Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
"A" csoport
"A" csoport Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. május 23. csütörtök 91 - 54 Szőts Dávid István, Szűcs Balázs
Zalakerámia ZTE KK/A - Debreceni KA/A 2019. május 23. csütörtök 51 - 67 Szőcs Béla, Gombos Ádám Attila
Debreceni KA/A - Vasas Akadémia/A 2019. május 24. péntek 50 - 76 Koller István, Gombos Ádám Attila
Zalakerámia ZTE KK/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. május 24. péntek 80 - 52 Szőts Dávid István
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Debreceni KA/A 2019. május 24. péntek 39 - 91 Koller István
Vasas Akadémia/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. május 24. péntek 82 - 72 Nyíri Péter Patrik, Balogh Kristóf

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia / A
Vasas Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 249 176 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 0.83 5 2 1 208 166 GY1 0-1 2-0 2-1
3 Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 0.67 4 1 2 203 201 V1 1-1 0-1 1-2
4 PVSK-Nemzeti Akadémia/A
PVSK-Nemzeti Akadémia/A
3 0.50 3 0 3 145 262 V3 0-1 0-2 0-3


"B" csoport
"B" csoport Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. május 23. csütörtök 49 - 57 Balogh Kristóf
Kecskeméti KA/A - OSE Lions/A 2019. május 23. csütörtök 79 - 45 Koller István, Nyíri Péter Patrik
Dombóvári Kosársuli KE - OSE Lions/A 2019. május 23. csütörtök 51 - 65 Szűcs Balázs, Nyíri Péter Patrik
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kecskeméti KA/A 2019. május 23. csütörtök 47 - 94 Szőcs Béla, Balogh Kristóf
OSE Lions/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. május 24. péntek 62 - 78 Szűcs Balázs, Szőcs Béla
Kecskeméti KA/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. május 24. péntek 68 - 40 Gombos Ádám Attila, Szőts Dávid István

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 241 132 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.83 5 2 1 182 205 GY1 0-1 2-0 2-1
3 OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.67 4 1 2 172 208 V1 0-1 1-1 1-2
4 Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 0.50 3 0 3 140 190 V3 0-2 0-1 0-3


Keresztjáték
Keresztjáték Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Lions/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. május 25. szombat 72 - 57 Koller István, Gombos Ádám Attila
Zalakerámia ZTE KK/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. május 25. szombat 72 - 58 Szőcs Béla
Kecskeméti KA/A - Debreceni KA/A 2019. május 25. szombat 53 - 59 Nyíri Péter Patrik, Balogh Kristóf
Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. május 25. szombat 76 - 54 Szűcs Balázs, Koller István
Helyosztók
Helyosztók Oláh Gábor utcai sportcsarnok (4032 Debrecen Oláh Gábor utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. május 26. vasárnap 55 - 49 Gombos Ádám Attila
OSE Lions/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. május 26. vasárnap 52 - 94 Szőcs Béla, Szőts Dávid István
Kecskeméti KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. május 26. vasárnap 67 - 34 Szűcs Balázs, Balogh Kristóf
Debreceni KA/A - Vasas Akadémia/A 2019. május 26. vasárnap 49 - 89 Nyíri Péter Patrik, Koller István
Helyszín - Döntő



Ranglisták - Fiú Serdülő - Döntő

Megyei szövetségek