Fiú Kadett - 2018/2019
Szakaszok
"A" csoport
"A" csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Fehérvár/A - GYKSE Szekszárd 2018. szeptember 8. szombat 81 - 45
Zalakerámia ZTE KK/A - Óbudai Kosárlabda Akadémia 2018. szeptember 8. szombat 120 - 29
Óbudai Kosárlabda Akadémia - Alba Fehérvár/A 2018. szeptember 8. szombat 47 - 88
Zalakerámia ZTE KK/A - GYKSE Szekszárd 2018. szeptember 8. szombat 75 - 48
GYKSE Szekszárd - Óbudai Kosárlabda Akadémia 2018. szeptember 9. vasárnap 74 - 44
Alba Fehérvár/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2018. szeptember 9. vasárnap 54 - 65

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 260 131 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.83 5 2 1 223 157 V1 1-1 1-0 2-1
3 GYKSE Szekszárd
GYKSE Szekszárd
3 0.67 4 1 2 167 200 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
3 0.50 3 0 3 120 282 V3 0-1 0-2 0-3


"B" csoport
"B" csoport Széchenyi Gimnázium (7632 Pécs Koller utca 4. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Kosársuli/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. szeptember 8. szombat 88 - 76
Bajai Bácska FKE - MEAFC/A 2018. szeptember 8. szombat 52 - 90
MEAFC/A - Vásárhelyi Kosársuli/A 2018. szeptember 8. szombat 40 - 98
Bajai Bácska FKE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. szeptember 8. szombat 50 - 112
PVSK Nemzeti Akadémia/A - MEAFC/A 2018. szeptember 9. vasárnap 60 - 50
Vásárhelyi Kosársuli/A - Bajai Bácska FKE 2018. szeptember 9. vasárnap 93 - 37

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vásárhelyi Kosársuli / A
Vásárhelyi Kosársuli / A
3 1.00 6 3 0 279 153 GY3 2-0 1-0 3-0
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 248 188 GY2 1-0 1-1 2-1
3 MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.67 4 1 2 180 210 V2 0-1 1-1 1-2
4 Bajai Bácska
Bajai Bácska
3 0.50 3 0 3 139 295 V3 0-2 0-1 0-3


"C" csoport
"C" csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - OSE Lions/A 2018. szeptember 8. szombat 121 - 66 Pécsi Zsolt, Szőcs Péter
Kecskeméti KA - PAFC Basket 2018. szeptember 8. szombat 58 - 47 Kéri István, Kaposi Renátó
PAFC Basket - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. szeptember 8. szombat 67 - 96 Kaposi Renátó, Magyari Viktor
Kecskeméti KA - OSE Lions/A 2018. szeptember 8. szombat 69 - 38 Magyari Viktor, Erős Florentina
OSE Lions/A - PAFC Basket 2018. szeptember 9. vasárnap 74 - 67 Szőcs Péter, Koller István
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kecskeméti KA 2018. szeptember 9. vasárnap 62 - 61 Kaposi Renátó, Magyari Viktor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 1.00 6 3 0 279 194 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Kecskeméti KA / A
Kecskeméti KA / A
3 0.83 5 2 1 188 147 V1 2-0 0-1 2-1
3 OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.67 4 1 2 178 257 GY1 1-0 0-2 1-2
4 PAFC Basket
PAFC Basket
3 0.50 3 0 3 181 228 V3 0-1 0-2 0-3


"D" csoport
"D" csoport Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2018. szeptember 8. szombat 85 - 44
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Dávid Kornél KA/A 2018. szeptember 8. szombat 104 - 47
Dávid Kornél KA/A - Debreceni KA/A 2018. szeptember 8. szombat 49 - 116
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2018. szeptember 8. szombat 113 - 36
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Dávid Kornél KA/A 2018. szeptember 9. vasárnap 67 - 64
Debreceni KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. szeptember 9. vasárnap 78 - 61

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 1.00 6 3 0 279 154 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 0.83 5 2 1 278 161 V1 2-0 0-1 2-1
3 Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.67 4 1 2 147 262 GY1 1-0 0-2 1-2
4 DKKA/A
DKKA/A
3 0.50 3 0 3 160 287 V3 0-1 0-2 0-3


