Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
NYKK Eötvös - Karcagi SE Farkasok 2019. március 31. vasárnap 63 - 56
Karcagi SE Farkasok - ACS Wildcats Baia Mare 2019. március 31. vasárnap 46 - 73
ACS Wildcats Baia Mare - NYKK Eötvös 2019. március 31. vasárnap 62 - 48
B csoport G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-Ebes - LPS Bihorul Oradea 2019. március 31. vasárnap 32 - 70
LPS Bihorul Oradea - Zsákoló Zsiráfok 2019. március 31. vasárnap 66 - 34
Zsákoló Zsiráfok - BKG-Ebes 2019. március 31. vasárnap 47 - 58
C csoport Középkerti Általános Iskola (4220 Hajdúböszörmény Erdély utca 37.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - Hajdúböszörményi TE 2019. március 31. vasárnap 37 - 33
Karcagi SE Pusztai Sasok - Debreceni KA/A 2019. március 31. vasárnap 16 - 69
Hajdúböszörményi TE - Karcagi SE Pusztai Sasok 2019. március 31. vasárnap 44 - 11
D csoport G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TSK-Magiszter - BKG-Thököly 2019. március 30. szombat 0 - 20
Crisul BCU Oradea - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. március 30. szombat 69 - 53
TSK-Magiszter - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. március 30. szombat 0 - 20
BKG-Thököly - Crisul BCU Oradea 2019. március 30. szombat 52 - 80
2. régió
A csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. március 31. vasárnap 68 - 44
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - Egri Kék Oroszlánok 2019. március 31. vasárnap 50 - 68
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. március 31. vasárnap 41 - 76
B csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2019. március 31. vasárnap 59 - 39
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Salgó Basket Szécsény 2019. március 31. vasárnap 44 - 59
Salgó Basket Szécsény - MEAFC Szürke Farkasok 2019. március 31. vasárnap 56 - 67
C csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Fürge Gyik DSE - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. március 30. szombat 33 - 36
Beszterce KK - Fürge Gyik DSE 2019. március 30. szombat 59 - 43
DVTK-ÉLKSK Encs - Beszterce KK 2019. március 30. szombat 36 - 61
D csoport Egressy Béni Általános Iskola (3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 2019. március 30. szombat 55 - 56
Salgótarjáni KI - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. március 30. szombat 29 - 63
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Salgótarjáni KI 2019. március 30. szombat 59 - 38
E csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Kossuth - Beszterce KK Bolyky 2019. március 31. vasárnap 46 - 65
MVSI Vadmacskák/B - MVSI Kossuth 2019. március 31. vasárnap 61 - 60
Beszterce KK Bolyky - MVSI Vadmacskák/B 2019. március 31. vasárnap 61 - 47
3. régió
A csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Gladiátorok - Szeged KE-Boszorkányok 2019. március 30. szombat 56 - 39
Szeged KE-Boszorkányok - ACS Baschet Star Oradea 2019. március 30. szombat 23 - 64
ACS Baschet Star Oradea - Békési Gladiátorok 2019. március 30. szombat 37 - 46
B csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CSS Bega Timisoara - Békéscsabai KK 2019. március 31. vasárnap 71 - 26
Tószegi Vadrózsák - CSS Bega Timisoara 2019. március 31. vasárnap 50 - 59
Békéscsabai KK - Tószegi Vadrózsák 2019. március 31. vasárnap 27 - 58
C csoport Weöres Sándor Általános Iskola (6723 Szeged Űrhajós utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Villámok - SZEDEÁK Ezüstsakálok 2019. március 30. szombat 09:00
SZEDEÁK Ezüstsakálok - Vásárhelyi Rókák 2019. március 30. szombat 10:30
Vásárhelyi Rókák - SZEDEÁK Villámok 2019. március 30. szombat 12:30
D csoport Etelka sori csarnok (6700 Szeged Etelka sor 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - Szeged KE-Tigrisek 2019. március 31. vasárnap 36 - 66
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - SZEDEÁK Bikák 2019. március 31. vasárnap 80 - 30
Szeged KE-Tigrisek - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2019. március 31. vasárnap 39 - 63
E csoport Széchenyi István Gimnázium (5000 Szolnok Széchenyi körút 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZECSKA Szöcskék - Szentesi KK 2019. március 30. szombat 47 - 40
Szentesi KK - Gyulasport Nkft. 2019. március 30. szombat 30 - 45
Gyulasport Nkft. - SZECSKA Szöcskék 2019. március 30. szombat 55 - 46
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Hattyúk - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton 2019. március 31. vasárnap 71 - 32
Szentesi KK B - HSA Pumák 2019. március 31. vasárnap 29 - 42
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton - Szentesi KK B 2019. március 31. vasárnap 13 - 59
HSA Hattyúk - HSA Pumák 2019. március 31. vasárnap 40 - 26
4. régió
A csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Oroszlánok - Tatai Törpék 2019. március 30. szombat 62 - 84
Széchenyi KA - Győri KC Oroszlánok 2019. március 30. szombat 83 - 54
Tatai Törpék - Széchenyi KA 2019. március 30. szombat 94 - 68
B csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Zsiráfok - OSE Vadmacskák 2019. március 31. vasárnap 76 - 58
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Győri KC Zsiráfok 2019. március 31. vasárnap 71 - 78
OSE Vadmacskák - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2019. március 31. vasárnap 76 - 70
C csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/B - Soproni Sportiskolás Sasok 2019. március 30. szombat 76 - 47
Soproni Sportiskolás Sasok - EKEU12 2019. március 30. szombat 70 - 41
EKEU12 - Soproni Darazsak Akadémia/B 2019. március 30. szombat 18 - 69
D csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/B - Tatabányai KC 2019. március 31. vasárnap 36 - 30
OSE MórMoták - Kapuvári Macskák 2019. március 31. vasárnap 60 - 29
Tatabányai KC - Kapuvári Macskák 2019. március 31. vasárnap 36 - 28
Soproni Tigrisek/B - OSE MórMoták 2019. március 31. vasárnap 53 - 38
E csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Téti Tigrisek - Győri KC Mókusok 2019. március 30. szombat 66 - 39
Mezőörsi Hangyák - Sopron KC Oroszlánok 2019. március 30. szombat 52 - 37
Téti Tigrisek - Sopron KC Oroszlánok 2019. március 30. szombat 54 - 22
Győri KC Mókusok - Mezőörsi Hangyák 2019. március 30. szombat 50 - 44
5. régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok - Körmendi Törpördögök/B 2019. március 30. szombat 48 - 85
Kalózok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2019. március 30. szombat 31 - 68
Körmendi Törpördögök/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2019. március 30. szombat 13:00
B csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Sólymok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 2019. március 31. vasárnap 70 - 34
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Kanizsai Vadmacskák 2019. március 31. vasárnap 23 - 94
Kanizsai Vadmacskák - Harcos Sólymok 2019. március 31. vasárnap 65 - 59
C csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ZTE KK/B - Paragváris Sólymok 2019. március 31. vasárnap 58 - 48
Tapolcai Sárkányok - ZTE KK/B 2019. március 31. vasárnap 59 - 64
Paragváris Sólymok - Tapolcai Sárkányok 2019. március 31. vasárnap 77 - 55
D csoport Ostoros Károly Csarnok (8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/D - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. március 31. vasárnap 76 - 23
Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Gazellák 2019. március 31. vasárnap 35 - 52
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Zalaegerszegi KTE 2019. március 31. vasárnap 49 - 55
Soproni Darazsak Akadémia/D - Tapolcai Gazellák 2019. március 31. vasárnap 50 - 47
E csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - Celldömölki Góliátok 2019. március 31. vasárnap 50 - 27
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Soproni Darazsak Akadémia/C 2019. március 31. vasárnap 82 - 21
Celldömölki Góliátok - Soproni Darazsak Akadémia/C 2019. március 31. vasárnap 12:00
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. március 31. vasárnap 13:30
6. régió
A csoport Garay János Általános Iskola (7100 Szekszárd Zrínyi utca 78.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/B - GYKSE Szekszárd 2019. március 31. vasárnap 66 - 81
KASI/B - Kozármisleny SE/B 2019. március 31. vasárnap 105 - 36
GYKSE Szekszárd - KASI/B 2019. március 31. vasárnap 41 - 55
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2019. március 31. vasárnap 43 - 64
