Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Kelet
E csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/B - Kaszások Akadémia 2019. január 12. szombat 56 - 70 Pálkerti Tamás
Debreceni KA/A - Félegyházi TSI 2019. január 12. szombat 132 - 51 Arató Balázs, Pálkerti Tamás
Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/B 2019. január 12. szombat 101 - 88 Arató Balázs, Tóth Mihály
Debreceni KA/A - Kaszások Akadémia 2019. január 12. szombat 150 - 43 Tóth Mihály
Kaszások Akadémia - Félegyházi TSI 2019. január 13. vasárnap 92 - 97 Arató Balázs
Kecskeméti KA/B - Debreceni KA/A 2019. január 13. vasárnap 38 - 122 Arató Balázs

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Debreceni KA/A
Debreceni KA/A
3 1.00 6 3 0 404 132 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Félegyházi TSI
Félegyházi TSI
3 0.83 5 2 1 249 312 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Óbudai Kaszások
Óbudai Kaszások
3 0.67 4 1 2 205 303 V2 0-1 1-1 1-2
4 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / B
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / B
3 0.50 3 0 3 182 293 V3 0-2 0-1 0-3


F csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kiss Lenke KA/A - SZEDEÁK/A 2019. január 12. szombat 86 - 79 Domán István, Lónáth László
MEAFC - Jezsuita - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. január 12. szombat 72 - 40 Domán István, Marton Péter
Nyíregyházi Sportcentrum - Kiss Lenke KA/A 2019. január 12. szombat 65 - 107 Lónáth László, Nagy Zsombor
MEAFC - Jezsuita - SZEDEÁK/A 2019. január 12. szombat 82 - 56 Marton Péter, Nagy Zsombor
SZEDEÁK/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. január 13. vasárnap 101 - 56 Takács Zoltán, Marton Péter
Kiss Lenke KA/A - MEAFC - Jezsuita 2019. január 13. vasárnap 77 - 87 Takács Zoltán, Marton Péter

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 MEAFC - Jezsuita
MEAFC - Jezsuita
3 1.00 6 3 0 241 173 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Kiss Lenke KS
Kiss Lenke KS
3 0.83 5 2 1 270 231 V1 1-1 1-0 2-1
3 SZEDEÁK / A
SZEDEÁK / A
3 0.67 4 1 2 236 224 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Nyíregyházi Sportcentrum
Nyíregyházi Sportcentrum
3 0.50 3 0 3 161 280 V3 0-1 0-2 0-3


G csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA/A - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. január 12. szombat 97 - 57 Kovács Csaba, Mile Gábor
Vasas Akadémia/A - Vásárhelyi Bikák 2019. január 12. szombat 137 - 23 Farkas János, Szabó László
Vásárhelyi Bikák - Szolnoki KA/A 2019. január 12. szombat 45 - 104 Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
Vasas Akadémia/A - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. január 12. szombat 151 - 24 Kovács Csaba, Rideg László
Nyíregyházi Kék Cápák - Vásárhelyi Bikák 2019. január 13. vasárnap 78 - 59 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Szolnoki KA/A - Vasas Akadémia/A 2019. január 13. vasárnap 49 - 92 Drenyovszki Dániel , Mile Gábor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Vasas Akadémia / A
Vasas Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 380 96 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Szolnoki KA/A
Szolnoki KA/A
3 0.83 5 2 1 250 194 V1 1-1 1-0 2-1
3 Nyíregyházi Kék Cápák
Nyíregyházi Kék Cápák
3 0.67 4 1 2 159 307 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Vásárhelyi Bikák
Vásárhelyi Bikák
3 0.50 3 0 3 127 319 V3 0-1 0-2 0-3


H csoport Szilágyi Erzsébet Gimnázium (3300 Eger Ifjúság utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - Budapesti Honvéd 2019. január 12. szombat 111 - 35 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
Lehel Kosársuli/A - Egri VSI KOK/A 2019. január 12. szombat 95 - 76 Takács Zoltán, Sándor Ivett
Egri VSI KOK/A - Kecskeméti KA/A 2019. január 12. szombat 34 - 146 Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett
Lehel Kosársuli/A - Budapesti Honvéd 2019. január 12. szombat 71 - 91 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
Budapesti Honvéd - Egri VSI KOK/A 2019. január 13. vasárnap 98 - 59 Lónáth László, Szobonya Erik
Kecskeméti KA/A - Lehel Kosársuli/A 2019. január 13. vasárnap 111 - 41 Lónáth László, Szobonya Erik

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
3 1.00 6 3 0 368 110 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Budapesti Honvéd
Budapesti Honvéd
3 0.83 5 2 1 224 241 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Lehel Kosársuli/A
Lehel Kosársuli/A
3 0.67 4 1 2 207 278 V2 1-1 0-1 1-2
4 Egri VSI KOK/A
Egri VSI KOK/A
3 0.50 3 0 3 169 339 V3 0-1 0-2 0-3