"E" csoport
"E" csoport Arena Savaria Munkacsarnoka (9700 Szombathely Sugár út 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi SI KA/A - Dombóvári Kosársuli KE 2018. szeptember 8. szombat 79 - 40
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Újpest-MT/A 2018. szeptember 8. szombat 86 - 34
Újpest-MT/A - Szombathelyi SI KA/A 2018. szeptember 8. szombat 46 - 104
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Dombóvári Kosársuli KE 2018. szeptember 8. szombat 81 - 37
Dombóvári Kosársuli KE - Újpest-MT/A 2018. szeptember 9. vasárnap 74 - 59
Szombathelyi SI KA/A - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2018. szeptember 9. vasárnap 57 - 64

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 231 128 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 0.83 5 2 1 240 150 V1 1-1 1-0 2-1
3 Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 0.67 4 1 2 151 219 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.50 3 0 3 139 264 V3 0-1 0-2 0-3


"F" csoport
"F" csoport II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola KA/A - Nagykőrösi Sólymok KE/A 2018. szeptember 8. szombat 91 - 49 Lázár Zsigmond György, Krékity Kornél
Kiss Lenke KS - Szombathelyi SI KA/B 2018. szeptember 8. szombat 104 - 48 Lázár Zsigmond György, Jurászik László
Szombathelyi SI KA/B - Soproni Sportiskola KA/A 2018. szeptember 8. szombat 29 - 118 Krékity Kornél, Jurászik László
Kiss Lenke KS - Nagykőrösi Sólymok KE/A 2018. szeptember 8. szombat 86 - 76 Lázár Zsigmond György, Krékity Kornél
Nagykőrösi Sólymok KE/A - Szombathelyi SI KA/B 2018. szeptember 9. vasárnap 70 - 44 Káré Gergő, Stoller Balázs
Soproni Sportiskola KA/A - Kiss Lenke KS 2018. szeptember 9. vasárnap 86 - 58 Káré Gergő, Stoller Balázs

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 295 136 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.83 5 2 1 248 210 V1 2-0 0-1 2-1
3 Nagyk?rösi Sólymok KE/A
Nagyk?rösi Sólymok KE/A
3 0.67 4 1 2 195 221 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Szombathelyi SI KA/B
Szombathelyi SI KA/B
3 0.50 3 0 3 121 292 V3 0-1 0-2 0-3


"G" csoport
"G" csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Lehel Kosársuli 2018. szeptember 8. szombat 91 - 39
Budapesti Honvéd / A - Kaposvári KK 2018. szeptember 8. szombat 82 - 71
Kaposvári KK - Vasas Akadémia/A 2018. szeptember 8. szombat 59 - 93
Budapesti Honvéd / A - Lehel Kosársuli 2018. szeptember 8. szombat 100 - 44
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd / A 2018. szeptember 9. vasárnap 107 - 71
Lehel Kosársuli - Kaposvári KK 2018. szeptember 9. vasárnap 55 - 103

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 291 169 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / A
3 0.83 5 2 1 253 222 V1 2-0 0-1 2-1
3 Kaposvári KK
Kaposvári KK
3 0.67 4 1 2 233 230 GY1 0-1 1-1 1-2
4 Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
3 0.50 3 0 3 138 294 V3 0-1 0-2 0-3


"H" csoport
"H" csoport Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Budaörsi DSE 2018. szeptember 8. szombat 83 - 43 Kapros Roland, Makay Dániel József
Szolnoki Sportcentrum/A - Győri KC 2018. szeptember 8. szombat 85 - 28 Kapros Roland, Makay Dániel József
Győri KC - MAFC/A 2018. szeptember 8. szombat 17 - 125 Magyar Zoltán, Matics Sándor
Szolnoki Sportcentrum/A - Budaörsi DSE 2018. szeptember 8. szombat 65 - 48 Magyar Zoltán, Matics Sándor
Budaörsi DSE - Győri KC 2018. szeptember 9. vasárnap 82 - 55 Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra
MAFC/A - Szolnoki Sportcentrum/A 2018. szeptember 9. vasárnap 99 - 50 Jankovics Viktor Zsolt, Rózsavölgyi Alexandra

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 307 110 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.83 5 2 1 200 175 V1 2-0 0-1 2-1
3 Budaörsi DSE
Budaörsi DSE
3 0.67 4 1 2 173 203 GY1 1-0 0-2 1-2
4 GY?R-SZOL Gy?ri KC
GY?R-SZOL Gy?ri KC
3 0.50 3 0 3 100 292 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek