Mérkőzések |
Időpont |
Eredmény |
Játékvezetők |
DEAC U20
-
Egis Körmend U20
|
2018. szeptember 28. péntek |
80 - 70
|
Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Balázs |
Alba Fehérvár U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2018. szeptember 28. péntek |
0 - 20
|
Molnár Tamás, Kocsis József |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2018. szeptember 29. szombat |
84 - 58
|
Szalai Zsolt, Németh Sándor |
Sopron KC U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2018. szeptember 29. szombat |
71 - 84
|
Kaposi Renátó, Rudasits Ákos |
Kaposvári KK U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2018. szeptember 29. szombat |
95 - 79
|
Mester Milán, Boros Gyevi Ádám |
JP Auto - JKSE U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2018. szeptember 29. szombat |
57 - 102
|
Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2018. szeptember 29. szombat |
75 - 69
|
Tóth Cecília, Varga Zoltán |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
DEAC U20
|
2018. október 5. péntek |
79 - 97
|
Komáromi Péter |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
Sopron KC U20
|
2018. október 5. péntek |
100 - 75
|
Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs |
Egis Körmend U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2018. október 5. péntek |
88 - 66
|
Tóth Kálmán, Németh András |
Kaposvári KK U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2018. október 6. szombat |
86 - 82
|
Szecsődi Richárd Attila, Mester Milán |
Atomerőmű SE U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2018. október 6. szombat |
84 - 73
|
Propszt Amanda, Sterczer Péter Márk |
Szolnoki Olaj KK U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2018. október 6. szombat |
64 - 60
|
Drenyovszki Dániel , Mile Gábor |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2018. október 10. szerda |
80 - 75
|
Szalai Zsolt, Horváth Alajos |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
Egis Körmend U20
|
2018. október 12. péntek |
97 - 72
|
Szalóki Bence, Téczely Roland Balázs |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2018. október 12. péntek |
106 - 69
|
Varga Zoltán, Vadász Csaba |
Alba Fehérvár U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2018. október 12. péntek |
0 - 20
|
Molnár Tamás, Horváth Andreasz |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
Kaposvári KK U20
|
2018. október 13. szombat |
74 - 50
|
Németh András, Bognár Tamás |
DEAC U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2018. október 13. szombat |
100 - 49
|
Hegedűs Imre, Szűcs Balázs |
Sopron KC U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2018. október 13. szombat |
66 - 83
|
Rudasits Ákos, Rokob Krisztián |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2018. október 13. szombat |
86 - 78
|
Jankovics Viktor Zsolt, Simon Kristóf Kolos |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2018. október 18. csütörtök |
70 - 119
|
Földesi Ádám, Németh Csaba |
DEAC U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2018. október 19. péntek |
111 - 88
|
Bács Csaba, Szűcs Balázs |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2018. október 19. péntek |
60 - 85
|
Fekete Csaba |
Egis Körmend U20
-
Sopron KC U20
|
2018. október 19. péntek |
89 - 66
|
Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor |
JP Auto - JKSE U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2018. október 20. szombat |
20 - 0
|
Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Kaposvári KK U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2018. október 20. szombat |
83 - 77
|
Lakos Koppány, Mester Milán |
Atomerőmű SE U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2018. október 20. szombat |
71 - 82
|
Péter Csaba, Fodor Sándor Balázs |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2018. október 25. csütörtök |
128 - 47
|
Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence |
Egis Körmend U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2018. október 26. péntek |
75 - 65
|
Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Alba Fehérvár U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2018. október 26. péntek |
95 - 56
|
Koller István, Poór Tamás |
Sopron KC U20
-
Kaposvári KK U20
|
2018. október 27. szombat |
65 - 90
|
Kapusi Gábor, Hernicz Balazs |
Szolnoki Olaj KK U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2018. október 27. szombat |
76 - 53
|
Kovács Csaba, Mile Gábor |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
DEAC U20
|
2018. október 27. szombat |
91 - 81
|
