Mérkőzések |
Időpont |
Eredmény |
Játékvezetők |
NKE-Csata
-
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
|
2018. október 29. hétfő |
62 - 73
|
Gyurka Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
PTE-PEAC
-
BME-MAFC
|
2018. október 29. hétfő |
68 - 47
|
Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter |
Közgáz SC és DSK
-
PTE-EMES Petőfi SE
|
2018. október 29. hétfő |
98 - 44
|
Czupi Márton, Magyar Zoltán |
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
-
PTE-EMES Petőfi SE
|
2018. november 5. hétfő |
63 - 52
|
Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
NKE-Csata
-
Közgáz SC és DSK
|
2018. november 12. hétfő |
57 - 63
|
Káré Gergő, Rózsavölgyi Alexandra |
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
-
PTE-EMES Petőfi SE
|
2018. november 13. kedd |
87 - 46
|
Surányi Gábor, Erős Florentina |
PTE-PEAC
-
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
|
2018. november 14. szerda |
53 - 79
|
Dr. Danka Péter, Szalóki Bence |
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
-
NKE-Csata
|
2018. november 19. hétfő |
47 - 86
|
Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly |
BME-MAFC
-
PTE-EMES Petőfi SE
|
2018. november 19. hétfő |
65 - 63
|
Czupi Márton, Kapros Roland |
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
-
PTE-PEAC
|
2018. november 21. szerda |
64 - 42
|
Surányi Gábor, Erős Florentina |
PTE-PEAC
-
NKE-Csata
|
2018. november 26. hétfő |
47 - 61
|
Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter |
Közgáz SC és DSK
-
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
|
2018. november 26. hétfő |
73 - 43
|
Csabai-Kaskötő Brigitta, Molnár Tamás |
BME-MAFC
-
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
|
2018. november 26. hétfő |
56 - 65
|
Major Ádám, Kruk Melinda |
BME-MAFC
-
NKE-Csata
|
2018. december 3. hétfő |
54 - 52
|
Stánicz Péter, Tóth Kitti |
Közgáz SC és DSK
-
PTE-PEAC
|
2018. december 10. hétfő |
97 - 51
|
Szilágyi Bálint, Oláh Márk |
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
-
BME-MAFC
|
2019. február 4. hétfő |
61 - 51
|
Tóth Kálmán, Csák Máté Károly |
PTE-EMES Petőfi SE
-
NKE-Csata
|
2019. február 5. kedd |
60 - 58
|
Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
-
Közgáz SC és DSK
|
2019. február 6. szerda |
96 - 91
|
Surányi Gábor, Erős Florentina |
BME-MAFC
-
Közgáz SC és DSK
|
2019. február 11. hétfő |
40 - 76
|
Nagy Viktor, Jankovics Viktor Zsolt |
PTE-EMES Petőfi SE
-
PTE-PEAC
|
2019. február 12. kedd |
48 - 61
|
Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs |
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
-
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
|
2019. február 13. szerda |
72 - 65
|
Surányi Gábor, Erős Florentina |
BME-MAFC
-
PTE-PEAC
|
2019. február 18. hétfő |
39 - 52
|
Czupi Márton, Lázár Zsigmond György |
PTE-EMES Petőfi SE
-
Közgáz SC és DSK
|
2019. február 19. kedd |
62 - 81
|
Dr. Danka Péter, Szalóki Bence |
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
-
NKE-Csata
|
2019. február 20. szerda |
97 - 69
|
Surányi Gábor, Erős Florentina |
NKE-Csata
-
BME-MAFC
|
2019. február 25. hétfő |
78 - 57
|
Csabai-Kaskötő Brigitta, Tóth Kitti |
PTE-PEAC
-
Közgáz SC és DSK
|
2019. február 25. hétfő |
43 - 79
|
Földvári Tamás, Dr. Danka Péter |
PTE-EMES Petőfi SE
-
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
|
2019. február 26. kedd |
59 - 66
|
Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
-
PTE-PEAC
|
2019. március 4. hétfő |
39 - 45
|
Esztergályos Róbert |
PTE-EMES Petőfi SE
-
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
|
2019. március 5. kedd |
58 - 87
|
Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
NKE-Csata
-
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
|
2019. március 11. hétfő |
54 - 49
|
Józsa András Junior, Major Ádám |
PTE-EMES Petőfi SE
-
BME-MAFC
|
2019. március 11. hétfő |
70 - 68
|
Földvári Tamás, Dr. Danka Péter |
PTE-PEAC
-
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
|
2019. március 13. szerda |
50 - 76
|
Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
-
Közgáz SC és DSK
|
2019. március 18. hétfő |
48 - 88
|
Dr. Lipics László |
NKE-Csata
-
PTE-PEAC
|
2019. március 18. hétfő |
49 - 52
|
Bagi Bálint, Gyurka Tamás |
NKE-Csata
-
PTE-EMES Petőfi SE
|
2019. március 25. hétfő |
43 - 48
|
Lövei László, Németh Patrik |
Közgáz SC és DSK
-
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
|
2019. március 25. hétfő |
83 - 82
|
Bagi Bálint, Pohánka Balázs |
BME-MAFC
-
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
|
2019. március 25. hétfő |
51 - 44
|
Nepp László Oszkár, Simon Kristóf Kolos |
Közgáz SC és DSK
-
NKE-Csata
|
2019. március 27. szerda |
86 - 49
|
Dr. Szakáll István Zoltán, Nagy-Pál Petra |
Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület
-
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
|
2019. április 1. hétfő |
39 - 83
|
Esztergályos Róbert, Dr. Lipics László |
PTE-PEAC
-
PTE-EMES Petőfi SE
|
2019. április 1. hétfő |
51 - 71
|
Földvári Tamás, Dr. Danka Péter |
Közgáz SC és DSK
-
BME-MAFC
|
2019. április 1. hétfő |
111 - 39
|
Szilágyi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt |
Széchenyi Kosárlabda Akadémia
-
BME-MAFC
|
2019. április 10. szerda |
20 - 0
|
dr. Vajda Balázs, Erős Florentina |