Fiú Kadett - 2018/2019
Szakaszok
"A" csoport
"A" csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - MEAFC/A 2018. szeptember 29. szombat 96 - 32 Farkas János, Mile Gábor
Szolnoki Sportcentrum/A - Újpest-MT/A 2018. szeptember 29. szombat 78 - 39 Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
Újpest-MT/A - Vasas Akadémia/A 2018. szeptember 29. szombat 26 - 88 Fodor Attila, Szabó László
Szolnoki Sportcentrum/A - MEAFC/A 2018. szeptember 29. szombat 65 - 40 Drenyovszki Dániel , Mezei Tibor
MEAFC/A - Újpest-MT/A 2018. szeptember 30. vasárnap 65 - 43 Fodor Attila, Fehérvári Gergely
Vasas Akadémia/A - Szolnoki Sportcentrum/A 2018. szeptember 30. vasárnap 76 - 24 Drenyovszki Dániel , Mile Gábor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia/A
Vasas Akadémia/A
3 1.00 6 3 0 260 82 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Szolnoki Sportcentrum/A
Szolnoki Sportcentrum/A
3 0.83 5 2 1 167 155 V1 2-0 0-1 2-1
3 MEAFC/A
MEAFC/A
3 0.67 4 1 2 137 204 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Újpest-MT/A
Újpest-MT/A
3 0.50 3 0 3 108 231 V3 0-1 0-2 0-3


"B" csoport
"B" csoport Soproni SZC Idegenforgalmi, Kereskedelmi, Vendéglátó Szakképző Iskolája és Kollégiuma (9400 Sopron Ferenczy János utca 1-3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola KA/A - Dombóvári Kosársuli KE 2018. szeptember 29. szombat 81 - 35 Kaposi Renátó, Erős Florentina
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Lehel Kosársuli 2018. szeptember 29. szombat 81 - 33 Rudasits Ákos, Wischy Péter
Lehel Kosársuli - Soproni Sportiskola KA/A 2018. szeptember 29. szombat 31 - 80 Kaposi Renátó, Erős Florentina
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári Kosársuli KE 2018. szeptember 29. szombat 61 - 52 Kaposi Renátó, Erős Florentina
Dombóvári Kosársuli KE - Lehel Kosársuli 2018. szeptember 30. vasárnap 78 - 36 Rudasits Ákos, Czinder Adrienn
Soproni Sportiskola KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. szeptember 30. vasárnap 79 - 36 Kaposi Renátó, Erős Florentina

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Soproni Sportiskola KA/A
Soproni Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 240 102 GY3 2-0 1-0 3-0
2 PVSK Nemzeti Akadémia/A
PVSK Nemzeti Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 178 164 V1 2-0 0-1 2-1
3 Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 0.67 4 1 2 165 178 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Lehel Kosársuli
Lehel Kosársuli
3 0.50 3 0 3 100 239 V3 0-1 0-2 0-3


"C" csoport
"C" csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
AKMÉ Körmendi Törpördögök - GYKSE Szekszárd 2018. szeptember 29. szombat 95 - 60 Dr. Magyari Tibor, Kiss Márton Balázs
Budapesti Honvéd / A - Győri KC 2018. szeptember 29. szombat 135 - 38 Dr. Magyari Tibor, Kiss Márton Balázs
Győri KC - AKMÉ Körmendi Törpördögök 2018. szeptember 29. szombat 23 - 106 Bognár Tamás, Nagy Zoltán
Budapesti Honvéd / A - GYKSE Szekszárd 2018. szeptember 29. szombat 88 - 94 Bognár Tamás, Nagy Zoltán
GYKSE Szekszárd - Győri KC 2018. szeptember 30. vasárnap 82 - 59 Polyák Máté, Magyar Gyöngyi
AKMÉ Körmendi Törpördögök - Budapesti Honvéd / A 2018. szeptember 30. vasárnap 80 - 68 Polyák Máté, Magyar Gyöngyi

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 AKMÉ Körmendi Törpördögök
AKMÉ Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 281 151 GY3 2-0 1-0 3-0
2 GYKSE Szekszárd
GYKSE Szekszárd
3 0.83 5 2 1 236 242 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Budapesti Honvéd / A
Budapesti Honvéd / A
3 0.67 4 1 2 291 212 V2 1-1 0-1 1-2
4 GY?R-SZOL Gy?ri KC
GY?R-SZOL Gy?ri KC
3 0.50 3 0 3 120 323 V3 0-1 0-2 0-3


"D" csoport
"D" csoport Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Nagykőrösi Sólymok KE/A 2018. szeptember 29. szombat 111 - 48 Sörlei Attila, Marton Péter
Alba Fehérvár/A - PAFC Basket 2018. szeptember 29. szombat 96 - 59 Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
PAFC Basket - Debreceni KA/A 2018. szeptember 29. szombat 36 - 100 Marton Péter, Takács Zoltán
Alba Fehérvár/A - Nagykőrösi Sólymok KE/A 2018. szeptember 29. szombat 87 - 82 Nemes Gábor, Kiss Gabriella
Nagykőrösi Sólymok KE/A - PAFC Basket 2018. szeptember 30. vasárnap 68 - 57 Hegedűs Imre, Bács Csaba
Debreceni KA/A - Alba Fehérvár/A 2018. szeptember 30. vasárnap 95 - 75 Takács Zoltán, Marton Péter

