Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Farkasok - NYKK Eötvös 2019. február 16. szombat 52 - 69
ACS Wildcats Baia Mare - Karcagi SE Farkasok 2019. február 16. szombat 62 - 69
NYKK Eötvös - ACS Wildcats Baia Mare 2019. február 16. szombat 48 - 71
B csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsákoló Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE 2019. február 24. vasárnap 85 - 41
Hajdúböszörményi TE - LPS Bihorul Oradea 2019. február 24. vasárnap 31 - 64
LPS Bihorul Oradea - Zsákoló Zsiráfok 2019. február 24. vasárnap 62 - 42
C csoport Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Debreceni KA/A - BKG-Ebes 2019. február 16. szombat 53 - 50
BKG-Ebes - Karcagi SE Pusztai Sasok 2019. február 16. szombat 55 - 28
Karcagi SE Pusztai Sasok - Debreceni KA/A 2019. február 16. szombat 20 - 63
D csoport G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKGDSE-Hajdúszoboszló - TSK-Magiszter 2019. február 16. szombat 47 - 50
Crisul BCU Oradea - BKG-Thököly 2019. február 16. szombat 10:30
BKGDSE-Hajdúszoboszló - BKG-Thököly 2019. február 16. szombat 26 - 45
TSK-Magiszter - Crisul BCU Oradea 2019. február 16. szombat 13:30
2. régió
A csoport Eötvös József Gimnázium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. február 16. szombat 57 - 58
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Szürke Farkasok 2019. február 16. szombat 41 - 46
MEAFC Szürke Farkasok - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. február 16. szombat 12:00
B csoport KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Fürge Gyik DSE 2019. február 16. szombat 43 - 46
Egri Kék Oroszlánok - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2019. február 16. szombat 106 - 16
Fürge Gyik DSE - Egri Kék Oroszlánok 2019. február 16. szombat 25 - 109
C csoport Egressy Béni Általános Iskola (3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. február 17. vasárnap 65 - 40
Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát 2019. február 17. vasárnap 79 - 55
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgó Basket Szécsény 2019. február 17. vasárnap 41 - 73
D csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Zemplén 2019. február 17. vasárnap 19 - 47
Beszterce KK - Beszterce KK Bolyky 2019. február 17. vasárnap 39 - 19
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Beszterce KK 2019. február 17. vasárnap 55 - 59
E csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MVSI Kossuth - MVSI Vadmacskák/B 2019. február 16. szombat 58 - 36
MVSI Vadmacskák/B - Salgótarjáni KI 2019. február 16. szombat 43 - 50
Salgótarjáni KI - MVSI Kossuth 2019. február 16. szombat 46 - 71
3. régió
A csoport Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Békési Gladiátorok - ACS Baschet Star Oradea 2019. február 16. szombat 10:00
ACS Baschet Star Oradea - CSS Bega Timisoara 2019. február 16. szombat 11:30
CSS Bega Timisoara - Békési Gladiátorok 2019. február 16. szombat 13:00
B csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tószegi Vadrózsák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2019. február 17. vasárnap 76 - 45
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Szeged KE-Boszorkányok 2019. február 17. vasárnap 44 - 76
Szeged KE-Boszorkányok - Tószegi Vadrózsák 2019. február 17. vasárnap 100 - 53
C csoport Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged, Ortutay u. 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Ezüstsakálok - SZEDEÁK Villámok 2019. február 16. szombat 09:00
SZEDEÁK Villámok - Szentesi KK 2019. február 16. szombat 93 - 22
Szentesi KK - SZEDEÁK Ezüstsakálok 2019. február 16. szombat 8 - 117
D csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
HSA Hattyúk - Békéscsabai KK 2019. február 16. szombat 11 - 50
Békéscsabai KK - Szeged KE-Tigrisek 2019. február 16. szombat 66 - 28
Szeged KE-Tigrisek - HSA Hattyúk 2019. február 16. szombat 68 - 19
E csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Rókák - HSA Pumák 2019. február 16. szombat 57 - 32
SZEDEÁK Bikák - Vásárhelyi Rókák 2019. február 16. szombat 40 - 64