Tóth Tamás, Utasi Balázs |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2018. október 27. szombat |
68 - 77
|
Németh András, Földesi Ádám |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Sopron KC U20
|
2018. november 2. péntek |
94 - 70
|
Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2018. november 3. szombat |
74 - 69
|
Benedek Zoltán, Csák Máté Károly |
DEAC U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2018. november 3. szombat |
81 - 65
|
Hegedűs Imre, Szűcs Balázs |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2018. november 3. szombat |
61 - 102
|
Gaál Norbert, Makay Dániel József |
Alba Fehérvár U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2018. november 3. szombat |
70 - 63
|
Szőcs Péter, Koller István |
Atomerőmű SE U20
-
Kaposvári KK U20
|
2018. november 3. szombat |
74 - 78
|
Propszt Amanda, Fodor Sándor Balázs |
JP Auto - JKSE U20
-
Egis Körmend U20
|
2018. november 4. vasárnap |
75 - 88
|
Kovács Csaba, Mile Gábor |
Egis Körmend U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2018. november 10. szombat |
100 - 67
|
Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
JP Auto - JKSE U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2018. november 10. szombat |
66 - 86
|
Rideg László, Fenyvesi Zénó |
Kaposvári KK U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2018. november 10. szombat |
74 - 68
|
Fleischmann Krisztián, Lakos Koppány |
Sopron KC U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2018. november 10. szombat |
87 - 88
|
Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Szolnoki Olaj KK U20
-
DEAC U20
|
2018. november 10. szombat |
56 - 68
|
Szabó László, Mile Gábor |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2018. november 16. péntek |
72 - 79
|
Németh Csaba, Szabó Tibor |
DEAC U20
-
Kaposvári KK U20
|
2018. november 16. péntek |
87 - 69
|
Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt |
Egis Körmend U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2018. november 17. szombat |
68 - 88
|
Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2018. november 17. szombat |
67 - 74
|
Csák Máté Károly, Németh András |
JP Auto - JKSE U20
-
Sopron KC U20
|
2018. november 17. szombat |
92 - 108
|
Mile Gábor |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2018. november 17. szombat |
66 - 84
|
Pohánka Balázs, Tahin András |
Alba Fehérvár U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2018. november 18. vasárnap |
53 - 57
|
Molnár Tamás, Müller Martin |
JP Auto - JKSE U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2018. november 22. csütörtök |
75 - 90
|
Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2018. november 23. péntek |
80 - 95
|
Fekete Csaba |
Atomerőmű SE U20
-
DEAC U20
|
2018. november 23. péntek |
77 - 97
|
Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Kaposvári KK U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2018. november 24. szombat |
84 - 79
|
Lakos Koppány, Boros Gyevi Ádám |
Sopron KC U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2018. november 25. vasárnap |
80 - 100
|
Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Szolnoki Olaj KK U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2018. november 25. vasárnap |
76 - 65
|
Kovács Csaba, Mile Gábor |
Egis Körmend U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2018. november 25. vasárnap |
106 - 66
|
Németh Csaba, Polyák Máté |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2018. november 28. szerda |
108 - 92
|
Fleischmann Krisztián, Dr. Danka Péter |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2018. december 6. csütörtök |
20 - 0
|
Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2018. december 7. péntek |
70 - 76
|
Fekete Csaba, Komáromi Péter |
DEAC U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2018. december 14. péntek |
103 - 70
|
Hegedűs Imre, Szűcs Balázs |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2018. december 14. péntek |
101 - 48
|
Esztergályos Róbert, Rokob Krisztián |
Alba Fehérvár U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2018. december 15. szombat |
0 - 20
|
Koller István, Horváth Andreasz |
Szolnoki Olaj KK U20
-
Egis Körmend U20
|
2018. december 15. szombat |
103 - 73
|
Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
Kaposvári KK U20
|
2018. december 15. szombat |
60 - 70
|
Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2018. december 15. szombat |
86 - 67
|
Tóth Cecília, Utasi Balázs |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
Sopron KC U20
|
2018. december 15. szombat |
88 - 92
|
