Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Kelet
E csoport Constantinum Sportcentrum (6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/B - Kaszások Akadémia 2019. január 12. szombat 56 - 70 Pálkerti Tamás
Debreceni KA/A - Félegyházi TSI 2019. január 12. szombat 132 - 51 Arató Balázs, Pálkerti Tamás
Félegyházi TSI - Kecskeméti KA/B 2019. január 12. szombat 101 - 88 Arató Balázs, Tóth Mihály
Debreceni KA/A - Kaszások Akadémia 2019. január 12. szombat 150 - 43 Tóth Mihály
Kaszások Akadémia - Félegyházi TSI 2019. január 13. vasárnap 92 - 97 Arató Balázs
Kecskeméti KA/B - Debreceni KA/A 2019. január 13. vasárnap 38 - 122 Arató Balázs
F csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kiss Lenke KA/A - SZEDEÁK/A 2019. január 12. szombat 86 - 79 Domán István, Lónáth László
MEAFC - Jezsuita - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. január 12. szombat 72 - 40 Domán István, Marton Péter
Nyíregyházi Sportcentrum - Kiss Lenke KA/A 2019. január 12. szombat 65 - 107 Lónáth László, Nagy Zsombor
MEAFC - Jezsuita - SZEDEÁK/A 2019. január 12. szombat 82 - 56 Marton Péter, Nagy Zsombor
SZEDEÁK/A - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. január 13. vasárnap 101 - 56 Takács Zoltán, Marton Péter
Kiss Lenke KA/A - MEAFC - Jezsuita 2019. január 13. vasárnap 77 - 87 Takács Zoltán, Marton Péter
G csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA/A - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. január 12. szombat 97 - 57 Kovács Csaba, Mile Gábor
Vasas Akadémia/A - Vásárhelyi Bikák 2019. január 12. szombat 137 - 23 Farkas János, Szabó László
Vásárhelyi Bikák - Szolnoki KA/A 2019. január 12. szombat 45 - 104 Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor
Vasas Akadémia/A - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. január 12. szombat 151 - 24 Kovács Csaba, Rideg László
Nyíregyházi Kék Cápák - Vásárhelyi Bikák 2019. január 13. vasárnap 78 - 59 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Szolnoki KA/A - Vasas Akadémia/A 2019. január 13. vasárnap 49 - 92 Drenyovszki Dániel , Mile Gábor
H csoport Szilágyi Erzsébet Gimnázium (3300 Eger Ifjúság utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - Budapesti Honvéd 2019. január 12. szombat 111 - 35 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
Lehel Kosársuli/A - Egri VSI KOK/A 2019. január 12. szombat 95 - 76 Takács Zoltán, Sándor Ivett
Egri VSI KOK/A - Kecskeméti KA/A 2019. január 12. szombat 34 - 146 Bene Szilárd Csaba, Sándor Ivett
Lehel Kosársuli/A - Budapesti Honvéd 2019. január 12. szombat 71 - 91 Takács Zoltán, Bene Szilárd Csaba
Budapesti Honvéd - Egri VSI KOK/A 2019. január 13. vasárnap 98 - 59 Lónáth László, Szobonya Erik
Kecskeméti KA/A - Lehel Kosársuli/A 2019. január 13. vasárnap 111 - 41 Lónáth László, Szobonya Erik
Nyugat
A csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/A - Soproni Tigrisek 2019. január 12. szombat 95 - 45 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Atom City Atomerőmű SE 2019. január 12. szombat 66 - 63 Horváth Alajos, Földesi Ádám
Atom City Atomerőmű SE - MAFC/A 2019. január 12. szombat 50 - 95 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Soproni Tigrisek 2019. január 12. szombat 82 - 71 Horváth Alajos, Földesi Ádám
Soproni Tigrisek - Atom City Atomerőmű SE 2019. január 13. vasárnap 73 - 70 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
MAFC/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2019. január 13. vasárnap 82 - 87 Horváth Alajos, Bognár Tamás
B csoport Széchenyi Gimnázium (7632 Pécs Koller utca 4. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kaposvári KK/A 2019. január 12. szombat 107 - 72 Bálind Attila, Péter Csaba
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - OSE Lions/A 2019. január 12. szombat 89 - 62 Bálind Attila, Téczely Roland Balázs
OSE Lions/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. január 12. szombat 84 - 80 Bálind Attila, Péter Csaba
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kaposvári KK/A 2019. január 12. szombat 112 - 67 Téczely Roland Balázs , Péter Csaba
Kaposvári KK/A - OSE Lions/A 2019. január 13. vasárnap 71 - 84 Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. január 13. vasárnap 86 - 71 Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső
C csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök 2019. január 19. szombat 75 - 52 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - KKS Boys 2019. január 19. szombat 77 - 63 Dr. Magyari Tibor, Magyar Gyöngyi
KKS Boys - Zalakerámia ZTE KK/A 2019. január 20. vasárnap 35 - 115 Csák Máté Károly, Magyar Gyöngyi
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Körmendi Törpördögök 2019. január 20. vasárnap 58 - 60 Esztergályos Róbert, Magyar Gyöngyi
Körmendi Törpördögök - KKS Boys 2019. január 20. vasárnap 77 - 49 Esztergályos Róbert, Dr. Magyari Tibor
Zalakerámia ZTE KK/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2019. január 20. vasárnap 105 - 38 Csák Máté Károly, Dr. Magyari Tibor
D csoport Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola/A 2019. január 12. szombat 104 - 56 Ács Dezső, Balogh László
Dombóvári Kosársuli KE - Bajai Bácska FKE 2019. január 12. szombat 122 - 59 Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső
Bajai Bácska FKE - Dávid Kornél KA/A 2019. január 12. szombat 54 - 133 Fodor Sándor Balázs, Balogh László
Dombóvári Kosársuli KE - Soproni Sportiskola/A 2019. január 12. szombat 83 - 54 Fodor Sándor Balázs, Ács Dezső
Soproni Sportiskola/A - Bajai Bácska FKE 2019. január 13. vasárnap 89 - 66 Bálind Attila, Balogh László
Dávid Kornél KA/A - Dombóvári Kosársuli KE 2019. január 13. vasárnap 69 - 102 Bálind Attila, Balogh László

Megyei szövetségek