Nyugat
A csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Soproni Tigrisek 2019. január 12. szombat 95 - 45 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Atom City Atomerőmű SE 2019. január 12. szombat 66 - 63 Horváth Alajos, Földesi Ádám
Atom City Atomerőmű SE - MAFC/A 2019. január 12. szombat 50 - 95 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Soproni Tigrisek 2019. január 12. szombat 82 - 71 Horváth Alajos, Földesi Ádám
Soproni Tigrisek - Atom City Atomerőmű SE 2019. január 13. vasárnap 73 - 70 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
MAFC/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. január 13. vasárnap 82 - 87 Horváth Alajos, Bognár Tamás

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Szombathelyi Sportiskola KA/A
Szombathelyi Sportiskola KA/A
3 1.00 6 3 0 235 216 GY3 2-0 1-0 3-0
2 MAFC/A
MAFC/A
3 0.83 5 2 1 272 182 V1 1-1 1-0 2-1
3 Soproni Tigrisek SE / A
Soproni Tigrisek SE / A
3 0.67 4 1 2 189 247 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Atom City Atomerőmű SE
Atom City Atomerőmű SE
3 0.50 3 0 3 183 234 V3 0-1 0-2 0-3


B csoport Széchenyi Gimnázium (7632 Pécs Koller utca 4. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kaposvári KK/A 2019. január 12. szombat 107 - 72 Bálind Attila, Péter Csaba
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - OSE Lions/A 2019. január 12. szombat 89 - 62 Bálind Attila, Téczely Roland Balázs
OSE Lions/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. január 12. szombat 84 - 80 Bálind Attila, Péter Csaba
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kaposvári KK/A 2019. január 12. szombat 112 - 67 Téczely Roland Balázs , Péter Csaba
Kaposvári KK/A - OSE Lions/A 2019. január 13. vasárnap 71 - 84 Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. január 13. vasárnap 86 - 71 Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zsíros Akadémia Kőbánya/A
Zsíros Akadémia Kőbánya/A
3 0.83 5 2 1 272 215 V1 2-0 0-1 2-1
2 PVSK-Nemzeti Akadémia/A
PVSK-Nemzeti Akadémia/A
3 0.83 5 2 1 273 227 GY1 2-0 0-1 2-1
3 OSE Lions/A
OSE Lions/A
3 0.83 5 2 1 230 240 GY2 1-0 1-1 2-1
4 Kaposvári KK Delfinek/B
Kaposvári KK Delfinek/B
3 0.50 3 0 3 210 303 V3 0-1 0-2 0-3


C csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök 2019. január 19. szombat 75 - 52 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - KKS Boys 2019. január 19. szombat 77 - 63 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
KKS Boys - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. január 20. vasárnap 35 - 115 Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Körmendi Törpördögök 2019. január 20. vasárnap 58 - 60 Esztergályos Róbert, Magyar Gyöngyi
Körmendi Törpördögök - KKS Boys 2019. január 20. vasárnap 77 - 49 Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor
Zalakerámia ZTE KK/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. január 20. vasárnap 105 - 38 Csák Máté Károly, Dr. Magyari Tibor

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Zalakerámia ZTE KK/A
Zalakerámia ZTE KK/A
3 1.00 6 3 0 295 125 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Körmendi Törpördögök
Körmendi Törpördögök
3 0.83 5 2 1 189 182 GY2 1-0 1-1 2-1
3 Kosárlabda Akadémia Pécs / A
Kosárlabda Akadémia Pécs / A
3 0.67 4 1 2 173 228 V2 1-1 0-1 1-2
4 KKS Boys
KKS Boys
3 0.50 3 0 3 147 269 V3 0-1 0-2 0-3


D csoport Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola/A 2019. január 12. szombat 104 - 56 Ács Dezső, Balogh László
Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE 2019. január 12. szombat 122 - 59 Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső
Bajai Bácska FKE - Dávid Kornél KA/A 2019. január 12. szombat 54 - 133 Fodor Sándor Balázs, Balogh László
Dombóvári Kosársuli KE - Soproni Sportiskola/A 2019. január 12. szombat 83 - 54 Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső
Soproni Sportiskola/A - Bajai Bácska FKE 2019. január 13. vasárnap 89 - 66 Bálind Attila, Balogh László
Dávid Kornél KA/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. január 13. vasárnap 69 - 102 Bálind Attila, Balogh László

Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1 Dombóvári Kosársuli KE
Dombóvári Kosársuli KE
3 1.00 6 3 0 307 182 GY3 2-0 1-0 3-0
2 Dávid Kornél KA /A
Dávid Kornél KA /A
3 0.83 5 2 1 306 212 V1 1-1 1-0 2-1
3 Soproni Sportiskola / A
Soproni Sportiskola / A
3 0.67 4 1 2 199 253 GY1 1-0 0-2 1-2
4 Bajai Bácska FKE
Bajai Bácska FKE
3 0.50 3 0 3 179 344 V3 0-1 0-2 0-3


Megyei szövetségek