Pohánka Balázs, Sancilio Alexis |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2018. december 19. szerda |
117 - 59
|
Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence |
Sopron KC U20
-
DEAC U20
|
2018. december 22. szombat |
72 - 108
|
Hernicz Balazs, Rudasits Ákos |
Atomerőmű SE U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2018. december 22. szombat |
75 - 86
|
Gombos Ádám Attila, Domokos Bence |
Kaposvári KK U20
-
Egis Körmend U20
|
2018. december 22. szombat |
79 - 69
|
Mester Milán, Frank Bianka |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2018. december 22. szombat |
69 - 91
|
Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2018. december 23. vasárnap |
59 - 108
|
Lovas Péter, Németh Csaba |
JP Auto - JKSE U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2018. december 23. vasárnap |
76 - 113
|
Fehérvári Gergely, Rideg László |
DEAC U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2018. december 27. csütörtök |
91 - 54
|
Hegedűs Imre, Kokas Sándor Zsolt |
Egis Körmend U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2018. december 27. csütörtök |
86 - 78
|
Dr. Magyari Tibor, Polyák Máté |
Szolnoki Olaj KK U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2018. december 27. csütörtök |
104 - 60
|
Mile Gábor, Fenyvesi Zénó |
Kaposvári KK U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2018. december 27. csütörtök |
93 - 78
|
Lakos Koppány, Tolnai Gergő |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
Sopron KC U20
|
2018. december 27. csütörtök |
104 - 64
|
Varga Zoltán, Utasi Balázs |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2018. december 27. csütörtök |
57 - 66
|
Hernicz Balazs, Németh András |
DEAC U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2018. december 30. vasárnap |
103 - 57
|
Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
Egis Körmend U20
|
2018. december 30. vasárnap |
68 - 76
|
Németh Csaba, Németh András |
Sopron KC U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2018. december 30. vasárnap |
70 - 102
|
Hernicz Balazs, Buzai Patrik |
JP Auto - JKSE U20
-
Kaposvári KK U20
|
2018. december 30. vasárnap |
76 - 88
|
Szabó László, Mezei Tibor |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2018. december 30. vasárnap |
87 - 68
|
Vadász Csaba, Tóth Tamás |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2018. december 30. vasárnap |
62 - 96
|
Hartai Tamás, Szőts Dávid István |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2019. január 4. péntek |
89 - 76
|
Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
Sopron KC U20
|
2019. január 5. szombat |
94 - 64
|
Dr. Magyari Tibor, Bognár Tamás |
Szolnoki Olaj KK U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2019. január 5. szombat |
90 - 56
|
Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária |
Atomerőmű SE U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2019. január 5. szombat |
71 - 49
|
Fodor Sándor Balázs, Sterczer Péter Márk |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2019. január 5. szombat |
95 - 68
|
Dr. Danka Péter, Téczely Roland Balázs |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
Kaposvári KK U20
|
2019. január 5. szombat |
65 - 74
|
Gaál Norbert, Szilágyi Tamás |
Alba Fehérvár U20
-
Egis Körmend U20
|
2019. január 8. kedd |
99 - 41
|
Szőcs Péter, Horváth Andreasz |
Egis Körmend U20
-
DEAC U20
|
2019. január 9. szerda |
92 - 99
|
Tóth Kálmán, Esztergályos Róbert |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
Kaposvári KK U20
|
2019. január 9. szerda |
90 - 72
|
Utasi Balázs, Tóth Tamás |
Atomerőmű SE U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2019. január 9. szerda |
94 - 75
|
Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2019. január 12. szombat |
80 - 72
|
Tóth Kálmán, Polyák Máté |
Sopron KC U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2019. január 12. szombat |
56 - 83
|
Kapusi Gábor, Hernicz Balazs |
JP Auto - JKSE U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2019. január 12. szombat |
92 - 78
|
Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2019. január 12. szombat |
85 - 98
|
Simon Kristóf Kolos, Zádeczki Donát László |
DEAC U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2019. január 13. vasárnap |
94 - 89
|
Bács Csaba, Szűcs Balázs |
Sopron KC U20
-
Egis Körmend U20
|
2019. január 15. kedd |
61 - 90
|
Hernicz Balazs, Rudasits Ákos |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2019. január 16. szerda |
106 - 92
|
Tóth Kálmán, Németh András |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2019. január 18. péntek |
