|
A csoport | Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Karcagi SE Farkasok - NYKK Eötvös | 2019. február 16. szombat | 52 - 69 | |
ACS Wildcats Baia Mare - Karcagi SE Farkasok | 2019. február 16. szombat | 62 - 69 | |
NYKK Eötvös - ACS Wildcats Baia Mare | 2019. február 16. szombat | 48 - 71 |
B csoport | Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Zsákoló Zsiráfok - Hajdúböszörményi TE | 2019. február 24. vasárnap | 85 - 41 | |
Hajdúböszörményi TE - LPS Bihorul Oradea | 2019. február 24. vasárnap | 31 - 64 | |
LPS Bihorul Oradea - Zsákoló Zsiráfok | 2019. február 24. vasárnap | 62 - 42 |
C csoport | Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma (4029 Debrecen Csengő utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Debreceni KA/A - BKG-Ebes | 2019. február 16. szombat | 53 - 50 | |
BKG-Ebes - Karcagi SE Pusztai Sasok | 2019. február 16. szombat | 55 - 28 | |
Karcagi SE Pusztai Sasok - Debreceni KA/A | 2019. február 16. szombat | 20 - 63 |
D csoport | G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BKGDSE-Hajdúszoboszló - TSK-Magiszter | 2019. február 16. szombat | 47 - 50 | |
Crisul BCU Oradea - BKG-Thököly | 2019. február 16. szombat | 10:30 | |
TSK-Magiszter - Crisul BCU Oradea | 2019. február 16. szombat | 12:00 | |
TSK-Magiszter - BKG-Thököly | 2019. február 16. szombat | 12:00 | |
BKGDSE-Hajdúszoboszló - Crisul BCU Oradea | 2019. február 16. szombat | 12:00 | |
BKGDSE-Hajdúszoboszló - BKG-Thököly | 2019. február 16. szombat | 26 - 45 | |
BKGDSE-Hajdúszoboszló - Crisul BCU Oradea | 2019. február 16. szombat | 13:30 | |
BKGDSE-Hajdúszoboszló - BKG-Thököly | 2019. február 16. szombat | 13:30 | |
TSK-Magiszter - Crisul BCU Oradea | 2019. február 16. szombat | 13:30 | |
TSK-Magiszter - BKG-Thököly | 2019. február 16. szombat | 13:30 |
A csoport | Eötvös József Gimnázium (3580 Tiszaújváros Munkácsy utca 13.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tiszaújvárosi Phoenix KK - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros | 2019. február 16. szombat | 57 - 58 | |
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Szürke Farkasok | 2019. február 16. szombat | 41 - 46 | |
MEAFC Szürke Farkasok - Tiszaújvárosi Phoenix KK | 2019. február 16. szombat | 12:00 |
B csoport | KSK Tornacsarnok (3700 Kazincbarcika Lini István tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Fürge Gyik DSE | 2019. február 16. szombat | 43 - 46 | |
Egri Kék Oroszlánok - SLÁGER Kazincbarcikai KSE | 2019. február 16. szombat | 106 - 16 | |
Fürge Gyik DSE - Egri Kék Oroszlánok | 2019. február 16. szombat | 25 - 109 |
C csoport | Egressy Béni Általános Iskola (3450 Mezőcsát Szent István út 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Encs | 2019. február 17. vasárnap | 65 - 40 | |
Salgó Basket Szécsény - DVTK-ÉLKSK Mezőcsát | 2019. február 17. vasárnap | 79 - 55 | |
DVTK-ÉLKSK Encs - Salgó Basket Szécsény | 2019. február 17. vasárnap | 41 - 73 |
D csoport | Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Beszterce KK Bolyky - DVTK-ÉLKSK Zemplén | 2019. február 17. vasárnap | 19 - 47 | |
Beszterce KK - Beszterce KK Bolyky | 2019. február 17. vasárnap | 39 - 19 | |
DVTK-ÉLKSK Zemplén - Beszterce KK | 2019. február 17. vasárnap | 55 - 59 |
E csoport | Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
MVSI Kossuth - MVSI Vadmacskák/B | 2019. február 16. szombat | 58 - 36 | |
MVSI Vadmacskák/B - Salgótarjáni KI | 2019. február 16. szombat | 43 - 50 | |
Salgótarjáni KI - MVSI Kossuth | 2019. február 16. szombat | 46 - 71 |
A csoport | Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola (5630 Békés József Attila utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Békési Gladiátorok - ACS Baschet Star Oradea | 2019. február 16. szombat | 10:00 | |
ACS Baschet Star Oradea - CSS Bega Timisoara | 2019. február 16. szombat | 11:30 | |
CSS Bega Timisoara - Békési Gladiátorok | 2019. február 16. szombat | 0 - 0 |
B csoport | Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tószegi Vadrózsák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas | 2019. február 17. vasárnap | 76 - 45 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - Szeged KE-Boszorkányok | 2019. február 17. vasárnap | 44 - 76 | |
Szeged KE-Boszorkányok - Tószegi Vadrózsák | 2019. február 17. vasárnap | 100 - 53 |
C csoport | Bonifert Domonkos Általános Iskola (6723 Szeged Ortutay u. 3.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
SZEDEÁK Ezüstsakálok - SZEDEÁK Villámok | 2019. február 16. szombat | 09:00 | |
SZEDEÁK Villámok - Szentesi KK | 2019. február 16. szombat | 93 - 22 | |
Szentesi KK - SZEDEÁK Ezüstsakálok | 2019. február 16. szombat | 8 - 117 |
D csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
HSA Hattyúk - Békéscsabai KK | 2019. február 16. szombat | 11 - 50 | |
Békéscsabai KK - Szeged KE-Tigrisek | 2019. február 16. szombat | 66 - 28 | |
Szeged KE-Tigrisek - HSA Hattyúk | 2019. február 16. szombat | 68 - 19 |
E csoport | Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Vásárhelyi Rókák - HSA Pumák | 2019. február 16. szombat | 57 - 32 | |
SZEDEÁK Bikák - Vásárhelyi Rókák | 2019. február 16. szombat | 40 - 64 | |
HSA Pumák - SZEDEÁK Bikák | 2019. február 16. szombat | 38 - 72 |
F csoport | Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes Klauzál u. 16.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szentesi KK B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton | 2019. február 17. vasárnap | 38 - 24 | |
Gyulasport Nkft. - SZECSKA Szöcskék | 2019. február 17. vasárnap | 72 - 16 | |
Szentesi KK B - SZECSKA Szöcskék | 2019. február 17. vasárnap | 13:00 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton - Gyulasport Nkft. | 2019. február 17. vasárnap | 13:00 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton - SZECSKA Szöcskék | 2019. február 17. vasárnap | 30 - 25 | |
Szentesi KK B - Gyulasport Nkft. | 2019. február 17. vasárnap | 13:00 | |
Szentesi KK B - Gyulasport Nkft. | 2019. február 17. vasárnap | 43 - 47 | |
Szentesi KK B - SZECSKA Szöcskék | 2019. február 17. vasárnap | 14:30 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton - Gyulasport Nkft. | 2019. február 17. vasárnap | 14:30 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton - SZECSKA Szöcskék | 2019. február 17. vasárnap | 14:30 |
A csoport | Vaszary János Általános Iskola (2890 Tata Országgyűlés tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatai Törpék - Széchenyi KA | 2019. február 24. vasárnap | 74 - 62 | |
Széchenyi KA - Soproni Sportiskolás Sasok | 2019. február 24. vasárnap | 79 - 35 | |
Soproni Sportiskolás Sasok - Tatai Törpék | 2019. február 24. vasárnap | 62 - 76 |
B csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Soproni Darazsak Akadémia/B - Győri KC Zsiráfok | 2019. február 17. vasárnap | 63 - 71 | |
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - Soproni Darazsak Akadémia/B | 2019. február 17. vasárnap | 66 - 46 | |
Győri KC Zsiráfok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök | 2019. február 17. vasárnap | 60 - 53 |
C csoport | Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Győri KC Oroszlánok - Soproni Tigrisek/B | 2019. február 17. vasárnap | 55 - 28 | |
