Leány Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
E csoport
E csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Csata DSE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. április 13. szombat 102 - 38 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. április 13. szombat 73 - 57 Szalóki Bence, Fodor Sándor Balázs
Zsíros Akadémia Kőbánya - Csata DSE 2019. április 13. szombat 32 - 112 Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor
Soproni Darazsak Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. április 13. szombat 64 - 49 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. április 14. vasárnap 82 - 24 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Zsíros Akadémia Kőbánya 2019. április 14. vasárnap 80 - 71 Szalóki Bence, Farkas Péter Gábor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Csata DSE
Csata DSE
3 1.00 6 3 0 296 94 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Soproni Darazsak Akadémia / A
Soproni Darazsak Akadémia / A
3 0.83 5 2 1 161 188 V1 2-0 0-1 2-1
3 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 0.67 4 1 2 167 237 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Zsíros Akadémia
Zsíros Akadémia
3 0.50 3 0 3 160 265 V3 0-1 0-2 0-3


F csoport
F csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia - BEAC - Újbuda KA/A 2019. április 13. szombat 58 - 70 Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga
Bajai NKK - Debreceni KA/A 2019. április 13. szombat 64 - 58 Simon Kristóf Kolos, Horváth Kinga
Debreceni KA/A - Vasas Akadémia 2019. április 13. szombat 51 - 68 Gruber Nikolett Lilla, Komlódi Benedek
Bajai NKK - BEAC - Újbuda KA/A 2019. április 13. szombat 43 - 76 Gruber Nikolett Lilla, Komlódi Benedek
Vasas Akadémia - Bajai NKK 2019. április 14. vasárnap 59 - 40 Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László
BEAC - Újbuda KA/A - Debreceni KA/A 2019. április 14. vasárnap 70 - 49 Balogh Kristóf, Zádeczki Donát László

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
3 1.00 6 3 0 216 150 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Vasas Akadémia
Vasas Akadémia
3 0.83 5 2 1 185 161 GY2 1-1 1-0 2-1
3 Bajai NKK
Bajai NKK
3 0.67 4 1 2 147 193 V2 1-1 0-1 1-2
4 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.50 3 0 3 158 202 V3 0-1 0-2 0-3


G csoport
G csoport PTE-ÁOK Mozgástani Intézet (7632 Pécs Jakabhegyi út 6. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK Akadémia/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. április 13. szombat 86 - 67 Téczely Roland Balázs , Szűcs Balázs
Zalaegerszegi KTE - Szeged KE/A 2019. április 13. szombat 75 - 74 Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
Szeged KE/A - DVTK Akadémia/A 2019. április 13. szombat 72 - 88 Fleischmann Krisztián, Szücs Szabolcs
Zalaegerszegi KTE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. április 13. szombat 67 - 92 Fleischmann Krisztián, Szücs Szabolcs
DVTK Akadémia/A - Zalaegerszegi KTE 2019. április 14. vasárnap 92 - 66 Téczely Roland Balázs , Balogh László
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Szeged KE/A 2019. április 14. vasárnap 82 - 71 Téczely Roland Balázs , Balogh László

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 DVTK Akadémia/A
DVTK Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 266 205 GY3 2-0 1-0 3-0
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 241 224 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Zalaegerszegi KTE
Zalaegerszegi KTE
3 0.67 4 1 2 208 258 V2 1-1 0-1 1-2
4 Szeged KE / A
Szeged KE / A
3 0.50 3 0 3 217 245 V3 0-1 0-2 0-3


H csoport
H csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Széchenyi KA - Nyíregyházi Kosársuli 2019. április 13. szombat 53 - 70 Magyari Viktor, Erős Florentina
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Török Flóris-Törekvés SE/A 2019. április 13. szombat 83 - 40 Erős Florentina, Tompa Gellért
Török Flóris-Törekvés SE/A - Széchenyi KA 2019. április 13. szombat 70 - 58 Magyari Viktor, Tompa Gellért
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Nyíregyházi Kosársuli 2019. április 13. szombat 89 - 58 Magyari Viktor, Erős Florentina
Nyíregyházi Kosársuli - Török Flóris-Törekvés SE/A 2019. április 14. vasárnap 80 - 62 Kéri István, Erős Florentina
Széchenyi KA - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. április 14. vasárnap 67 - 72 Kéri István, Magyari Viktor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Atomerőmű-KSC Szekszárd
Atomerőmű-KSC Szekszárd
3 1.00 6 3 0 244 165 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Nyíregyházi Kosársuli
Nyíregyházi Kosársuli
3 0.83 5 2 1 208 204 GY1 1-0 1-1 2-1
3 Török Flóris - Törekvés SE
Török Flóris - Törekvés SE
3 0.67 4 1 2 172 221 V1 1-0 0-2 1-2
4 Széchenyi KA
Széchenyi KA
3 0.50 3 0 3 178 212 V3 0-2 0-1 0-3


Megyei szövetségek