Fiú Serdülő - 2018/2019
Szakaszok
Dél-Nyugati régió
A csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Atom City Atomerőmű SE 2018. október 14. vasárnap 71 - 61 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
Dombóvári Kosársuli KE - Kosárlabda Akadémia Pécs/A 2018. október 14. vasárnap 78 - 52 Szecsődi Richárd Attila, Keresztes Tamás
Dombóvári Kosársuli KE - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2018. október 14. vasárnap 54 - 58 Szecsődi Richárd Attila, Keresztes Tamás
Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Atom City Atomerőmű SE 2018. október 14. vasárnap 64 - 60 Farkas Péter Gábor, Fodor Sándor Balázs
B csoport Bajza József Általános Iskola (1046 Budapest Bajza József utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai Bácska FKE - Bonyhádi KSE 2018. október 14. vasárnap 98 - 47 Fekete Csaba, Maráz András Gábor
Kanizsa KK - Kaposvári KK/A 2018. október 14. vasárnap 78 - 116 Fekete Csaba, Maráz Ádám
Bonyhádi KSE - Kanizsa KK 2018. október 14. vasárnap 56 - 79 Maráz András Gábor, Maráz Ádám
Bajai Bácska FKE - Kaposvári KK/A 2018. október 14. vasárnap 48 - 70 Fekete Csaba, Maráz András Gábor
C csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
GYKSE Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs/B 2018. október 14. vasárnap 55 - 91 Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
Kozármisleny SE - Siófoki Kosársuli 2018. október 14. vasárnap 115 - 46 Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
GYKSE Szekszárd - Siófoki Kosársuli 2018. október 14. vasárnap 107 - 56 Bálind Attila, Péter Csaba
Kozármisleny SE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B 2018. október 14. vasárnap 77 - 82 Koncsek Balázs, Boros Gyevi Ádám
D csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI Delfinek - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2018. október 13. szombat 47 - 92 Nemes Hajnalka, Szücs Szabolcs
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kaposvári KK/B 2018. október 13. szombat 90 - 107 Sterczer Péter Márk, Nemes Hajnalka
Kaposvári KK/B - KASI Delfinek 2018. október 13. szombat 96 - 39 Sterczer Péter Márk, Szücs Szabolcs
E csoport Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok (7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű SE/B - Dunaújvárosi Sárkányok 2005 2018. október 13. szombat 65 - 60
Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Marcali VSZSE 2018. október 13. szombat 69 - 46
Marcali VSZSE - Atomerőmű SE/B 2018. október 13. szombat 37 - 64
Dél-Keleti régió
A csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA/A - Kecskeméti KA/B 2018. október 14. vasárnap 102 - 32 Szőke Bence
SZEDEÁK/A - Szolnoki KA/A 2018. október 14. vasárnap 51 - 73 Tóth Mihály
Kecskeméti KA/B - SZEDEÁK/A 2018. október 14. vasárnap 79 - 74 Tóth Mihály, Szőke Bence
Kecskeméti KA/A - Szolnoki KA/A 2018. október 14. vasárnap 93 - 29 Szőke Bence
B csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Bikák - Békési SZSK 2018. október 14. vasárnap 67 - 80
Békéscsabai KK - Félegyházi TSI 2018. október 14. vasárnap 33 - 81
Vásárhelyi Bikák - Békéscsabai KK 2018. október 14. vasárnap 101 - 52
Békési SZSK - Félegyházi TSI 2018. október 14. vasárnap 73 - 79
C csoport II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (2750 Nagykőrös Kecskeméti út 39-41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - Nagykőrösi Sólymok 2018. október 14. vasárnap 42 - 102 Antoni Márk Ágoston, Rab Domonkos
Kecskeméti KA/C - SZEDEÁK/B 2018. október 14. vasárnap 49 - 61 Novák Bence, Antoni Márk Ágoston
Szentesi KK - Kecskeméti KA/C 2018. október 14. vasárnap 27 - 80 Novák Bence, Rab Domonkos
Nagykőrösi Sólymok - SZEDEÁK/B 2018. október 14. vasárnap 89 - 78 Antoni Márk Ágoston, Rab Domonkos
D csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Cápák - SZEDEÁK/C 2018. október 14. vasárnap 85 - 36 Czékmán Csaba, Horgos Péter
Pityke KSE - Mezőberényi KK 2018. október 14. vasárnap 69 - 61 Czékmán Csaba, Horgos Péter
SZEDEÁK/C - Mezőberényi KK 2018. október 14. vasárnap 75 - 77 Utasi Balázs, Bartucz Csaba
Vásárhelyi Cápák - Pityke KSE 2018. október 14. vasárnap 87 - 83 Utasi Balázs, Bartucz Csaba
E csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki KA/B - CEKK 2018. október 14. vasárnap 2 - 0 Rideg László, Terjéki András
CEKK - Kisújszállási SE 2018. október 14. vasárnap 0 - 2 Mile Gábor, Terjéki András
Kisújszállási SE - Szolnoki KA/B 2018. október 14. vasárnap 102 - 69 Rideg László, Czakó Martin
Észak-Nyugati régió
A csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalakerámia ZTE KK/A - Körmendi Törpördögök 2018. október 14. vasárnap 72 - 50 Csák Máté Károly, Tóth Gábor Balázs
Dávid Kornél KA/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2018. október 14. vasárnap 69 - 72 Csák Máté Károly, Bognár Tamás
Körmendi Törpördögök - Dávid Kornél KA/A 2018. október 14. vasárnap 72 - 77 Bognár Tamás, Tóth Gábor Balázs
Zalakerámia ZTE KK/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A 2018. október 14. vasárnap 88 - 59 Bognár Tamás, Tóth Gábor Balázs
B csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskola/A - Soproni Sportiskola/B 2018. október 14. vasárnap 90 - 58 Rokob Krisztián, Tóth Bence
Soproni Tigrisek - OSE Lions/A 2018. október 14. vasárnap 77 - 103 Rokob Krisztián, Szabó Bálint
Soproni Sportiskola/B - Soproni Tigrisek 2018. október 14. vasárnap 60 - 74 Hernicz Balazs, Buzai Patrik
Soproni Sportiskola/A - OSE Lions/A 2018. október 14. vasárnap 73 - 68 Buzai Patrik, Szabó Bálint
C csoport Eötvös József Általános Iskola (8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/B - Zalakerámia ZTE KK/B 2018. október 13. szombat 53 - 92 Horváth Alajos, Kocsis Tamás
Tatai SE - Győri KC 2018. október 13. szombat 60 - 52 Horváth Alajos, Ujhelyi Fanni
Dávid Kornél KA/B - Győri KC 2018. október 13. szombat 67 - 35 Horváth Alajos, Ujhelyi Fanni
Zalakerámia ZTE KK/B - Tatai SE 2018. október 13. szombat 87 - 34 Horváth Alajos, Földesi Ádám
D csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Lions/B - Dávid Kornél KA/C 2018. október 14. vasárnap 98 - 38 Poór Tamás, Müller Martin
Alba Fehérvár - Sportopus - Szombathelyi Sportiskola KA/B 2018. október 14. vasárnap 52 - 71 Poór Tamás, Tóth Bence
Dávid Kornél KA/C - Alba Fehérvár - Sportopus 2018. október 14. vasárnap 41 - 92 Horváth Andreasz, Müller Martin
OSE Lions/B - Szombathelyi Sportiskola KA/B 2018. október 14. vasárnap 31 - 77 Horváth Andreasz, Tóth Bence
E csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE - Veszprém/A - Böjtös-Bau Ricsilla 2018. október 14. vasárnap 79 - 97 Szabó Tibor, Hegedűs Attla
Böjtös-Bau Ricsilla - Tapolcai Tigrisek 2018. október 14. vasárnap 91 - 81 Szabó Tibor, Hegedűs Attla
Tapolcai Tigrisek - VUKE - Veszprém/A 2018. október 14. vasárnap 67 - 86 Szabó Tibor, Hegedűs Attla
F csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE - Veszprém/B - Ifjú Sólymok 2018. október 28. vasárnap 50 - 88 Prieger Mihály, Németh László
Ifjú Sólymok - Tatabányai Titánok 2018. október 28. vasárnap 114 - 41 Prieger Mihály, Németh László
Tatabányai Titánok - VUKE - Veszprém/B 2018. október 28. vasárnap 63 - 100 Prieger Mihály, Németh László
G csoport UMF ARÉNA (9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MTE 1904 - Pápai KC 2018. október 14. vasárnap 62 - 79 Tompa Gellért, Horváth Szabolcs
Pápai KC - Fűzfői AK 2018. október 14. vasárnap 96 - 56 Tompa Gellért, Bertók Botond
Fűzfői AK - MTE 1904 2018. október 14. vasárnap 53 - 92 Horváth Szabolcs, Bertók Botond
Észak-Keleti régió
A csoport Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok (4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Nyíregyházi Kék Cápák 2018. október 14. vasárnap 170 - 26 Szűcs Balázs, Kiss Gabriella
MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A 2018. október 14. vasárnap 116 - 81 Szűcs Balázs, Kiss Gabriella
Nyíregyházi Kék Cápák - Lehel Kosársuli/A 2018. október 14. vasárnap 87 - 89 Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
Debreceni KA/A - MEAFC - Jezsuita 2018. október 14. vasárnap 149 - 55 Bács Csaba, Kokas Sándor Zsolt
B csoport Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - Debreceni KA DSI 2018. november 11. vasárnap 74 - 78 Sörlei Attila, Szobonya Erik
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Egri VSI KOK/A 2018. november 11. vasárnap 75 - 81 Sörlei Attila, Szobonya Erik
Nyíregyházi Sportcentrum - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2018. november 11. vasárnap 81 - 50 Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
Debreceni KA DSI - Egri VSI KOK/A 2018. november 11. vasárnap 64 - 85 Vaszi Ádám, Molnár Krisztián
C csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK-Eötvös/A - Egri VSI KOK/B 2018. október 14. vasárnap 85 - 36 Vaszi Ádám, Remete Richárd
Egri VSI KOK/B - Debreceni KA/B 2018. október 14. vasárnap 66 - 72 Szulics Zsolt János, Remete Richárd
Debreceni KA/B - NYKK-Eötvös/A 2018. október 14. vasárnap 42 - 84 Vaszi Ádám, Szulics Zsolt János
D csoport Irinyi János Református Szakközépiskola és Diákotthon (3700 Kazincbarcika Lini István tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs VSE - Sláger Kazincbarcika 2018. október 13. szombat 94 - 30 Vaszi Ádám, Molnár Zoltán
Salgótarjáni KI - MEAFC/B 2018. október 13. szombat 62 - 68 Vaszi Ádám, Molnár Zoltán
Sláger Kazincbarcika - Salgótarjáni KI 2018. október 13. szombat 57 - 52 Takács Zoltán, Sörlei Attila
Szerencs VSE - MEAFC/B 2018. október 13. szombat 82 - 38 Takács Zoltán, Sörlei Attila
Közép régió
A csoport Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok (1103 Budapest Kada utca 27-29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KA/A 2018. október 14. vasárnap 126 - 43 Tóth Kitti, Szőts Dávid István
MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. október 14. vasárnap 87 - 86 Tóth Kitti, Szőts Dávid István
Kiss Lenke KA/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018. október 14. vasárnap 60 - 102 Hartai Tamás, Matóczay Bálint
Vasas Akadémia/A - MAFC/A 2018. október 14. vasárnap 101 - 59 Hartai Tamás, Matóczay Bálint
B csoport Simon János Kosárlabda Csarnok (1134 Budapest Dózsa György út 53.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - KKS Boys 2018. október 14. vasárnap 68 - 72 Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba
Gödi SE - Budapesti Honvéd 2018. október 14. vasárnap 60 - 84 Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba
Kaszások Akadémia - Gödi SE 2018. október 14. vasárnap 80 - 37 Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László
KKS Boys - Budapesti Honvéd 2018. október 14. vasárnap 75 - 73 Komlódi Benedek, Zádeczki Donát László
C csoport Babits Mihály Gimnázium (1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia/B - Budafoki KK 2018. október 14. vasárnap 77 - 52 Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek
PAFC Basket - Újpest-MT 2018. október 14. vasárnap 51 - 60 Jankovics Viktor Zsolt, Komlódi Benedek
PAFC Basket - Budafoki KK 2018. október 14. vasárnap 79 - 70 Balogh Kristóf, Tahin András
Vasas Akadémia/B - Újpest-MT 2018. október 14. vasárnap 45 - 59 Balogh Kristóf, Tahin András
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC/B - BLF KK 2018. október 14. vasárnap 64 - 80 Simon Kristóf Kolos, Bujtor Péter
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Budaörsi DSE 2018. október 14. vasárnap 92 - 59 Simon Kristóf Kolos, Bujtor Péter
BLF KK - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018. október 14. vasárnap 77 - 94 Magyar Zoltán, Paulus Bence Máté
Budaörsi DSE - MAFC/B 2018. október 14. vasárnap 93 - 81 Magyar Zoltán, Paulus Bence Máté
E csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monori SE - Kiss Lenke KA/B 2018. október 28. vasárnap 59 - 35
Budapesti Honvéd/B - ELITE Basket Törökbálint 2018. október 28. vasárnap 2 - 0
ELITE Basket Törökbálint - Kiss Lenke KA/B 2018. október 28. vasárnap 0 - 2
Monori SE - Budapesti Honvéd/B 2018. október 28. vasárnap 63 - 60
F csoport British International School (1037 Budapest Kiscelli köz 17)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS - Ziccer KS 2018. október 14. vasárnap 50 - 62 Nagy István, Szilágyi Tamás
Budapest Basket - Bikák KK 2018. október 14. vasárnap 80 - 52 Nagy István, Szilágyi Tamás
KKS - Bikák KK 2018. október 14. vasárnap 46 - 87 Kapros Roland, Winkler Áron
Ziccer KS - Budapest Basket 2018. október 14. vasárnap 80 - 64 Kapros Roland, Winkler Áron
G csoport Dunaharaszti Városi Sportcsarnok (2330 Dunaharaszti Napsugár utca)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG Kos Akadémia - DMTK Haraszti Sasok 2018. október 14. vasárnap 38 - 109 Gombos Ádám Attila, Agócs Gábor Mihály
DMTK Haraszti Sasok - JKC 2018. október 14. vasárnap 89 - 28 Gombos Ádám Attila, Kovács Róbert Márió
JKC - BKG Kos Akadémia 2018. október 14. vasárnap 102 - 68 Kovács Róbert Márió, Agócs Gábor Mihály
H csoport HIT Park Labdacsarnok (1103 Budapest Gergely utca 81.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - SZPA-HSE 2018. október 13. szombat 75 - 32 Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba
PAFC Basket/B - Budapest Csepel 2018. október 13. szombat 33 - 105 Gruber Nikolett Lilla, Szentpáli-Gavallér Csaba
SZPA-HSE - PAFC Basket/B 2018. október 13. szombat 32 - 54 Horváth Kinga, Gruber Nikolett Lilla
I csoport Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium (1173 Budapest Pesti út 84.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Keresztúri SE - TFSE 2018. október 14. vasárnap 45 - 103 Gere Kálmán Richárd, Szabó István
TFSE - Treff 07 SE 2018. október 14. vasárnap 164 - 16 Gere Kálmán Richárd, Szabó István
Treff 07 SE - Keresztúri SE 2018. október 14. vasárnap 28 - 112 Gere Kálmán Richárd, Szabó István

Megyei szövetségek