Gyermek Kupa - 2018/2019
Szakaszok
1. régió
A csoport Karcag Városi Sportcsarnok (5300 Karcag Kálvin utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Karcagi SE Farkasok - Cívis DKA Tigrisek 2019. január 27. vasárnap 34 - 118
Cívis DKA Tigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum 2019. január 27. vasárnap 74 - 25
Nyíregyházi Sportcentrum - Karcagi SE Farkasok 2019. január 27. vasárnap 59 - 43
B csoport Zelk Zoltán Általános Iskola (4400 Nyíregyháza Krúdy Gy. u. 29. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Nyíregyházi Kék Cápák - Cívis DKA Fehértigrisek 2019. február 2. szombat 53 - 41
ACS Wildcats Baia Mare - Nyíregyházi Kék Cápák 2019. február 2. szombat 59 - 75
Cívis DKA Fehértigrisek - ACS Wildcats Baia Mare 2019. február 2. szombat 67 - 61
C csoport Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola (4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hajdúböszörményi TE - NYKK Eötvös 2019. január 26. szombat 19 - 86
LPS Bihorul Oradea - Hajdúböszörményi TE 2019. január 26. szombat 44 - 38
NYKK Eötvös - LPS Bihorul Oradea 2019. január 26. szombat 59 - 21
D csoport Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk. (4400 Nyíregyháza Ungvár stny. 19.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Crisul BCU Oradea - Debreceni KA/A 2019. január 26. szombat 10:00
Zsákoló Zsiráfok - BKG-Ebes 2019. január 26. szombat 64 - 49
Zsákoló Zsiráfok - Crisul BCU Oradea 2019. január 26. szombat 11:30
Zsákoló Zsiráfok - Debreceni KA/A 2019. január 26. szombat 69 - 67
E csoport G4 Sportcsarnok (4030 Debrecen Gizella utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TSK-Magiszter - BKGDSE-Hajdúszoboszló 2019. január 27. vasárnap 45 - 48
Karcagi SE Pusztai Sasok - BKG-Thököly 2019. január 27. vasárnap 54 - 32
BKGDSE-Hajdúszoboszló - Karcagi SE Pusztai Sasok 2019. január 27. vasárnap 25 - 26
TSK-Magiszter - BKG-Thököly 2019. január 27. vasárnap 82 - 35
2. régió
A csoport Hunyadi Sportcsarnok (3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szerencs Darazsak - DVTK Akadémia 2019. január 27. vasárnap 71 - 37
MEAFC Cápakölykök - Szerencs Darazsak 2019. január 27. vasárnap 50 - 84
DVTK Akadémia - MEAFC Cápakölykök 2019. január 27. vasárnap 54 - 86
B csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MEAFC Kossuth - MVSI Vadmacskák 2019. január 27. vasárnap 29 - 78
DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MEAFC Kossuth 2019. január 27. vasárnap 62 - 36
MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2019. január 27. vasárnap 47 - 36
C csoport Földes Ferenc Gimnázium (3525 Miskolc Hősök tere 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Egri Kék Oroszlánok - Tiszaújvárosi Phoenix KK 2019. január 27. vasárnap 56 - 27
MEAFC Szürke Farkasok - Egri Kék Oroszlánok 2019. január 27. vasárnap 36 - 52
Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC Szürke Farkasok 2019. január 27. vasárnap 46 - 43
D csoport Városi Sportcsarnok (3980 Sátoraljaújhely Liget tér 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Salgó Basket Szécsény - SLÁGER Kazincbarcikai KSE 2019. január 26. szombat 0 - 20
Fürge Gyik DSE - Salgó Basket Szécsény 2019. január 26. szombat 20 - 0
SLÁGER Kazincbarcikai KSE - Fürge Gyik DSE 2019. január 26. szombat 54 - 25
E csoport Egressy Béni Általános Iskola (3450 Mezőcsát Szent István út 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - Beszterce KK 2019. január 27. vasárnap 55 - 52
DVTK-ÉLKSK Encs - Beszterce KK Bolyky 2019. január 27. vasárnap 40 - 26
DVTK-ÉLKSK Mezőcsát - DVTK-ÉLKSK Encs 2019. január 27. vasárnap 57 - 29
Beszterce KK - Beszterce KK Bolyky 2019. január 27. vasárnap 60 - 16
F csoport Zrínyi Ilona Gimnázium (3530 Miskolc Nagyváthy János u. 5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MVSI Kossuth 2019. január 26. szombat 61 - 56