81 - 82
|
Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Egis Körmend U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2019. január 18. péntek |
72 - 85
|
Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly |
Szolnoki Olaj KK U20
-
Sopron KC U20
|
2019. január 19. szombat |
85 - 51
|
Fehérvári Gergely, Mezei Tibor |
Kaposvári KK U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2019. január 19. szombat |
84 - 72
|
Lakos Koppány, Mester Milán |
Atomerőmű SE U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2019. január 19. szombat |
83 - 97
|
Péter Csaba, Ács Dezső |
JP Auto - JKSE U20
-
DEAC U20
|
2019. január 19. szombat |
87 - 79
|
Drenyovszki Dániel , Kovács Csaba |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2019. január 20. vasárnap |
70 - 80
|
Horváth Alajos, Németh Sándor |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2019. január 26. szombat |
109 - 83
|
Vadász Csaba, Jáhni Bence |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2019. január 26. szombat |
96 - 64
|
Földvári Tamás, Téczely Roland Balázs |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
DEAC U20
|
2019. január 26. szombat |
68 - 95
|
Gaál Norbert, Csoma Viktor |
Alba Fehérvár U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2019. január 26. szombat |
116 - 51
|
Koller István, Poór Tamás |
DEAC U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2019. január 31. csütörtök |
90 - 94
|
Kokas Sándor Zsolt, Szűcs Balázs |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Egis Körmend U20
|
2019. február 1. péntek |
79 - 70
|
Fekete Csaba |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2019. február 1. péntek |
70 - 102
|
Lovas Péter, Szabó Tibor |
JP Auto - JKSE U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2019. február 2. szombat |
41 - 88
|
Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó |
Kaposvári KK U20
-
Sopron KC U20
|
2019. február 2. szombat |
84 - 60
|
Lakos Koppány, Mester Milán |
Atomerőmű SE U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2019. február 2. szombat |
65 - 82
|
Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2019. február 2. szombat |
76 - 106
|
Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
DEAC U20
|
2019. február 8. péntek |
93 - 82
|
Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2019. február 8. péntek |
83 - 63
|
Tóth Cecília, Utasi Balázs |
Egis Körmend U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2019. február 9. szombat |
102 - 72
|
Dr. Magyari Tibor, Németh András |
Sopron KC U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2019. február 9. szombat |
71 - 63
|
Tompa Gellért, Erős Florentina |
Kaposvári KK U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2019. február 9. szombat |
77 - 70
|
Lakos Koppány, Boros Gyevi Ádám |
Szolnoki Olaj KK U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2019. február 9. szombat |
96 - 66
|
Szabó László, Kovács Csaba |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2019. február 9. szombat |
80 - 57
|
Péter Csaba, Nagy Bence |
Szolnoki Olaj KK U20
-
Kaposvári KK U20
|
2019. február 20. szerda |
71 - 48
|
Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2019. március 1. péntek |
75 - 67
|
Komáromi Péter |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2019. március 1. péntek |
85 - 76
|
Utasi Balázs, Bartucz Csaba |
DEAC U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2019. március 2. szombat |
53 - 73
|
Sörlei Attila, Hegedűs Imre |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
Kaposvári KK U20
|
2019. március 2. szombat |
82 - 90
|
Benedek Zoltán, Németh Sándor |
Alba Fehérvár U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2019. március 2. szombat |
86 - 84
|
Koller István, Horváth Andreasz |
Atomerőmű SE U20
-
Sopron KC U20
|
2019. március 2. szombat |
82 - 93
|
Fodor Sándor Balázs, Propszt Amanda |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
Egis Körmend U20
|
2019. március 2. szombat |
71 - 91
|
Makay Dániel József, Csoma Viktor |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2019. március 8. péntek |
63 - 83
|
Komáromi Péter, Fekete Csaba |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2019. március 8. péntek |
62 - 72
|
Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda |
Szolnoki Olaj KK U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2019. március 9. szombat |
59 - 67
|
Rácz Zsolt Róbert, Borgula György |
Sopron KC U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2019. március 9. szombat |
85 - 59
|
Rokob Krisztián, Rudasits Ákos |
