Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Nyugat
Q csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. február 23. szombat 75 - 47
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A 2019. február 23. szombat 55 - 67
MAFC/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. február 23. szombat 62 - 86
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. február 23. szombat 60 - 49
Szombathelyi Sportiskola KA/A - MAFC/A 2019. február 24. vasárnap 62 - 71
Zalakerámia ZTE KK/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. február 24. vasárnap 83 - 76
R csoport Széchenyi Gimnázium (7632 Pécs Koller utca 4. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. február 23. szombat 93 - 56 Téczely Roland Balázs , Nagy Bence
Körmendi Törpördögök - Atom City Atomerőmű SE 2019. február 23. szombat 58 - 71 Téczely Roland Balázs , Nagy Bence
Atom City Atomerőmű SE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. február 23. szombat 70 - 74 Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
Körmendi Törpördögök - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. február 23. szombat 74 - 61 Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Körmendi Törpördögök 2019. február 24. vasárnap 53 - 49 Fleischmann Krisztián, Nagy Bence
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Atom City Atomerőmű SE 2019. február 24. vasárnap 51 - 92 Szalóki Bence, Nagy Bence
S csoport Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE - OSE Lions/A 2019. február 23. szombat 87 - 51 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
Dávid Kornél KA/A - Kaposvári KK/A 2019. február 23. szombat 79 - 65 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
Kaposvári KK/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. február 23. szombat 63 - 105 Bálind Attila, Ács Dezső
Dávid Kornél KA/A - OSE Lions/A 2019. február 23. szombat 80 - 87 Bálind Attila, Balogh László
OSE Lions/A - Kaposvári KK/A 2019. február 24. vasárnap 93 - 76 Farkas Péter Gábor, Balogh László
Dombóvári Kosársuli KE - Dávid Kornél KA/A 2019. február 24. vasárnap 91 - 62 Farkas Péter Gábor, Balogh László
T csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola/A - KKS Boys 2019. február 23. szombat 78 - 59 Rokob Krisztián, Rudasits Ákos
Soproni Tigrisek - Bajai Bácska FKE 2019. február 23. szombat 61 - 55 Hernicz Balazs, Wischy Péter
KKS Boys - Soproni Tigrisek 2019. február 23. szombat 58 - 67 Rudasits Ákos, Wischy Péter
Soproni Sportiskola/A - Bajai Bácska FKE 2019. február 23. szombat 104 - 53 Hernicz Balazs, Tóth Bence
Bajai Bácska FKE - KKS Boys 2019. február 24. vasárnap 62 - 56 Rudasits Ákos, Tóth Bence
Soproni Tigrisek - Soproni Sportiskola/A 2019. február 24. vasárnap 39 - 57 Hernicz Balazs, Szabó Bálint
Kelet
U csoport Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Debreceni KA/A 2019. február 23. szombat 75 - 63 Vaszi Ádám, Lónáth László
Kecskeméti KA/A - MEAFC - Jezsuita 2019. február 23. szombat 115 - 43 Bács Csaba, Kiss Gabriella
MEAFC - Jezsuita - Vasas Akadémia/A 2019. február 23. szombat 38 - 135 Bács Csaba, Kiss Gabriella
Kecskeméti KA/A - Debreceni KA/A 2019. február 23. szombat 69 - 66 Vaszi Ádám, Lónáth László
Debreceni KA/A - MEAFC - Jezsuita 2019. február 24. vasárnap 117 - 33 Nyíri Péter Patrik, Horányi András
Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2019. február 24. vasárnap 65 - 59 Szűcs Balázs, Kiss Gabriella
V csoport Apponyi Általános Iskola (5100 Jászberény Bajcsy utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kiss Lenke KA/A - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. február 23. szombat 118 - 63 Fehérvári Gergely, Kovács Csaba
Félegyházi TSI - Lehel Kosársuli/A 2019. február 23. szombat 89 - 110 Fehérvári Gergely, Kovács Csaba
Lehel Kosársuli/A - Kiss Lenke KA/A 2019. február 23. szombat 70 - 86 Mile Gábor, Gyenge Gábor
Félegyházi TSI - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. február 23. szombat 69 - 85 Mile Gábor, Gyenge Gábor
Nyíregyházi Kék Cápák - Lehel Kosársuli/A 2019. február 24. vasárnap 71 - 60 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Kiss Lenke KA/A - Félegyházi TSI 2019. február 24. vasárnap 106 - 58 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
W csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA/A - SZEDEÁK/A 2019. február 23. szombat 81 - 56 dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila
Budapesti Honvéd - Kaszások Akadémia 2019. február 23. szombat 85 - 49 Szőcs Béla, Szabó László
Kaszások Akadémia - Szolnoki KA/A 2019. február 23. szombat 46 - 109 dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila
Budapesti Honvéd - SZEDEÁK/A 2019. február 23. szombat 77 - 86 Szabó László, Kovács Csaba
SZEDEÁK/A - Kaszások Akadémia 2019. február 24. vasárnap 95 - 73 Drenyovszki Dániel , Rideg László
Szolnoki KA/A - Budapesti Honvéd 2019. február 24. vasárnap 88 - 57 Zahorán Kitti Mária, Mile Gábor
X csoport Szilágyi Erzsébet Gimnázium (3300 Eger Ifjúság utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri VSI KOK/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. február 23. szombat 98 - 58 Takács Zoltán, Szobonya Erik
Kecskeméti KA/B - Vásárhelyi Bikák 2019. február 23. szombat 77 - 57 Takács Zoltán, Stáber Alex Bence
Vásárhelyi Bikák - Egri VSI KOK/A 2019. február 23. szombat 78 - 110 Takács Zoltán, Szobonya Erik
Kecskeméti KA/B - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. február 23. szombat 80 - 72 Szobonya Erik, Stáber Alex Bence
Nyíregyházi Sportcentrum - Vásárhelyi Bikák 2019. február 24. vasárnap 64 - 99 Takács Zoltán, Stáber Alex Bence
Egri VSI KOK/A - Kecskeméti KA/B 2019. február 24. vasárnap 83 - 79 Takács Zoltán, Stáber Alex Bence

Megyei szövetségek