Salgótarjáni KI - MVSI Vadmacskák/B 2019. január 26. szombat 57 - 38
MVSI Kossuth - Salgótarjáni KI 2019. január 26. szombat 30 - 55
DVTK-ÉLKSK Zemplén - MVSI Vadmacskák/B 2019. január 26. szombat 72 - 42
3. régió
A csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Gepárdok - Tiszai Virágok 2019. január 26. szombat 46 - 52
Tiszai Virágok - ACS Baschet Star Oradea 2019. január 26. szombat 12:15
ACS Baschet Star Oradea - Vásárhelyi Gepárdok 2019. január 26. szombat 13:45
B csoport Zöld Ház (5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szolnoki Leopárdkölykök - SZEDEÁK Aranysakálok 2019. január 26. szombat 47 - 57 Farkas János, Fenyvesi Zénó
SZEDEÁK Aranysakálok - Békési Gladiátorok 2019. január 26. szombat 71 - 52 Kovács Csaba, Szpiró Balázs
Békési Gladiátorok - Szolnoki Leopárdkölykök 2019. január 26. szombat 42 - 86 Farkas János, Mezei Tibor
C csoport Kőrösi Csoma Általános Iskola (5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tószegi Vadrózsák - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas 2019. január 27. vasárnap 60 - 52 Szpiró Balázs, Fenyvesi Zénó
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA - GFF Gyakorló Szarvas - CSS Bega Timisoara 2019. január 27. vasárnap 50 - 68 Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté
CSS Bega Timisoara - Tószegi Vadrózsák 2019. január 27. vasárnap 64 - 50 Szpiró Balázs, Szappanos Máté
D csoport Dózsa György Általános Iskola Tornaterme (6721 Szeged Szent György tér 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
SZEDEÁK Ezüstsakálok - Szeged KE-Boszorkányok 2019. január 26. szombat 33 - 80
Szeged KE-Boszorkányok - SZEDEÁK Villámok 2019. január 26. szombat 108 - 26
SZEDEÁK Villámok - SZEDEÁK Ezüstsakálok 2019. január 26. szombat 12:00
E csoport Klauzál Gábor Általános Iskola (6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK - Békéscsabai KK 2019. január 27. vasárnap 21 - 77
Békéscsabai KK - HSA Hattyúk 2019. január 27. vasárnap 105 - 19
HSA Hattyúk - Szentesi KK 2019. január 27. vasárnap 56 - 93
F csoport Hódtói Sportcsarnok (6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vásárhelyi Rókák - HSA Pumák 2019. január 27. vasárnap 64 - 24
Szeged KE-Tigrisek - SZEDEÁK Bikák 2019. január 27. vasárnap 63 - 29
HSA Pumák - SZEDEÁK Bikák 2019. január 27. vasárnap 42 - 45
Vásárhelyi Rókák - Szeged KE-Tigrisek 2019. január 27. vasárnap 32 - 35
G csoport Dürer Albert Általános Iskola (5700 Gyula, Szent István út 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Szentesi KK B - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton 2019. január 26. szombat 37 - 23
SZECSKA Szöcskék - Gyulasport Nkft. 2019. január 26. szombat 19 - 42
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Kunszentmárton - SZECSKA Szöcskék 2019. január 26. szombat 30 - 45
Szentesi KK B - Gyulasport Nkft. 2019. január 26. szombat 29 - 45
4. régió
A csoport Soproni Vas- és Villamosipari Szakképző Isk. és Gimn. (9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Sportiskolás Bivalyok - Soproni Darazsak Akadémia/A 2019. február 2. szombat 60 - 37
Soproni Tigrisek/A - Soproni Sportiskolás Bivalyok 2019. február 2. szombat 54 - 81
Soproni Darazsak Akadémia/A - Soproni Tigrisek/A 2019. február 2. szombat 52 - 74
B csoport Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok (2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
OSE Oroszlánok - Széchenyi KA 2019. január 27. vasárnap 90 - 56
Soproni Sportiskolás Sasok - OSE Oroszlánok 2019. január 27. vasárnap 44 - 105
Széchenyi KA - Soproni Sportiskolás Sasok 2019. január 27. vasárnap 102 - 33
C csoport Jedlik Ányos Szakközépiskola (9021 Győr Árpád utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tatai Törpék - Győri KC Zsiráfok 2019. január 26. szombat 74 - 55
Soproni Darazsak Akadémia/B - Tatai Törpék 2019. január 26. szombat 52 - 82
