Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1-2. régió
A csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs Darazsak - Cívis DKA Tigrisek 2019. február 17. vasárnap 86 - 60
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak 2019. február 17. vasárnap 59 - 72
Cívis DKA Tigrisek - MEAFC Cápakölykök 2019. február 17. vasárnap 50 - 70
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Sportcentrum - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. február 17. vasárnap 51 - 66
MVSI Vadmacskák - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. február 17. vasárnap 76 - 54
Nyíregyházi Kék Cápák - MVSI Vadmacskák 2019. február 17. vasárnap 67 - 47
C csoport Generali Aréna (3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Kossuth - DVTK Akadémia 2019. február 17. vasárnap 26 - 71
Cívis DKA Fehértigrisek - MEAFC Kossuth 2019. február 17. vasárnap 75 - 76
DVTK Akadémia - Cívis DKA Fehértigrisek 2019. február 17. vasárnap 61 - 40
3-7. régió
A csoport Petőfi Sándor Általános Iskola (2750 Nagykőrös Vadas utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Pityke Fiú - SZEDEÁK Aranysakálok 2019. február 17. vasárnap 78 - 62
Bajai Bácska - Pityke Fiú 2019. február 17. vasárnap 57 - 77
SZEDEÁK Aranysakálok - Bajai Bácska 2019. február 17. vasárnap 44 - 64
B csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Gepárdok - Tiszai Virágok 2019. február 24. vasárnap 71 - 67
Bajai NKK - Vásárhelyi Gepárdok 2019. február 24. vasárnap 110 - 59
Tiszai Virágok - Bajai NKK 2019. február 24. vasárnap 48 - 89
C csoport Mercedes-Benz Sportakadémia (6000 Kecskemét, Izsáki út 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Vadmacskák - Szolnoki Leopárdkölykök 2019. február 17. vasárnap 53 - 50
Kecskeméti KA Kismercik - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. február 17. vasárnap 53 - 44
Szolnoki Leopárdkölykök - Kecskeméti KA Kismercik 2019. február 17. vasárnap 48 - 57
4-5. régió
A csoport Körmend Városi Sportcsarnok (9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. február 17. vasárnap 83 - 78
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Körmendi Törpördögök/A 2019. február 17. vasárnap 78 - 89
Soproni Sportiskolás Bivalyok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 2019. február 17. vasárnap 63 - 79
B csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/A - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. február 16. szombat 90 - 50
Zalakerámia ZTE KK - Soproni Tigrisek/A 2019. február 16. szombat 49 - 70
Soproni Darazsak Akadémia/A - Zalakerámia ZTE KK 2019. február 16. szombat 58 - 44
C csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ifjú Sólymok KS - OSE Oroszlánok 2019. február 16. szombat 87 - 42
Sportiskolás Törpillák - Ifjú Sólymok KS 2019. február 16. szombat 40 - 83
OSE Oroszlánok - Ifjú Sólymok KS 2019. február 16. szombat 72 - 44
6-8. régió
A csoport PTE-ÁOK Mozgástani Intézet (7632 Pécs Jakabhegyi út 6. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. február 17. vasárnap 45 - 98
Dávid Kornél KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. február 17. vasárnap 73 - 46
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Dávid Kornél KA/A 2019. február 17. vasárnap 109 - 54
B csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kozármisleny SE - Velencei Gézengúzok 2019. február 16. szombat 79 - 83
Atom City-Atomerőmű SE - Kozármisleny SE 2019. február 16. szombat 66 - 70
Velencei Gézengúzok - Atom City-Atomerőmű SE 2019. február 16. szombat 62 - 54
C csoport Toldi lakótelepi Tagiskola (7400 Kaposvár Szondi utca 3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - KASI/A 2019. február 16. szombat 34 - 79
Dávid Kornél KA Rókák - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. február 16. szombat 55 - 46
KASI/A - Dávid Kornél KA Rókák 2019. február 16. szombat 67 - 54

Megyei szövetségek