Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - BEAC Újbuda KA 2019. március 31. vasárnap 64 - 49 Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba
MAFC Gabányi - Vasas Akadémia U12 2019. március 31. vasárnap 54 - 64 Gaál Norbert, Szentpáli-Gavallér Csaba
BEAC Újbuda KA - MAFC Gabányi 2019. március 31. vasárnap 65 - 63 Nagy István, Bujtor Péter
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Sólymok - Csata Csillagok 2019. március 30. szombat 50 - 41 Komlódi Benedek, Horváth Kinga
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. március 30. szombat 83 - 30 Hartai Tamás, Matóczay Bálint
Csata Csillagok - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. március 30. szombat 36 - 41 Hartai Tamás, Matóczay Bálint
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszások Akadémia - Honvéd-SZSE 2019. március 31. vasárnap 47 - 46 Nagy István, Hőgerl Bence
Kaszás Girls - Kaszások Akadémia 2019. március 31. vasárnap 15:00 Bujtor Péter, Hőgerl Bence
Honvéd-SZSE - Kaszás Girls 2019. március 31. vasárnap 59 - 60 Bujtor Péter, Bózsó Gábor
D csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Darázslányok - Újpest-MT/A 2019. március 30. szombat 65 - 28 Jankovics Viktor Zsolt, Paulus Bence Máté
Vasas Akadémia U11 - Zsíros Akadémia Darázslányok 2019. március 30. szombat 63 - 43 Jankovics Viktor Zsolt, Paulus Bence Máté
Újpest-MT/A - Vasas Akadémia U11 2019. március 30. szombat 39 - 66 Komlódi Benedek, Horváth Kinga
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - Zuglói Sasok 2019. március 30. szombat 62 - 57 Pál Roland, Horváth Brúnó József
BLF Kenguruk - Budapest Blazers 2019. március 30. szombat 39 - 38 Csoma Viktor, Adjudani Dániel Pezsman
Zuglói Sasok - BLF Kenguruk 2019. március 30. szombat 45 - 54 Pál Roland, Horváth Brúnó József
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Csepel - BEAC Újbuda KA/B 2019. március 30. szombat 68 - 49 Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf
MAFC Heisler - Budapest Csepel 2019. március 30. szombat 75 - 69 Simon Kristóf Kolos, Balogh Kristóf
BEAC Újbuda KA/B - MAFC Heisler 2019. március 30. szombat 20 - 80 Csoma Viktor, Pál Roland
G csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - KöLöKöS Fiúk 2019. március 31. vasárnap 36 - 27 Bózsó Gábor, Ürögi Zsolt
Török Sasok - Vasas Amazonok 2019. március 31. vasárnap 39 - 36 Adjudani Dániel Pezsman, Konta Csanád János
KöLöKöS Fiúk - Török Sasok 2019. március 31. vasárnap 44 - 36 Adjudani Dániel Pezsman, Konta Csanád János
H csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Fehér Farkasok 2019. március 30. szombat 46 - 55 Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman
MTK Budapest - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. március 30. szombat 52 - 46 Bárány Levente, Adjudani Dániel Pezsman
Fehér Farkasok - MTK Budapest 2019. március 30. szombat 42 - 55 Gruber Nikolett Lilla, Gere Kálmán Richárd
I csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszás Boys - Budafoki Bikák 2019. március 30. szombat 59 - 29 Havas Gábor, Benkő Glória
Ziccer Tigrisek - Kaszás Boys 2019. március 30. szombat 34 - 58 Havas Gábor, Benkő Glória
Budafoki Bikák - Ziccer Tigrisek 2019. március 30. szombat 49 - 36 Matejovics Márk, Hőgerl Bence
J csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Lányok - TFSE 2019. március 30. szombat 13:00 Horváth Péter, Korhetz Szilárd
SZPA-HSE Oroszlánok - KöLöKöS Lányok 2019. március 30. szombat 14:20 Szőts Dávid István, Konta Csanád János
TFSE - SZPA-HSE Oroszlánok 2019. március 30. szombat 15:40 Szőts Dávid István, Konta Csanád János
K csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Farkasrét - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 2019. március 30. szombat 39 - 29 Gruber Nikolett Lilla, Gere Kálmán Richárd
KLKS Benkő - BEAC Farkasrét 2019. március 30. szombat 29 - 32 Tahin András, Török Béla
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - KLKS Benkő 2019. március 30. szombat 19 - 51 Tahin András, Török Béla
L csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vörös Rókák - Vasas Bolhák 2019. március 31. vasárnap 22 - 57 Győri Ferenc, Waigand Ágoston
KKS - Vörös Rókák 2019. március 31. vasárnap 43 - 32 Győri Ferenc, Waigand Ágoston
Vasas Bolhák - KKS 2019. március 31. vasárnap 34 - 25 Bózsó Gábor, Ürögi Zsolt
M csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Falcons - BLF-Palota/B 2019. március 30. szombat 09:00 Szőts Dávid István, Konta Csanád János
Török Sasmadarak - Budapesti Honvéd Falcons 2019. március 30. szombat 10:20 Szőts Dávid István, Konta Csanád János
BLF-Palota/B - Török Sasmadarak 2019. március 30. szombat 11:40 Horváth Péter, Korhetz Szilárd
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC - Keresztúri Méhecskék 2019. március 31. vasárnap 09:00 Koncsag Csaba, Boros Krisztina
Keresztúri Méhecskék - Budapest Blazers/B 2019. március 31. vasárnap 10:20 Koncsag Csaba, Boros Krisztina
PSE Párducok - JKC 2019. március 31. vasárnap 11:40 Havas Gábor, Benkő Glória
Budapest Blazers/B - PSE Párducok 2019. március 31. vasárnap 13:00 Havas Gábor, Benkő Glória
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Manók - SZPA-HSE Sáron Rózsái 2019. március 30. szombat 39 - 28 Matejovics Márk, Hőgerl Bence
SZPA-HSE Sáron Rózsái - Újpest-MT/B 2019. március 30. szombat 35 - 22 Szőke Gábor, Boros Krisztina
WSE - Ziccer Manók 2019. március 30. szombat 24 - 57 Szőke Gábor, Hőgerl Bence
Újpest-MT/B - WSE 2019. március 30. szombat 28 - 25 Hőgerl Bence, Boros Krisztina
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PAFC Basket - DMTK Haraszti Sasok 2019. március 30. szombat 62 - 55
Gödi SE - PAFC Basket 2019. március 30. szombat 48 - 69
DMTK Haraszti Sasok - Gödi SE 2019. március 30. szombat 65 - 34
B csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket - Radobasket-Bicske 2019. március 31. vasárnap 59 - 40
Monori SE - Radobasket 2019. március 31. vasárnap 39 - 73
Radobasket-Bicske - Monori SE 2019. március 31. vasárnap 43 - 52
C csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PILIS Basket - BTDSE Taksonyi Ördögök 2019. március 30. szombat 52 - 49
Gödi SE-Dk. Kiscicák - PILIS Basket 2019. március 30. szombat 54 - 58
BTDSE Taksonyi Ördögök - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2019. március 30. szombat 45 - 39
D csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - BSC Medvék 2019. március 31. vasárnap 30 - 39
BSC Medvék - Szentendrei KSE 2019. március 31. vasárnap 34 - 62
Szentendrei KSE - Herceghalmi Tigrisek 2019. március 31. vasárnap 75 - 26
E csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKGDSE-UP12 - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. március 31. vasárnap 59 - 45
Százhalombattai KSE - BKGDSE-UP12 2019. március 31. vasárnap 50 - 62
DMTK Haraszti Sasok/B - Százhalombattai KSE 2019. március 31. vasárnap 53 - 50
F csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Basket Törökbálint - Viadukt SE 2019. március 31. vasárnap 48 - 44
Viadukt SE - Diósdi Sasok 2019. március 31. vasárnap 47 - 43
Diósdi Sasok - ELITE Basket Törökbálint 2019. március 31. vasárnap 28 - 49
G csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-VMG DSE UP12A - BKG-VMG DSE UP12B 2019. március 30. szombat 35 - 47
FKE Kőrösi - BKG-VMG DSE UP12A 2019. március 30. szombat 36 - 45
BKG-VMG DSE UP12B - FKE Kőrösi 2019. március 30. szombat 42 - 35
H csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KVSE U12 - FKE Lobogó 2019. március 30. szombat 49 - 17
FKE Lobogó - KLIKK Zsiráfok 2019. március 30. szombat 30 - 53
KLIKK Zsiráfok - KVSE U12 2019. március 30. szombat 29 - 52

Megyei szövetségek