Kaposvári KK U20
-
DEAC U20
|
2019. március 9. szombat |
69 - 86
|
Boros Gyevi Ádám, Mester Milán |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
Egis Körmend U20
|
2019. március 9. szombat |
104 - 63
|
Varga Zoltán, Tóth Tamás |
Atomerőmű SE U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2019. március 9. szombat |
78 - 79
|
Fodor Sándor Balázs, Balogh László |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2019. március 13. szerda |
84 - 75
|
Tóth Cecília, Utasi Balázs |
DEAC U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2019. március 14. csütörtök |
102 - 70
|
Bács Csaba, Szűcs Balázs |
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
Egis Körmend U20
|
2019. március 16. szombat |
76 - 82
|
Ugróczky Péter, Tóth Gábor Balázs |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
Sopron KC U20
|
2019. március 16. szombat |
98 - 83
|
Benedek Zoltán, Lovas Péter |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2019. március 16. szombat |
90 - 61
|
Dr. Danka Péter, Balogh László |
Alba Fehérvár U20
-
Kaposvári KK U20
|
2019. március 16. szombat |
85 - 68
|
Horváth Andreasz, Poór Tamás |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2019. március 16. szombat |
70 - 62
|
Hartai Tamás, Bedőcs Barnabás |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
DEAC U20
|
2019. március 20. szerda |
68 - 83
|
|
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2019. március 20. szerda |
61 - 72
|
Fekete Csaba, Tóth Mihály |
Egis Körmend U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2019. március 20. szerda |
90 - 91
|
Tóth Kálmán, Schneider Bertold |
Kaposvári KK U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2019. március 20. szerda |
68 - 73
|
Ács Dezső, Dross Bálint |
Sopron KC U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2019. március 20. szerda |
69 - 94
|
Hernicz Balazs, Tamás Pálma |
JP Auto - JKSE U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2019. március 20. szerda |
75 - 101
|
Drenyovszki Dániel , Fehérvári Gergely |
Szolnoki Olaj KK U20
-
KTE-Duna Aszfalt U20
|
2019. március 22. péntek |
91 - 66
|
Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó |
DEAC U20
-
Sopron KC U20
|
2019. március 23. szombat |
102 - 59
|
Nemes Gábor, Szűcs Balázs |
Alba Fehérvár U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2019. március 23. szombat |
0 - 20
|
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2019. március 23. szombat |
80 - 41
|
Németh András, Kiss Márton Balázs |
Egis Körmend U20
-
Kaposvári KK U20
|
2019. március 23. szombat |
77 - 72
|
Dr. Magyari Tibor, Csák Máté Károly |
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2019. március 23. szombat |
104 - 60
|
Vadász Csaba, Utasi Balázs |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2019. március 23. szombat |
113 - 60
|
Dr. Danka Péter, Propszt Amanda |
Atomerőmű SE U20
-
Egis Körmend U20
|
2019. március 27. szerda |
93 - 76
|
Ács Dezső, Balogh László |
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
-
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
|
2019. március 27. szerda |
44 - 63
|
Lövei László, Gruber Nikolett Lilla |
Egis Körmend U20
-
Zalakerámia ZTE KK U20
|
2019. március 30. szombat |
83 - 78
|
Csák Máté Károly, Bognár Tamás |
Szolnoki Olaj KK U20
-
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
|
2019. március 30. szombat |
81 - 60
|
Drenyovszki Dániel , Fenyvesi Zénó |
Kaposvári KK U20
-
JP Auto - JKSE U20
|
2019. március 30. szombat |
110 - 55
|
Mester Milán, Lakos Koppány |
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Atomerőmű SE U20
|
2019. március 31. vasárnap |
69 - 82
|
Komáromi Péter, Tóth Mihály |
Alba Fehérvár U20
-
Sopron KC U20
|
2019. március 31. vasárnap |
0 - 20
|
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2019. március 31. vasárnap |
80 - 77
|
Tóth Kálmán, Bognár Tamás |
Pécsi VSK-VEOLIA U20
-
DEAC U20
|
2019. március 31. vasárnap |
100 - 75
|
Bálind Attila, Ács Dezső |
Atomerőmű SE U20
-
Alba Fehérvár U20
|
2019. április 3. szerda |
20 - 0
|
|
KTE-Duna Aszfalt U20
-
Kaposvári KK U20
|
2019. április 3. szerda |
95 - 53
|
Komáromi Péter, Tóth Mihály |
Zalakerámia ZTE KK U20
-
Pécsi VSK-VEOLIA U20
|
2019. április 6. szombat |
84 - 93
|
Lovas Péter, Németh Sándor |
Sopron KC U20
-
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
|
2019. április 6. szombat |
0 - 20
|
|
Alba Fehérvár U20
-
DEAC U20
|
2019. április 6. szombat |
0 - 20
|
|
JP Auto - JKSE U20
-
Szolnoki Olaj KK U20
|
2019. április 6. szombat |
51 - 105
|
Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely |