Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ACS Wildcats Baia Mare - NYKK Eötvös 2019. április 27. szombat 65 - 42
LPS Bihorul Oradea - ACS Wildcats Baia Mare 2019. április 27. szombat 34 - 66
NYKK Eötvös - LPS Bihorul Oradea 2019. április 27. szombat 51 - 30
B csoport Tóth Árpád Gimnázium (4024 Debrecen Szombathy István utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - BKG-Ebes 2019. április 28. vasárnap 66 - 36
BKG-Ebes - Karcagi SE Farkasok 2019. április 28. vasárnap 22 - 79
Karcagi SE Farkasok - Debreceni KA/A 2019. április 28. vasárnap 68 - 33
C csoport Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hajdúböszörményi TE - Karcagi SE Pusztai Sasok 2019. április 28. vasárnap 2 - 0
Karcagi SE Pusztai Sasok - Crisul BCU Oradea 2019. április 28. vasárnap 20 - 0
Crisul BCU Oradea - Hajdúböszörményi TE 2019. április 28. vasárnap 0 - 20
D csoport G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-Thököly - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. április 27. szombat 30 - 73
BKGDSE-Hajdúszoboszló - TSK-Magiszter 2019. április 27. szombat 2 - 0
TSK-Magiszter - BKG-Thököly 2019. április 27. szombat 0 - 2
2. régió
A csoport Eötvös József Gimnázium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. április 28. vasárnap 66 - 44
MEAFC Szürke Farkasok - Egri Kék Oroszlánok 2019. április 28. vasárnap 36 - 51
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Szürke Farkasok 2019. április 28. vasárnap 50 - 46
B csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK - Salgó Basket Szécsény 2019. április 28. vasárnap 38 - 71
Salgó Basket Szécsény - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2019. április 28. vasárnap 66 - 57
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Beszterce KK 2019. április 28. vasárnap 0 - 2
C csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Fürge Gyik DSE 2019. április 27. szombat 44 - 36
DVTK-ÉLKSK Encs - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. április 27. szombat 60 - 61
DVTK-ÉLKSK Encs - Fürge Gyik DSE 2019. április 27. szombat 44 - 49
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 2019. április 27. szombat 54 - 21
D csoport Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium (3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - MVSI Kossuth 2019. április 27. szombat 65 - 32
Salgótarjáni KI - MVSI Vadmacskák/B 2019. április 27. szombat 60 - 50
MVSI Kossuth - MVSI Vadmacskák/B 2019. április 27. szombat 41 - 60
Beszterce KK Bolyky - Salgótarjáni KI 2019. április 27. szombat 52 - 48
3. régió
A csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Gladiátorok - ACS Baschet Star Oradea 2019. április 27. szombat 55 - 74 Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
ACS Baschet Star Oradea - CSS Bega Timisoara 2019. április 27. szombat 20 - 0 Bere Márton Brúnó, Papy Zsolt
CSS Bega Timisoara - Békési Gladiátorok 2019. április 27. szombat 0 - 20 Papy Zsolt, Bere Márton Brúnó
B csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tószegi Vadrózsák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2019. május 3. péntek 39 - 74
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Békéscsabai KK 2019. május 3. péntek 86 - 24
Békéscsabai KK - Tószegi Vadrózsák 2019. május 3. péntek 25 - 56
C csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Villámok - SZEDEÁK Ezüstsakálok 2019. április 27. szombat 41 - 57
SZEDEÁK Ezüstsakálok - Vásárhelyi Rókák 2019. április 27. szombat 59 - 21
Vásárhelyi Rókák - SZEDEÁK Villámok 2019. április 27. szombat 40 - 47
D csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - Szeged KE-Tigrisek 2019. április 27. szombat 35 - 79
Gyulasport Nkft. - SZEDEÁK Bikák 2019. április 27. szombat 49 - 65
Szeged KE-Tigrisek - Gyulasport Nkft. 2019. április 27. szombat 80 - 8
E csoport SZTE Mezőgazdasági Főiskola (6800 Hódmezővásárhely, Petőfi u. 10-12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Hattyúk - HSA Pumák 2019. április 27. szombat 52 - 23
HSA Pumák - SZECSKA Szöcskék 2019. április 27. szombat 44 - 34
SZECSKA Szöcskék - HSA Hattyúk 2019. április 27. szombat 46 - 35
F csoport Dr. Papp László Városi Sportcsarnok (6600 Szentes Jövendő utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK B - Szentesi KK 2019. április 28. vasárnap 28 - 42
Szentesi KK - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton 2019. április 28. vasárnap 35 - 42
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton - Szentesi KK B 2019. április 28. vasárnap 54 - 42
4. régió
A csoport Jedlik Ányos Szakközépiskola (9021 Győr Árpád utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Oroszlánok - Győri KC Zsiráfok 2019. április 27. szombat 0 - 2
Győri KC Zsiráfok - Tatai Törpék 2019. április 27. szombat 50 - 97
Tatai Törpék - Győri KC Oroszlánok 2019. április 27. szombat 2 - 0
B csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Vadmacskák - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2019. április 28. vasárnap 10:00
Soproni Darazsak Akadémia/B - OSE Vadmacskák 2019. április 28. vasárnap 70 - 75
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Darazsak Akadémia/B 2019. április 28. vasárnap 13:00
C csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/B - EKEU12 2019. április 27. szombat 36 - 38
EKEU12 - Soproni Sportiskolás Sasok 2019. április 27. szombat 35 - 63
Soproni Sportiskolás Sasok - Soproni Tigrisek/B 2019. április 27. szombat 52 - 42
D csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - OSE MórMoták 2019. április 27. szombat 32 - 72
OSE MórMoták - Mezőörsi Hangyák 2019. április 27. szombat 88 - 17
Mezőörsi Hangyák - Tatabányai KC 2019. április 27. szombat 47 - 84
E csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kapuvári Macskák - Téti Tigrisek 2019. április 28. vasárnap 24 - 63
Győri KC Mókusok - Sopron KC Oroszlánok 2019. április 28. vasárnap 0 - 2
Kapuvári Macskák - Győri KC Mókusok 2019. április 28. vasárnap 37 - 42
Téti Tigrisek - Sopron KC Oroszlánok 2019. április 28. vasárnap 0 - 2
5. régió
A csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/B - Harcos Sólymok 2019. április 27. szombat 85 - 34 Lovas Dávid, Imre Márk
Kalózok - Körmendi Törpördögök/B 2019. április 27. szombat 33 - 78 Lovas Péter, Kovács Magdolna
Harcos Sólymok - Kalózok 2019. április 27. szombat 60 - 76 Lovas Péter, Kovács Magdolna
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Zalakerámia ZTE KK 2019. április 27. szombat 09:00 Hegedűs Attla
Zalakerámia ZTE KK - Paragváris Sólymok 2019. április 27. szombat 0 - 2 Hegedűs Attla
Paragváris Sólymok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 2019. április 27. szombat 31 - 81 Hegedűs Attla
C csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/D - Tapolcai Gazellák 2019. április 27. szombat 66 - 16
Tapolcai Sárkányok - Soproni Darazsak Akadémia/D 2019. április 27. szombat 48 - 57
Tapolcai Gazellák - Tapolcai Sárkányok 2019. április 27. szombat 53 - 30
D csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. április 26. péntek 47 - 53 Szalai Zsolt, Novák Marcell
Zalaegerszegi KTE - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. április 26. péntek 52 - 46 Szalai Zsolt, Novák Marcell
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Zalaegerszegi KTE 2019. április 26. péntek 67 - 50 Szalai Zsolt, Novák Marcell
E csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - Celldömölki Góliátok 2019. április 28. vasárnap 54 - 34 Horváth Alajos, dr. Solymár Dániel
Soproni Darazsak Akadémia/C - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 2019. április 28. vasárnap 30 - 62 Horváth Alajos, dr. Solymár Dániel
Celldömölki Góliátok - Soproni Darazsak Akadémia/C 2019. április 28. vasárnap 49 - 41 Horváth Alajos, dr. Solymár Dániel
6. régió
A csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2019. április 27. szombat 90 - 41
PVSK Nemzeti Akadémia/B - GYKSE Szekszárd 2019. április 27. szombat 49 - 62
GYKSE Szekszárd - KASI/B 2019. április 27. szombat 46 - 86
B csoport Kozármislenyi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/B - Dombóvári KS 2019. április 28. vasárnap 66 - 68
Dombóvári KS - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. április 28. vasárnap 34 - 67
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kozármisleny SE/B 2019. április 28. vasárnap 75 - 43
C csoport Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Monok SE - Mágusok Egyesület 2019. április 28. vasárnap 55 - 24
Komló Sport - Monok SE 2019. április 28. vasárnap 10:30
Mágusok Egyesület - Komló Sport 2019. április 28. vasárnap 31 - 43
D csoport Bonyhád Városi Sportcsarnok (7150 Bonyhád Madách utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bonyhádi KSE - Gyakorlós Csibék 2019. április 28. vasárnap 67 - 27
Gyakorlós Csibék - KASI/C 2019. április 28. vasárnap 44 - 48
KASI/C - Bonyhádi KSE 2019. április 28. vasárnap 38 - 59
E csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. április 27. szombat 63 - 28
Tamási Dámocskák - Szekszárdi Karvalyok 2019. április 27. szombat 39 - 57
Tamási Dámocskák - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. április 27. szombat 43 - 34
Szekszárdi Karvalyok - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. április 27. szombat 51 - 64
7. régió
A csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Nagykőrösi Sólymok 2019. április 28. vasárnap 80 - 50
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. április 28. vasárnap 55 - 60
Nagykőrösi Sólymok - FTSI Fiú 2019. április 28. vasárnap 30 - 62
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke Leány - Lehel Kosársuli 2019. április 27. szombat 40 - 44
Bajai NKK/B - Pityke Leány 2019. április 27. szombat 52 - 45
Lehel Kosársuli - Bajai NKK/B 2019. április 27. szombat 39 - 53
C csoport Szent Benedek Szakgimnázium Sportcsarnoka (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth L. u. 24)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú 2. - FTSI Leány 2019. április 27. szombat 61 - 53
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - FTSI Fiú 2. 2019. április 27. szombat 53 - 69
FTSI Leány - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. április 27. szombat 64 - 44
D csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2019. április 27. szombat 31 - 65
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Bajai MNÁMK Rakétái 2019. április 27. szombat 10:30
Bajai MNÁMK Rakétái - Miklósi Kékrókák 2019. április 27. szombat 12:00
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Tiszakécskei Vidrák 2019. április 28. vasárnap 71 - 36
CEKK - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. április 28. vasárnap 45 - 41
Tiszakécskei Vidrák - CEKK 2019. április 28. vasárnap 26 - 83
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/B - Dávid Kornél KA/C 2019. április 27. szombat 45 - 78
Dávid Kornél KA/C - Marcali Szürkefarkasok 2019. április 27. szombat 57 - 90
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/B 2019. április 27. szombat 58 - 49
B csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Sárkányok 2019. április 27. szombat 46 - 54
Várpalotai Sárkányok - VUKE-Veszprém fiú 2019. április 27. szombat 36 - 45
VUKE-Veszprém fiú - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. április 27. szombat 34 - 45
C csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Siófoki KS - Pápai KC 2019. április 28. vasárnap 57 - 75
Fűzfői AK - Radi Balatonfüred 2019. április 28. vasárnap 36 - 33
Siófoki KS - Radi Balatonfüred 2019. április 28. vasárnap 54 - 42
Pápai KC - Fűzfői AK 2019. április 28. vasárnap 59 - 49
D csoport Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola (8000 Székesfehérvár, Sziget u. 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém leány - Alba Kings 2019. április 27. szombat 20 - 18
Velencei Csukák - Sárbogárdi KC Darazsak 2019. április 27. szombat 62 - 10
Alba Kings - Sárbogárdi KC Darazsak 2019. április 27. szombat 34 - 10
VUKE-Veszprém leány - Velencei Csukák 2019. április 27. szombat 27 - 43

Megyei szövetségek