Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Q csoport
Q csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Kecskeméti KA/A 2019. április 27. szombat 54 - 53 Makay Dániel József, Pál Roland
Zalakerámia ZTE KK/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. április 27. szombat 49 - 61 Makay Dániel József, Pál Roland
Vasas Akadémia/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. április 28. vasárnap 89 - 45 Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László
Kecskeméti KA/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. április 28. vasárnap 53 - 51 Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László
Dombóvári Kosársuli KE - Vasas Akadémia/A 2019. április 28. vasárnap 44 - 91 Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
Kecskeméti KA/A - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. április 28. vasárnap 76 - 50 Jankovics Viktor Zsolt, Gruber Nikolett Lilla
R csoport
R csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - OSE Lions/A 2019. április 27. szombat 107 - 51 Domokos Lőrinc, Propszt Amanda
Atom City Atomerőmű SE - Szolnoki KA/A 2019. április 27. szombat 54 - 77 Domokos Lőrinc, Propszt Amanda
Szolnoki KA/A - Debreceni KA/A 2019. április 27. szombat 50 - 88 Ács Dezső, Keresztes Tamás
Atom City Atomerőmű SE - OSE Lions/A 2019. április 27. szombat 64 - 77 Ács Dezső, Keresztes Tamás
OSE Lions/A - Szolnoki KA/A 2019. április 28. vasárnap 68 - 63 Ács Dezső, Keresztes Tamás
Debreceni KA/A - Atom City Atomerőmű SE 2019. április 28. vasárnap 104 - 53 Ács Dezső, Keresztes Tamás
S csoport
S csoport Szent Mór Iskolaközpont (7621 Pécs Hunyadi u. 9.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. április 27. szombat 86 - 69 Dr. Danka Péter, Farkas Péter Gábor
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kiss Lenke KA/A 2019. április 27. szombat 87 - 52 Dr. Danka Péter, Kiss Zoltán
Kiss Lenke KA/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. április 27. szombat 72 - 109 Farkas Péter Gábor, Kiss Zoltán
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. április 27. szombat 68 - 49 Dr. Danka Péter, Farkas Péter Gábor
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Kiss Lenke KA/A 2019. április 28. vasárnap 80 - 72 Dr. Danka Péter, Farkas Péter Gábor
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. április 28. vasárnap 53 - 81 Dr. Danka Péter, Farkas Péter Gábor
T csoport
T csoport Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája (4400 Nyíregyháza Tiszavasvári út 12. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC - Jezsuita - Körmendi Törpördögök 2019. április 27. szombat 67 - 75 Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik
Nyíregyházi Kék Cápák - Lehel Kosársuli/A 2019. április 27. szombat 62 - 68 Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik
Lehel Kosársuli/A - MEAFC - Jezsuita 2019. április 27. szombat 83 - 96 Ferenczi Tamás, Szabados Benedek
Nyíregyházi Kék Cápák - Körmendi Törpördögök 2019. április 27. szombat 53 - 84 Ferenczi Tamás, Szabados Benedek
Körmendi Törpördögök - Lehel Kosársuli/A 2019. április 28. vasárnap 69 - 57 Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik
MEAFC - Jezsuita - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. április 28. vasárnap 82 - 61 Szulics Zsolt János, Nyíri Péter Patrik
V csoport
V csoport Deák Ferenc Gimnázium (6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Dávid Kornél KA/A 2019. április 27. szombat 102 - 89 Utasi Balázs, Jáhni Bence
SZEDEÁK/A - Budapesti Honvéd 2019. április 27. szombat 62 - 76 Tóth Tamás, Jáhni Bence
Budapesti Honvéd - MAFC/A 2019. április 27. szombat 67 - 88 Utasi Balázs, Tóth Tamás
SZEDEÁK/A - Dávid Kornél KA/A 2019. április 27. szombat 61 - 95 Utasi Balázs, Jáhni Bence
Dávid Kornél KA/A - Budapesti Honvéd 2019. április 28. vasárnap 96 - 54 Utasi Balázs, Tóth Tamás
MAFC/A - SZEDEÁK/A 2019. április 28. vasárnap 100 - 63 Utasi Balázs, Tóth Tamás
W csoport
W csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Félegyházi TSI 2019. április 27. szombat 90 - 80 Arató Balázs, Papp Attila
Soproni Sportiskola/A - Bajai Bácska FKE 2019. április 27. szombat 87 - 44 Arató Balázs, Papp Attila
Bajai Bácska FKE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. április 27. szombat 73 - 81 Fekete Csaba
Soproni Sportiskola/A - Félegyházi TSI 2019. április 27. szombat 87 - 57 Fekete Csaba
Félegyházi TSI - Bajai Bácska FKE 2019. április 28. vasárnap 86 - 74 Fekete Csaba
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Soproni Sportiskola/A 2019. április 28. vasárnap 64 - 82 Fekete Csaba
X csoport
X csoport Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok (9400 Sopron Ady Endre utca 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaposvári KK/A - KKS Boys 2019. április 27. szombat 102 - 69 Dr. Magyari Tibor, Németh András
Soproni Tigrisek - Egri VSI KOK/A 2019. április 27. szombat 12:45
Egri VSI KOK/A - Kaposvári KK/A 2019. április 27. szombat 17:00
Soproni Tigrisek - KKS Boys 2019. április 27. szombat 68 - 65 Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
KKS Boys - Egri VSI KOK/A 2019. április 28. vasárnap 90 - 54 Kapusi Gábor, Hernicz Balazs
Kaposvári KK/A - Soproni Tigrisek 2019. április 28. vasárnap 11:15
Y csoport
Y csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Bikák - Kecskeméti KA/B 2019. április 27. szombat 64 - 61 Bartucz Csaba, Horgos Péter
Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. április 27. szombat 77 - 63 Czékmán Csaba, Bartucz Csaba
Nyíregyházi Sportcentrum - Vásárhelyi Bikák 2019. április 27. szombat 61 - 71 Czékmán Csaba, Horgos Péter
Kaszások Akadémia - Kecskeméti KA/B 2019. április 27. szombat 73 - 40 Bartucz Csaba, Horgos Péter
Kecskeméti KA/B - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. április 28. vasárnap 49 - 68 Czékmán Csaba, Jáhni Bence
Vásárhelyi Bikák - Kaszások Akadémia 2019. április 28. vasárnap 77 - 83 Czékmán Csaba, Jáhni Bence

Megyei szövetségek