Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Nyíregyházi Főiskola (4400 Nyíregyháza Sóstói utca 31/b. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ACS Wildcats Baia Mare - NYKK Eötvös 2019. március 9. szombat 53 - 62
LPS Bihorul Oradea - ACS Wildcats Baia Mare 2019. március 9. szombat 0 - 20
NYKK Eötvös - LPS Bihorul Oradea 2019. március 9. szombat 20 - 0
B csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - Debreceni KA/A 2019. március 9. szombat 57 - 51
Karcagi SE Farkasok - Zsákoló Zsiráfok 2019. március 9. szombat 84 - 51
Debreceni KA/A - Karcagi SE Farkasok 2019. március 9. szombat 29 - 70
C csoport G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hajdúböszörményi TE - BKG-Ebes 2019. március 9. szombat 53 - 65
BKG-Ebes - Crisul BCU Oradea 2019. március 9. szombat 20 - 0
Crisul BCU Oradea - Hajdúböszörményi TE 2019. március 9. szombat 0 - 20
D csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Pusztai Sasok - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. március 9. szombat 52 - 50
TSK-Magiszter - BKG-Thököly 2019. március 9. szombat 30 - 27
BKGDSE-Hajdúszoboszló - BKG-Thököly 2019. március 9. szombat 42 - 43
Karcagi SE Pusztai Sasok - TSK-Magiszter 2019. március 9. szombat 53 - 38
2. régió
A csoport Balassi Bálint Általános Iskola (3300 Eger Malomárok utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Szürke Farkasok - Egri Kék Oroszlánok 2019. március 10. vasárnap 29 - 74
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Szürke Farkasok 2019. március 10. vasárnap 60 - 31
Egri Kék Oroszlánok - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. március 10. vasárnap 49 - 40
B csoport Széchenyi Általános Iskola (3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - Salgó Basket Szécsény 2019. március 10. vasárnap 82 - 68
Fürge Gyik DSE - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. március 10. vasárnap 22 - 82
Salgó Basket Szécsény - Fürge Gyik DSE 2019. március 10. vasárnap 76 - 53
C csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Beszterce KK 2019. március 9. szombat 53 - 51
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2019. március 9. szombat 54 - 60
Beszterce KK - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 2019. március 9. szombat 60 - 56
D csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Kossuth - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. március 9. szombat 34 - 64
DVTK-ÉLKSK Zemplén - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. március 9. szombat 52 - 57
DVTK-ÉLKSK Encs - MVSI Kossuth 2019. március 9. szombat 66 - 41
E csoport PSZF Tornaterme (3100 Salgótarján, Kistarjáni út 57.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgótarjáni KI - Beszterce KK Bolyky 2019. március 10. vasárnap 50 - 30
Beszterce KK Bolyky - MVSI Vadmacskák/B 2019. március 10. vasárnap 39 - 30
MVSI Vadmacskák/B - Salgótarjáni KI 2019. március 10. vasárnap 48 - 41
3. régió
A csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Gladiátorok - Szeged KE-Boszorkányok 2019. március 10. vasárnap 85 - 33
CSS Bega Timisoara - Békési Gladiátorok 2019. március 10. vasárnap 0 - 20
Szeged KE-Boszorkányok - CSS Bega Timisoara 2019. március 10. vasárnap 20 - 0
B csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tószegi Vadrózsák - SZEDEÁK Ezüstsakálok 2019. március 9. szombat 108 - 35
SZEDEÁK Ezüstsakálok - ACS Baschet Star Oradea 2019. március 9. szombat 23 - 102
ACS Baschet Star Oradea - Tószegi Vadrózsák 2019. március 9. szombat 86 - 59
C csoport Lencsési Általános Iskola (5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Békéscsabai KK 2019. március 9. szombat 44 - 51
SZEDEÁK Villámok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2019. március 9. szombat 51 - 45
Békéscsabai KK - SZEDEÁK Villámok 2019. március 9. szombat 59 - 39
D csoport Radnóti Miklós Gimnázium (6720 Szeged Tisza Lajos körút 6-8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Rókák - Szeged KE-Tigrisek 2019. március 9. szombat 45 - 36
Szentesi KK - Vásárhelyi Rókák 2019. március 9. szombat 20 - 60
Szeged KE-Tigrisek - Szentesi KK 2019. március 9. szombat 72 - 25
E csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Bikák - HSA Hattyúk 2019. március 9. szombat 79 - 18
HSA Hattyúk - Gyulasport Nkft. 2019. március 9. szombat 40 - 46
Gyulasport Nkft. - SZEDEÁK Bikák 2019. március 9. szombat 49 - 56
F csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton 2019. március 10. vasárnap 60 - 38
HSA Pumák - SZECSKA Szöcskék 2019. március 10. vasárnap 41 - 43
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton - HSA Pumák 2019. március 10. vasárnap 35 - 55
Szentesi KK B - SZECSKA Szöcskék 2019. március 10. vasárnap 33 - 50
4. régió
A csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Zsiráfok - Széchenyi KA 2019. március 9. szombat 48 - 70
Tatai Törpék - Győri KC Zsiráfok 2019. március 9. szombat 63 - 61
Széchenyi KA - Tatai Törpék 2019. március 9. szombat 70 - 58
B csoport Mosonmagyaróvár Bauer Rudolf Egyetemi Sportcsarnok (9200 Mosonmagyaróvár Gazdász utca 12.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Oroszlánok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2019. március 9. szombat 66 - 59
Soproni Sportiskolás Sasok - Győri KC Oroszlánok 2019. március 9. szombat 49 - 79
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Sportiskolás Sasok 2019. március 9. szombat 72 - 62
C csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Vadmacskák - OSE MórMoták 2019. március 10. vasárnap 96 - 37
Soproni Darazsak Akadémia/B - OSE Vadmacskák 2019. március 10. vasárnap 71 - 79
OSE MórMoták - Soproni Darazsak Akadémia/B 2019. március 10. vasárnap 34 - 87
D csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - EKEU12 2019. március 9. szombat 41 - 55
Soproni Tigrisek/B - Mezőörsi Hangyák 2019. március 9. szombat 73 - 32
Tatabányai KC - Mezőörsi Hangyák 2019. március 9. szombat 74 - 41
EKEU12 - Soproni Tigrisek/B 2019. március 9. szombat 62 - 39
E csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kapuvári Macskák - Győri KC Mókusok 2019. március 10. vasárnap 84 - 38
Téti Tigrisek - Sopron KC Oroszlánok 2019. március 10. vasárnap 30 - 33
Győri KC Mókusok - Sopron KC Oroszlánok 2019. március 10. vasárnap 54 - 58
Kapuvári Macskák - Téti Tigrisek 2019. március 10. vasárnap 42 - 44
5. régió
A csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kalózok - Kanizsai Vadmacskák 2019. március 9. szombat 75 - 58
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok - Kalózok 2019. március 9. szombat 85 - 59
Kanizsai Vadmacskák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2019. március 9. szombat 53 - 88
B csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ZTE KK/B - Körmendi Törpördögök/B 2019. március 9. szombat 34 - 80
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - ZTE KK/B 2019. március 9. szombat 63 - 58
Körmendi Törpördögök/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 2019. március 9. szombat 76 - 53
C csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Sólymok - Soproni Darazsak Akadémia/D 2019. március 10. vasárnap 54 - 45
Tapolcai Sárkányok - Harcos Sólymok 2019. március 10. vasárnap 48 - 70
Soproni Darazsak Akadémia/D - Tapolcai Sárkányok 2019. március 10. vasárnap 44 - 51
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zalaegerszegi KTE - Tapolcai Gazellák 2019. március 9. szombat 62 - 47
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Paragváris Sólymok 2019. március 9. szombat 42 - 65
Tapolcai Gazellák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. március 9. szombat 66 - 54
Zalaegerszegi KTE - Paragváris Sólymok 2019. március 9. szombat 67 - 73
E csoport Egervári László Altalános Iskola (8913 Egervár, József Attila u 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Soproni Darazsak Akadémia/C 2019. március 9. szombat 62 - 26
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - Celldömölki Góliátok 2019. március 9. szombat 38 - 31
Soproni Darazsak Akadémia/C - Celldömölki Góliátok 2019. március 9. szombat 37 - 59
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 2019. március 9. szombat 43 - 16
6. régió
A csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2019. március 21. csütörtök 57 - 36
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - GYKSE Szekszárd 2019. március 21. csütörtök 43 - 57
GYKSE Szekszárd - KASI/B 2019. március 21. csütörtök 38 - 56
B csoport Szuhay-Sportközpont (7200 Dombóvár Gyenis Antal utca 18.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dombóvári KS - Kozármisleny SE/B 2019. március 10. vasárnap 66 - 68
Kozármisleny SE/B - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. március 10. vasárnap 82 - 60
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Dombóvári KS 2019. március 10. vasárnap 62 - 69
C csoport Klebelsberg Kunó Középiskolai Kollégium (7400 Kaposvár Álmos vezér utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Komló Sport - Monok SE 2019. március 10. vasárnap 38 - 46
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Komló Sport 2019. március 10. vasárnap 62 - 50
Monok SE - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2019. március 10. vasárnap 37 - 53
D csoport Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mágusok Egyesület - Tamási Dámocskák 2019. március 9. szombat 56 - 43
Gyakorlós Csibék - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. március 9. szombat 24 - 43
Tamási Dámocskák - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. március 9. szombat 38 - 28
Mágusok Egyesület - Gyakorlós Csibék 2019. március 9. szombat 38 - 21
E csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szekszárdi Karvalyok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. március 10. vasárnap 20 - 0
Bonyhádi KSE - KASI/C 2019. március 10. vasárnap 44 - 31
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B - KASI/C 2019. március 10. vasárnap 0 - 20
Szekszárdi Karvalyok - Bonyhádi KSE 2019. március 10. vasárnap 13:30
7. régió
A csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Nagykőrösi Sólymok 2019. március 9. szombat 74 - 33
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. március 9. szombat 51 - 42
Nagykőrösi Sólymok - FTSI Fiú 2019. március 9. szombat 35 - 64
B csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Lehel Kosársuli - Bajai NKK/B 2019. március 10. vasárnap 41 - 55
Pityke Leány - Lehel Kosársuli 2019. március 10. vasárnap 71 - 50
Bajai NKK/B - Pityke Leány 2019. március 10. vasárnap 44 - 58
C csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. március 10. vasárnap 63 - 49
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2019. március 10. vasárnap 66 - 45
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - Kecskeméti KA Amazonok 2019. március 10. vasárnap 61 - 46
D csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai MNÁMK Rakétái - FTSI Fiú 2. 2019. március 9. szombat 10:00
FTSI Leány - Bajai MNÁMK Rakétái 2019. március 9. szombat 11:30
FTSI Fiú 2. - FTSI Leány 2019. március 9. szombat 41 - 29
E csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CEKK - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. március 10. vasárnap 51 - 43
Miklósi Kékrókák - Tiszakécskei Vidrák 2019. március 10. vasárnap 61 - 11
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Tiszakécskei Vidrák 2019. március 10. vasárnap 60 - 13
CEKK - Miklósi Kékrókák 2019. március 10. vasárnap 46 - 54
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/C - Dávid Kornél KA/B 2019. március 10. vasárnap 57 - 44
Dávid Kornél KA/B - Marcali Szürkefarkasok 2019. március 10. vasárnap 40 - 45
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/C 2019. március 10. vasárnap 30 - 38
B csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém fiú - Várpalotai Gepárdok 2019. március 9. szombat 70 - 65
Várpalotai Gepárdok - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. március 9. szombat 56 - 52
Dunaújvárosi Sárkányok - VUKE-Veszprém fiú 2019. március 9. szombat 80 - 54
C csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Sárkányok - Fűzfői AK 2019. március 9. szombat 43 - 51
Fűzfői AK - Pápai KC 2019. március 9. szombat 67 - 68
Pápai KC - Várpalotai Sárkányok 2019. március 9. szombat 35 - 55
D csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Siófoki KS - Radi Balatonfüred 2019. március 9. szombat 28 - 37
Radi Balatonfüred - Alba Kings 2019. március 9. szombat 49 - 23
Alba Kings - Siófoki KS 2019. március 9. szombat 20 - 42
E csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém leány - Velencei Csukák 2019. március 10. vasárnap 31 - 52
Velencei Csukák - Sárbogárdi KC Darazsak 2019. március 10. vasárnap 70 - 13
Sárbogárdi KC Darazsak - VUKE-Veszprém leány 2019. március 10. vasárnap 13 - 51

Megyei szövetségek