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Dombóvári KS 2019. március 31. vasárnap 50 - 47
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2019. március 31. vasárnap 43 - 50
C csoport Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mágusok Egyesület - Monok SE 2019. március 31. vasárnap 32 - 55
Monok SE - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 31. vasárnap 37 - 49
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Mágusok Egyesület 2019. március 31. vasárnap 48 - 26
D csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Komló Sport - Bonyhádi KSE 2019. március 31. vasárnap 76 - 35
Gyakorlós Csibék - Tamási Dámocskák 2019. március 31. vasárnap 56 - 38
Bonyhádi KSE - Tamási Dámocskák 2019. március 31. vasárnap 41 - 31
Komló Sport - Gyakorlós Csibék 2019. március 31. vasárnap 59 - 35
E csoport Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szekszárdi Karvalyok - KASI/C 2019. március 30. szombat 28 - 49
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. március 30. szombat 44 - 12
Szekszárdi Karvalyok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. március 30. szombat 37 - 40
KASI/C - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. március 30. szombat 48 - 42
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Pityke Leány 2019. március 30. szombat 74 - 40
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. március 30. szombat 45 - 51
Pityke Leány - FTSI Fiú 2019. március 30. szombat 36 - 66
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA Amazonok 2019. március 31. vasárnap 78 - 35
Bajai NKK/B - Nagykőrösi Sólymok 2019. március 31. vasárnap 55 - 65
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai NKK/B 2019. március 31. vasárnap 39 - 56
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lehel Kosársuli - FTSI Fiú 2. 2019. március 31. vasárnap 45 - 23
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Lehel Kosársuli 2019. március 31. vasárnap 35 - 47
FTSI Fiú 2. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. március 31. vasárnap 63 - 40
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Miklósi Kékrókák 2019. március 31. vasárnap 70 - 31
FTSI Leány - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2019. március 31. vasárnap 63 - 52
Miklósi Kékrókák - FTSI Leány 2019. március 31. vasárnap 37 - 60
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai MNÁMK Rakétái - Tiszakécskei Vidrák 2019. március 30. szombat 13:30
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - CEKK 2019. március 30. szombat 40 - 28
Tiszakécskei Vidrák - CEKK 2019. március 30. szombat 14 - 79
Bajai MNÁMK Rakétái - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. március 30. szombat 18:00
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/C - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. március 30. szombat 72 - 42
Dunaújvárosi Sárkányok - Marcali Szürkefarkasok 2019. március 30. szombat 27 - 55
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/C 2019. március 30. szombat 69 - 63
B csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Gepárdok - Várpalotai Sárkányok 2019. március 30. szombat 42 - 41
Várpalotai Sárkányok - Dávid Kornél KA/B 2019. március 30. szombat 53 - 41
Dávid Kornél KA/B - Várpalotai Gepárdok 2019. március 30. szombat 38 - 32
C csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred, Nádor u. 17,)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radi Balatonfüred - Fűzfői AK 2019. március 30. szombat 45 - 64
Fűzfői AK - VUKE-Veszprém fiú 2019. március 30. szombat 59 - 60
VUKE-Veszprém fiú - Radi Balatonfüred 2019. március 30. szombat 69 - 42
D csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Siófoki KS - Velencei Csukák 2019. március 30. szombat 41 - 45
Velencei Csukák - Pápai KC 2019. március 30. szombat 22 - 54
Pápai KC - Siófoki KS 2019. március 30. szombat 66 - 32
E csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém leány - Alba Kings 2019. március 30. szombat 41 - 40
Alba Kings - Sárbogárdi KC Darazsak 2019. március 30. szombat 41 - 16
Sárbogárdi KC Darazsak - VUKE-Veszprém leány 2019. március 30. szombat 24 - 56

Megyei szövetségek