Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Országos Felsőház
A csoport Szent Mór Iskolaközpont (7621 Pécs Hunyadi u. 9.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 16. szombat 114 - 74 Fleischmann Krisztián, Domokos Bence
MEAFC - Jezsuita - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. március 16. szombat 85 - 36 Téczely Roland Balázs , Domokos Bence
Nyíregyházi Kék Cápák - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. március 16. szombat 30 - 154 Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
MEAFC - Jezsuita - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. március 16. szombat 78 - 81 Fleischmann Krisztián, Téczely Roland Balázs
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. március 17. vasárnap 105 - 57 Fleischmann Krisztián, Fodor Sándor Balázs
Zalakerámia ZTE KK/A - MEAFC - Jezsuita 2019. március 17. vasárnap 94 - 81 Téczely Roland Balázs , Fodor Sándor Balázs
B csoport Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. március 16. szombat 65 - 71 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
Debreceni KA/A - SZEDEÁK/A 2019. március 16. szombat 108 - 56 Simon Kristóf Kolos, Szőts Dávid István
SZEDEÁK/A - MAFC/A 2019. március 16. szombat 39 - 102 Jankovics Viktor Zsolt, Pál Roland
Debreceni KA/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. március 16. szombat 71 - 72 Jankovics Viktor Zsolt, Pál Roland
Dombóvári Kosársuli KE - SZEDEÁK/A 2019. március 17. vasárnap 98 - 60 Nagy István, Horváth Kinga
MAFC/A - Debreceni KA/A 2019. március 17. vasárnap 71 - 87 Nagy István, Horváth Kinga
C csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KA/A 2019. március 16. szombat 136 - 46 Domokos Lőrinc, Propszt Amanda
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Atom City Atomerőmű SE 2019. március 16. szombat 58 - 81 Domokos Lőrinc, Propszt Amanda
Atom City Atomerőmű SE - Vasas Akadémia/A 2019. március 16. szombat 56 - 113 Sterczer Péter Márk, Szücs Szabolcs
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Kiss Lenke KA/A 2019. március 16. szombat 75 - 78 Sterczer Péter Márk, Szücs Szabolcs
Kiss Lenke KA/A - Atom City Atomerőmű SE 2019. március 17. vasárnap 80 - 83 Domokos Lőrinc, Propszt Amanda
Vasas Akadémia/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. március 17. vasárnap 101 - 40 Domokos Lőrinc, Propszt Amanda
D csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A 2019. március 16. szombat 100 - 50 Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - OSE Lions/A 2019. március 16. szombat 82 - 66 Fehérvári Gergely, Mile Gábor
Kecskeméti KA/A - OSE Lions/A 2019. március 16. szombat 94 - 40 Drenyovszki Dániel , Szőcs Béla
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Szolnoki KA/A 2019. március 16. szombat 91 - 61 Fehérvári Gergely, Zahorán Kitti Mária
Szolnoki KA/A - OSE Lions/A 2019. március 17. vasárnap 87 - 66 Drenyovszki Dániel , Zahorán Kitti Mária
Kecskeméti KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. március 17. vasárnap 76 - 46 Mile Gábor, Fenyvesi Zénó
Országos Alsóház
E csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök - Soproni Sportiskola/A 2019. március 16. szombat 55 - 47 Dr. Magyari Tibor, Bognár Tamás
Félegyházi TSI - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. március 16. szombat 79 - 49 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
Nyíregyházi Sportcentrum - Körmendi Törpördögök 2019. március 16. szombat 48 - 88 Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi
Félegyházi TSI - Soproni Sportiskola/A 2019. március 16. szombat 73 - 85 Bognár Tamás, Magyar Gyöngyi
Soproni Sportiskola/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. március 17. vasárnap 81 - 52 Polyák Máté, Magyar Gyöngyi
Körmendi Törpördögök - Félegyházi TSI 2019. március 17. vasárnap 76 - 49 Polyák Máté, Magyar Gyöngyi
F csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Soproni Tigrisek 2019. március 16. szombat 70 - 65 Rokob Krisztián, Wischy Péter
Kaszások Akadémia - Vásárhelyi Bikák 2019. március 16. szombat 79 - 52 Tóth Bence, Czinder Adrienn
Vásárhelyi Bikák - Dávid Kornél KA/A 2019. március 16. szombat 55 - 117 Wischy Péter, Tóth Bence
Kaszások Akadémia - Soproni Tigrisek 2019. március 16. szombat 74 - 77 Rokob Krisztián, Czinder Adrienn
Soproni Tigrisek - Vásárhelyi Bikák 2019. március 17. vasárnap 97 - 76 Rudasits Ákos, Czinder Adrienn
Dávid Kornél KA/A - Kaszások Akadémia 2019. március 17. vasárnap 78 - 52 Rokob Krisztián, Tóth Bence
G csoport Bereczki Máté Élelmiszeripari és Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Sportiskola (6500 Baja Szent Antal utca 96.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Bajai Bácska FKE 2019. március 16. szombat 69 - 54 Maráz András Gábor
Lehel Kosársuli/A - Kecskeméti KA/B 2019. március 16. szombat 71 - 49 Szőke Bence
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Kecskeméti KA/B 2019. március 16. szombat 95 - 55 Szőke Bence
Bajai Bácska FKE - Lehel Kosársuli/A 2019. március 16. szombat 60 - 85 Maráz András Gábor
Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA/B 2019. március 17. vasárnap 58 - 62
Lehel Kosársuli/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. március 17. vasárnap 43 - 70 Maráz András Gábor, Szőke Bence
H csoport Szilágyi Erzsébet Gimnázium (3300 Eger Ifjúság utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd - Egri VSI KOK/A 2019. március 16. szombat 104 - 57 Vaszi Ádám, Marton Péter
Kaposvári KK/A - KKS Boys 2019. március 16. szombat 84 - 59 Marton Péter, Stáber Alex Bence
KKS Boys - Budapesti Honvéd 2019. március 16. szombat 51 - 90 Vaszi Ádám, Stáber Alex Bence
Kaposvári KK/A - Egri VSI KOK/A 2019. március 16. szombat 74 - 55 Vaszi Ádám, Marton Péter
Egri VSI KOK/A - KKS Boys 2019. március 17. vasárnap 64 - 84 Lónáth László, Bene Szilárd Csaba
Budapesti Honvéd - Kaposvári KK/A 2019. március 17. vasárnap 51 - 73 Lónáth László, Bene Szilárd Csaba

Megyei szövetségek