Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Nyugat
I csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. február 2. szombat 68 - 83 Szőcs Péter, Koller István
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A 2019. február 2. szombat 71 - 67 Koller István, Szőcs Péter
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. február 2. szombat 75 - 78 Horváth Andreasz, Poór Tamás
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. február 2. szombat 69 - 104 Horváth Andreasz, Poór Tamás
Zalakerámia ZTE KK/A - Dávid Kornél KA/A 2019. február 3. vasárnap 90 - 68 Koller István, Szőcs Péter
Szombathelyi Sportiskola KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. február 3. vasárnap 89 - 80 Szőcs Péter, Koller István
J csoport Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. február 2. szombat 85 - 50 Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba
MAFC/A - Körmendi Törpördögök 2019. február 2. szombat 80 - 46 Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba
Körmendi Törpördögök - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. február 2. szombat 51 - 70 Kapros Roland, Komlódi Benedek
MAFC/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. február 2. szombat 71 - 70 Kapros Roland, Komlódi Benedek
Dombóvári Kosársuli KE - Körmendi Törpördögök 2019. február 3. vasárnap 68 - 46 Gaál Norbert, Szilágyi Tamás
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - MAFC/A 2019. február 3. vasárnap 62 - 58 Gaál Norbert, Szilágyi Tamás
K csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaposvári KK/A - Bajai Bácska FKE 2019. február 9. szombat 83 - 52
Soproni Tigrisek - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. február 9. szombat 51 - 60
Bajai Bácska FKE - Soproni Tigrisek 2019. február 9. szombat 58 - 75
Kaposvári KK/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. február 9. szombat 76 - 88
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Bajai Bácska FKE 2019. február 10. vasárnap 78 - 55
Soproni Tigrisek - Kaposvári KK/A 2019. február 10. vasárnap 69 - 88
L csoport Krajnyik Akác András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Fő tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Lions/A - Soproni Sportiskola/A 2019. február 2. szombat 93 - 64 Rácz Kristóf Ákos, Krisztián-Világos Tünde
Atom City Atomerőmű SE - KKS Boys 2019. február 2. szombat 96 - 77 Krisztián-Világos Tünde, Rácz Kristóf Ákos
Atom City Atomerőmű SE - Soproni Sportiskola/A 2019. február 2. szombat 76 - 83 Kaposi Renátó, Magyari Viktor
KKS Boys - OSE Lions/A 2019. február 2. szombat 71 - 103 Kaposi Renátó, Magyari Viktor
Soproni Sportiskola/A - KKS Boys 2019. február 3. vasárnap 87 - 68 Bognár Tibor, Rácz Kristóf Ákos
OSE Lions/A - Atom City Atomerőmű SE 2019. február 3. vasárnap 63 - 73 Bognár Tibor, Rácz Kristóf Ákos
Kelet
M csoport Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium (Nyár utca 4. Budapest 1043 )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Vasas Akadémia/A 2019. február 2. szombat 70 - 89 Gaál Norbert, Szőts Dávid István
Kiss Lenke KA/A - Budapesti Honvéd 2019. február 2. szombat 84 - 79 Gaál Norbert, Szőts Dávid István
Budapesti Honvéd - Debreceni KA/A 2019. február 2. szombat 68 - 80 Makay Dániel József, Csoma Viktor
Kiss Lenke KA/A - Vasas Akadémia/A 2019. február 2. szombat 45 - 119 Makay Dániel József, Csoma Viktor
Vasas Akadémia/A - Budapesti Honvéd 2019. február 3. vasárnap 113 - 38 Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf
Debreceni KA/A - Kiss Lenke KA/A 2019. február 3. vasárnap 81 - 62 Jankovics Viktor Zsolt, Balogh Kristóf
N csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Jezsuita - Kecskeméti KA/A 2019. február 2. szombat 24 - 92 Domán István, Takács Zoltán
Félegyházi TSI - Szolnoki KA/A 2019. február 2. szombat 55 - 80 Vaszi Ádám, Lónáth László
Szolnoki KA/A - MEAFC - Jezsuita 2019. február 2. szombat 79 - 80 Domán István, Takács Zoltán
Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/A 2019. február 2. szombat 36 - 111 Lónáth László, Takács Zoltán
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A 2019. február 3. vasárnap 82 - 32 Vaszi Ádám, Takács Zoltán
MEAFC - Jezsuita - Félegyházi TSI 2019. február 3. vasárnap 77 - 44 Takács Zoltán, Marton Péter
O csoport Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium (4400 Nyíregyháza Széchenyi utca 29-37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. február 2. szombat 76 - 101 Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs
Nyíregyházi Sportcentrum - Egri VSI KOK/A 2019. február 2. szombat 57 - 87 Fülöp Ádám László, Szűcs Balázs
Egri VSI KOK/A - Kaszások Akadémia 2019. február 2. szombat 81 - 117 Molnár Péter Zoltán, Nyíri Péter Patrik
Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. február 2. szombat 91 - 108 Molnár Péter Zoltán, Nyíri Péter Patrik
Nyíregyházi Kék Cápák - Egri VSI KOK/A 2019. február 3. vasárnap 95 - 101 Bács Csaba, Szűcs Balázs
Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. február 3. vasárnap 89 - 65 Bács Csaba, Szűcs Balázs
P csoport Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/B - Vásárhelyi Bikák 2019. február 2. szombat 71 - 69 Varga Zoltán, Tóth Tamás
SZEDEÁK/A - Lehel Kosársuli/A 2019. február 2. szombat 87 - 82 Utasi Balázs, Tóth Tamás
Vásárhelyi Bikák - SZEDEÁK/A 2019. február 2. szombat 65 - 109 Fekete Csaba, Tóth Mihály
Kecskeméti KA/B - Lehel Kosársuli/A 2019. február 2. szombat 72 - 82 Varga Zoltán, Utasi Balázs
Lehel Kosársuli/A - Vásárhelyi Bikák 2019. február 3. vasárnap 91 - 57 Varga Zoltán, Utasi Balázs
SZEDEÁK/A - Kecskeméti KA/B 2019. február 3. vasárnap 83 - 62 Varga Zoltán, Utasi Balázs

Megyei szövetségek