Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Országos Felsőház
I csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Vasas Akadémia/A 2019. április 6. szombat 59 - 66 Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf
Debreceni KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. április 6. szombat 58 - 52 Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. április 6. szombat 73 - 76 Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek
Debreceni KA/A - Vasas Akadémia/A 2019. április 6. szombat 40 - 75 Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek
Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. április 7. vasárnap 60 - 59 Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba
Zalakerámia ZTE KK/A - Debreceni KA/A 2019. április 7. vasárnap 75 - 72 Hartai Tamás, Szentpáli-Gavallér Csaba

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia / A
Vasas Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 201 158 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.83 5 2 1 210 211 GY2 1-1 1-0 2-1
3 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.67 4 1 2 170 202 V2 1-1 0-1 1-2
4 Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.50 3 0 3 184 194 V3 0-1 0-2 0-3


J csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE - Kecskeméti KA/A 2019. április 6. szombat 56 - 86 Arató Balázs, Ács Dezső
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Atom City Atomerőmű SE 2019. április 6. szombat 82 - 52 Komáromi Péter
Atom City Atomerőmű SE - Dombóvári Kosársuli KE 2019. április 6. szombat 46 - 92 Arató Balázs, Komáromi Péter
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2019. április 6. szombat 41 - 114 Ács Dezső
Kecskeméti KA/A - Atom City Atomerőmű SE 2019. április 7. vasárnap 85 - 49 Baukó Ferenc
Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. április 7. vasárnap 97 - 75 Fekete Csaba, Baukó Ferenc

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 285 146 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 0.83 5 2 1 245 207 GY2 1-1 1-0 2-1
3 PVSK-Nemzeti Akadémia/A
PVSK-Nemzeti Akadémia/A
3 0.67 4 1 2 198 263 V2 1-1 0-1 1-2
4 Atom City Atomerőmű SE
Atom City Atomerőmű SE
3 0.50 3 0 3 147 259 V3 0-1 0-2 0-3


K csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Jezsuita - Kiss Lenke KA/A 2019. április 6. szombat 67 - 90 Koller István, Tamás Pálma
SZEDEÁK/A - OSE Lions/A 2019. április 6. szombat 72 - 100 Koller István, Földesi Marcell
OSE Lions/A - MEAFC - Jezsuita 2019. április 6. szombat 79 - 61 Földesi Marcell, Tamás Pálma
SZEDEÁK/A - Kiss Lenke KA/A 2019. április 6. szombat 66 - 108 Földesi Marcell, Tamás Pálma
Kiss Lenke KA/A - OSE Lions/A 2019. április 7. vasárnap 71 - 96 Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence
MEAFC - Jezsuita - SZEDEÁK/A 2019. április 7. vasárnap 96 - 78 Krisztián-Világos Tünde, Novák Bence

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 1.00 6 3 0 275 204 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.83 5 2 1 269 229 V1 0-1 2-0 2-1
3 MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 0.67 4 1 2 224 247 GY1 1-1 0-1 1-2
4 SZEDEÁK / A
SZEDEÁK / A
3 0.50 3 0 3 216 304 V3 0-2 0-1 0-3


L csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Szolnoki KA/A 2019. április 6. szombat 69 - 72
Nyíregyházi Kék Cápák - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. április 6. szombat 36 - 102
Szombathelyi Sportiskola KA/A - MAFC/A 2019. április 6. szombat 74 - 70
Nyíregyházi Kék Cápák - Szolnoki KA/A 2019. április 6. szombat 50 - 80
Szolnoki KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. április 7. vasárnap 66 - 68
MAFC/A - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. április 7. vasárnap 127 - 42

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 244 172 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 218 187 V1 0-1 2-0 2-1
3 MAFC/A
MAFC/A
3 0.67 4 1 2 266 188 GY1 1-1 0-1 1-2
4 Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Kék Cápák
3 0.50 3 0 3 128 309 V3 0-2 0-1 0-3


Országos Alsóház
M csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. április 6. szombat 59 - 55 Schneider Bertold, Magyar Gyöngyi
Soproni Tigrisek - Budapesti Honvéd 2019. április 6. szombat 57 - 60 Magyar Gyöngyi, Németh Levente
Budapesti Honvéd - Körmendi Törpördögök 2019. április 6. szombat 56 - 60 Schneider Bertold, Magyar Gyöngyi
Soproni Tigrisek - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. április 6. szombat 70 - 87 Schneider Bertold, Németh Levente
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Budapesti Honvéd 2019. április 7. vasárnap 65 - 82 Csák Máté Károly, Németh Levente
Körmendi Törpördögök - Soproni Tigrisek 2019. április 7. vasárnap 65 - 52 Tóth Kálmán, Magyar Gyöngyi

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 1.00 6 3 0 184 163 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.83 5 2 1 198 182 GY1 0-1 2-0 2-1
3 Kosárlabda Akadémia Pécs / A
Kosárlabda Akadémia Pécs / A
3 0.67 4 1 2 207 211 V1 0-1 1-1 1-2
4 Soproni Tigrisek SE / A
Soproni Tigrisek SE / A
3 0.50 3 0 3 179 212 V3 0-2 0-1 0-3


N csoport Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Kaposvári KK/A 2019. április 6. szombat 107 - 87 Szőcs Béla, Rideg László
Soproni Sportiskola/A - Lehel Kosársuli/A 2019. április 6. szombat 63 - 71 Szőcs Béla, Rideg László
Lehel Kosársuli/A - Dávid Kornél KA/A 2019. április 6. szombat 52 - 118 Mile Gábor, Mezei Tibor
Soproni Sportiskola/A - Kaposvári KK/A 2019. április 6. szombat 73 - 72 Mile Gábor, Mezei Tibor
Kaposvári KK/A - Lehel Kosársuli/A 2019. április 7. vasárnap 102 - 98 Mile Gábor, Rideg László
Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola/A 2019. április 7. vasárnap 72 - 67 Mile Gábor, Rideg László

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Dávid Kornél KA /A
Dávid Kornél KA /A
3 1.00 6 3 0 297 206 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/A
3 0.67 4 1 2 221 283 V2 0-1 1-1 1-2
3 Kaposvári KK Delfinek/B
Kaposvári KK Delfinek/B
3 0.67 4 1 2 261 278 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Soproni Sportiskola / A
Soproni Sportiskola / A
3 0.67 4 1 2 203 215 V1 1-1 0-1 1-2


O csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/B 2019. április 6. szombat 70 - 61 Czékmán Csaba, Nagy Dominik
Vásárhelyi Bikák - Egri VSI KOK/A 2019. április 6. szombat 74 - 80 Utasi Balázs, Nagy Dominik
Egri VSI KOK/A - Félegyházi TSI 2019. április 6. szombat 77 - 106 Czékmán Csaba, Utasi Balázs
Vásárhelyi Bikák - Kecskeméti KA/B 2019. április 6. szombat 66 - 61 Utasi Balázs, Czékmán Csaba
Kecskeméti KA/B - Egri VSI KOK/A 2019. április 7. vasárnap 53 - 62 Utasi Balázs, Horgos Péter
Félegyházi TSI - Vásárhelyi Bikák 2019. április 7. vasárnap 110 - 90 Utasi Balázs, Horgos Péter

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 1.00 6 3 0 286 228 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.83 5 2 1 219 233 GY1 0-1 2-0 2-1
3 Vásárhelyi Bikák
Vásárhelyi Bikák
3 0.67 4 1 2 230 251 V1 1-1 0-1 1-2
4 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / B
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / B
3 0.50 3 0 3 175 198 V3 0-1 0-2 0-3


P csoport Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola (6500 Baja Szent Antal utca 96.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - KKS Boys 2019. április 6. szombat 66 - 82 Szőke Bence, Goldring Gergő
Nyíregyházi Sportcentrum - Bajai Bácska FKE 2019. április 6. szombat 62 - 82 Tóth Mihály
Bajai Bácska FKE - Kaszások Akadémia 2019. április 6. szombat 75 - 64 Tóth Mihály
Nyíregyházi Sportcentrum - KKS Boys 2019. április 6. szombat 59 - 77 Szőke Bence, Goldring Gergő
KKS Boys - Bajai Bácska FKE 2019. április 7. vasárnap 79 - 64 Tóth Mihály
Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. április 7. vasárnap 55 - 47 Szőke Bence, Goldring Gergő

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 KKS Boys
KKS Boys
3 1.00 6 3 0 238 189 GY3 1-0 2-0 3-0
2 Bajai Bácska FKE
Bajai Bácska FKE
3 0.83 5 2 1 221 205 V1 1-0 1-1 2-1
3 Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
3 0.67 4 1 2 185 204 GY1 1-1 0-1 1-2
4 Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 168 214 V3 0-2 0-1 0-3


Megyei szövetségek