Leány Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
I csoport
I csoport Gabányi László Sportcsarnok (1116 Budapest Hauszmann Alajos utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - BEAC - Újbuda KA/A 2019. május 4. szombat 95 - 47 Horváth Kinga, Pál Roland
Soproni Darazsak Akadémia/A - Vasas Akadémia 2019. május 4. szombat 35 - 50 Jankovics Viktor Zsolt, Matóczay Bálint
Vasas Akadémia - Csata DSE 2019. május 4. szombat 25 - 103 Jankovics Viktor Zsolt, Matóczay Bálint
Soproni Darazsak Akadémia/A - BEAC - Újbuda KA/A 2019. május 4. szombat 60 - 89 Horváth Kinga, Szőts Dávid István
BEAC - Újbuda KA/A - Vasas Akadémia 2019. május 5. vasárnap 63 - 70 Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba
Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. május 5. vasárnap 80 - 31 Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 278 103 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 0.83 5 2 1 145 201 GY1 0-1 2-0 2-1
3 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
3 0.67 4 1 2 199 225 V1 0-1 1-1 1-2
4 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
3 0.50 3 0 3 126 219 V3 0-2 0-1 0-3


J csoport
J csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - DVTK Akadémia/A 2019. május 4. szombat 71 - 45
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Kosársuli 2019. május 4. szombat 72 - 45
Nyíregyházi Kosársuli - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. május 4. szombat 58 - 79
Debreceni KA/A - DVTK Akadémia/A 2019. május 4. szombat 78 - 62
DVTK Akadémia/A - Nyíregyházi Kosársuli 2019. május 5. vasárnap 62 - 54
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Debreceni KA/A 2019. május 5. vasárnap 56 - 51

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 1.00 6 3 0 206 154 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.83 5 2 1 201 163 V1 2-0 0-1 2-1
3 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 169 203 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
3 0.50 3 0 3 157 213 V3 0-1 0-2 0-3


K csoport
K csoport Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. május 4. szombat 61 - 91
Zsíros Akadémia Kőbánya - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. május 4. szombat 76 - 66
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Bajai NKK 2019. május 4. szombat 54 - 63
Zsíros Akadémia Kőbánya - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. május 4. szombat 93 - 65
Bajai NKK - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. május 5. vasárnap 56 - 62
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. május 5. vasárnap 86 - 66

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
3 1.00 6 3 0 231 187 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 0.83 5 2 1 242 220 GY1 1-0 1-1 2-1
3 Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.67 4 1 2 180 207 V1 0-2 1-0 1-2
4 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 186 225 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek