|
A csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ACS Wildcats Baia Mare - NYKK Eötvös | 2019. április 27. szombat | 65 - 42 | |
LPS Bihorul Oradea - ACS Wildcats Baia Mare | 2019. április 27. szombat | 34 - 66 | |
NYKK Eötvös - LPS Bihorul Oradea | 2019. április 27. szombat | 51 - 30 |
B csoport | Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA/A - BKG-Ebes | 2019. április 28. vasárnap | 66 - 36 | |
BKG-Ebes - Karcagi SE Farkasok | 2019. április 28. vasárnap | 22 - 79 | |
Karcagi SE Farkasok - Debreceni KA/A | 2019. április 28. vasárnap | 68 - 33 |
C csoport | Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Hajdúböszörményi TE - Karcagi SE Pusztai Sasok | 2019. április 28. vasárnap | 2 - 0 | |
Karcagi SE Pusztai Sasok - Crisul BCU Oradea | 2019. április 28. vasárnap | 20 - 0 | |
Crisul BCU Oradea - Hajdúböszörményi TE | 2019. április 28. vasárnap | 0 - 20 |
D csoport | G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKG-Thököly - BKGDSE-Hajdúszoboszló | 2019. április 27. szombat | 30 - 73 | |
BKGDSE-Hajdúszoboszló - TSK-Magiszter | 2019. április 27. szombat | 2 - 0 | |
TSK-Magiszter - BKG-Thököly | 2019. április 27. szombat | 0 - 2 |
A csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - ACS Baschet Star Oradea | 2019. április 27. szombat | 55 - 74 | Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó |
ACS Baschet Star Oradea - CSS Bega Timisoara | 2019. április 27. szombat | 20 - 0 | Bere Márton Brúnó, Papy Zsolt |
CSS Bega Timisoara - Békési Gladiátorok | 2019. április 27. szombat | 0 - 20 | Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó |
B csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tószegi Vadrózsák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | 2019. május 3. péntek | 39 - 74 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Békéscsabai KK | 2019. május 3. péntek | 86 - 24 | |
Békéscsabai KK - Tószegi Vadrózsák | 2019. május 3. péntek | 25 - 56 |
C csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Villámok - SZEDEÁK Ezüstsakálok | 2019. április 27. szombat | 41 - 57 | |
SZEDEÁK Ezüstsakálok - Vásárhelyi Rókák | 2019. április 27. szombat | 59 - 21 | |
Vásárhelyi Rókák - SZEDEÁK Villámok | 2019. április 27. szombat | 40 - 47 |
D csoport | Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Bikák - Szeged KE-Tigrisek | 2019. április 27. szombat | 35 - 79 | |
Gyulasport Nkft. - SZEDEÁK Bikák | 2019. április 27. szombat | 49 - 65 | |
Szeged KE-Tigrisek - Gyulasport Nkft. | 2019. április 27. szombat | 80 - 8 |
E csoport | SZTE Mezőgazdasági Főiskola (6800 Hódmezővásárhely Petőfi u. 10-12.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
HSA Hattyúk - HSA Pumák | 2019. április 27. szombat | 52 - 23 | |
HSA Pumák - SZECSKA Szöcskék | 2019. április 27. szombat | 44 - 34 | |
SZECSKA Szöcskék - HSA Hattyúk | 2019. április 27. szombat | 46 - 35 |
F csoport | Dr. Papp László Városi Sportcsarnok (6600 Szentes Jövendő utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK B - Szentesi KK | 2019. április 28. vasárnap | 28 - 42 | |
Szentesi KK - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton | 2019. április 28. vasárnap | 35 - 42 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton - Szentesi KK B | 2019. április 28. vasárnap | 54 - 42 |
A csoport | Jedlik Ányos Szakközépiskola (9021 Győr Árpád utca 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Oroszlánok - Győri KC Zsiráfok | 2019. április 27. szombat | 0 - 2 | |
Győri KC Zsiráfok - Tatai Törpék | 2019. április 27. szombat | 50 - 97 | |
Tatai Törpék - Győri KC Oroszlánok | 2019. április 27. szombat | 2 - 0 |
B csoport | Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
OSE Vadmacskák - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2019. április 28. vasárnap | 10:00 | |
Soproni Darazsak Akadémia/B - OSE Vadmacskák | 2019. április 28. vasárnap | 70 - 75 | |
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2019. április 28. vasárnap | 13:00 |
C csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Tigrisek/B - EKEU12 | 2019. április 27. szombat | 36 - 38 | |
EKEU12 - Soproni Sportiskolás Sasok | 2019. április 27. szombat | 35 - 63 | |
Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Tigrisek/B | 2019. április 27. szombat | 52 - 42 |
D csoport | Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatabányai KC - OSE MórMoták | 2019. április 27. szombat | 32 - 72 | |
OSE MórMoták - Mezőörsi Hangyák | 2019. április 27. szombat | 88 - 17 | |
Mezőörsi Hangyák - Tatabányai KC | 2019. április 27. szombat | 47 - 84 |
E csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kapuvári Macskák - Téti Tigrisek | 2019. április 28. vasárnap | 24 - 63 | |
Győri KC Mókusok - Sopron KC Oroszlánok | 2019. április 28. vasárnap | 0 - 2 | |
Kapuvári Macskák - Győri KC Mókusok | 2019. április 28. vasárnap | 37 - 42 | |
Kapuvári Macskák - Sopron KC Oroszlánok | 2019. április 28. vasárnap | 13:00 | |
Téti Tigrisek - Győri KC Mókusok | 2019. április 28. vasárnap | 13:00 | |
Téti Tigrisek - Sopron KC Oroszlánok | 2019. április 28. vasárnap | 13:00 | |
Kapuvári Macskák - Győri KC Mókusok | 2019. április 28. vasárnap | 14:30 | |
Kapuvári Macskák - Sopron KC Oroszlánok | 2019. április 28. vasárnap | 14:30 | |
Téti Tigrisek - Győri KC Mókusok | 2019. április 28. vasárnap | 14:30 | |
Téti Tigrisek - Sopron KC Oroszlánok | 2019. április 28. vasárnap | 0 - 2 |
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
---|---|---|---|
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő | 2019. április 26. péntek | 47 - 53 | Szalai Zsolt, Novák Marcell |
Zalaegerszegi KTE - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | 2019. április 26. péntek | 52 - 46 | Szalai Zsolt, Novák Marcell |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Zalaegerszegi KTE | 2019. április 26. péntek | 67 - 50 | Szalai Zsolt, Novák Marcell |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Zalakerámia ZTE KK | 2019. április 27. szombat | 09:00 | Hegedűs Attla |
Soproni Darazsak Akadémia/D - Tapolcai Gazellák | 2019. április 27. szombat | 66 - 16 | |
Zalakerámia ZTE KK - Paragváris Sólymok | 2019. április 27. szombat | 0 - 2 | Hegedűs Attla |
Tapolcai Sárkányok - Soproni Darazsak Akadémia/D | 2019. április 27. szombat | 48 - 57 | |
Paragváris Sólymok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót | 2019. április 27. szombat | 31 - 81 | Hegedűs Attla |
Tapolcai Gazellák - Tapolcai Sárkányok | 2019. április 27. szombat | 53 - 30 | |
Körmendi Törpördögök/B - Harcos Sólymok | 2019. április 27. szombat | 85 - 34 | Lovas Dávid, Imre Márk |
Kalózok - Körmendi Törpördögök/B | 2019. április 27. szombat | 33 - 78 | Lovas Péter, Kovács Magdolna |
Harcos Sólymok - Kalózok | 2019. április 27. szombat | 60 - 76 | Lovas Péter, Kovács Magdolna |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - Celldömölki Góliátok | 2019. április 28. vasárnap | 54 - 34 | Horváth Alajos, dr. Solymár Dániel |
Soproni Darazsak Akadémia/C - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd | 2019. április 28. vasárnap | 30 - 62 | Horváth Alajos, dr. Solymár Dániel |
Celldömölki Góliátok - Soproni Darazsak Akadémia/C | 2019. április 28. vasárnap | 49 - 41 | Horváth Alajos, dr. Solymár Dániel |
A csoport | Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd Mátyás kir. u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2019. április 27. szombat | 90 - 41 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - GYKSE Szekszárd | 2019. április 27. szombat | 49 - 62 | |
GYKSE Szekszárd - KASI/B | 2019. április 27. szombat | 46 - 86 |
B csoport | Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/B - Dombóvári KS | 2019. április 28. vasárnap | 66 - 68 | |
Dombóvári KS - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. április 28. vasárnap | 34 - 67 | |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kozármisleny SE/B | 2019. április 28. vasárnap | 75 - 43 |
C csoport | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (7400 Kaposvár Zárda utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Monok SE - Mágusok Egyesület | 2019. április 28. vasárnap | 55 - 24 | |
Komló Sport - Monok SE | 2019. április 28. vasárnap | 10:30 | |
Mágusok Egyesület - Komló Sport | 2019. április 28. vasárnap | 31 - 43 |
D csoport | Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bonyhádi KSE - Gyakorlós Csibék | 2019. április 28. vasárnap | 67 - 27 | |
Gyakorlós Csibék - KASI/C | 2019. április 28. vasárnap | 44 - 48 | |
KASI/C - Bonyhádi KSE | 2019. április 28. vasárnap | 38 - 59 |
E csoport | Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd Mátyás kir. u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. április 27. szombat | 63 - 28 | |
Tamási Dámocskák - Szekszárdi Karvalyok | 2019. április 27. szombat | 39 - 57 | |
Tamási Dámocskák - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2019. április 27. szombat | 13:00 | |
Tamási Dámocskák - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. április 27. szombat | 43 - 34 | |
Szekszárdi Karvalyok - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2019. április 27. szombat | 13:00 | |
Szekszárdi Karvalyok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. április 27. szombat | 13:00 | |
Tamási Dámocskák - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2019. április 27. szombat | 14:30 | |
Tamási Dámocskák - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. április 27. szombat | 14:30 | |
Szekszárdi Karvalyok - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2019. április 27. szombat | 51 - 64 | |
Szekszárdi Karvalyok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. április 27. szombat | 14:30 |
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
---|---|---|---|
Dávid Kornél KA/B - Dávid Kornél KA/C | 2019. április 27. szombat | 45 - 78 | |
VUKE-Veszprém leány - Alba Kings | 2019. április 27. szombat | 20 - 18 | |
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Sárkányok | 2019. április 27. szombat | 46 - 54 | |
Dávid Kornél KA/C - Marcali Szürkefarkasok | 2019. április 27. szombat | 57 - 90 | |
Velencei Csukák - Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. április 27. szombat | 62 - 10 | |
Várpalotai Sárkányok - VUKE-Veszprém fiú | 2019. április 27. szombat | 36 - 45 | |
Alba Kings - Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. április 27. szombat | 34 - 10 | |
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/B | 2019. április 27. szombat | 58 - 49 | |
VUKE-Veszprém leány - Velencei Csukák | 2019. április 27. szombat | 12:00 | |
VUKE-Veszprém leány - Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. április 27. szombat | 12:00 | |
Alba Kings - Velencei Csukák | 2019. április 27. szombat | 12:00 | |
VUKE-Veszprém fiú - Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. április 27. szombat | 34 - 45 | |
VUKE-Veszprém leány - Velencei Csukák | 2019. április 27. szombat | 27 - 43 | |
VUKE-Veszprém leány - Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. április 27. szombat | 13:15 | |
Alba Kings - Velencei Csukák | 2019. április 27. szombat | 13:15 | |
Alba Kings - Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. április 27. szombat | 13:15 | |
Siófoki KS - Pápai KC | 2019. április 28. vasárnap | 57 - 75 | |
Fűzfői AK - Radi Balatonfüred | 2019. április 28. vasárnap | 36 - 33 | |
Siófoki KS - Fűzfői AK | 2019. április 28. vasárnap | 12:00 | |
Siófoki KS - Radi Balatonfüred | 2019. április 28. vasárnap | 54 - 42 | |
Pápai KC - Fűzfői AK | 2019. április 28. vasárnap | 12:00 | |
Pápai KC - Radi Balatonfüred | 2019. április 28. vasárnap | 12:00 | |
Siófoki KS - Radi Balatonfüred | 2019. április 28. vasárnap | 13:15 | |
Pápai KC - Fűzfői AK | 2019. április 28. vasárnap | 59 - 49 | |
Pápai KC - Radi Balatonfüred | 2019. április 28. vasárnap | 13:15 | |
Siófoki KS - Fűzfői AK | 2019. április 28. vasárnap | 13:15 |