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 1.00 6 3 0 306 159 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Alba Fehérvár/A
Alba Fehérvár/A
3 0.83 5 2 1 258 236 V1 2-0 0-1 2-1
3 Nagyk?rösi Sólymok KE/A
Nagyk?rösi Sólymok KE/A
3 0.67 4 1 2 198 255 GY1 1-0 0-2 1-2
4 PAFC Basket
PAFC Basket
3 0.50 3 0 3 152 264 V3 0-1 0-2 0-3


"E" csoport
"E" csoport Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely (7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budaörsi DSE 2018. szeptember 29. szombat 82 - 65 Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Szombathelyi SI KA/B 2018. szeptember 29. szombat 121 - 18 Fleischmann Krisztián, Domokos Bence
Szombathelyi SI KA/B - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. szeptember 29. szombat 40 - 85 Fleischmann Krisztián, Propszt Amanda
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Budaörsi DSE 2018. szeptember 29. szombat 90 - 44 Propszt Amanda, Domokos Bence
Budaörsi DSE - Szombathelyi SI KA/B 2018. szeptember 30. vasárnap 82 - 50 Bálind Attila, Farkas Péter Gábor
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. szeptember 30. vasárnap 51 - 88 Bálind Attila, Farkas Péter Gábor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
3 1.00 6 3 0 299 113 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Zsíros Akadémia K?bánya/A
Zsíros Akadémia K?bánya/A
3 0.83 5 2 1 218 193 V1 1-1 1-0 2-1
3 Budaörsi DSE
Budaörsi DSE
3 0.67 4 1 2 191 222 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Szombathelyi SI KA/B
Szombathelyi SI KA/B
3 0.50 3 0 3 108 288 V3 0-1 0-2 0-3


"F" csoport
"F" csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2018. szeptember 29. szombat 85 - 55 Arató Balázs, Kiss Máté László
Kecskeméti KA - Óbudai Kosárlabda Akadémia 2018. szeptember 29. szombat 89 - 32 Csallóközi Gábor
Óbudai Kosárlabda Akadémia - MAFC/A 2018. szeptember 29. szombat 38 - 127 Kiss Máté László, Baukó Ferenc
Kecskeméti KA - Nyíregyházi Sportcentrum/A 2018. szeptember 29. szombat 64 - 52 Csallóközi Gábor
Nyíregyházi Sportcentrum/A - Óbudai Kosárlabda Akadémia 2018. szeptember 30. vasárnap 70 - 41 Kiss Máté László, Baukó Ferenc
MAFC/A - Kecskeméti KA 2018. szeptember 30. vasárnap 72 - 62 Szőke Bence

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 MAFC/A
MAFC/A
3 1.00 6 3 0 284 155 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Kecskeméti KA / A
Kecskeméti KA / A
3 0.83 5 2 1 215 156 V1 2-0 0-1 2-1
3 Nyíregyházi Sportcentrum/A
Nyíregyházi Sportcentrum/A
3 0.67 4 1 2 177 190 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Kaszások Akadémia
Kaszások Akadémia
3 0.50 3 0 3 111 286 V3 0-1 0-2 0-3


"G" csoport
"G" csoport Arena Savaria (9700 Szombathely Sugár út 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Kosársuli/A - OSE Lions/A 2018. szeptember 29. szombat 71 - 45 Török Zoltán, Csák Máté Károly
Szombathelyi SI KA/A - Dávid Kornél KA/A 2018. szeptember 29. szombat 81 - 59 Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
Dávid Kornél KA/A - Vásárhelyi Kosársuli/A 2018. szeptember 29. szombat 86 - 99 Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly
Szombathelyi SI KA/A - OSE Lions/A 2018. szeptember 29. szombat 95 - 36 Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
OSE Lions/A - Dávid Kornél KA/A 2018. szeptember 30. vasárnap 66 - 94 Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor
Vásárhelyi Kosársuli/A - Szombathelyi SI KA/A 2018. szeptember 30. vasárnap 49 - 83 Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szombathelyi SI KA/A
Szombathelyi SI KA/A
3 1.00 6 3 0 259 144 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Vásárhelyi Kosársuli / A
Vásárhelyi Kosársuli / A
3 0.83 5 2 1 219 214 V1 1-1 1-0 2-1
3 DKKA/A
DKKA/A
3 0.67 4 1 2 239 246 GY1 0-1 1-1 1-2
4 OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.50 3 0 3 147 260 V3 0-1 0-2 0-3


"H" csoport
"H" csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Kaposvári KK 2018. szeptember 29. szombat 59 - 80 Földesi Ádám, Kocsis Tamás
Kiss Lenke KS - Bajai Bácska FKE 2018. szeptember 29. szombat 80 - 53 Földesi Ádám, Kocsis Tamás
Bajai Bácska FKE - Zalakerámia ZTE KK/A 2018. szeptember 29. szombat 29 - 143 Horváth Alajos, Földesi Ádám
Kiss Lenke KS - Kaposvári KK 2018. szeptember 29. szombat 46 - 102 Horváth Alajos, Földesi Ádám
Kaposvári KK - Bajai Bácska FKE 2018. szeptember 30. vasárnap 124 - 31 Horváth Alajos, Földesi Ádám
Zalakerámia ZTE KK/A - Kiss Lenke KS 2018. szeptember 30. vasárnap 85 - 46 Horváth Alajos, Földesi Ádám

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kaposvári KK
Kaposvári KK
3 1.00 6 3 0 306 136 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.83 5 2 1 287 155 GY1 1-1 1-0 2-1
3 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.67 4 1 2 172 240 V2 1-1 0-1 1-2
4 Bajai Bácska
Bajai Bácska
3 0.50 3 0 3 113 347 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek