Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Dél-Nyugati régió
A csoport Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári Kosársuli KE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. november 18. vasárnap 99 - 59 Farkas Péter Gábor, Ács Dezső
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kaposvári KK/A 2018. november 18. vasárnap 95 - 82 Domokos Lőrinc, Ács Dezső
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Kaposvári KK/A 2018. november 18. vasárnap 91 - 83 Domokos Lőrinc, Bálind Attila
Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. november 18. vasárnap 97 - 74 Bálind Attila, Ács Dezső
B csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atom City Atomerőmű SE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B 2018. november 17. szombat 110 - 22
Kanizsa KK - Bajai Bácska FKE 2018. november 17. szombat 62 - 77
Kosárlabda Akadémia Pécs/B - Kanizsa KK 2018. november 17. szombat 64 - 84
Atom City Atomerőmű SE - Bajai Bácska FKE 2018. november 17. szombat 87 - 63
C csoport Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bonyhádi KSE - Kozármisleny SE 2018. november 17. szombat 82 - 38 Domokos Lőrinc, Propszt Amanda
GYKSE Szekszárd - Kaposvári KK/B 2018. november 17. szombat 88 - 66 Domokos Lőrinc, Villányi János
Kozármisleny SE - Kaposvári KK/B 2018. november 17. szombat 85 - 58 Péter Csaba, Farkas Péter Gábor
Bonyhádi KSE - GYKSE Szekszárd 2018. november 17. szombat 67 - 85 Péter Csaba, Farkas Péter Gábor
D csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Siófoki Kosársuli - Atomerőmű SE/B 2018. november 18. vasárnap 58 - 104
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Siófoki Kosársuli 2018. november 18. vasárnap 83 - 41
Atomerőmű SE/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. november 18. vasárnap 101 - 70
E csoport Kiss László Városi Sportcsarnok (8700 Marcali Park utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI Delfinek - Marcali VSZSE 2018. november 18. vasárnap 94 - 68 Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - KASI Delfinek 2018. november 18. vasárnap 109 - 61 Szántó Dénes, Szecsődi Richárd Attila
Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 2018. november 18. vasárnap 50 - 100 Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes
Dél-Keleti régió
A csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA/A - Kecskeméti KA/B 2018. november 17. szombat 86 - 59 Drenyovszki Dániel , Rideg László
Kecskeméti KA/A - Félegyházi TSI 2018. november 17. szombat 107 - 51 Drenyovszki Dániel , Rideg László
Kecskeméti KA/B - Félegyházi TSI 2018. november 17. szombat 93 - 77 Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
Szolnoki KA/A - Kecskeméti KA/A 2018. november 17. szombat 72 - 98 Fodor Attila, Zahorán Kitti Mária
B csoport Szegedi Kis István Református Gimnázium (5630 Békés, Petőfi Sándor u. 11.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési SZSK - Vásárhelyi Bikák 2018. november 17. szombat 62 - 59 Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
SZEDEÁK/A - Nagykőrösi Sólymok 2018. november 17. szombat 123 - 55 Papy Zsolt, Váczi Mihály
Vásárhelyi Bikák - Nagykőrösi Sólymok 2018. november 17. szombat 89 - 76 Bere Márton Brúnó, Váczi Mihály
Békési SZSK - SZEDEÁK/A 2018. november 17. szombat 72 - 93 Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
C csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békéscsabai KK - Vásárhelyi Cápák 2018. november 17. szombat 41 - 69 Tóth Tamás
SZEDEÁK/B - Kecskeméti KA/C 2018. november 17. szombat 60 - 68 Tóth Tamás
Békéscsabai KK - SZEDEÁK/B 2018. november 17. szombat 45 - 76
Vásárhelyi Cápák - Kecskeméti KA/C 2018. november 17. szombat 65 - 57
D csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - Kisújszállási SE 2018. november 18. vasárnap 72 - 81 Czékmán Csaba, Nagy Lili
Pityke KSE - Mezőberényi KK 2018. november 18. vasárnap 100 - 52 Horgos Péter, Liszkai Dávid
Szentesi KK - Mezőberényi KK 2018. november 18. vasárnap 74 - 76 Czékmán Csaba, Nagy Lili
Kisújszállási SE - Pityke KSE 2018. november 18. vasárnap 71 - 101 Horgos Péter, Liszkai Dávid
E csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CEKK - Szolnoki KA/B 2018. november 17. szombat 60 - 82 Szabó László, Fenyvesi Zénó
SZEDEÁK/C - CEKK 2018. november 17. szombat 89 - 52 Szabó László, Mezei Tibor
Szolnoki KA/B - SZEDEÁK/C 2018. november 17. szombat 60 - 66 Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Észak-Kelet régió
A csoport Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok (4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Egri VSI KOK/A 2018. november 18. vasárnap 192 - 28 Kiss Gabriella, Szűcs Sándor
MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A 2018. november 18. vasárnap 115 - 49 Kokas Sándor Zsolt, Pozsonyi Anna Csenge
Egri VSI KOK/A - Lehel Kosársuli/A 2018. november 18. vasárnap 79 - 92 Kiss Gabriella, Szűcs Sándor
Debreceni KA/A - MEAFC - Jezsuita 2018. november 18. vasárnap 131 - 33 Kiss Gabriella, Pozsonyi Anna Csenge
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - NYKK-Eötvös/A 2018. november 18. vasárnap 81 - 77 Molnár Péter Zoltán, Nyíri Péter Patrik
Debreceni KA DSI - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. november 18. vasárnap 60 - 76 Makrai Márton, Nyíri Péter Patrik
NYKK-Eötvös/A - Debreceni KA DSI 2018. november 18. vasárnap 65 - 58 Gergely Csaba, Zalai Ákos István
Nyíregyházi Kék Cápák - Nyíregyházi Sportcentrum 2018. november 18. vasárnap 96 - 69 Gergely Csaba, Zalai Ákos István
C csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Hajdúhadházi KK 2018. november 17. szombat 149 - 16
Debreceni KA/B - Szerencs VSE 2018. november 17. szombat 59 - 96
Hajdúhadházi KK - Debreceni KA/B 2018. november 17. szombat 30 - 126
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE 2018. november 17. szombat 103 - 51
D csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri VSI KOK/B - Salgótarjáni KI 2018. november 18. vasárnap 62 - 72 Grosch Attila, Dudoma Tamás
MEAFC/B - Sláger Kazincbarcika 2018. november 18. vasárnap 66 - 39 Grosch Attila, Trizna Pál Krisztián
Egri VSI KOK/B - Sláger Kazincbarcika 2018. november 18. vasárnap 84 - 55 Trizna Pál Krisztián, Dudoma Tamás
Salgótarjáni KI - MEAFC/B 2018. november 18. vasárnap 92 - 47 Benedek Dávid, Dudoma Tamás
Észak-Nyugati régió
A csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Soproni Sportiskola/A 2018. november 17. szombat 60 - 31 Csák Máté Károly, Németh András
Szombathelyi Sportiskola KA/A - Dávid Kornél KA/A 2018. november 17. szombat 78 - 79 Csák Máté Károly, Németh András
Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2018. november 17. szombat 72 - 60 Nagy Zoltán, Magyar Gyöngyi
Zalakerámia ZTE KK/A - Dávid Kornél KA/A 2018. november 17. szombat 74 - 107 Nagy Zoltán, Magyar Gyöngyi
B csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök - Zalakerámia ZTE KK/B 2018. november 18. vasárnap 79 - 47 Benedek Zoltán, Szabó Tibor
OSE Lions/A - Soproni Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 85 - 63 Benedek Zoltán, Szabó Tibor
Zalakerámia ZTE KK/B - Soproni Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 76 - 70 Benedek Zoltán, Lovas Péter
Körmendi Törpördögök - OSE Lions/A 2018. november 18. vasárnap 71 - 76 Lovas Péter, Szabó Tibor
C csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola/B - Szombathelyi Sportiskola KA/B 2018. november 18. vasárnap 65 - 79 Dr. Magyari Tibor, Bognár Tamás
Dávid Kornél KA/B - Tatai SE 2018. november 18. vasárnap 65 - 86 Dr. Magyari Tibor, Bognár Tamás
Soproni Sportiskola/B - Dávid Kornél KA/B 2018. november 18. vasárnap 80 - 47 Pál Balázs, Magyar Gyöngyi
Szombathelyi Sportiskola KA/B - Tatai SE 2018. november 18. vasárnap 92 - 60 Pál Balázs, Magyar Gyöngyi
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC - Böjtös-Bau Ricsilla 2018. november 17. szombat 64 - 91 Horváth Alajos, Szalai Zsolt
Alba Fehérvár - Sportopus - OSE Lions/B 2018. november 17. szombat 78 - 64 Horváth Alajos, Ujhelyi Fanni
OSE Lions/B - Győri KC 2018. november 17. szombat 63 - 104 Szalai Zsolt, Ujhelyi Fanni
Böjtös-Bau Ricsilla - Alba Fehérvár - Sportopus 2018. november 17. szombat 83 - 58 Horváth Alajos, Szalai Zsolt
E csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE - Veszprém/A - Dávid Kornél KA/C 2018. november 18. vasárnap 38 - 72 Kocsis József, Kaposi Gábor
Ifjú Sólymok - VUKE - Veszprém/A 2018. november 18. vasárnap 64 - 76 Poór Tamás, Kaposi Gábor
Ifjú Sólymok - Dávid Kornél KA/C 2018. november 18. vasárnap 85 - 51 Kocsis József, Poór Tamás
F csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Tigrisek - Pápai KC 2018. november 18. vasárnap 93 - 62
Pápai KC - VUKE - Veszprém/B 2018. november 18. vasárnap 92 - 41
VUKE - Veszprém/B - Tapolcai Tigrisek 2018. november 18. vasárnap 39 - 83
G csoport Rády József Sportcsarnok (8174 Balatonkenese Táncsics Mihály utca 27.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai Titánok - Fűzfői AK 2018. november 18. vasárnap 1 - 2
Fűzfői AK - MTE 1904 2018. november 18. vasárnap 49 - 68
MTE 1904 - Tatabányai Titánok 2018. november 18. vasárnap 2 - 1
Közép régió
A csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - KKS Boys 2018. november 18. vasárnap 114 - 31 Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László
MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. november 18. vasárnap 51 - 78 Rózsavölgyi Alexandra, Korompai Zsolt László
KKS Boys - MAFC/A 2018. november 18. vasárnap 55 - 114 Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás
Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. november 18. vasárnap 80 - 61 Szőts Dávid István, Szilágyi Tamás
B csoport Babits Mihály Gimnázium (1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kiss Lenke KA/A - Újpest-MT 2018. november 18. vasárnap 94 - 61 Kapros Roland, Balogh Kristóf
Kaszások Akadémia - Budapesti Honvéd 2018. november 18. vasárnap 55 - 60 Kapros Roland, Balogh Kristóf
Újpest-MT - Kaszások Akadémia 2018. november 18. vasárnap 75 - 72 Makay Dániel József, Tahin András
Kiss Lenke KA/A - Budapesti Honvéd 2018. november 18. vasárnap 90 - 71 Makay Dániel József, Tahin András
C csoport Vasas Pasaréti Sportcentrum (1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/B - PAFC Basket 2018. november 17. szombat 20 - 1 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
Gödi SE - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. november 17. szombat 70 - 51 Horváth Kinga, Paulus Bence Máté
PAFC Basket - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. november 17. szombat 92 - 48 Hartai Tamás, Steiner Máté
Vasas Akadémia/B - Gödi SE 2018. november 17. szombat 84 - 72 Hartai Tamás, Steiner Máté
D csoport Szterényi József Sportcsarnok (2200 Monor Ipar út 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budafoki KK - Monori SE 2018. november 17. szombat 94 - 47 Németh Patrik, Bedőcs Barnabás
BLF KK - Budaörsi DSE 2018. november 17. szombat 68 - 86 Németh Patrik, Bedőcs Barnabás
Monori SE - BLF KK 2018. november 17. szombat 57 - 67 Németh Patrik, Bedőcs Barnabás
Budafoki KK - Budaörsi DSE 2018. november 17. szombat 97 - 60 Németh Patrik, Bedőcs Barnabás
E csoport Őrmezei Általános Iskola (1112 Budapest Menyecske utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/B - Ziccer KS 2018. november 17. szombat 102 - 32 Bujtor Péter, Bárány Levente
Budapesti Honvéd/B - Kiss Lenke KA/B 2018. november 17. szombat 60 - 47 Bujtor Péter, Bárány Levente
Ziccer KS - Kiss Lenke KA/B 2018. november 17. szombat 36 - 33 Szilágyi Tamás, Sebestyén Elemér Richárd
MAFC/B - Budapesti Honvéd/B 2018. november 17. szombat 90 - 63 Szilágyi Tamás, Sebestyén Elemér Richárd
F csoport Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (2330 Dunaharaszti Eötvös utca 52.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Basket Törökbálint - DMTK Haraszti Sasok 2018. november 17. szombat 89 - 84 Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston
Budapest Basket - Bikák KK 2018. november 17. szombat 134 - 44 Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston
DMTK Haraszti Sasok - Bikák KK 2018. november 17. szombat 83 - 63 Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston
ELITE Basket Törökbálint - Budapest Basket 2018. november 17. szombat 89 - 77 Kovács Róbert Márió, Antoni Márk Ágoston
G csoport Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium (1171 Budapest Akácvirág utca 49.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS - Budapest Csepel 2018. november 17. szombat 41 - 48 Bózsó Gábor, Szabó Péter
Budapest Csepel - JKC 2018. november 17. szombat 89 - 55 Bózsó Gábor, Szőke Gábor
JKC - KKS 2018. november 17. szombat 45 - 48 Szőke Gábor, Szabó Péter
H csoport Paduai Szent Antal Iskola (2081 Piliscsaba Béla király utca 72.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PAFC Basket/B - BKG Kos Akadémia 2018. november 17. szombat 79 - 57 Hamzi Balázs, Gombos Márk Bálint
BKG Kos Akadémia - TFSE 2018. november 17. szombat 53 - 110 Hamzi Balázs, Gombos Márk Bálint
TFSE - PAFC Basket/B 2018. november 17. szombat 98 - 38 Hamzi Balázs, Gombos Márk Bálint
I csoport HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE - Treff 07 SE 2018. november 18. vasárnap 138 - 17 Bárány Levente, Székely Zoltán
Treff 07 SE - Keresztúri SE 2018. november 18. vasárnap 29 - 100 Bárány Levente, Szőke Gábor
Keresztúri SE - SZPA-HSE 2018. november 18. vasárnap 62 - 94 Szőke Gábor, Székely Zoltán

Megyei szövetségek