csoport | Eötvös József Gimnázium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK T - Gödi SE | 2018. szeptember 29. szombat | 70 - 57 | Molnár Krisztián, Szobonya Erik |
Kecskeméti KA/B - Dávid Kornél KA/A | 2018. szeptember 29. szombat | 35 - 87 | Domán István, Nagy Zsombor |
Dávid Kornél KA/A - DVTK-ÉLKSK T | 2018. szeptember 29. szombat | 83 - 67 | Molnár Krisztián, Szobonya Erik |
Kecskeméti KA/B - Gödi SE | 2018. szeptember 29. szombat | 29 - 68 | Domán István, Nagy Zsombor |
Gödi SE - Dávid Kornél KA/A | 2018. szeptember 30. vasárnap | 69 - 67 | Lónáth László, Bene Szilárd Csaba |
Kecskeméti KA/B - DVTK-ÉLKSK T | 2018. szeptember 30. vasárnap | 28 - 104 | Lónáth László, Bene Szilárd Csaba |
"C" csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA/A - Vasas Akadémia/B | 2018. szeptember 29. szombat | 59 - 43 | Takács Zoltán, Sándor Ivett |
Szolnoki Sportcentrum - DVTK Akadémia/B | 2018. szeptember 29. szombat | 77 - 40 | Szűcs Balázs, Pozsonyi Anna Csenge |
DVTK Akadémia/B - Debreceni KA/A | 2018. szeptember 29. szombat | 17 - 122 | Molnár Péter Zoltán, Remete Roland |
Szolnoki Sportcentrum - Vasas Akadémia/B | 2018. szeptember 29. szombat | 50 - 55 | Fülöp Ádám László, Lakatos István |
Vasas Akadémia/B - DVTK Akadémia/B | 2018. szeptember 30. vasárnap | 84 - 40 | Nemes Gábor, Fülöp Ádám László |
Szolnoki Sportcentrum - Debreceni KA/A | 2018. szeptember 30. vasárnap | 35 - 83 | Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik |
"D" csoport | |||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVSI Vadmacskák/A - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2018. szeptember 29. szombat | 49 - 53 | Wischy Péter, Tóth Bence |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kanizsa DKK | 2018. szeptember 29. szombat | 115 - 51 | Czinder Adrienn, Szabó Bálint |
Kanizsa DKK - MVSI Vadmacskák/A | 2018. szeptember 29. szombat | 74 - 44 | Tóth Bence, Czinder Adrienn |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2018. szeptember 29. szombat | 101 - 17 | Tóth Bence, Czinder Adrienn |
Soproni Darazsak Akadémia/B - Kanizsa DKK | 2018. szeptember 30. vasárnap | 72 - 101 | Buzai Patrik, Wischy Péter |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - MVSI Vadmacskák/A | 2018. szeptember 30. vasárnap | 74 - 25 | Buzai Patrik, Wischy Péter |
"E" csoport | Török Flóris Általános Iskola (1237 Budapest Dinnyehegyi köz 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorló DSE - Széchenyi KA | 2018. szeptember 29. szombat | 43 - 74 | Balogh Kristóf, Horváth Kinga |
Török Flóris-Törekvés SE/A - Gyakorló DSE | 2018. szeptember 29. szombat | 124 - 33 | Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László |
Széchenyi KA - Török Flóris-Törekvés SE/A | 2018. szeptember 29. szombat | 76 - 66 | Horváth Kinga, Zádeczki Donát László |