HSA Pumák - SZEDEÁK Bikák 2019. február 16. szombat 38 - 72
F csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton 2019. február 17. vasárnap 38 - 24
Gyulasport Nkft. - SZECSKA Szöcskék 2019. február 17. vasárnap 72 - 16
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton - SZECSKA Szöcskék 2019. február 17. vasárnap 30 - 25
Szentesi KK B - Gyulasport Nkft. 2019. február 17. vasárnap 43 - 47
4. régió
A csoport Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Törpék - Széchenyi KA 2019. február 24. vasárnap 74 - 62
Széchenyi KA - Soproni Sportiskolás Sasok 2019. február 24. vasárnap 79 - 35
Soproni Sportiskolás Sasok - Tatai Törpék 2019. február 24. vasárnap 62 - 76
B csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Darazsak Akadémia/B - Győri KC Zsiráfok 2019. február 17. vasárnap 63 - 71
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Darazsak Akadémia/B 2019. február 17. vasárnap 66 - 46
Győri KC Zsiráfok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2019. február 17. vasárnap 60 - 53
C csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Győri KC Oroszlánok - Soproni Tigrisek/B 2019. február 17. vasárnap 55 - 28
Soproni Tigrisek/B - OSE MórMoták 2019. február 17. vasárnap 37 - 63
OSE MórMoták - Győri KC Oroszlánok 2019. február 17. vasárnap 52 - 68
D csoport Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatabányai KC - Téti Tigrisek 2019. február 16. szombat 41 - 64
EKEU12 - OSE Vadmacskák 2019. február 16. szombat 26 - 83
Téti Tigrisek - EKEU12 2019. február 16. szombat 48 - 50
Tatabányai KC - OSE Vadmacskák 2019. február 16. szombat 25 - 120
E csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőörsi Hangyák - Sopron KC Oroszlánok 2019. február 16. szombat 39 - 39
Kapuvári Macskák - Győri KC Mókusok 2019. február 16. szombat 28 - 14
Sopron KC Oroszlánok - Győri KC Mókusok 2019. február 16. szombat 29 - 37
Kapuvári Macskák - Mezőörsi Hangyák 2019. február 16. szombat 28 - 31
5. régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ZTE KK/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2019. február 17. vasárnap 38 - 71
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok - Kalózok 2019. február 17. vasárnap 58 - 73
Kalózok - ZTE KK/B 2019. február 17. vasárnap 74 - 39
B csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Harcos Sólymok 2019. február 17. vasárnap 51 - 49
Kanizsai Vadmacskák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 2019. február 17. vasárnap 38 - 29
Harcos Sólymok - Kanizsai Vadmacskák 2019. február 17. vasárnap 39 - 51
C csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Sárkányok 2019. február 17. vasárnap 91 - 30
Zalaegerszegi KTE - Körmendi Törpördögök/B 2019. február 17. vasárnap 38 - 103
Tapolcai Sárkányok - Zalaegerszegi KTE 2019. február 17. vasárnap 51 - 48
D csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 2019. február 17. vasárnap 13:00
Soproni Darazsak Akadémia/D - Paragváris Sólymok 2019. február 17. vasárnap 53 - 46
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - Paragváris Sólymok 2019. február 17. vasárnap 37 - 44
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Soproni Darazsak Akadémia/D 2019. február 17. vasárnap 48 - 58
E csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gazellák - Soproni Darazsak Akadémia/C 2019. február 17. vasárnap 56 - 12
Celldömölki Góliátok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. február 17. vasárnap 29 - 26
6. régió
A csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/B - Dombóvári KS 2019. február 17. vasárnap 100 - 42
Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd 2019. február 17. vasárnap 39 - 54
GYKSE Szekszárd - KASI/B 2019. február 17. vasárnap 38 - 70
B csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2019. február 17. vasárnap 29 - 55
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. február 17. vasárnap 41 - 50
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2019. február 17. vasárnap 49 - 29
C csoport Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (7400 Kaposvár Zárda utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE/B - Monok SE 2019. február 16. szombat 11:30
Monok SE - Mágusok Egyesület 2019. február 20. szerda 64 - 59
Mágusok Egyesület - Kozármisleny SE/B 2019. február 22. péntek 33 - 68
D csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Csibék - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. február 17. vasárnap 19 - 50
Komló Sport - Bonyhádi KSE 2019. február 17. vasárnap 43 - 28
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Bonyhádi KSE 2019. február 17. vasárnap 45 - 41
Gyakorlós Csibék - Komló Sport 2019. február 17. vasárnap 16 - 57
E csoport Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd, Mátyás kir. u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szekszárdi Karvalyok - KASI/C 2019. február 16. szombat 64 - 60
Tamási Dámocskák - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. február 16. szombat 42 - 30
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. február 16. szombat 51 - 60
Szekszárdi Karvalyok - Tamási Dámocskák 2019. február 16. szombat 42 - 66
7. régió
A csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. február 17. vasárnap 44 - 75
Lehel Kosársuli - FTSI Fiú 2019. február 17. vasárnap 45 - 64
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Lehel Kosársuli 2019. február 17. vasárnap 79 - 51
B csoport Petőfi Sándor Általános Iskola (2750 Nagykőrös Vadas utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke Leány - Nagykőrösi Sólymok 2019. február 17. vasárnap 55 - 56
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Pityke Leány 2019. február 17. vasárnap 35 - 64
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2019. február 17. vasárnap 57 - 30
C csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi út 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai MNÁMK Rakétái - Bajai NKK 2019. február 16. szombat 08:30
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai MNÁMK Rakétái 2019. február 16. szombat 74 - 14
Bajai NKK - Kecskeméti KA Amazonok 2019. február 16. szombat 56 - 41
D csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
CEKK - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. február 16. szombat 33 - 56
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - CEKK 2019. február 16. szombat 67 - 32
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. február 16. szombat 25 - 70
E csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
FTSI Leány - FTSI Fiú 2. 2019. február 16. szombat 49 - 60
Miklósi Kékrókák - Tiszakécskei Vidrák 2019. február 16. szombat 71 - 39
FTSI Leány - Tiszakécskei Vidrák 2019. február 16. szombat 89 - 13
FTSI Fiú 2. - Miklósi Kékrókák 2019. február 16. szombat 108 - 16
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/B - Marcali Szürkefarkasok 2019. február 17. vasárnap 56 - 54
Marcali Szürkefarkasok - VUKE-Veszprém fiú 2019. február 17. vasárnap 61 - 40
VUKE-Veszprém fiú - Dávid Kornél KA/B 2019. február 17. vasárnap 38 - 49
B csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Gepárdok - Várpalotai Sárkányok 2019. február 16. szombat 47 - 45
Várpalotai Sárkányok - Dávid Kornél KA/C 2019. február 16. szombat 44 - 74
Dávid Kornél KA/C - Várpalotai Gepárdok 2019. február 16. szombat 12:30
C csoport Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Siófoki KS - Fűzfői AK 2019. február 16. szombat 52 - 68
Fűzfői AK - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. február 16. szombat 43 - 75
Dunaújvárosi Sárkányok - Siófoki KS 2019. február 16. szombat 67 - 45
D csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém leány - Pápai KC 2019. február 17. vasárnap 26 - 68
Pápai KC - Radi Balatonfüred 2019. február 17. vasárnap 86 - 31
Radi Balatonfüred - VUKE-Veszprém leány 2019. február 17. vasárnap 31 - 26
E csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Kings - Sárbogárdi KC Darazsak 2019. február 16. szombat 51 - 18
Sárbogárdi KC Darazsak - Velencei Csukák 2019. február 16. szombat 13 - 63
Velencei Csukák - Alba Kings 2019. február 16. szombat 27 - 43

Megyei szövetségek