Győri KC Zsiráfok - Soproni Darazsak Akadémia/B 2019. január 26. szombat 27 - 36
D csoport Jedlik Ányos Szakközépiskola (9021 Győr Árpád utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mosonmagyaróvári Tigriskölykök - OSE MórMoták 2019. január 26. szombat 81 - 30
Győri KC Oroszlánok - Mosonmagyaróvári Tigriskölykök 2019. január 26. szombat 57 - 47
OSE MórMoták - Győri KC Oroszlánok 2019. január 26. szombat 33 - 66
E csoport Belvárosi Sportcsarnok (9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Soproni Tigrisek/B - OSE Vadmacskák 2019. január 27. vasárnap 30 - 66
OSE Vadmacskák - Tatabányai KC 2019. január 27. vasárnap 87 - 15
Tatabányai KC - Soproni Tigrisek/B 2019. január 27. vasárnap 34 - 65
F csoport Egyetemi csarnok (9026 Győr Egyetem tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Mezőörsi Hangyák - EKEU12 2019. február 2. szombat 36 - 53
Téti Tigrisek - Mezőörsi Hangyák 2019. február 2. szombat 57 - 10
EKEU12 - Téti Tigrisek 2019. február 2. szombat 18 - 37
G csoport NOVOMATIC Aréna (9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sopron KC Oroszlánok - Kapuvári Macskák 2019. január 26. szombat 27 - 43
Kapuvári Macskák - Győri KC Mókusok 2019. január 26. szombat 56 - 40
Győri KC Mókusok - Sopron KC Oroszlánok 2019. január 26. szombat 25 - 66
5. régió
A csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Körmendi Törpördögök/A - Zalakerámia ZTE KK 2019. január 27. vasárnap 80 - 53
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A - Körmendi Törpördögök/A 2019. január 27. vasárnap 81 - 87
Zalakerámia ZTE KK - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA/A 2019. január 27. vasárnap 48 - 74
B csoport Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk. (8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 29.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Ifjú Sólymok KS - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok 2019. január 26. szombat 59 - 43
Kalózok - Ifjú Sólymok KS 2019. január 26. szombat 45 - 77
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA lányok - Kalózok 2019. január 26. szombat 60 - 69
C csoport Nagy Lajos Gimnázium (9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Sportiskolás Törpillák - Kanizsai Vadmacskák 2019. január 27. vasárnap 50 - 41
ZTE KK/B - Sportiskolás Törpillák 2019. január 27. vasárnap 28 - 52
Kanizsai Vadmacskák - ZTE KK/B 2019. január 27. vasárnap 39 - 49
D csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Harcos Sólymok - Zalaegerszegi KTE 2019. január 26. szombat 62 - 49
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót - Harcos Sólymok 2019. január 26. szombat 60 - 41
Zalaegerszegi KTE - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalaszentgrót 2019. január 26. szombat 38 - 65
E csoport Kazinczy Ferenc Tagintézmény (8300 Tapolca Kazinczy tér 4.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Sárkányok - Körmendi Törpördögök/B 2019. január 26. szombat 11 - 90
Soproni Darazsak Akadémia/D - Tapolcai Sárkányok 2019. január 26. szombat 57 - 36
Körmendi Törpördögök/B - Soproni Darazsak Akadémia/D 2019. január 26. szombat 59 - 17
F csoport Zrínyi Miklós Gimnázium - Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg Rákóczi utca 30.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Tapolcai Gazellák - Paragváris Sólymok 2019. január 27. vasárnap 26 - 51
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő - Tapolcai Gazellák 2019. január 27. vasárnap 73 - 27
Paragváris Sólymok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Zalalövő 2019. január 27. vasárnap 61 - 70
G csoport
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Celldömölki Góliátok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti 2019. január 27. vasárnap 59 - 29
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd - Soproni Darazsak Akadémia/C 2019. január 27. vasárnap 70 - 22
Celldömölki Góliátok - BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Egervár-Teskánd 2019. január 27. vasárnap 47 - 54
BÖJTÖS-BAU-RICSILLA Lenti - Soproni Darazsak Akadémia/C 2019. január 27. vasárnap 46 - 38
6. régió
"A" csoport PTE-ÁOK Mozgástani Intézet (7632 Pécs Jakabhegyi út 6. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia/A - Kozármisleny SE 2019. január 27. vasárnap 92 - 62
Kozármisleny SE - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A 2019. január 29. kedd 57 - 66
Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK Nemzeti Akadémia/A 2019. január 30. szerda 51 - 114
"B" csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/A - GYKSE Szekszárd 2019. január 26. szombat 86 - 29
GYKSE Szekszárd - KASI/B 2019. január 26. szombat 33 - 41
KASI/B - KASI/A 2019. január 26. szombat 37 - 83
"C" csoport Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka (7629 Pécs Dobó István utca 93.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A - Dombóvári KS 2019. január 27. vasárnap 113 - 67
Dombóvári KS - Atomerőmű-KSC Szekszárd 2019. január 27. vasárnap 63 - 59
Atomerőmű-KSC Szekszárd - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/A 2019. január 27. vasárnap 54 - 73
"D" csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Kozármisleny SE/B 2019. január 26. szombat 68 - 59
PVSK Nemzeti Akadémia/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A 2019. január 26. szombat 46 - 55
Kozármisleny SE/B - PVSK Nemzeti Akadémia/B 2019. január 26. szombat 41 - 72
"E" csoport Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka (7300 Komló Eszperantó tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Komló Sport - Mágusok Egyesület 2019. január 26. szombat 49 - 56
Mágusok Egyesület - Monok SE 2019. február 6. szerda 31 - 50
Monok SE - Komló Sport 2019. február 7. csütörtök 61 - 48
"F" csoport Kaposvár, Gyakorló Gimnázium (7400 Kaposvár,Béke u. 75)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gyakorlós Csibék - Tamási Dámocskák 2019. január 26. szombat 50 - 59
Tamási Dámocskák - Bonyhádi KSE 2019. január 26. szombat 63 - 38
Bonyhádi KSE - Gyakorlós Csibék 2019. január 26. szombat 42 - 50
"G" csoport Nemzeti Kosárlabda Akadémia (7632 Pécs Megyeri út 74/1)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KASI/C - Szekszárdi Karvalyok 2019. január 26. szombat 40 - 44
PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. január 26. szombat 49 - 28
KASI/C - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/B 2019. január 26. szombat 38 - 28
Szekszárdi Karvalyok - PVSK Nemzeti Akadémia Leány/B 2019. január 26. szombat 18 - 52
7. régió
A csoport Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok (6500 Baja Szegedi utca 2. )
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai NKK - Bajai Bácska 2019. január 26. szombat 58 - 59
Bajai Bácska - Pityke Fiú 2019. január 26. szombat 44 - 55
Pityke Fiú - Bajai NKK 2019. január 26. szombat 70 - 77
B csoport KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnok (6100 Kiskunfélegyháza Kossuth Lajos utca 35.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Vadmacskák - FTSI Fiú 2019. január 27. vasárnap 62 - 31
Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás - Kecskeméti KA Vadmacskák 2019. január 27. vasárnap 48 - 86
FTSI Fiú - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 2019. január 27. vasárnap 76 - 58
C csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Kismercik - Nagykőrösi Sólymok 2019. január 27. vasárnap 63 - 30
Lehel Kosársuli - Kecskeméti KA Kismercik 2019. január 27. vasárnap 18 - 79
Nagykőrösi Sólymok - Lehel Kosársuli 2019. január 27. vasárnap 53 - 35
D csoport Újvárosi Általános Iskola és Művelődési Központ (6500 Baja Oltványi utca 14.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Bajai MNÁMK Rakétái - Bajai NKK/B 2019. január 26. szombat 08:30
Pityke Leány - Bajai MNÁMK Rakétái 2019. január 26. szombat 10:00
Bajai NKK/B - Pityke Leány 2019. január 26. szombat 49 - 41
E csoport Mathiász János Általános Iskola (6000 Kecskemét-Katonatelep Katona Zsigmond. utca 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA MathiÁSZ - FTSI Leány 2019. január 27. vasárnap 59 - 50
Kecskeméti KA Amazonok - Kecskeméti KA MathiÁSZ 2019. január 27. vasárnap 42 - 62
FTSI Leány - Kecskeméti KA Amazonok 2019. január 27. vasárnap 67 - 54
F csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Hernádi Kosárlabda Alapítvány - CEKK 2019. január 26. szombat 40 - 49
FTSI Fiú 2. - Hernádi Kosárlabda Alapítvány 2019. január 26. szombat 52 - 36
CEKK - FTSI Fiú 2. 2019. január 26. szombat 35 - 73
G csoport Corvin Mátyás Általános Iskola (6000 Kecskemét Mátyás király körút 46.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Kecskeméti KA Jégtörő Matyi - Tiszakécskei Vidrák 2019. január 26. szombat 81 - 11
Miklósi Kékrókák - Kecskeméti KA Jégtörő Matyi 2019. január 26. szombat 25 - 79
Tiszakécskei Vidrák - Miklósi Kékrókák 2019. január 26. szombat 15 - 46
8. régió
A csoport Bory Jenő Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Tolnai utca 41.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Dávid Kornél KA/A - Atom City-Atomerőmű SE 2019. január 26. szombat 73 - 43
Atom City-Atomerőmű SE - Dávid Kornél KA Rókák 2019. január 26. szombat 32 - 53
Dávid Kornél KA Rókák - Dávid Kornél KA/A 2019. január 26. szombat 50 - 64
B csoport Marcali Városi Sportcarnok (8700 Marcali Park utca 16.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Velencei Gézengúzok - Marcali Szürkefarkasok 2019. január 27. vasárnap 59 - 38
Dávid Kornél KA/B - Velencei Gézengúzok 2019. január 27. vasárnap 66 - 72
Marcali Szürkefarkasok - Dávid Kornél KA/B 2019. január 27. vasárnap 65 - 54
C csoport Veszprémi Egyetem Tornacsarnok (8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
VUKE-Veszprém fiú - Fűzfői AK 2019. január 27. vasárnap 44 - 37
Fűzfői AK - Dávid Kornél KA/C 2019. január 27. vasárnap 21 - 99
Dávid Kornél KA/C - VUKE-Veszprém fiú 2019. január 27. vasárnap 91 - 38
D csoport Nepomuki Szent János Római Katolikus Általános Iskola (8100 Várpalota, Szent Imre utca 3-5.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Várpalotai Sárkányok - Dunaújvárosi Sárkányok 2019. január 27. vasárnap 13:00
Dunaújvárosi Sárkányok - Várpalotai Gepárdok 2019. január 27. vasárnap 14:15
Várpalotai Gepárdok - Várpalotai Sárkányok 2019. január 27. vasárnap 15:30
E csoport Radnóti Miklós Általános Iskola (8230 Balatonfüred, Nádor u. 17,)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Radi Balatonfüred - Siófoki KS 2019. január 26. szombat 09:30
Siófoki KS - Pápai KC 2019. január 26. szombat 10:45
Pápai KC - Radi Balatonfüred 2019. január 26. szombat 12:00
F csoport Tóvárosi Általános Iskola (8000 Székesfehérvár Iskola tér 1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Alba Kings - VUKE-Veszprém leány 2019. január 26. szombat 15 - 25
Velencei Csukák - Sárbogárdi KC Darazsak 2019. január 26. szombat 10:45
VUKE-Veszprém leány - Sárbogárdi KC Darazsak 2019. január 26. szombat 12:00
Alba Kings - Velencei Csukák 2019. január 26. szombat 11 - 43
9. régió
A csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Akadémia U12 - BEAC Újbuda KA 2019. január 26. szombat 62 - 42 Gaál Norbert, Matóczay Bálint
Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Vasas Akadémia U12 2019. január 26. szombat 57 - 38 Gaál Norbert, Matóczay Bálint
BEAC Újbuda KA - Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2019. január 26. szombat 43 - 52 Hartai Tamás, Paulus Bence Máté
B csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
MAFC Gabányi - Budapesti Honvéd Sólymok 2019. január 26. szombat 50 - 59 Hartai Tamás, Paulus Bence Máté