Soproni Tigrisek/B - OSE MórMoták | 2019. február 17. vasárnap | 37 - 63 | |
OSE MórMoták - Győri KC Oroszlánok | 2019. február 17. vasárnap | 52 - 68 |
D csoport | Éltes Mátyás Általános Iskola (2800 Tatabánya Bánhidai lakótelep 408.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tatabányai KC - Téti Tigrisek | 2019. február 16. szombat | 41 - 64 | |
EKEU12 - OSE Vadmacskák | 2019. február 16. szombat | 26 - 83 | |
Téti Tigrisek - EKEU12 | 2019. február 16. szombat | 48 - 50 | |
Téti Tigrisek - OSE Vadmacskák | 2019. február 16. szombat | 12:30 | |
Tatabányai KC - EKEU12 | 2019. február 16. szombat | 12:30 | |
Tatabányai KC - OSE Vadmacskák | 2019. február 16. szombat | 12:30 | |
Tatabányai KC - EKEU12 | 2019. február 16. szombat | 14:00 | |
Tatabányai KC - OSE Vadmacskák | 2019. február 16. szombat | 25 - 120 | |
Téti Tigrisek - EKEU12 | 2019. február 16. szombat | 14:00 | |
Téti Tigrisek - OSE Vadmacskák | 2019. február 16. szombat | 14:00 |
E csoport | NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Mezőörsi Hangyák - Sopron KC Oroszlánok | 2019. február 16. szombat | 39 - 39 | |
Kapuvári Macskák - Győri KC Mókusok | 2019. február 16. szombat | 28 - 14 | |
Mezőörsi Hangyák - Kapuvári Macskák | 2019. február 16. szombat | 12:00 | |
Mezőörsi Hangyák - Győri KC Mókusok | 2019. február 16. szombat | 12:00 | |
Sopron KC Oroszlánok - Kapuvári Macskák | 2019. február 16. szombat | 12:00 | |
Sopron KC Oroszlánok - Győri KC Mókusok | 2019. február 16. szombat | 29 - 37 | |
Kapuvári Macskák - Mezőörsi Hangyák | 2019. február 16. szombat | 28 - 31 | |
Mezőörsi Hangyák - Győri KC Mókusok | 2019. február 16. szombat | 13:30 | |
Sopron KC Oroszlánok - Kapuvári Macskák | 2019. február 16. szombat | 13:30 | |
Sopron KC Oroszlánok - Győri KC Mókusok | 2019. február 16. szombat | 13:30 |
A csoport | Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
ZTE KK/B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok | 2019. február 17. vasárnap | 38 - 71 | |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok - Kalózok | 2019. február 17. vasárnap | 58 - 73 | |
Kalózok - ZTE KK/B | 2019. február 17. vasárnap | 74 - 39 |
B csoport | Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Harcos Sólymok | 2019. február 17. vasárnap | 51 - 49 | |
Kanizsai Vadmacskák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót | 2019. február 17. vasárnap | 38 - 29 | |
Harcos Sólymok - Kanizsai Vadmacskák | 2019. február 17. vasárnap | 39 - 51 |
C csoport | Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. ) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Körmendi Törpördögök/B - Tapolcai Sárkányok | 2019. február 17. vasárnap | 91 - 30 | |
Zalaegerszegi KTE - Körmendi Törpördögök/B | 2019. február 17. vasárnap | 38 - 103 | |
Tapolcai Sárkányok - Zalaegerszegi KTE | 2019. február 17. vasárnap | 51 - 48 |
E csoport | Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Tapolcai Gazellák - Soproni Darazsak Akadémia/C | 2019. február 17. vasárnap | 56 - 12 | |
Celldömölki Góliátok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti | 2019. február 17. vasárnap | 29 - 26 | |
Tapolcai Gazellák - Celldömölki Góliátok | 2019. február 17. vasárnap | 13:00 | |
Tapolcai Gazellák - | 2019. február 17. vasárnap | 13:00 | |
Soproni Darazsak Akadémia/C - Celldömölki Góliátok | 2019. február 17. vasárnap | 13:00 | |
Soproni Darazsak Akadémia/C - | 2019. február 17. vasárnap | 13:00 | |
Tapolcai Gazellák - Celldömölki Góliátok | 2019. február 17. vasárnap | 14:30 | |
Tapolcai Gazellák - | 2019. február 17. vasárnap | 14:30 | |
Soproni Darazsak Akadémia/C - Celldömölki Góliátok | 2019. február 17. vasárnap | 14:30 | |
Soproni Darazsak Akadémia/C - | 2019. február 17. vasárnap | 14:30 |
A csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
KASI/B - Dombóvári KS | 2019. február 17. vasárnap | 100 - 42 | |
Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd | 2019. február 17. vasárnap | 39 - 54 | |
GYKSE Szekszárd - KASI/B | 2019. február 17. vasárnap | 38 - 70 |
B csoport | Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Atomerőmű-KSC Szekszárd - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A | 2019. február 17. vasárnap | 29 - 55 | |
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Atomerőmű-KSC Szekszárd | 2019. február 17. vasárnap | 41 - 50 | |
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - PVSK Nemzeti Akadémia/B | 2019. február 17. vasárnap | 49 - 29 |
C csoport | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium (7400 Kaposvár Zárda utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Kozármisleny SE/B - Monok SE | 2019. február 16. szombat | 11:30 | |
Monok SE - Mágusok Egyesület | 2019. február 20. szerda | 64 - 59 | |
Mágusok Egyesület - Kozármisleny SE/B | 2019. február 22. péntek | 33 - 68 |
D csoport | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár Béke u. 75) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Gyakorlós Csibék - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B | 2019. február 17. vasárnap | 19 - 50 | |
Komló Sport - Bonyhádi KSE | 2019. február 17. vasárnap | 43 - 28 | |
Gyakorlós Csibék - Komló Sport | 2019. február 17. vasárnap | 12:00 | |
Gyakorlós Csibék - Bonyhádi KSE | 2019. február 17. vasárnap | 12:00 | |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Komló Sport | 2019. február 17. vasárnap | 12:00 | |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Bonyhádi KSE | 2019. február 17. vasárnap | 45 - 41 | |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Bonyhádi KSE | 2019. február 17. vasárnap | 13:30 | |
Gyakorlós Csibék - Komló Sport | 2019. február 17. vasárnap | 16 - 57 | |
Gyakorlós Csibék - Bonyhádi KSE | 2019. február 17. vasárnap | 13:30 | |
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Komló Sport | 2019. február 17. vasárnap | 13:30 |
E csoport | Gyakorló Általános Iskola (7100 Szekszárd Mátyás kir. u. 5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Szekszárdi Karvalyok - KASI/C | 2019. február 16. szombat | 64 - 60 | |
Tamási Dámocskák - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. február 16. szombat | 42 - 30 | |
Szekszárdi Karvalyok - Tamási Dámocskák | 2019. február 16. szombat | 12:30 | |
Szekszárdi Karvalyok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. február 16. szombat | 12:30 | |
KASI/C - Tamási Dámocskák | 2019. február 16. szombat | 12:30 | |
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. február 16. szombat | 51 - 60 | |
Szekszárdi Karvalyok - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. február 16. szombat | 14:00 | |
KASI/C - Tamási Dámocskák | 2019. február 16. szombat | 14:00 | |
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B | 2019. február 16. szombat | 14:00 | |
Szekszárdi Karvalyok - Tamási Dámocskák | 2019. február 16. szombat | 42 - 66 |
A csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás | 2019. február 17. vasárnap | 44 - 75 | |
Lehel Kosársuli - FTSI Fiú | 2019. február 17. vasárnap | 45 - 64 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Lehel Kosársuli | 2019. február 17. vasárnap | 79 - 51 |
