Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - MAFC Gabányi 2019. március 9. szombat 67 - 58 Hartai Tamás, Szilágyi Tamás
Budapesti Honvéd Sólymok - Vasas Akadémia U12 2019. március 9. szombat 38 - 52 Hartai Tamás, Szilágyi Tamás
MAFC Gabányi - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. március 9. szombat 60 - 49 Jankovics Viktor Zsolt, Paulus Bence Máté
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Kaszások Akadémia 2019. március 10. vasárnap 77 - 45 Komlódi Benedek, Szentpáli-Gavallér Csaba
BEAC Újbuda KA - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. március 10. vasárnap 64 - 59 Komlódi Benedek, Szentpáli-Gavallér Csaba
Kaszások Akadémia - BEAC Újbuda KA 2019. március 10. vasárnap 57 - 62 Szilágyi Tamás, Paulus Bence Máté
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kaszás Girls - Csata Csillagok 2019. március 9. szombat 36 - 50 Jankovics Viktor Zsolt, Paulus Bence Máté
Csata Csillagok - Zsíros Akadémia Darázslányok 2019. március 9. szombat 39 - 33 Rózsavölgyi Alexandra, Matóczay Bálint
Zsíros Akadémia Darázslányok - Kaszás Girls 2019. március 9. szombat 53 - 59 Rózsavölgyi Alexandra, Matóczay Bálint
D csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U11 - Honvéd-SZSE 2019. március 10. vasárnap 48 - 61 Szilágyi Tamás, Paulus Bence Máté
Honvéd-SZSE - BLF Kenguruk 2019. március 10. vasárnap 52 - 42 Csoma Viktor, Bujtor Péter
BLF Kenguruk - Vasas Akadémia U11 2019. március 10. vasárnap 16:30 Csoma Viktor, Bujtor Péter
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Újpest-MT/A - Budapest Csepel 2019. március 9. szombat 58 - 53 Csoma Viktor, Matóczay Bálint
Zuglói Sasok - Újpest-MT/A 2019. március 9. szombat 43 - 45 Csoma Viktor, Matóczay Bálint
Budapest Csepel - Zuglói Sasok 2019. március 9. szombat 29 - 80 Makay Dániel József, Kutrik Andrea
F csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Amazonok - MAFC Heisler 2019. március 10. vasárnap 34 - 71 Steiner Máté, Lőrincz Erzsébet Sára
MAFC Heisler - Budapest Blazers 2019. március 10. vasárnap 34 - 43 Pál Roland, Matejovics Márk
Budapest Blazers - Vasas Amazonok 2019. március 10. vasárnap 46 - 30 Pál Roland, Matejovics Márk
G csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BEAC Újbuda KA/B - Török Sasok 2019. március 9. szombat 51 - 38 Szentpáli-Gavallér Csaba, Steiner Máté
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - BEAC Újbuda KA/B 2019. március 9. szombat 55 - 60 Steiner Máté, Szentpáli-Gavallér Csaba
Török Sasok - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. március 9. szombat 57 - 48 Matics Sándor, Lőrincz Erzsébet Sára
H csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KöLöKöS Fiúk - Kaszás Boys 2019. március 9. szombat 54 - 29 Szilágyi Tamás, Kutrik Andrea
MTK Budapest - KöLöKöS Fiúk 2019. március 9. szombat 29 - 52 Horváth Kinga, Pál Roland
Kaszás Boys - MTK Budapest 2019. március 9. szombat 35 - 46 Horváth Kinga, Pál Roland
I csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ziccer Tigrisek - KöLöKöS Lányok 2019. március 9. szombat 09:00 Korompai Zsolt László, Benkő Glória
Fehér Farkasok - Ziccer Tigrisek 2019. március 9. szombat 10:20 Korompai Zsolt László, Benkő Glória
KöLöKöS Lányok - Fehér Farkasok 2019. március 9. szombat 11:40 Magyar Zoltán, Süveges Zalán
J csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZPA-HSE Oroszlánok - BEAC Farkasrét 2019. március 9. szombat 39 - 36 Havas Gábor, Hőgerl Bence
Budafoki Bikák - SZPA-HSE Oroszlánok 2019. március 9. szombat 62 - 40 Havas Gábor, Ürögi Zsolt
BEAC Farkasrét - Budafoki Bikák 2019. március 9. szombat 38 - 53 Havas Gábor, Hőgerl Bence
K csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TFSE - KLKS Benkő 2019. március 9. szombat 13:00 Magyar Zoltán, Benkő Glória
Vörös Rókák - TFSE 2019. március 9. szombat 14:20 Korompai Zsolt László, Süveges Zalán
KLKS Benkő - Vörös Rókák 2019. március 9. szombat 15:40 Korompai Zsolt László, Süveges Zalán
L csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Falcons - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 2019. március 10. vasárnap 28 - 47 Korompai Zsolt László, Török Béla
KKS - Budapesti Honvéd Falcons 2019. március 10. vasárnap 53 - 41 Korompai Zsolt László, Török Béla
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - KKS 2019. március 10. vasárnap 44 - 32 Steiner Máté, Lőrincz Erzsébet Sára
M csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
JKC - Vasas Bolhák 2019. március 9. szombat 20 - 48 Matics Sándor, Lőrincz Erzsébet Sára
Vasas Bolhák - Török Sasmadarak 2019. március 9. szombat 42 - 18 Makay Dániel József, Adjudani Dániel Pezsman
Török Sasmadarak - JKC 2019. március 9. szombat 38 - 24 Makay Dániel József, Adjudani Dániel Pezsman
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF-Palota/B - Budapest Blazers/B 2019. március 10. vasárnap 46 - 29 Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
Budapest Blazers/B - Ziccer Manók 2019. március 10. vasárnap 38 - 36 Hőgerl Bence, Kutrik Andrea
Keresztúri Méhecskék - BLF-Palota/B 2019. március 10. vasárnap 34 - 62 Waigand Ágoston, Boros Krisztina
Ziccer Manók - Keresztúri Méhecskék 2019. március 10. vasárnap 60 - 66 Boros Krisztina, Waigand Ágoston
O csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
WSE - SZPA-HSE Sáron Rózsái 2019. március 9. szombat 23 - 41 Hőgerl Bence, Ürögi Zsolt
PSE Párducok - WSE 2019. március 9. szombat 46 - 18 Szőke Gábor, Boros Krisztina
SZPA-HSE Sáron Rózsái - Újpest-MT/B 2019. március 9. szombat 36 - 22 Szőke Gábor, Török Béla
Újpest-MT/B - PSE Párducok 2019. március 9. szombat 15 - 56 Török Béla, Boros Krisztina
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PAFC Basket - Radobasket 2019. március 9. szombat 90 - 31 Dr. Kondrák Mihály Attila, Porkoláb Mercédesz Anett
Gödi SE - PAFC Basket 2019. március 9. szombat 67 - 72 Dr. Kondrák Mihály Attila, Porkoláb Mercédesz Anett
Radobasket - Gödi SE 2019. március 9. szombat 41 - 96 Dr. Kondrák Mihály Attila, Porkoláb Mercédesz Anett
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DMTK Haraszti Sasok - Monori SE 2019. március 9. szombat 77 - 24 Varga Dániel, Belák Dorka
PILIS Basket - DMTK Haraszti Sasok 2019. március 9. szombat 25 - 104 Varga Dániel, Belák Dorka
Monori SE - PILIS Basket 2019. március 9. szombat 78 - 54 Varga Dániel, Belák Dorka
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radobasket-Bicske - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2019. március 9. szombat 44 - 37 Szundy Gábor
Szentendrei KSE - Radobasket-Bicske 2019. március 9. szombat 0 - 20 Szundy Gábor
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Szentendrei KSE 2019. március 9. szombat 20 - 0 Szundy Gábor
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKGDSE-UP12 - BTDSE Taksonyi Ördögök 2019. március 9. szombat 52 - 53 Stoller Balázs
BSC Medvék - BKGDSE-UP12 2019. március 9. szombat 74 - 55 Stoller Balázs
BTDSE Taksonyi Ördögök - BSC Medvék 2019. március 9. szombat 52 - 46 Stoller Balázs
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Basket Törökbálint - Herceghalmi Tigrisek 2019. március 10. vasárnap 43 - 51
Herceghalmi Tigrisek - Százhalombattai KSE 2019. március 10. vasárnap 45 - 32
Százhalombattai KSE - ELITE Basket Törökbálint 2019. március 10. vasárnap 37 - 54
F csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Viadukt SE - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. március 10. vasárnap 40 - 41
BKG-VMG DSE UP12A - Viadukt SE 2019. március 10. vasárnap 38 - 55
DMTK Haraszti Sasok/B - BKG-VMG DSE UP12A 2019. március 10. vasárnap 63 - 19
G csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Diósdi Sasok - KVSE U12 2019. március 10. vasárnap 56 - 36 Belák Zoltán
KVSE U12 - FKE Kőrösi 2019. március 10. vasárnap 23 - 29 Belák Zoltán
FKE Kőrösi - Diósdi Sasok 2019. március 10. vasárnap 28 - 48 Belák Zoltán
H csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-VMG DSE UP12B - FKE Lobogó 2019. március 10. vasárnap 44 - 23 Rab Domonkos, Belák Dorka
FKE Lobogó - KLIKK Zsiráfok 2019. március 10. vasárnap 44 - 23 Rab Domonkos, Belák Dorka
KLIKK Zsiráfok - BKG-VMG DSE UP12B 2019. március 10. vasárnap 33 - 44 Rab Domonkos, Belák Dorka

Megyei szövetségek