Kaszások Akadémia - MAFC Gabányi 2019. január 26. szombat 54 - 70 Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba
Budapesti Honvéd Sólymok - Kaszások Akadémia 2019. január 26. szombat 69 - 47 Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba
C csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Honvéd-SZSE - Csata Csillagok 2019. január 27. vasárnap 32 - 60 Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás
Újpest-MT/A - Honvéd-SZSE 2019. január 27. vasárnap 41 - 48 Komlódi Benedek, Szilágyi Tamás
Csata Csillagok - Újpest-MT/A 2019. január 27. vasárnap 67 - 33 Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté
D csoport Tüske csarnok - 2. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/2.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BLF Kenguruk - Kaszás Girls 2019. január 27. vasárnap 45 - 68 Szőts Dávid István, Paulus Bence Máté
Zsíros Akadémia Darázslányok - BLF Kenguruk 2019. január 27. vasárnap 72 - 39 Szentpáli-Gavallér Csaba, Matóczay Bálint
Kaszás Girls - Zsíros Akadémia Darázslányok 2019. január 27. vasárnap 63 - 56 Szentpáli-Gavallér Csaba, Matóczay Bálint
E csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zuglói Sasok - Vasas Akadémia U11 2019. január 26. szombat 0 - 2 Szilágyi Tamás, Steiner Máté
MAFC Heisler - Zuglói Sasok 2019. január 26. szombat 0 - 20 Szőts Dávid István, Pál Roland
Vasas Akadémia U11 - MAFC Heisler 2019. január 26. szombat 20 - 0 Szőts Dávid István, Pál Roland
F csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapest Blazers - KöLöKöS Fiúk 2019. január 26. szombat 42 - 37 Kapros Roland, Makay Dániel József
BEAC Újbuda KA/B - Budapest Blazers 2019. január 26. szombat 29 - 53 Rózsavölgyi Alexandra, Török Béla
KöLöKöS Fiúk - BEAC Újbuda KA/B 2019. január 26. szombat 0 - 2 Rózsavölgyi Alexandra, Török Béla
G csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasok - Budapest Csepel 2019. január 27. vasárnap 45 - 59 Gruber Nikolett Lilla, Matóczay Bálint
Vasas Amazonok - Török Sasok 2019. január 27. vasárnap 38 - 24 Gruber Nikolett Lilla, Matóczay Bálint
Budapest Csepel - Vasas Amazonok 2019. január 27. vasárnap 55 - 40 Bujtor Péter, Horváth Kinga
H csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/B - Fehér Farkasok 2019. január 27. vasárnap 62 - 37 Havas Gábor, Hőgerl Bence
MTK Budapest - Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019. január 27. vasárnap 41 - 54 Havas Gábor, Adjudani Dániel Pezsman
Fehér Farkasok - MTK Budapest 2019. január 27. vasárnap 34 - 41 Adjudani Dániel Pezsman, Hőgerl Bence
I csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
TFSE - Ziccer Tigrisek 2019. január 26. szombat 45 - 78 Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd
Ziccer Tigrisek - SZPA-HSE Oroszlánok 2019. január 26. szombat 48 - 30 Havas Gábor, Gere Kálmán Richárd
SZPA-HSE Oroszlánok - TFSE 2019. január 26. szombat 46 - 44 Havas Gábor, Süveges Zalán
J csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Budapesti Honvéd Falcons - Kaszás Boys 2019. január 26. szombat 16 - 79 Szabó István, Szabó Péter
KöLöKöS Lányok - Budapesti Honvéd Falcons 2019. január 26. szombat 67 - 17 Szabó István, Szabó Péter
Kaszás Boys - KöLöKöS Lányok 2019. január 26. szombat 64 - 50 Bózsó Gábor, Konta Csanád János
K csoport Tüske csarnok - 3. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KKS - Budafoki Bikák 2019. január 26. szombat 43 - 45 Szőts Dávid István, Pál Roland
Budafoki Bikák - Vörös Rókák 2019. január 26. szombat 66 - 24 Szőts Dávid István, Pál Roland
Vörös Rókák - KKS 2019. január 26. szombat 30 - 26 Kapros Roland, Makay Dániel József
L csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok - BEAC Farkasrét 2019. január 27. vasárnap 16 - 46 Bujtor Péter, Horváth Kinga