B csoport | Petőfi Sándor Általános Iskola (2750 Nagykőrös Vadas utca 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Pityke Leány - Nagykőrösi Sólymok | 2019. február 17. vasárnap | 55 - 56 | |
Kecskeméti KA MathiÁSZ - Pityke Leány | 2019. február 17. vasárnap | 35 - 64 | |
Nagykőrösi Sólymok - Kecskeméti KA MathiÁSZ | 2019. február 17. vasárnap | 57 - 30 |
C csoport | Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi út 2.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Bajai MNÁMK Rakétái - Bajai NKK | 2019. február 16. szombat | 08:30 | |
Kecskeméti KA Amazonok - Bajai MNÁMK Rakétái | 2019. február 16. szombat | 74 - 14 | |
Bajai NKK - Kecskeméti KA Amazonok | 2019. február 16. szombat | 56 - 41 |
D csoport | Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
CEKK - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi | 2019. február 16. szombat | 33 - 56 | |
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - CEKK | 2019. február 16. szombat | 67 - 32 | |
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Hernádi Kosárlabda Alapítvány | 2019. február 16. szombat | 25 - 70 |
E csoport | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
FTSI Leány - FTSI Fiú 2. | 2019. február 16. szombat | 49 - 60 | |
Miklósi Kékrókák - Tiszakécskei Vidrák | 2019. február 16. szombat | 71 - 39 | |
FTSI Leány - Miklósi Kékrókák | 2019. február 16. szombat | 12:00 | |
FTSI Leány - Tiszakécskei Vidrák | 2019. február 16. szombat | 89 - 13 | |
FTSI Fiú 2. - Miklósi Kékrókák | 2019. február 16. szombat | 12:00 | |
FTSI Fiú 2. - Tiszakécskei Vidrák | 2019. február 16. szombat | 12:00 | |
FTSI Leány - Miklósi Kékrókák | 2019. február 16. szombat | 13:30 | |
FTSI Leány - Tiszakécskei Vidrák | 2019. február 16. szombat | 13:30 | |
FTSI Fiú 2. - Miklósi Kékrókák | 2019. február 16. szombat | 108 - 16 | |
FTSI Fiú 2. - Tiszakécskei Vidrák | 2019. február 16. szombat | 13:30 |
A csoport | Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Dávid Kornél KA/B - Marcali Szürkefarkasok | 2019. február 17. vasárnap | 56 - 54 | |
Marcali Szürkefarkasok - VUKE-Veszprém fiú | 2019. február 17. vasárnap | 61 - 40 | |
VUKE-Veszprém fiú - Dávid Kornél KA/B | 2019. február 17. vasárnap | 38 - 49 |
B csoport | Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota Szent Imre utca 3-5.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Várpalotai Gepárdok - Várpalotai Sárkányok | 2019. február 16. szombat | 47 - 45 | |
Várpalotai Sárkányok - Dávid Kornél KA/C | 2019. február 16. szombat | 44 - 74 | |
Dávid Kornél KA/C - Várpalotai Gepárdok | 2019. február 16. szombat | 12:30 |
C csoport | Krúdy Gyula Szakképző Iskola (8600 Siófok Koch Róbert utca 8.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Siófoki KS - Fűzfői AK | 2019. február 16. szombat | 52 - 68 | |
Fűzfői AK - Dunaújvárosi Sárkányok | 2019. február 16. szombat | 43 - 75 | |
Dunaújvárosi Sárkányok - Siófoki KS | 2019. február 16. szombat | 67 - 45 |
D csoport | Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
VUKE-Veszprém leány - Pápai KC | 2019. február 17. vasárnap | 26 - 68 | |
Pápai KC - Radi Balatonfüred | 2019. február 17. vasárnap | 86 - 31 | |
Radi Balatonfüred - VUKE-Veszprém leány | 2019. február 17. vasárnap | 31 - 26 |
E csoport | Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.) | ||
---|---|---|---|
Mérkőzések | Időpont | Eredmény | Játékvezetők |
Alba Kings - Sárbogárdi KC Darazsak | 2019. február 16. szombat | 51 - 18 | |
Sárbogárdi KC Darazsak - Velencei Csukák | 2019. február 16. szombat | 13 - 63 | |
Velencei Csukák - Alba Kings | 2019. február 16. szombat | 27 - 43 |