KLKS Benkő - Zsíros Akadémia Kőbánya/Kisdarázslányok 2019. január 27. vasárnap 40 - 10 Szilágyi Tamás, Konta Csanád János
BEAC Farkasrét - KLKS Benkő 2019. január 27. vasárnap 41 - 38 Szilágyi Tamás, Konta Csanád János
M csoport Tüske csarnok - 1. terem (1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/1.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Vasas Bolhák - Budapest Blazers/B 2019. január 26. szombat 80 - 21 Csoma Viktor, Boros Krisztina
BLF-Palota/B - Vasas Bolhák 2019. január 26. szombat 23 - 48 Csoma Viktor, Boros Krisztina
Budapest Blazers/B - BLF-Palota/B 2019. január 26. szombat 19 - 36 Szilágyi Tamás, Steiner Máté
N csoport Zrínyi Miklós Gimnázium (1108 Budapest Mádi utca 173.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Török Sasmadarak - JKC 2019. január 26. szombat 20 - 29 Hőgerl Bence, Süveges Zalán
JKC - SZPA-HSE Sáron Rózsái 2019. január 26. szombat 34 - 16 Matejovics Márk, Hőgerl Bence
Újpest-MT/B - Török Sasmadarak 2019. január 26. szombat 20 - 47 Matejovics Márk, Adjudani Dániel Pezsman
SZPA-HSE Sáron Rózsái - Újpest-MT/B 2019. január 26. szombat 39 - 22 Adjudani Dániel Pezsman, Hőgerl Bence
O csoport Lázár Ervin Általános Iskola (1041 Budapest Erzsébet utca 31.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Keresztúri Méhecskék - PSE Párducok 2019. január 26. szombat 30 - 37 Bózsó Gábor, Szabó Péter
PSE Párducok - Ziccer Manók 2019. január 26. szombat 24 - 55 Konta Csanád János, Waigand Ágoston
WSE - Keresztúri Méhecskék 2019. január 26. szombat 16 - 40 Bózsó Gábor, Konta Csanád János
Ziccer Manók - WSE 2019. január 26. szombat 52 - 19 Bózsó Gábor, Waigand Ágoston
10. régió
A csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
PAFC Basket - DMTK Haraszti Sasok 2019. január 26. szombat 82 - 54
DMTK Haraszti Sasok - Radobasket 2019. január 26. szombat 99 - 53
Radobasket - PAFC Basket 2019. január 26. szombat 57 - 97
B csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE - Radobasket-Bicske 2019. január 27. vasárnap 93 - 32
Radobasket-Bicske - Szentendrei KSE 2019. január 27. vasárnap 57 - 53
Szentendrei KSE - Gödi SE 2019. január 27. vasárnap 31 - 100
C csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKGDSE-UP12 - Monori SE 2019. január 26. szombat 6 - 12
Monori SE - PILIS Basket 2019. január 26. szombat 53 - 55
PILIS Basket - BKGDSE-UP12 2019. január 26. szombat 14 - 2
D csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
ELITE Basket Törökbálint - BSC Medvék 2019. január 27. vasárnap 80 - 44
BSC Medvék - Viadukt SE 2019. január 27. vasárnap 81 - 52
Viadukt SE - ELITE Basket Törökbálint 2019. január 27. vasárnap 28 - 87
E csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Gödi SE-Dk. Kiscicák - Százhalombattai KSE 2019. január 26. szombat 56 - 26
Százhalombattai KSE - BTDSE Taksonyi Ördögök 2019. január 26. szombat 31 - 55
BTDSE Taksonyi Ördögök - Gödi SE-Dk. Kiscicák 2019. január 26. szombat 37 - 41
F csoport Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium (2045 Törökbálint Köztársaság tér 8.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
Herceghalmi Tigrisek - Diósdi Sasok 2019. január 27. vasárnap 20 - 0
Diósdi Sasok - DMTK Haraszti Sasok/B 2019. január 27. vasárnap 60 - 48
DMTK Haraszti Sasok/B - Herceghalmi Tigrisek 2019. január 27. vasárnap 36 - 57
G csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
KVSE U12 - BKG-VMG DSE UP12A 2019. január 27. vasárnap 31 - 40
BKG-VMG DSE UP12A - KLIKK Zsiráfok 2019. január 27. vasárnap 52 - 27
KLIKK Zsiráfok - KVSE U12 2019. január 27. vasárnap 26 - 44
H csoport Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet (2040 Budaörs Ifjúság utca 6.)
Mérkőzések Időpont Eredmény Játékvezetők
BKG-VMG DSE UP12B - FKE Kőrösi 2019. január 26. szombat 08:00
FKE Kőrösi - FKE Lobogó 2019. január 26. szombat 20 - 0
FKE Lobogó - BKG-VMG DSE UP12B 2019. január 26. szombat 0 - 20

Megyei szövetségek